INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Lubudubu1991

Wszystko tak jak mowili przez telefon. Praca i ludzie na plus.polecam

@Lubudubu1991

Dziękujemy za opinię i zachęcamy do kolejnych wyjazdów! :)

PK

Praca łatwa, przyjemna, wynagrodzenie na czas, warunki zakwaterowania są przyzwoite. Terminy wjazdów pozwalają na znalezienie odpowiedniego dla siebie, firma nie robi również problemów, gdy ktoś potrzebuje wrócić wcześniej. Na duży plus zasługuje możliwość zwiedzania nowych miejsc. Polecam wyjazdy z tą firmą.

@PK

Dziękujemy za opinię i zachęcamy do kolejnych wyjazdów! :)

Zosiaaa

W 2018 roku byłam na wyjazdach zagranicznych i przez dziewczynę która chciała bardzo się mnie pozbyć i koniec końców jej się to udało, bo mnie zbanowali i zawieźli do Polski . Minęło zaraz 5 lat a ja nadal jestem zbanowana! Kiedy będę mogła wrócić? I czy wogóle jest to możliwe?

?
@Zosiaaa

Jak to możliwe, że przez te 5 lat nie znalazłaś sobie bardziej wartościowej pracy, tylko te tandetne zlecenia? To praca dla osób po szkole, lub w trakcie szukania innej pracy. Czy jest coś nadzwyczajnego w tych wyjazdach, że wciąż masz ochotę tu pracować? Na pewno nie jest to kwestia pieniędzy.

Zły pracownik

Potrzebują ludzi, wszędzie się reklamują ale gdy już mają ludzi na miejscu (szybko liczących) to ich wysyłają do domu bez żadnego wytłumaczenia, o co tu chodzi ;o

Xx
@Zły pracownik

Jestem świadkiem, moja koleżankę wyslali do polski po dwóch nockach z powodu bo troszke wolniej liczyła niz inni

Beata Z.

Pracuję w firmie INVENT ponad rok i jestem zadowolona z pracy - sympatyczny zespół, zgrana atmosfera, miło się pracuje. Polecam.

@Beata Z.

Dziękujemy za opinię, cieszymy się, że jesteś zadowolona z pracy w INVENT :)

Bardzo dobry

Bez problemu

Jeżdżę kolejny rok z firmą Invent i nie narzekam, jak dla mnie praca nie jest zbyt uciążliwa, wynagrodzenie na czas, warunki mieszkaniowe ogólnie dobre. Jeżeli chcesz spróbować - warto!

Dziękujemy za opinię. Zachęcamy do zapisów na kolejne inwentaryzacje :) Pozdrawiamy

Jestem po kolejnym turnusie. Polecam pracę w małym, doświadczonym teamie. Każdy wie co ma robić, godziny w pracy mijają szybko. Zakwaterowanie w domkach, mieszkaniach w bardzo spokojnych miejscach na duży plus. Dojazdy do pracy krótkie i niemęczącą.

Dziękujemy za opinię i do zobaczenia na kolejnych inwentaryzacjach. :)

Marek P

Firma bardzo solidna, wypłaty na czas bardzo wysoki standard mieszkaniowy z małymi wyjątkami niezłe zarobki plus możliwość zwiedzania co bardzo lubię bardzo podoba mi się szypka eliminacja (usunięte przez administratora) polecam z całego serca

@Marek P

Dziękujemy za opinię, zachęcamy do kolejnych wyjazdów! :)

Jestem po kolejnym turnusie. Polecam pracę w małym, doświadczonym teamie. Każdy wie co ma robić, godziny w pracy mijają szybko. Zakwaterowanie w domkach, mieszkaniach w bardzo spokojnych miejscach na duży plus. Nikt nie przeszkadza w odpoczynku. Dojazdy do pracy krótkie i niemęczącą. Polecam

@Michał

Dziękujemy za opinię, zachęcamy do kolejnych zapisów. :)

Dagmara

Na początku nie byłam przekonana co do pracy w Invencie. Bardzo mało informacji nam przekazywano co mogło wzbudzić strach. Natomiast z czasem przekonałam się,że nie potrzebnie. Praca bardzo prosta, poznałam naprawdę fajnych ludzi. Najgorsze były pożegnania. Miałam pojechać tylko raz ,a obecnie jadę już na trzecią inventaryzacje. Mam nadzieję,że na tym się nie skończy i będę mogła kontynuować wyjazdy za granicę. Polecam z czystym sumieniem.

@Dagmara

Dziękujemy za opinię, do zobaczenia na kolejnych inwentaryzacjach. Pozdrawiamy :)

Polecam firmę INVENT. Praca łatwa i przyjemna. Dojazdy do pracy nie dłużej niż godzina. Noclegi super. Polecam!!!

Katarzyna Zielińska

Serdecznie polecam wyjazdy z tą firmą. Praca w przyjemnej atmosferze, bardzo fajne warunki zakwaterowania, praca nie jest ciężka, a koordynatorzy zawsze pomogą. To był mój trzeci wyjazd i z niecierpliwością czekam na kolejne:)

@Katarzyna Zielińska

Dziękujemy za opinię i do zobaczenia na kolejnych inwentaryzacjach. :)

Janusz1991

Jestem po inwentaryzacji na projektach Rossmann DE i jestem zadowolony. Praca łatwa i przyjemna. Praca trwała do 8 h. Stawka mogłaby być wyższa, ale i tak jest dobrze. Atmosfera w pracy jest na poziomie bardzo dobrym.

