INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

damj.

Kolejny powrót z wyjazdu na jak największy plus. Wypłata na czas, świetna ekipa, łatwa praca i możliwość poznania nowych, ciekawych miejsc (przecież nie samą pracą człowiek żyje) ;)

@damj.

Dziękujemy za opinię :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

ww

świetna atmosfera, miła obsługa w biurze, i szybkie rozwiazywanie problemów, noclegi za granica super, serdecznie polecam i napewno wyjade jeszcze raz

@ww

Dziękujemy za opinię i do zobaczenia na kolejnych wyjazdach! :)

Anna B

Polecam współpracę,miła atmosfera,wypłata na czas,dobre warunki zakwaterowania,w wolnym czasie można zwiedzać.

@Anna B

Dziękujemy, Pani Anno, za miłe słowa. Zapraszamy do zapisów na kolejne wyjazdy! :)

Krystian

Kolejny wyjazd za mną. Wypłata na czas, praca miła i lekka. Pozytywnie spędzony czas w pracy i poza nią. Polecam serdecznie.

@Krystian

Dziękujemy, Panie Krystianie, za opinię! Zapraszamy na kolejne wyjazdy. :)

Bardzo dobry

Bez problemu

Natalia

Polecam pracę dla firmy Invent. Pracuje tu już od dłuższego czasu i jest bardzo fajnie. Kierownicy oraz koordynatorzy mili oraz to lekka praca. Godziwe wynagrodzenie zawsze na czas.

Krysia
@Natalia

Co wchodzi w skład wynagrodzenia, możesz powiedzieć? Same podstawy tu macie czy może jakoś premiują dobrych pracowników za ich wyniki? Albo może jakieś nadgodziny są lepiej płatne?

@Krysia

Pani Krysiu, osoba rozpoczynająca z nami współpracę otrzymuje wynagrodzenie dzienne w wysokości od 245 zł na rękę. Po 10 dniach inwentaryzacyjnych stawka wzrasta + zaczyna przysługiwać premia frekwencyjna (+15 zł na rękę/dz)! Dodatkowo w przypadku pełnienia dodatkowej funkcji, wynagrodzenie jest odpowiednio wyższe: - Liczący ze znajomością języka obcego – otrzymuje od 280 zł na rękę dziennie, - Liczący z prawem jazdy kategorii B – otrzymuje od 325 zł na rękę dziennie.

Jola
@INVENT Sp. z o.o.

@Pracodawca Od jakiej kwoty odprowadzane są składki ZUS?

@Jola

Pani Jolu, najlepiej w tej sprawie napisać do nas wiadomość na personalny@invent.ag i dokładnie opisać swój przypadek. Dzięki temu Dział Personalny będzie mógł odnieść się indywidualnie do Pani sytuacji i wszystko szczegółowo wyjaśnić.

Andrzej 13

To mój kolejny wyjazd na inwentaryzacje. Co dla mnie ważne, w Invencie przez cały czas mojej pracy dostawałem wynagrodzenie na czas a także projekty inwentaryzacyjne odbywały się sysytematycznie przez cały rok. Dla tych co poszukują zajęcia a mają wątpliwości najlepiej spróbować i zobaczyć na czym polega ta praca w rzeczywistości. dla

@Andrzej 13

Dziękujemy za opinię, Panie Andrzeju! Tak jak Pan pisze - niezdecydowanych zachęcamy do sprawdzenia "na własnej skórze" jak wygląda praca w INVENT. :)

Malwa

Chciałabym wyjechać z nimi, bo mam już doświadczenie w pracy przy inwentaryzacjach, zawsze w okolicy czegoś się chwytam, jak wystawiają ogłoszenie, tylko ostatnio nie ma zbytnio ofert i stąd pomysł wyjazdu, bo tutaj widzę szukają ludzi. Zwróciłam tylko uwagę na tę informację na stronie, że nie ma zapewnionego wyżywienia, no i to mnie trochę zmartwiło, jak wy to rozwiązujecie? Jakaś mikrofala tam chociaż jest w hotelach?

