INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Krystian p.

Polecam, szybki sposób na zarobienie pieniędzy. praca nie jest trudna :)

@Krystian p.

Dziękujemy za opinię i zachęcamy do kolejnych zapisów. Pozdrawiamy :)

Dorota W

Polecam Inwentaryzacje zagraniczne w tej firmie. Praca dość prosta, atmosfera przyjazna, a wynagrodzenie na czas. Warunki mieszkaniowe i transportowe zapewnione. Polecam

@Dorota W

Dziękujemy za opinię, zapraszamy na kolejne inwentaryzacje :) Pozdrawiamy!

Zyga

Co tam się dzieje nikt nie wstawia żadnych opinii czyżby wszyscy zdruzgotani nowymi stawkami,a może siły zabrakło,aby podzielić się spostrzeżeniami z pracy?

@Zyga

Cały czas pojawiają się nowe opinie, zachęcamy do zapoznania się. Pozdrawiamy

Jestem po kolejnym turnusie. Miło było zobaczyć "stare" twarze jak i poznać nowe osoby. Z dobrym nastawieniem praca przebiega sprawnie, same inwentaryzacje trwały 7-9 godzin. Warunki hotelowe na plus. Wypłata na czas. Polecam????

@Michał

Dziękujemy za opinię, zachęcamy do kolejnych zapisów :) Pozdrawiamy.

Bardzo dobry

Bez problemu

Dorota

Witam.Pojechałam,spróbowałam i mogę polecić pracę w firmie invent;)Pracować trzeba,bo nigdzie nie płacą za nic nie robienie,ale praca nie jest bardzo ciężka ani skomplikowana!Na każdym kroku można liczyć na pomoc koordynatorów. Pieniądze też zawsze na czas,a warunki zakwaterowania naprawdę niezłe. Polecam niezdecydowanym,aby jechali i sami się przekonali;)

@Dorota

Pani Doroto, dziękujemy za opinię. Zapraszamy na kolejne wyjazdy :) Pozdrawiamy!

Sobczak

Pierwszy raz wyjechałem z firmą Invent do pracy za granicę w związku z czym nie wiedziałem czego się spodziewać i miałem obawy, jednak po powrocie mogę jedynie napisać, że jestem pozytywnie zaskoczony i zdecydowanie polecam, jeżeli ktoś się wacha, zupełnie nie ma czego. Warunki w hotelu na plus, schludnie i czysto, były m.in. lodówka, telewizor, wanna, prysznic oraz dostęp do wifi. Praca bardzo prosta, polega na liczeniu produktów a podstawowej obsługi skanera można nauczyć się w dosłownie 15 minut. Koordynatorzy mili, wyrozumiali, nie spotkałem się osobiście z żadną negatywną sytuacją. Współpracownicy bardzo pomocni, chętnie wytłumaczą i poinstruują jak się czegoś nie umie. Podczas zmiany była jedna, ale długa, pół godzinna przerwa a więc jest czas na odpoczynek. W ciągu tygodnia było 5 dni pracy, 2 wolne, więc można z tego skorzystać i poza pracą pozwiedzać pobliskie atrakcje. Wyjazd z wybranych miast w Polsce np. Wrocław, Katowice, do miejsca pracy oraz z hotelu bezpośrednio na inwentaryzacje organizuje firma i są bezpłatne, nie trzeba się niczym martwić. Wyjazd wspominam bardzo dobrze, nie ma się czego obawiać, warto pojechać! Pozdrawiam i polecam!

@Sobczak

Dziękujemy za opinię, cieszymy się, że wyjazd był udany :) Zachęcamy do kolejnych zapisów!

Natalia

Praca nie jest wyczerpująca i skomplikowana. Dobra atmosfera i zarobki zadowalające i łatwa obsługa skanera.

@Natalia

Dziękujemy za opinię i zachęcamy do kolejnych zapisów :)

Fajna firma wszystko ok tylko szkoda ze zarobki zmniejszyli od teraz . A wszystko podrozalo .

