INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

@@@

Witam. Chciałam zapytać o terminy wyjazdów bez języka niemieckiego kiedy będą.

Wiktoria

Polecam wyjazdy zagraniczne z firmą invent, jestem zadowolona z pracy. Wypłata zawsze na czas, możliwe premie oraz nadgodziny. Profesjonalne podejście do pracowników. W razie pytań zawsze mogłam zadzwonić do biura. Byłam na dwóch wyjazdach i miło będę wspominać tą firme. Zakwaterowanie zawsze na najwyższym poziomie. Z dojazdami do pracy bywało różnie (od 30 minut do 2 godzin), busy czyste, zadbane i sprawne. Zachęcam chociaż do jednego wyjazdu :)

@Wiktoria

Dziękujemy za opinię i zapraszamy na następne wyjazdy! :)

Dorota

Praca z inventem to możliwość zarobku,poznania nowych ludzi i pizwiedzania ciekawych miejsc;)Polecam niezdecydowanym;)

@Dorota

Dziękujemy, Pani Doroto! :)

Jedzie ktoś 16tego team 14ty?dodam że najlepszy team

Bardzo dobry

Bez problemu

Hsdf

Praca super można poznać wspaniałych ludzi ale ja niestety na zła Kierowniczkę trafiłem niestety team 35 odradzam a szczególnie jak jedziesz pierwszy raz zero pomocy ze strony pani kierowniczki strach się o coś zapytać, dlatego odradzam team 35 a poza tym wszystko jest oki

Dorota

Witam.Jesli chcesz szybko zarobić to praca w tej firmie jest dla ciebie.Praca niezbyt trudna, zakwaterowanie ok i przy okazji można pozwiedzać fajne miejsca;)

Joanna
@Dorota

Mógłbyś opisać warunki na kwaterze? Ile osób w pokoju? Jak wyposażona kuchnia? Czy daleko do pracy? No i jaki koszt. Z góry dzięki

AdrianS

Polecam firmę jak i wyjazd na inwentaryzację z firmą, praca przyjemna i lekka, pieniądze jak zawsze na czas. Zakwaterowania były na dobrym poziomie jak i atmosfera w pracy była przyjemna. Pozdrawiam i zapraszam na najbliższy turnus.

@AdrianS

Dziękujemy z tę opinię, Panie Adrianie. :)

Edyta N.

Witam byłam na inventaryzacji zagranicą, polecam, praca lekka polegająca na liczeniu towarów, jestem już zapisana na kolejną. Pozdrawiam Tim 31

@Edyta N.

Bardzo się cieszymy, że znów zobaczymy się! :)

Kamila

Polecam pracę w Invencie, prosta praca przy liczeniu, łatwa obsługa skanera, możliwość zwiedzania w wolnym czasie, zakwaterowanie na wysokim poziomie. Miła atmosfera.

@Kamila

Dziękujemy, Pani Kamilo! :) Bardzo się staramy, aby odpoczywali Państwo po pracy w komfortowych warunkach.

Polecam wyjazdy zagraniczne z Inventem. Praca w małym zgranym teamie to sama przyjemność. Dojazd do pracy nie zajmował dużo czasu. Zakwaterowanie jak zwykle na wysokim poziomie. Jedyny minus był taki, że turnus był krótki, a człowiek by jeszcze z chęcią popracował.

@Michał

Dlatego zapraszamy na następne turnusy! :D

KasiaaPatii

Polecam ! Miła atmosfera , lekka I przyjemna praca .

@KasiaaPatii

Dziękujemy za miłe słowa. :)

Polecam wszystkim zainteresowanym pracę w firmie Invent. Opinie które przeczytacie na tej stronie są naprawdę prawdziwe. Praca jest przyjemna, atmosfera w pracy super, warunki zakwaterowania też naprawdę są na mega wysokim poziomie i serio dobre zarobki. Polecam wszystkim!

@Monika

Dziękujemy, Pani Moniko! :) zapraszamy na kolejne turnusy, nowe terminy już niebawem będą dostępne na naszej stronie.

Ania S

jak stawka była w Brukseli ?

David
@Ania S

Normalna jak wszedzie

Heniu
@David

ponoć premia będzie za Belgię bo to nowość ten primark

Krzysiu

Polecam kierownika Jerzego u niego super atmosfera, team super! Aż chce się jeździć, pozdrawiam koordynatorki Katarzynę D i Agate M????????, czekam z utęsknieniem na nowy wyjazd

Seba
@Krzysiu

No Kasia D najlepsza, bo te dwie kasie L to by se darowały pracę w invencie

Natalia

Polecam współpracę z INVENT. Praca nie ciężka, dla każdego jeśli masz chęci i motywację aby spróbować czegoś innego i prostego. Zakwaterowanie spoko, nie ma do czego się przyczepić. Wypłata na czas.

Stefan
@Natalia

Super. A ile Ci zapłacili? I czy firma pokrywa koszta zakwaterowania?

Krzysiu
@Natalia

A już dostałaś wypłatę ze piszesz ze pieniądze na czas? Chyba że chodzi Ci o zaliczke

Kontakt z biurem bardzo ciężki. Wszyscy tam pracują ale nic nie wiedzą dokładnie.

Wojtek

Polecam wyjazd z firmą INVENT.Byłem drugi raz w marcu .Wszystko w jak najlepszym porządku.Sprawna ekipa i ciekawe miejsca w których team nocował.

@Wojtek

Bardzo się staramy, aby nasi pracownicy odpoczywali w komfortowych warunkach. :)

An

Kolejny turnus i wszytko w porządku, czekam na kolejny.

@An

Do zobaczenia! :)

Jakub

Polecam współpracę z firmą INVENT. Byłem na wyjeździe zagranicznym i mam zamiar być kolejny raz. Bardzo pomocni ludzie. Dojazd i nocleg na najwyższym poziomie oraz wypłaty na czas.

@Jakub

Dziękujemy, Panie Jakubie, za opinię. :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Patrycja

Polecam współpracę z Inventem. Praca prosta i lekka. Transport jak i warunki mieszkaniowe na duży plus????

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1607.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1430, z czego 1182 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 197 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.