INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Mirka

Wyjeżdzałam z mieszanymi uczuciami, bo rozne rzeczy sie słyszy. Niepotrzebnie się martwiłam. Praca lekka, zrozumiała, koordynatorzy pomocni. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre, transport zapewniony, wszystko na plus. Wypłata na czas. Byłam 6 tygodni. Polecam pracę z tą firmą.

@Mirka

Cieszymy się, że mimo wątpliwości postanowiła Pani nas sprawdzić. :) Pozdrawiamy!

Karol

Pracuje w Invencie od niedawna ale mogę śmiało polecić te firmę. Praca łatwa i przyjemna, odbywająca się w miłej atmosferze. Warunki mieszkalne na dobrym poziomie, z zagwarantowanym dojazdem do pracy.

@Karol

Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)

Ewelina

Bardzo serdecznie polecam pracę w Invencie! Atmosfera bardzo przyjemna, można poznać wiele ciekawych ludzi. Zarówno koordynatorzy jak i kierowniczka bardzo pomocni, można było zwrócić się do nich z każdym problemem. Praca również nie wymaga większych umiejętności ani nie jest ciężka, wystarcza chęci. Warunki mieszkaniowe również na plus. Po 1.5 miesiąca z chęcią wracam na kolejny turnus.

@Ewelina

Bardzo nas cieszy ta opinia, ponieważ jest dla nas niezwykle istotne, by każdy pracownik czuł się dobrze i miał wsparcie zespołu. :)

Jakub

Polecam współpracę z INVENT, byłem na inwentaryzacji zagranicznej przez miesiąc, warunki mieszkalne na naprawdę dobrym poziomie, praca nie należy do najcięższych, sam team naprawdę fajny. Koordynatorzy pomocni a godziny pracy są między 6-8 godz + dojazd do pracy. Wszystko przebiegało sprawnie i bez problemu.

@Jakub

Cieszymy się, że wszystko przebiegło pomyślnie i zapraszamy na kolejne wyjazdy.

Bardzo dobry

Bez problemu

jabcok

Polec z wspolpracyam wlasnie wrocilem z Niemiec z inwetaryzacji sieci Kaufland i jestem zadowolony z wspolpracy Polecam

@jabcok

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne wyjazdy.

Marta Martyna

Wróciłam ze swojego pierwszego wyjazdu i jestem bardzo zadowolona. Praca w miłej atmosferze, pomocni pracownicy jak i koordynatorzy. Można zwiedzić wiele ciekawych miejsc. Zakwaterowanie w godnych warunkach. Na pewno niedługo znowu pojadę. Polecam każdemu.

@Marta Martyna

Dziękujemy za miłe słowa. :) Do zobaczenia na kolejnym wyjeździe!

Gosiak

Polecam Invent lekka praca i można spotkać dużo fajnych osób. Wiadomo jeżeli jesteś po 26 rokiem życia składki płacisz i jest mniejsza wypłata od tych co składek nie płacą. Mieszkania też bardzo dobre

@Gosiak

Dziękujemy za polecenie i zachęcamy do kolejnych wyjazdów. :)

Witam! Niedawno wróciłem z pierwszej inwentaryzacji z Inventem a już wybieram się na następny wyjazd. Jestem bardzo zadowolony gdyż praca lekka w miłej atmosferze, współpracownicy jako początkującemu bardzo pomocni. Zakwaterowanie o wysokim standardzie, a płaca na czas i w wysokości w pełni mnie zadowalającej. Szczerze polecam pracę na inwentaryzacji wszystkim niezdecydowanym!

@Paweł

Staramy się, aby po zakończonym dniu pracy mieli Państwo komfortowe warunki do odpoczynku. Cieszymy się, że nam się to udaje. :)

Kamila

Polecam pracę w Invencie, był to mój 1 wyjazd, obawiałam się wszystkiego jak to będzie wyglądać, początkowo miałam jechać na 2 tygodnie, ale tak mi się spodobało, że przedłużyłam wyjazd o kolejne 2 tygodnie. Nie żałuję, poznałam fajnych ludzi, praca lekka, hotele były naprawdę w wysokim standardzie, aż się łezka kręcila w oku gdy trzeba było wyjeżdzac ;) już się nie mogę doczekać kolejnego wyjazdu;)

@Kamila

Bardzo się cieszymy, że pierwszy wyjazd na tyle się Pani spodobał, że od razu Pani go przedłużyła. :) Do zobaczenia na kolejnych turnusach!