Pablo
@Marta

Nie od teraz, tylko od 1 marca.

@Marta

Pani Marto, dziękujemy za opinię. Wyjazdy w styczniu i lutym obejmowała premia noworoczna, której regulamin był dostępny na naszej stronie www. Okres obowiązywania premii kończy się 28.02 i nie obowiązuje na wyjazdach marcowych. Pozdrawiamy

Agberkowicz

Mega polecam Invent..fajne zarobki,zawsze na czas,przyjemna lekka praca,można poznać super ludzi :)

@Agberkowicz

Dziękujemy za opinię i zachęcamy do kolejnych zapisów :)

Wioleta

Polecam pracę w firmie Invent. Kilka dni temu wróciłam z inwentaryzacji w Niemczech. Zarówno praca, jak i ludzie w porządku. Nie trzeba mieć żadnych kwalifikacji, przyjmowane są osoby w różnym wieku, młode, starsze, studenci, którzy mają tylko "chwilę" wolnego między semestrami. Były osoby które przyjechały na parę tygodni, ale też takie które jeżdżą latami. Warunki mieszkaniowe bardzo przyzwoite, w hotelu czysto, zaopatrzona kuchnia. Pracowałam akurat w Kauflandach na nocki, ale praca odbywa się też w dzień na innych sklepach. Obsługa skanera jest prosta, w razie pytań czy jakichkolwiek problemów koordynatorzy pomagają.

@Wioleta

Dziękujemy za opinię, zachęcamy do kolejnych wyjazdów :)

Adrian S

Po tej pracy pozostały jedynie wspomnienia, jeździłem na inwentaryzacje jakieś 3 lata temu, ogólnie dobrze wspominam ten czas. Była fajna praca, można poznać ludzi. Szkoda tylko że jako troche młodszy dawałem się słuchać nieogarniętym koordynatorom, teraz na pewno nie pozwoliłbym na takie traktowanie. W pamięci pozostał jeszcze ten "główny", taki starszy chudy facet, pamiętam jak siedział całą noc na środku marketu i przewijał filmy na youtubie, jednocześnie poganiając młodocianych :) I jeszcze ci kierowcy hahaha po 2 godziny czekania pod marketem, aż pan wróci z hotelu. Nie oceniam źle, nie oceniam dobrze, jeździłem tylko z powodu oczekiwania na stałą prace w mieście. Ogólnie praca tutaj daje dużo wspomnień, to tyle. Trzeba uważać na swój plecak i kurtkę, bo trafiały się przeróżne osoby.

@Adrian S

Dziękujemy za opinię.

Pola

Byłam na kauflandach praca lekka chociaż nicki przeciągały się feysowanie szukanie roboty na sile aby ludzie nie wyszli za szybko koordynatorzy nie zawsze ogarnięci szczególnie jeden (usunięte przez administratora) nie miły klnie na ludzi oprowadza do feysowania i tu jego odzywki” wypierd…. to wszystko i będziecie układać jeszcze raz „arogancko zwraca uwagę gdy przy poprawianiu półek ktoś zagada chyba się zapomniał że to dzięki liczącym on ma pracę bo ma koordynować tak aby wszystko szło sprawnie i szybko nigdy nie pomaga jak dzieje się coś ze skanerem łaskę robi gdy pokaże podstawy osobie co pyta chamski to mało powiedziane kierowniku regionalny czy aby zostać koordynatorem wystarczy być chamem i zastraszać ludzi? Nie polecam a odradzam prace z tym koordynatorem a wkrótce kierownikiem netto ludzi trzeba szanować to oni robią tu robotę .

