INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Ania S

jak stawka była w Brukseli ?

David
@Ania S

Normalna jak wszedzie

Heniu
@David

ponoć premia będzie za Belgię bo to nowość ten primark

Krzysiu

Polecam kierownika Jerzego u niego super atmosfera, team super! Aż chce się jeździć, pozdrawiam koordynatorki Katarzynę D i Agate M????????, czekam z utęsknieniem na nowy wyjazd

Seba
@Krzysiu

No Kasia D najlepsza, bo te dwie kasie L to by se darowały pracę w invencie

Natalia

Polecam współpracę z INVENT. Praca nie ciężka, dla każdego jeśli masz chęci i motywację aby spróbować czegoś innego i prostego. Zakwaterowanie spoko, nie ma do czego się przyczepić. Wypłata na czas.

Stefan
@Natalia

Super. A ile Ci zapłacili? I czy firma pokrywa koszta zakwaterowania?

Krzysiu
@Natalia

A już dostałaś wypłatę ze piszesz ze pieniądze na czas? Chyba że chodzi Ci o zaliczke

Kontakt z biurem bardzo ciężki. Wszyscy tam pracują ale nic nie wiedzą dokładnie.

Bardzo dobry

Bez problemu

Wojtek

Polecam wyjazd z firmą INVENT.Byłem drugi raz w marcu .Wszystko w jak najlepszym porządku.Sprawna ekipa i ciekawe miejsca w których team nocował.

@Wojtek

Bardzo się staramy, aby nasi pracownicy odpoczywali w komfortowych warunkach. :)

An

Kolejny turnus i wszytko w porządku, czekam na kolejny.

@An

Do zobaczenia! :)

Jakub

Polecam współpracę z firmą INVENT. Byłem na wyjeździe zagranicznym i mam zamiar być kolejny raz. Bardzo pomocni ludzie. Dojazd i nocleg na najwyższym poziomie oraz wypłaty na czas.

@Jakub

Dziękujemy, Panie Jakubie, za opinię. :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Patrycja

Polecam współpracę z Inventem. Praca prosta i lekka. Transport jak i warunki mieszkaniowe na duży plus????

Dawid

Polecam pracę w invencie Dobra komunikacja między pracownikiem a koordynatorami i kierownikiem dobre zarobki i przyjemne hotele

@Dawid

Dziękujemy, Panie Dawidzie! Zapraszamy na kolejne wyjazdy. :)

Tomasz

Polecam pracę w firmie INVENT.Jestem po kolejnym turnusie.Dojaz do pracy,warunki mieszkaniowe,wypłata wszystko zapewnione,na najwyższym poziomie.POLECAM

@Tomasz

Cieszymy się, że po raz kolejny spełniliśmy oczekiwania. :)

lu

Jestem bardzo zadowolona z pracy w invencie, razem z partnerem dostaliśmy przepiękne mieszkanie w centrum Brukseli. Praca przyjemna, ludzie pomocni. Polecam

@lu

Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy także na wyjazdy w inne miejsca! :)

Andrzej 13

Byłem na kolejnej inwentaryzacji. Praca nie jest ciężka, godna polecenia .Nie ma co ukrywać jak w każdej firmie zdążają się różne sytuacje i wszystko zależy od tego, na jakich ludzi się trafi. Godziny pracy, w zależności od projektu mogą być poranne do popołudnia lub nocne. Ważne że wynagrodzenie wypłacane jest terminowo.

@Andrzej 13

Dziękujemy, Pani Andrzeju, za opinię. :)

Justyna

Polecam pracę w invencie, lekka przyjemna praca, kierownik i koordynatorzy bardzo pomocni, darmowy dojazd do pracy

Iwona

Za mną kolejna inventaryzacja i znów wszystko było jak najbardziej ok. Znów by trzeba napisać ze warunki socialne na odpowiednim poziomie a sama praca nie przyspaża problemów. A do tego w wolnym czasie można zwiedziec wiele ciekawych miejsc. Firma wywiązuje sie ze swoich zobowiązań względem pracownika należycie i sumiennie, na każde pytanie odpowiada szybko i rzeczowo. Nie pozostaje mi nic innego jak POLECAM każdemu.

@Iwona

Dziękujemy, Pani Iwono! Cieszymy się, że pozytywnie wspomina Pani wyjazdy z nami. Zapraszamy na kolejne terminy!