Julia

Polecam firmę invent są wypłacalni na czas , praca nie jest ciężka, łatwa obsługa skanera szkolenie zapewnione przed rozpoczęciem pracy. Praca zależy od wielkości sklepu trwa 6-8-10 godzin. Transport do Niemiec jak i dojazdy do pracy zapewnione. Zakwaterowanie na naprawdę wysokich standardach. Na miejscu opieka polskich koordynatorów. Jestem zadowolona z wyjazdu czekam na kolejny turnus i wyjeżdżam po raz kolejny

@Julia

Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszej współpracy. :) Nowe termin już niebawem pojawią się na naszej stronie.

Joanna
@Julia

Długie te turnusy są? Większość komentarzy pozytywnych. Stawki są za godzinę czy za cały turnus? I czy ten hotel, który wszyscy tak zachwalają jest jakoś dodatkowo płatny?

Witam byłem na pierwszej inwentaryzacji fajnie i energiczna praca szczerze polecam prace w Invencie

@Tomek

Dziękujemy za opinię. Zachęcamy do kolejnych wyjazdów, nowe terminy już niebawem będą dostępne na naszej stronie. :)

BOGUSIA Maczko

Witam byłam dwa razy jestem zadowolona , niestety pracować trzeba wszędzie praca nie jest ciężka polecam !!! Napewno jeszcze pojadę kadra ok koordynatorzy bardzo pomocni POZDRAWIAM I POLECAM

@BOGUSIA Maczko

Cieszymy się, że poleca Pani współpracę z nami. :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Dorota

Spodobal mi sie wyjazd, praca ok, mieszkanie tez dobre. Planuje jeszcze wyjecha ctym bardziej, ze to nie byl moj pierwszy raz z ta firma :) Polecam.

@Dorota

Dziękujemy za opinię :)

Wojciech

Wróciłem niedawno z turnusu , i powiem szczerze że praca nie należy do najcięższych ,minus jedyny taki że trzeba się skupić bo można się pomylić , sama obsługa skanera można szybko się nauczyć,praca była różniej po 6,i nie więcej niż 8 godzin . I przede wszystkim najważniejsze że co zrobiło na mnie wrażenie że trafiliśmy do hotelu czterogwiazdkowego gdzie przedstawiał największe standardy .Aż zrobiło to na mnie wrażenie że invent dał nam takie pokoje z takim hotelem jak apartament i to jest wielki plus tej firmy .

@Wojciech

Cieszymy się, że pozytywnie wspomina Pan współpracę z nami. :) Zapraszamy na kolejne turnusy!

Jurand

Polecam pracę w firmie Invent !!! Na początku, jak każdy miałem obawy ale mogę polecić w 100% Zakwaterowanie w godnych warunkach, nawet pralnia gratis była. Wypłaty i warunki tak jak na stronie internetowej. Praca miła, lekka i przyjemna. Super kontakt z przełożonymi i przemiłe towarzystwo. Naprawdę firma na Europejskim poziomie !!!

@Jurand

Dziękujemy za tak miłą opinię! :) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów na inwentaryzacje.

Iwona

Byłam na kolejnej inwentaryzacji. Wszystko przebiegało zgodnie z załozeniami.Ogólnie jestem zadowolona i smiało moge polecić współprace z firmą INVENT.

@Iwona

Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania. :) Pozdrawiamy!

Aga

Współpracuję z firma Invent od niedawna, ale śmiało mogę stwierdzić, że warto. Wynagrodzenie jest zawsze na czas, warunki noclegowe na ogół dobre, praca nie jest ciężka, a atmosfera bardzo przyjazna. Jeśli ktoś szuka pracy gdzie można zarobić i przy okazji coś zwiedzić to bardzo polecam.

@Aga

Dziękujemy za opinię i mamy nadzieję, że do zobaczenia na kolejnych wyjazdach! :)

Pracuje z Inventem już prawie pół roku.Praca niezbyt ciezka.Warunki mieszkaniowe na poziomie.Jezeli ktos chce pracować a jednoczesnie pozwiedzac poecam Invent.

@Anna

Dziękujemy za miłe słowa. :) Zapraszamy na kolejne turnusy!

Wiktoria

Polecam prace w invent Byłam w team 1 super atmosfera kierownik wraz z koordynatorami bardzo sympatyczni. Noclegi na wysokim poziomie. Fajni ludzie :) Dojazd z Polski do Niemiec z Niemiec do Polski darmowy wraz z jazda do pracy. Wypłaty na czas :) Więc polecam firmę invent warto pojechać .

@Wiktoria

Świetnie, że spełniliśmy oczekiwania. :) Pozdrawiamy!

Janek1234

Polecam pracę w Invent. Solidna firma. Zaliczyłem kolejny projekt, tym razem Kaufland, wcześniej Rossman. Praca wymagająca skupienia, ale dość prosta i przyjemna. Super warunki mieszkaniowe. Wypłata zgodna z umową i na czas.

@Janek1234

Bardzo cieszymy się, że po raz kolejny był Pan z nami! :)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1614.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1436, z czego 1187 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.