@Pola

Pani Polu, jeśli była Pani świadkiem nieodpowiednich sytuacji lub zachowania, prosimy o wiadomość e-mail na adres reklamacja@invent.ag z dokładnym opisem sprawy. Tylko oficjalne zgłoszenie pomoże nam wyjaśnić sytuację i odnieść się do niej kompleksowo. Pozdrawiamy

Łukasz K

Ogólnie mile doświadczenia z pierwszego wyjazdu. Jest co prawda kilka niedociągnięć w sprawie przedwcześnie skończonego turnusu, ale atmosfera była ok, szczerze pewnie stwarzalem dużo problemów swojemu koordynatorowi(pozdrawiam Krzycha) ale myślę że koniec końców źle nie było. Żałuję że już wróciłem ale zdaje sobie sprawę że moja wydajność była słaba. Ogólnie mimo jak tu piszą łatwej pracy, to nie jest tak jak się komuś zdaje. Zgłosiłem się już na turnus 20.02 zobaczymy czy da radę. Pozdrawiam Team 4, co złego to nie ja ;)

@Łukasz K

Dziękujemy za opinię, pozdrawiamy :)

no i 20.02 jedim w trase znowu XD

@Łukasz K

Życzymy udanego wyjazdu! :)

Olek

Polecam pracę w INVENT. Rekruterzy dokładnie odpowiadają na pytania, nie było problemów z dojazdami, zakwaterowanie w dobrych pokojach, praca nie jest trudna.

@Olek

Dziękujemy, zachęcamy do kolejnych zapisów. :)

rafik74

Wyjechałem z Iventem do Niemiec na 2 tygodnie i po tygodniu jadę znowu. Praca nie wymaga przygotowania, wszystkiego się uczy na miejscu. Ludzie jak to ludzie . Dobre warunki noclegowe, bezpłatne przejazdy, fajna kasa , którą można dodatkowo zarobić. Oby tak dalej

@rafik74

witam w klubie XD

@rafik74

Dziękujemy za opinię i życzymy udanego wyjazdu :)

Celka

Super polecam ????5+

@Celka

Dziękujemy za opinię :)

Grażka

Ja jeżdżę już 3 rok jak dla mnie warunki mieszkaniowe coraz lepsze praca nie jest ciężka wymaga skupienia i dokładności pieniądze zawsze na czas są premie dla pracowników plusem jest to że jadę kiedy chcę i z jakim kierownikiem chcę atmosferę tworzą ludzie gdyby było ty źle to nie jeździła bym ja i inne osoby które tu wracają nic nie muszę lubię tu pracować a szczególnie z Agnieszką R pozdrawiam to konkretna koordynatorka chociaż zdarzają się bardzo aroganccy zachęcam spróbujcie nie wszystkie opinie są tu prawdziwe ????

@Grażka

Dziękujemy za opinię, dokładamy wszelkich starań, żeby warunki były coraz lepsze. Zapraszamy na kolejne wyjazdy :)

To był mój pierwszy wyjazd na inwentaryzacje zagraniczne. Praca łatwa, bardzo fajne warunki noclegowe. Ładne pokoje, dostęp do kuchni i Wifi. Wypłata w terminie i wszystko się zgadzało co do złotówki. Polecam :)

Dziękujemy za opinię :) Zapraszamy do zapisów na kolejne inwentaryzacje.

Kinga T

Firma ma bardzo przejrzystą stronę internetową, można zobaczyć wszystkie terminy (a jest ich naprawdę sporo praktycznie na okrągło), zapisać się na wybrany i pojechać bez konieczności dzwonienia gdziekolwiek. Genialna odskocznia od życia codziennego i możliwość podreperowania budżetu. Praca bardzo przyjemna nie męczy, warunki mieszkalne super, firma stara się aby zawsze był dostęp do kuchni oraz sklep spożywczy w okolicy. Ja nie spotkałam się nigdy z niemiłymi koordynatorami, wszyscy byli bardzo życzliwi i pomocni. Wypłaty zawsze miałam o te kilka dni wcześniej niż powinnam ;)

@Kinga T

Dziękujemy za opinię, dokładamy wszelkich starań :) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów!

Bardzo dobra firma. Praca w miłej atmosferze, zgodnie z uzgodnieniami a pieniądze zawsze na czas. Polecam serdecznie !

Dziękujemy za opinię, zachęcamy do kolejnych wyjazdów ;)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1611.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1433, z czego 1184 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.