@Janusz1991

Rafi
@Janusz1991

Jak jest z pracą zagranicą chodzi mi o to czy trzeba zakładać konto walutowe zeby dostać wynagrodzenie??

@Rafi

Nie trzeba zakładać konta walutowego, wypłacamy wynagrodzenie w złotówkach ;) Pozdrawiamy!

Iza2022

Szczerze polecam wyjazdy z firmą Invent. Można dobrze zarobić nie męcząc się, a przy okazji pozwiedzać i poznać świetnych ludzi.

@Iza2022

Maciej

Polecam firmę INVENT. Praca lekka, przyjemna, praca ok 7-9h. Dojazdy do pracy - nie ma tragedii. Noclegi super, atmosfera również. Polecam!!!

@Maciej

Dziękujemy za opinię i zapraszamy na kolejne inwentaryzacje! :)

Natalia

Polecam pracę w tej firmie. Bardzo dobre warunki zamieszkania oraz wynagrodzenie na czas. Praca lekka, atmosfera w porządku, koordynatorzy wyrozumiali i pomocni.

@Natalia

Dziękujemy za opinię i zapraszamy na kolejne inwentaryzacje! :)

Dominika O 27.04.2022 08;00

Pracownik Byłam pierwszy raz na 2 miesięcznym wyjeżdzie na intwentaryzacji w Niemczech przez firme INVENT. Moge każdemu z czystym sumieniem polecić tą firme .Warunki hotelowe bardzo dobre ,praca nie jest trudna tylko trzeba skupic się na liczeniu . Napewno jescze pojade na inwentaryzacje z INVENT. ;

@Dominika O 27.04.2022 08;00

Dziękujemy za opinię. Do zobaczenia na kolejnym wyjeździe! :) Pozdrawiamy

PRAWDA

Natłok tak wielu pozytywnych opinii jest spowodowane tym, że do obowiązków prócz inwentaryzacji należy również reklamowanie firmy za co mamy osobno płacone. Choć prawdę mówiąc jeśli chodzi o agencje to wszystko na +. Ludzie jak to ludzie są różni i sami sobie lubimy wszystko komplikować ale jeśli chodzi o pracę, noclegi.. organizacja to wszystko na WIELKI plus. Polecam z czystym sumieniem i ten kto się zastanawia to proszę jechać, próbować i nie ma czego się obawiać. Jedna z NAJLEPSZY firm, które zajmują się inwentaryzacjami przez jaka byłem zatrudniony! Z czystym sumieniem polecam. I pisze to za darmo.

@PRAWDA

Dziękujemy za opinię, zapraszamy na kolejne wyjazdy z Inventem :)

Krystian

Nie wiem, ja byłem. Przepracowałem kontrakt. Mieszkania były na bardzo wysokim poziomie. Co do wypłaty masz jasno ile masz na dniówkę a nie na godzinę. Co do niektórych kierowników to się zgodzę. Ja robiłem z Patrycją i nie miałem do niej najmniejszych zastrzeżeń. Ale wiem że są też inni którzy chyba mają bardzo małe ego i sobie muszą je podbudować, ale ogólnie polecam. Było super :)

Faktem

Faktem jest po części to co piszesz, ale z doświadczenia wiem że tacy ludzie co kłócą się o to że kanapki zjeść w spokoju nie mogą są najbardziej uciążliwi. To jest praca zespołowa. Pamiętajmy że mamy płacone za sznurówkę a nie na godzinę więc prawda jest taka, że każdemu zależy na tym aby jak najszybciej skończyć. Pocieszający jest również fakt, że te osoby które zostały Twoim zdaniem wyrzucone otrzymały od firmy bilet powrotny. Weź pod uwagę, że są takie, które bez problemu wyniosły by rzeczy z hotelu i dowidzwnia. Ja firmę będę polecać bo źle jeszcze nie trafiłem. Choć z ręką na sercu niektórzy liderzy to tacy nieudacznicy życiowi gdzie mogą sobie ego podbudować tym, że komuś mogą zwrócić uwagę. Pozdrawiam

neutralny

Witam przeglądam komentarze regularnie i widzę,że te niewygodne dla firmy znikają dosyć szybko.Nie wiem jaka jest tego przyczyna ,ale myślałem,że firma nie cenzurje komentarzy w których nikt nikogo nie obraża i stara się przedstawić rzetelne opinie i oczewkiwania wobec firmy.i

@neutralny

Dzień dobry, na naszej stronie pojawiają się różne opinie, bardziej i mniej pozytywne, zachęcamy do zapoznania się z nimi. ;) Na wszystkie staramy się odpowiedzieć. Usuwane są jedynie te komentarze, które nie zawierają żadnych merytorycznych argumentów i są częścią przepychanek słownych, które utrudniają zainteresowanym znalezienie konkretnych opinii, a także te zawierające wulgaryzmy. Pozdrawiamy

Kci

Polecam Zarobek mały ale ludzie warunki i firma duży +++++++++

@Kci

Dziękujemy za opinię, pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1607.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1430, z czego 1182 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 197 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.