INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Patrycja

Czy ktoś wyjeżdża 20 listopada z Katowic? Myślę nad wyjazdem ale trochę się boje ????

JaRy
@Patrycja

Pisz na mail rychter10@wp.pl

Krzysiu
@Patrycja

Ja 27 ale nie odpisuja

Ivka

Polecam, praca przyjemna, nocleg zapewniony oraz można poznać super ludzi!

@Ivka

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

andrzej

Byłem na kolejnym wyjeździe i nie mam ogólnych zastrzeżeń. Polecam tą prace dla osób ,które nie mają extra wymagań i oczekiwań a potrafią sumiennie pracować

@andrzej

Dziękujemy, Panie Andrzeju, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Lucyna

Super firma!

@Lucyna

Dziękujemy, Pani Lucyno, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Bardzo dobry

Bez problemu

Tomasz B.

Jeżelil szukasz dobrze płatnej pracy tymczasowej w Polsce lub zagranicą a jednocześnie chciałbyś się związać z pracodawcą na dłużej - firma Invent jest opcją dla Ciebie. Dobra atmosfera plus terminowe wypłaty - czego chcieć więcej!

@Tomasz B.

Dziękujemy, Panie Tomaszu, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Kasia L.

Polecam firmę Invert! Byłam na projekcie OBI w Niemczech. Niestety w trakcie projektu wydarzyła się u mnie bardzo tragiczna sytuacja rodzinna. Firma nie robiła mi żadnego problemu, załatwili mi transport do domu. Dostałam nawet propozycje że jak będę chciała to mogę wrócić po jakimś czasie. Warunki mieszkalne były bardzo dobre, koordynatorzy mili i znali się na swojej pracy. Wszystkiego mnie nauczono, więc jeżeli nie potrafisz lub nie wiesz na czym to polega to uwierz mi wybierz właśnie ich! ????

@Kasia L.

Dziękujemy, Pani Kasiu, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Mariusz

Witam! Także bylem na 4 tygodniowym wyjeżdzie i muszę powiedzieć ze jestem zadowolony, nie było żadnych problemów. Praca faktycznie do ciężkich nie należy choć dobrze dobrze jest dojść do pewnej wprawy w wykonywaniu czynności inwentaryzacyjnych. Jeśli tylko nic nie stanie na przeszkodzie z przyczyn organizacyjnych to chętnie pojadę w tym lub na początku przyszłego roku. Tak że reasumując polecam.

@Mariusz

Dziękujemy, Panie Mariuszu, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Aleksmichalska

Jadę jutro 13.11.2022 do 18.11.2022 kompletnie nie mam pojęcia jakie ciuchy spakować. Czy ktoś mi może napisać jak wygląda sprawa gdy wyjeżdża się z partnerem?

MychaAska

Jadę z partnerem teraz 2 .11 na wyjazd do Niemiec z Legnicy pierwszy raz ktoś może mi coś powiedzieć jak i czy damy rade

Aleksmichalska
@MychaAska

Hej. I jak to wygląda na wyjeździe z partnerem ?

Dar

A jak wygląda kwestia wyżywienia przy różnym zakwaterowaniu ?

Krzysztof

Polecam współpracę z INVENT do.z o.o. zakwaterowania bardzo dobre, praca też bardzo fajna i można poznać fajne osoby

@Krzysztof

Dziękujemy, Panie Krzysztofie, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Mqgda

Jak wyglada z wypłatami? Czy przychodzi na meila jakiś pasek?

Mag

A jeśli chodzi o te czynności rekrutacyjne, które trzeba wykonywać po powrocie do Polski. Jak to wygląda? Czy jest to jednorazowa czynność jaką trzeba wykonać, czy trzeba coś robić codziennie między jednym, a drugim wyjazdem na inwentaryzacje?

Kuba

Polecam:) kolejny bezproblemowy wyjazd za mną :)

@Kuba

BW

Praca dość prosta ,wymagająca skupienia. Dojazd i zakwaterowanie w godziwych warunkach zapewnia firma. Przy okazji można poznać ciekawych ludzi i pozwiedzać miasta w których się aktualnie pracuje.

@BW

Izabela Paściak

Zalety pracy z firmą Invent- szybki wybór terminu wyjazdu, prosty obieg dokumentów związanych z wyjazdem, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość zobaczenia ciekawych miejsc. Super sposób na dodatkowe pieniążki.

@Izabela Paściak

Dziękujemy, Pani Izo, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Weronika

Polecam współpracę z firmą Invent,jestem po mojej pierwszej inwentaryzacji zagranicznej i oczywiście jadę na kolejną.Dojazdy do pracy,super zakwaterowania,wspaniali ludzie i koordynatorzy którzy wszystko wytłumaczą.

@Weronika

Dziękujemy, Pani Weroniko, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Iza Paściak

Świetny sposób na dodatkowe pieniążki, szybki wyjazd, dogodne terminy, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość zobaczenia ciekawych miejsc.

@Iza Paściak

DoriDori

Znalazłam ofertę pracy w Invent przypadkowo, podczas przeglądania Facebooka. Spontanicznie wysłałam swoje zgłoszenie i po kilku dniach sprawnej komunikacji z firmą wyjechałam do Niemiec na dwa tygodnie. Dojazd bezproblemowy, zorganizowany w większości przez firmę. Zakwaterowanie w dobrych warunkach, raz mieszkanie, raz pensjonat. Dojazd do pracy i powrót firmowym busem, więc nie trzeba było się o to martwić. Praca nieskomplikowana, choć biegłości w dwa tygodnie nie da się osiągnąć. Jasne zasady wynagrodzenia i terminowość na plus.

@DoriDori

Iza Paściak

Praca nie jest trudna, a w dodatku połączona z wyjazdem do fajnych miejsc. bardzo dobry sposób na uzupełnienie budżetu domowego.

@Iza Paściak

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1608.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1431, z czego 1182 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.