Ktoś
@Malwa

Normalnie tak jak się w domu gotuje w kuchni. Nie jedziesz na wakacje żeby było wyżywienie tylko do pracy.

Weronika

Za mną kolejny wyjazd z firmą invent Musze powiedzieć jestem zadowolona Zakwaterowania na wysokim poziomie Wyplata wszystko na czas Jedyny minus to od czasu do czasu stary sprzęt który spowalnia pracę

@Weronika

Dziękujemy, Pani Weroniko, za opinię! Zachęcamy do kolejnych wyjazdów. :)

Mariusz

Potwierdzam inne wypowiedzi pracowników firmy Invent. Organizacja wyjazdu i pobytu za granica jest zawsze bardzo dobrze zorganizowana, noclegi są na dobrym a najczęściej na bardzo dobrym. Oczywiście rozliczenia za wykonaną pracę sa realizowne terminowo i bezproblemowo. Warto więc skorzystać z propozycji wyjazdow nawet kilka razy w ciagu roku.

@Mariusz

Dziękujemy, Panie Mariuszu, za opinię. :) Zachęcamy do zapisów na kolejne wyjazdy!

Karola

Bardzo dobra organizacja i warunki zakwaterowania. Serdecznie polecam wszystkim, którzy się wahają!

Lila
@Karola

Fajnie, że jest mowa o kwaterach. Ale skoro jest fajnie, to jak właściwie? Ile osób w pokojach? Ile jest łazienek na ile osób? I jest jakaś kuchnia, jadalnia czy stołówka?

@Karola

Dziękujemy za opinię! Zapraszamy na kolejne wyjazdy. :)

Dominika
@Lila

Mieszkania lub apartamenty są przeważnie na 5-6 osób. Pokoje zazwyczaj 2-3 osobowe, natomiast przeważnie jest jedna łazienka na mieszkanie. Toalety często są oddzielone od łazienek. Większość noclegów oceniam jako dobre lub bardzo dobre.

@Lila

Noclegi rezerwujemy w różnego rodzaju obiektach noclegowych, takich jak: mieszkania, apartamenty, hotele, pensjonaty i domki, a pokoje są zazwyczaj 2-3-4-osobowe. Choć nie możemy precyzyjnie określić, ile łazienek przypada na poszczególne pokoje z powodu zróżnicowanej charakterystyki obiektów to jednocześnie zapewniamy, że nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zorganizować jak najlepsze warunki zakwaterowania dla naszych pracowników. Standardowo obiekty są wyposażone w kuchnię, aneks kuchenny lub miejsce do przygotowania posiłków. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku, gdzie regularnie publikujemy zdjęcia obiektów noclegowych. Dzięki nim można uzyskać lepsze wyobrażenie o ogólnym charakterze rezerwowanych przez nas miejsc i panujących w nich warunków. Mamy nadzieję, że zdjęcia te rozwieją wszelkie wątpliwości i być może zachęcą Panią do wyjazdu z nami na inwentaryzacje :)

Bartosz

Pracuje w tej firmie juz prawie rok, praca przyjemna w miłej atmosferze , świetne warunki noclegowe. Zachęcam do współpracy z tą firmą

Hania
@Bartosz

A na jaki czas masz umowę na tą chwilę? Napisz jeszcze od jakiej zaczynałeś. W ile osób masz nocleg, odciągają Ci za to z wpłaty?

@Bartosz

Dziękujemy, Panie Bartoszu, za komentarz. Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach!

Daniel
@Hania

Umowy są podpisywane do końca bieżącego roku, czyli aktualne są do 31.12.2023 r. Noclegi oraz transport jest organizowany przez Invent. Noclegi są różne, ale większość jest bardzo fajna. Np. w Teamach 6 osobowych zazwyczaj są mieszkania 3 pokojowe, gdzie w każdym pokoju śpią 2 osoby. Stawki, które są podawane w ogłoszeniach to stawki, które się dostaje na rękę. Na start każda osoba otrzymuje 245 zł netto za dzień pracy, chyba że zna język obcy lub chce jeździć busem to takie osoby otrzymują dodatki finansowe. Każda osoba po 10 dniach inwentaryzacyjnych otrzymuje wyższą stawkę oraz można otrzymać dużo innych dodatków finansowych o których nikt w ogłoszeniach nie pisze, a dowiadujesz się na wyjeździe. Reasumując im dłużej pracujesz tym więcej zarabiasz ;)

Natalia

Polecam współpracę z firmą Invent. Wynagrodzenie na czas. Warunki mieszkaniowe z roku na rok na coraz wyższym poziomie. Praca prosta i przyjemna.

