INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Kamila

Właśnie wróciłam z zagranicznej inwentaryzacji w Niemczech i mogę szczerze polecić tą firmę. Wyjazd, powrót i przejazdy do pracy są zorganizowane wygodnym busem. Praca jest prosta, obsługa skanera łatwa. Szybko można się wszystkiego nauczyć. Fajny, zgrany team. Koordynatorzy w razie pytań i problemów zawsze pomagali. Zakwaterowanie było też na bardzo dobrym poziomie. Przeprowadzki były co tydzień raz zdarzyło nam się pozostać w tym samym miejscu na 3 tygodnie. Po pracy lub w weekendy można sobie pozwiedzać nowe miejsca. I przede wszystkim można nawiązać nowe znajomości. Po tygodniu pracy wypłacona została terminowo zaliczka. Polecam współpracę z Inventem i sama planuję wyjechać na kolejną inwentaryzacje.

@Kamila

Bardzo się cieszymy, Pani Kamilo, że tak pozytywnie wspomina Pani czas spędzony z nami. :)

Dorota

Kolejny raz byłam ponad miesiąc na zagranicznej inwentaryzacji. Praca bardzo fajna, którą można potraktować jako dodatkowy zarobek. Warunki, transport i zakwaterowanie zrealizowane porządnie. Polecam Wszystkim zainteresowanym prywatnie, ale postanowiłam również zostawić firmie dobry komentarz. Na pewno zdecyduję się na kolejny wyjazd niebawem :)

@Dorota

Pani Doroto, dziękujemy za miły komentarz! :) Zachęcamy także do głosowania w formie gwiazdek tutaj na portalu oraz w opiniach Google. Pozdrawiamy! :)

Gosiak

Śmiało mogę polecić pracę w Invencie jest łatwa i jak to się mówi można zarobić by się nie narobić. Jedyne zastrzeżenia co można mieć to do organizacji biura oraz koordynatorów. Miałam jechać tylko raz a jadę już czwarty raz????

@Gosiak

A mam pytanko jak to wygląda z noclegiem. Skoro jest się w tej samej grupie z koleżanką ale jedzie się różnymi busami. To wtedy można nocleg ogarnąć sobie razem żeby być razem w pokoju. Jadę pierwszy raz i trochę się stresuje.

Anka

Hejka. Kto jedzie z Wrocławia 08.01.23 I jest w team 14.

Bardzo dobry

Bez problemu

Rolo

Bardzo przyzwoity pracodawca, pensja na czas, zakwaterowanie n miejscu, zapewniony transport na miejsce pracy. Polecam korzystać, szczególnie że teraz są wyższe stawki za każdy dzień pracy.

Jakub

Polecam serdecznie firme , praca nie ciężka bardzo przyjemna atmosfera w pracy jak i na hotelach. pozdrawiam serdecznie !!

Jakub Skrzypczak

Polecam invent!! Przyjemna praca, nie ciężka a co najważniejsze atmosfera z pracownikami jak najbardziej na plus. Wybieram się na kolejny turnus pozdrawiam!!

Wiki

Hej hej, wybieram się teraz razem z chłopakiem 8 stycznia na wyjazd do Niemiec z Katowic. Czy jest tutaj ktoś kto już był i chętnie szczerze opowie jak wyglądają noclegi, co warto ze sobą zabrać i jak mniej więcej wygląda taki dzien pracy? Byłabym mega wdzięczna :)

@Wiki

Napisz do mnie malgorzatabanna54@gmail.com chętnie pomoge

Sebastian

Pracowałem w Czechach jako liczący+kierowca. Praca nie jest trudna ani ciężka. Busy są nowe i sprawne. Pieniądze były na czas, nawet więcej niż wynikałoby to z umowy. Pozdrawiam.

@Sebastian

Panie Sebastianie, bardzo dziękujemy za pozytywne słowa. :) Zapraszamy na kolejne inwentaryzacje!

Dostał już ktoś przelew za czynności?

@Marcin

Jeśli raporty za czynności zostały prawidłowo wgrane i zaakceptowane przed zamknięciem miesiąca to wynagrodzenie zostało wypłacone do 14.12.2022. Wynagrodzenie za raport wgrane w późniejszym terminie zostanie wypłacone do 14.01.2023. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o wiadomość na adres reklamacja@invent.ag.

Beata

Czy ktoś już dostał pieniądze za tzw czynności? Miało być 14tego

Nikt chyba

@Beata

Ja nie dostałam jeszcze, czekam

@Beata

Nie wiem po co trzeba czynności robić, rekrutację jak mamy 19 grudzień a za listopad nie wyplacono:/

Jolanta
@Marcin

Serio nie wypłacono Ci jeszcze pieniędzy za listopad? Dziwne, bo ludzie raczej piszą, że dostają pieniądze na czas... Do kiedy powinna wypłata wpłynąć? Dzwoniłeś, żeby się dowiedzieć, co z Twoją pensją? Pierwszy raz Ci się coś takiego zdarzyło?

