INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Patrycja

Ostatnio byłam na 2.5 tygodnia na projekcie Toom warunki mieszkalne były dobre ale nie podobało mi się że wraz z koleżanką musieliśmy dzielić pokój z obcym chłopakiem była to dla nas nie komfortowa sytuacja, pokoje zdecydowanie powinny być 2osobowe. Trafiłam do koordynatora Patryka na dział uważam że to najlepszy z koordyntorow więc na prace nie mogę narzekać. Jeśli chcesz wyjechać na 2 lub 3 tygodnie to jak najbardziej polecam INVENT.

Gabi
@Patrycja

Jak to kobiety z mężczyznami w pokoju??? Zero prywatnosci

patryczeq

Bardzo polecam firmę zarobki co do wykonywanych czynnosi jak najbardziej w porzadku, warunki mieszkalne sa dobre, wypłata na czas, jednym słowem polecam :)

@patryczeq

Dziękujemy, Panie Patryku, za wystawienie pozytywnej opinii. Życzymy kolejnych udanych wyjazdów :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Klaudia

Byłam na projekcie toom, na moje szczęście trafiłam na najlepszego lidera więc pracowało się dobrze. Warunki mieszkalne bardzo dobre, ale zdecydowanie pokoje powinny być tylko dwuosobowe. Jeśli ktoś szuka wyjazdu na np 3 tygodnie to polecam a i można zostać dłużej.

@Klaudia

Dziękujemy, Pani Klaudio, za wystawienie pozytywnej opinii. Życzymy kolejnych udanych wyjazdów :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Jakub

Bardzo przyjazna atmosfera, całkiem przyjemna paraca oraz dobre warunki mieszkalne, polecam.

@Jakub

Dziękujemy, Panie Jakubie, za wystawienie pozytywnej opinii. Życzymy kolejnych udanych wyjazdów i zawsze przyjaznej atmosfery :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Bardzo dobry

Bez problemu

Tomasz

Polecam bardzo firmę INVENT.Praca przyjemna,warunki mieszkalne dobre.Polecam szczerze.

@Tomasz

Dziękujemy, Panie Tomaszu, za wystawienie pozytywnej opinii. Życzymy kolejnych udanych wyjazdów :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Minęły mi kolejne wakacje z inventen. Przemierzane tysiące kilometrów. Zakwaterowanie w bardzo dobrych miejscach. Wypłata zawsze na czas ( a raz nawet przed). Teraz mam chwilę na odpoczynek przed kolejnym turkusem. Polecam Invent

Krzysiu
@Michał

A skąd jechałeś? Z Wrocka czy Katowic?

@Michał

Dziękujemy, Panie Michale, za wystawienie pozytywnej opinii. Życzymy kolejnych udanych wyjazdów i równie pozytywnych osób podczas inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Zapraszam osoby pozytywnie nastawione do życia na wyjazd z firmą Invent. Praca niezbyt uciążliwa, pieniądze na czas,można coś zobaczyć ,nauczyc się nowych rzeczy.

@Andrzej

Dziękujemy, Panie Andrzeju, za wystawienie pozytywnej opinii. Życzymy kolejnych udanych wyjazdów i równie pozytywnych osób podczas inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Weronika

To był mój kolejny wyjazd, bardzo fajni ludzie w teamie i atmosfera pracy również. W czasie wolnym można pozwiedzać okolice. Planuję kolejny wyjazd. Polecam firmę Invent.

@Weronika

Dziękujemy, Pani Weroniko, za wystawienie pozytywnej opinii. Życzymy kolejnych udanych wyjazdów i równie miłej atmosfery podczas inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

K.Z

Pierwszy raz pojechałam do pracy z Inventem w przerwie od studiów i wróciłam zadowolona! Kierownictwo jest sympatyczne i pomocne, co sprawia, że praca sama w sobie jest znacznie przyjemniejsza. Zakwaterowanie zawsze na wysokim poziomie i często w lokalizacjach pozwalających na zwiedzenie większych miast w czasie wolnym od pracy. Pracodawca jest rzetelny i co ważne - wypłacalny! Polecam.

@K.Z

Bardzo nas cieszą Pani pozytywne doświadczenia podczas wyjazdu na inwentaryzację zagraniczną :) Życzymy kolejnych udanych zleceń oraz wielu sukcesów. Pozdrawiamy!

Gliwiczanka

Wcześniej kilka razy pracowałam z Inventem przy krajowych inwentaryzacjach. Tym razem zdecydowałam się na wyjazd zagraniczny i polecam każdemu bez względu na to, czy chce sobie dorobić dorywczo, czy nie posiadając konkretnych kwalifikacji szuka pracy stałej. Nie trzeba mieć żadnych kwalifikacji, ani znać języka. Wystarczą chęci do pracy przez minimum 2 tygodnie 1 /praca lekka, łatwa i niestresująca 2/ dobra atmosfera w pracy i po niej 3/ możliwość pozwiedzania różnych miast 4/ dobre warunki mieszkaniowe 5/ rzetelny pracodawca - wszystko w 100% legalnie, wypłata pewna i na czas