Miałam okazję pracować w firmie Invent na stanowisku liczącego.Firma profesjonalnie przygotowuje każdy wyjazd i stara się zapewnić komfortowe warunki pracownikom.Panuje tam przyjazna atmosfera, zawsze można liczyć na wsparcie i pomoc.Wypłata terminowo.Polecam.

@Anna

Dziękujemy za miłe słowa. :) Staramy się, aby nie tylko warunki socjalne, ale także atmosfera pracy były na wysokim poziomie. :) Zachęcamy do następnych wyjazdów!

Polecam pracę invent, szybko i łatwo można zarobić pieniądze. Pracownicy Invent są mili i pomocni. Zakwaterowanie są na wysokim poziomie

Dziękujemy za opinię. Staramy się, aby oferowane przez nas zakwaterowanie umożliwiło Państwu komfortowy wypoczynek po pracy.

Halina

Witam jestem bardzo zadowolona z pracy w firmie Invent i mogę polecić każdemu kto chce zarobić dodatkowo trochę kasy , przy okazji można trochę pozwiedzać i poznać ciekawych ludzi. Zapewnione noclegi oraz transport z Polski jak również codziennie dojazdy do pracy, wolne weekendy , wypłata zawsze w terminie . Polecam

@Halina

Bardzo dziękujemy, Pani Halino, za opinię. :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

IlaGal

Polecam pracę w firmie Invent. Jestem póki co po pierwszej inwentaryzacji w Belgii, ale już wysłałam dyspo na kolejną. Warunki zakwaterowania były świetne. Nocleg w centrum miasta pozwolił mi na zwiedzanie w wolnym czasie okolicy - czyli wyjazd był połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Firma gwarantuje dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca inwentaryzacji. Niekiedy dojazdy zajmują trochę czasu (w zależności od tego, o której inwentaryzacja ma się rozpocząć, a wiadomym jest, że w czasie popołudniowego wzmożnego ruchu na ulicach ten czas się wydłuża). Jako, że byłam pierwszy raz, po 5 przepracowanych dniach otrzymałam na konto zaliczkę w wyznaczonym w umowie terminie. Pozostali pracownicy i koordynatorzy pomocni, w razie jakichkolwiek problemów służyli pomocą.

Stefan
@IlaGal

Jakie miałaś godziny pracy i jakie pieniądze da się tu miesięcznie zarobić? Odliczając koszty wyżywienia czy zakwaterowania. Swoją drogą, jakie miałaś warunki zamieszkania?

@IlaGal

Dziękujemy za tę opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby mieli Państwo jak najlepsze warunki do odpoczynku po pracy. :)

Ana
@Stefan

Podawali na wyjeździe juz nowe terminy jakie będą?

Niezadowolona
@Ana

Mi bardziej chodzi o kwiecień

Andy
@IlaGal

Racja, hotel super w centrum Brukseli, dojazdy były dlugie i do tego ruch w wielkim mieście więc to trwalo, ale praca w przyjemnej atmosferze, kierowniczka pani Ela i reszta załogi jak najbardziej na plus, i oby więcej takich wyjazdów

Ana
@Andy

Wiadomo kiedy będą nowe terminy?

Paulina
@IlaGal

A jak wygląda takie wysłanie dyspo na kolejną pracę? Taki pracownik dostaje formularz czy jakiś specjalny mail? Co to właściwie oznacza? I jakie info trzeba tam wpisać w takiej dyspo?

Justyna

Polecam jestem po kolejnym turnusie ostatnim przystankiem była Bruksela kolejny wyjazd milo wspominam napewno jeszcze skorzystam i ogolnie polecam

@Justyna

Dziękujemy, Pani Justyno, i do zobaczenia na innych wyjazdach! :)

Krystian

Polecam firmę Invent! Pierwszy raz jechałem i się nie zawiodłem. Praca łatwa, godziny pracy zależne od projektu oraz ludzi. Zakwaterowanie bardzo dobre, jeżeli jest coś nie tak firma od razu reaguje. Wypłata zgodnie z umową na czas. Jeżeli ktoś szuka pracy przy inwentaryzacji śmiało polecam INVENT.

@Krystian

Dziękujemy za opinię. Staramy się, aby mieli Państwo zawsze komfortowe warunki pracy i wypoczynku. :)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1611.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1433, z czego 1184 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.