Marzenia

Polecam pracę z firmą ,,Invent"byłam na inwentaryzacji z tą firmą .Praca w bardzo miłym towarzystwie,trafiłam na super team i fajnych kierowników .Praca nie jest trudna szybko można się nauczyć obsługi skanera .Warunki mieszkalne były na plus ale dojazd do pracy czasami był za długi .Wypłaty są na czas i wszystko się zgadza także jeżeli ma ktoś ochotę spróbować to warto ..Ja na inwentaryzację pojechałam sama i nie żałuję. Pozdrawiam

@Marzenia

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

ad

Polecam prace w invent Zapewniają dobre hotele I wypłata na czas .

@ad

Wojciech

Wróciłem niedawno z teamu ,gdzie pracowaliśmy na sklepie Tedi, na pewno plusem jest to że ktoś kto nie ma doświadczenia z pracą czy z językiem to nie ma żadnego problemu , jesteś tam pod opieką koordynatora , na pewno masz zapewniony nocleg ,może być hostel pensjonat a nawet jak w moim przypadku przepiękny , bardzo przytulny domek i przede wszystkim dojazd w tą i z powrotem zapewniony. Można trafić na naprawdę bardzo fajnych ludzi jak ja .Miałem bardzo szczęście że trafiłem na świetną atmosferę ,świetnych ludzi ,świetnego koordynatora ,który wszystko tłumaczył i był człowiekiem ,każdemu by tak polecał takiego koordynatora .Dobry plus to że Mona tutaj nawiązać nowe znajomości .Można naprawdę dobrze trafić.Mialem tutaj parę problemów ale naprawdę z nimi da się dogadać i wszystko było rozwiązane .Po tygodniu dostałem zaliczkę 850 zł i prawdopodobnie są bardzo uczciwi i czekał teraz ja wypłatę a na kolejny invent zapisuje się już na styczeń .

@Wojciech

Dziękujemy, Panie Wojciechu, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Natalia

Hej, jadę pierwszy raz w styczniu na dwa miesiące, trochę się obawiam, może ktoś mi powiedzieć jak to jest dokładnie? Tak od strony, osoby, która już była. Chętnie poczytam i poznam Wasze szczere opinie. nataliawach67@gmail.com

Monia

Może zatem zamiast nas straszyć, napisz co było niekolorowe, opisz swoje doświadczenie, co dokładnie było złe, żebyśmy się na to przygotowali. W innym razie twój komentarz też nic tu nie wnosi.

Gosiak

Napisz konkretną sytuację która zasugerowała Ci taką opinię bo ja jezdze czwarty raz i w styczniu też jadę i sobie chwalę. Owszem zdarzało się że ktoś zjeżdżał do polski ale to tylko na własne życzenie nie że firma w ciula robi. Praca jest łatwa ale potrzeba dużego skupienia. Ja nie widzę żadnych negatywów jeżeli chodzi o pracę w Invencie

Mi nikt nie kazał a chwale te firmę, rzadko która firma załatwia tak fajne lokacje, koordynatorzy jak każdy człowiek są po prostu różni, jedni super a do jednych trzeba się przyzwyczaić, pieniądze na czas, ci co tu narzekają to pewnie nic w życiu nie robili albo pracowali za grosze a tu by chcieli odrazu 500 za dzień, zjeżdżają głównie ci co podpadną..

Xjuuula
@Natalia

Ja również się wybieram i zaczynam mieć wątpliwości

@Marcin

Każdy wiadomo, ma różne doświadczenia. Ja się zastanawiam, czy bym podołał. Nie wiem, czy trzeba język znać chociaż w stopniu komunikatywnym, aby firma dała szansa? Wynagrodzenie mniejsze jest dla osoby, co nie zna, czy w ogóle nawet nie przyjmą?

Natalia
@Xjuuula

Hej, napisz do mnie na maila, opiszemy swoje wątpliwości :)

Alicja
@Marek

Marku nie trzeba znać języka. Na miejscu jesteś pod opieką koordynatorów znających język, więc o to obawiać się nie musisz. Ja właśnie wróciłam z projektu w Niemczech i 9 stycznia wyjeżdżam na kolejny. Ekipa świetna, praca przyjemna, a przy okazji pozwiedzałam. Dasz radę

W

Jedzie ktoś team 14 z Katowic i chciałby się zgadać przed wyjazdem?

@W

Cześć, ja jade

Weraa

Jedzie ktoś z Katowic 8.01 i chciałby się zgadać?

@Weraa

Ja jadę z kato 8ego

@Weraa

Zależy też jaki team bo pare jedzie z katowic

Anka93

Ja proponuję spotkanie tych osób które jadą z Wrocławia 8 stycznia. Jak chcecie się spotkać to podaje swój nr i piszcie 795345897, pozdrawiam

@Anka93

Na ten dłuższy czy krótszy wyjazd?

...

Jedzie ktoś 8ego z Katowic?

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1611.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1433, z czego 1184 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.