@Gliwiczanka

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Życzymy kolejnych udanych wyjazdów na inwentaryzacje i wielu sukcesów :) Pozdrawiamy!

andrzej13

Dla większości osób powodem wyjazdu jest chyba możliwość zarobienia pieniędzy a te jak do tej pory były wypłacane terminowo.Czas pracy jest różny ale w dużej mierze zależy od zespołu od tego w jakim tempie pracują poszczególne osoby.Jeżeli się znajdzie kilka osób,które narzekają i obijają się to trudno oczekiwać, ze inwentaryzacja zakończy się szybko.Jeżeli nie jesteś lekarzem,prawnikiem,programistą czy informatykiem,nie masz kompetencji ,umiejętności czy doświadczenia w konkretnym zawodzie to nie narzekaj ,że mało płacą czy że długo pracujesz.Znajdź swoje powody, dla których warto wyjechać z Inventem .. lub poszukaj sobie innego zajęcia.

Były zadowolony

Ja osobiście bardzo dobrze wspominam czasy wyjazdów na inwentaryzację z tej firmy. Wypłata na czas i bez problemów. Na początku gdy nie wiesz co i jak to nie ma się co bać, bo koordynatorzy Cię nauczą wszystkiego i wytłumaczą. Osobiście bardzo mocno polecam.

@Były zadowolony

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii i zachęcamy do podzielenia się nią również w formie gwiazdek :) Pozdrawiamy!

Wanda

Łóżko za darmo. Prysznic bez limitu czasu i mamusia nie narzeka, że woda droga. Dziewczyny morowe. Nikt nie zamyka cię w pokoju.

Dominika

Praca przy inwentaryzacji to przyjemność. Warunki mieszkaniowe jak najbardziej odpowiadają, a atmosfera jeszcze bardziej zachęca. Polecam każdemu!

@Dominika

Dziękujemy, Pani Dominiko, za wystawienie pozytywnej opinii :)

werka
@Dominika

Czy przy wyjazdach zagranicznych jeśli chodzi o zakwaterowanie. To czy nadal przydzielane są kilku osobowe pokoje? Kobiety z mężczyznami?

@werka

Umiejscowienie naszych pracowników jest uzależnione od dostępności zakwaterowania, jakim dysponujemy na miejscu. Staramy się zapewnić komfortowe warunki każdemu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby ustalić szczegóły -> 71 750 77 00. Pozdrawiamy :)

Witam na jak długo jest taki wyjazd na inwentaryzacjie i ile jest dni pracujących?

@Nowy

Dzień dobry, Wszystko zależy od naszego klienta. Niektóre inwentaryzacje prowadzone są od poniedziałku do piątku, inne od poniedziałku do niedzieli. System pracy na inwentaryzacji, także zależny jest od klienta. Inwentaryzacje mogą być zarówno nocne, jak i dzienne. Czas trwania inwentaryzacji zależny jest od ilości towaru i wielkości sklepu. Może zdarzyć się sytuacja, w której inwentaryzacja trwa 4 godziny, ale może to być nawet 12 godzin. Najbliższy termin: • 11.09.2022 – 30.09.2022 – Niemcy W razie kolejnych pytań prosimy o kontakt bezpośrednio z działem rekrutacji pod numerem: 71 750 77 00 ????

Kate89

Jakie są zarobki na takich inwentaryzacjach zagranicznych?

@Kate89

Dzień dobry, W Invencie możesz zarobić: • od 215 zł netto jako Liczący, • od 250 zł netto jako Liczący ze znajomością języka niemieckiego, • od 295 zł netto jako Liczący z prawem jazdy kat. B. Pozdrawiamy! :)

Niemiaszek
@Kate89

Z tego co mnie poinformowano to 215 zł za dzień czyli może być 7 lub więcej h przy inwentaryzacji czyli za 5 dni ok 1000 zł i trzeba samemu się wyżywić?

Oliwia

Miła atmosfera, praca lekka. Polecam

@Oliwia

Dziękujemy! Życzymy kolejnych udanych wyjazdów na inwentaryzacje :) Pozdrawiamy!

Oliwia

Polecam, miła atmosfera i lekka praca

@Oliwia

Dziękujemy, Pani Oliwio, za wystawienie pozytywnej opinii. Pozdrawiamy :)

Daria P

Bardzo polecam firmę. Praca bardzo przyjemna, warunki mieszkalne dobre. Można poznać fajnych ludzi.

@Daria P

Dziękujemy, Pani Dario, za wystawienie opinii. Życzymy kolejnych udanych wyjazdów na inwentaryzacje!

Ann

Polecam pracę w Inwent. Bylam pierwszy raz na turnusie zaagranicznym warunku mieszkaniowe bardzo dobre. Praca na inwentaryzacji nie jest cieżka na poczatku jest szkolenie kierowniczka i koordynator zawsze pomogli wyjaśnili wszystko atmosfera w teamie miła i przyjazna dodatkowym plusem była lokalizacja blisko jeziora więc praca połączona z zwiedzaniem i odpoczynkiem :) Wypłata na czas Polecam i myślę że pojadę jeszcze na taki turnus :)

@Ann

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii :) Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1608.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1431, z czego 1182 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.