@Natalia

Dziękujemy, Pani Natalio, za komentarz. Staramy się, aby warunki, w których odpoczywają nasi współpracownicy, były jak najlepsze. :)

mm

bardzo polecam wyjazdy z agencja, mila atmosfera, biuro odpowiada na wszystkie pytania, wyplaty i zaliczki na czas, napewno pojade nastepny raz

@mm

Dziękujemy za opinię! Zapraszamy do zapisów na kolejne wyjazdy - aktualne terminy jak zawsze są na naszej stronie. :)

Patryczeq

Witam polecam serdecznie wynagrodzenie na czas polecam każdemu kto szuka pracy w której czuje sie swobodnie atmosfera jak najbardziej na plus warunki mieszkalne również :)

@Patryczeq

Dziękujemy bardzo za miłe słowa. :) Zapraszamy do zapisów na kolejne wyjazdy! :)

Gosia

Chcesz wyjechać do Niemiec do pracy? Firma Invent Sp. z o.o. zatrudnia ludzi do pracy przy inwentaryzacjach. Praca lekka, w dobrych warunkach, ze skanerem. Potrzebna umiejętność dokładnego i szybkiego liczenia. Inwentaryzacja trwa 6-10 godzin. Warunki mieszkaniowe dobre. Dojazd zapewniony. Wypłata na czas. Polecam.

@Gosia

Dziękujemy, Pani Gosiu, za komentarz. :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Julia

Polecam firme invent praca nie jest ciężka wręcz przyjemna warunki mieszkalne na wysokim poziomie kierownicy i koordynatorzy bardzo pomocni

@Julia

Pani Julio, dziękujemy za opinię i zapraszamy do zapisów na kolejne wyjazdy. :)

Mońka

Pracownik Inwentaryzacji nie jest potrzebny jeszcze? Myślałam że wejdę i tutaj chociaż znajdę jakieś aktualne ogłoszenie, ale widzę że nie. No dobra, a ogólnie jak szukają, to na stałe czy tymczasowo? Ja to raczej dorywczo szukam, bo się uczę jeszcze.

@Mońka

Pani Mońko, zapraszamy na nasz portal invent.ag. Tam na bieżąco publikujemy informacje o aktualnych naborach oraz terminach i miejscach inwentaryzacji. :)

Marek Pierchlak

Z inventem jeżdżę z przerwami od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony ,warunki mieszkaniowe, kadra kierownicza czy i biuro jest na najwyższym poziomie nie wspomnę już o tym że zwiedziłem praktycznie całe Niemcy czy Czechy a naprawdę jest co do zwiedzania a że lokalizacje są jakie są to w chwilach wolnych od zwiedzania spędzałem czas nad jeziorami .

@Marek Pierchlak

Dziękujemy , Panie Marku, za komentarz. Cieszymy się, że tak długo jest Pan z nami! :)

Pracownik Adam

Bardzo mi się podobało, praca nie jest skomplikowana, można zawsze liczyć na pomoc koordynatora. Jeśli chodzi o nocleg - zawsze warunki były bardzo dobre. Nie mogę się doczekać kolejnych projektów i wyjazdów! :D

@Pracownik Adam

Dziękujemy za komentarz. Cieszymy się, że zobaczymy się ponownie! :D

Polecam wyjazdy zagraniczne z tą firmą. Wszystko tak jak w umowie, pieniądze zawsze na czas. Nie zawiodłam się na niczym, super praca a przy okazji można zobaczyć trochę świata. Polecam spróbować niezdecydowanym!

Bardzo dziękujemy za opinię. :)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1611.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1433, z czego 1184 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.