INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

gik

i do tego szczury

Tia

kupują albo pozałatwiali sobie ileś tam darmowych starterów z orange, wysyłają smsy i kartę wyrzucają bo po paru godzinach numer jest już nieaktywny...nic na tym nie tracą, a jak już to grosze

Do Peter

Jest kolego dokładnie tak jak mówisz . I jakimś cudem coraz więcej ukraińców jeździ a nawet ciapate z bliskiego wschodu ( wiadomo o kogo chodzi ) Kto jeździ z Wrocławia ten wie o kim mowa

INVENT

Jeżeli macie Państwo jakieś zastrzeżenia do pracy, zapraszamy do kontaktu na adres mailowy inwent.reklamacja@issp.pl Odpowiemy na wszystkie pytania i uwagi. Postaramy się wyjaśnić wątpliwości. Pozdrawiamy, zespół INVENT

mieszankawedlowska

lokowanie produktu po niemiecku - bezcenne

Bardzo dobry

Bez problemu

Lukasz

To samo. Powinieneś dwa Pity dostać... Ludzie nie wiedzą jakie umowy podpisują. Paranoja

Lukasz

A nie podpisywales dwóch umów? jadąc do Niemiec na inwentaryzacje podpisywalismy dwie umowy. Ja dostałem dwa Pity z invent i Issp i wszystko się zgadza.

...
@Lukasz

Nie ma darmowego transportu anie jedzenia ani noclegu.Wszystko jest pobierane z kasy zarobionej.Warto dokladnie czytac umowe....I wszystkie firmy co robia inwentury za granica zapewniaja dojazd na nie swym transportem.Wiem bo troche tego widzialem .

Mała

A do pracy też swoim jezdziles? Nie wierzę. Firma jako chyba jedyna nie pobiera opłat za transport do Niemiec ba miejscu daje swojego busa do jazdy do pracy. Jak decydujesz się jechać swoim autem to oni tyle samo kasy tracą bo miejsce w busie dla Ciebie jest. Pani dokładnie to tłumaczyła przy podpisaniu umowy. Czytać i słuchać może warto, bo widzę że większość ma z tym problem.

Heh

Jak nie zlozyles wypowiedzenia do biura to się nie dziw że czekales na kasę z Zeitkonto. Ona jest wypłacana po zakończeniu umowy. A widniales jako osoba pracująca. Może warto pierw się z prawem zapoznać a potem farmazony pisać. Zwłaszcza że pierwszy raz spotkałem się z firmą która ma wszystko opisane w przewodniku tylko trzeba przeczytać a nie tylko podpisać i olać.

aa

Jak jest u Was z PITami? Na moim mam przychód jakoś ponad 50 zł a powinnam mieć niecały tysiąc. Czy ktoś z Was też ma tak, że macie złą kwotę wpisaną?

INVENT

Szanowny Panie Prosimy koniecznie zgłosić się na adres mailowy inwent.reklamacja@issp.pl z dokładnym opisem swojego problemu. Sprawa na pewno będzie rozwiązana. Prosimy nie zapomnieć się podpisać. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół INVENT

Uc97

Kiedy pisać na ich firmowym formularzu elektronicznym też nie ma odpowiedzi. Pewnie są obrażeni.

Klaudia.

Miałam możliwość pracować na inwentaryzacjach wyjazdowych w styczniu do Kauflandów.Zapisałam sie na 9.Trzy zostaly odwołane pewnie ze zgledu na odleglosc i ilosc osób które sie zapisały.Jeżeli osoby mające 200km na inwentaruzacje bede brane pod uwage w drugiej kolejnosci niz te ktore maja 50 czy 100. Więc..Pierwszy dzień był faktycznie bardzo chaotyczny i po otwarciu sklepu jeszcze inwentaryzacja trwała lecz to nie była wina kierownictwa, że zaangażowała za mało ludzi po prostu w Lublinie zadeklarowało się o wiele wiecej osób niż faktycznie pojechało .Z tego co wiem to ponad połowa nie stawiła sie na miejsce zbiorki.. ale trudno minęło i nie bylo wcale tak strasznie.Rozmawiałam z koordynatorem i sam przyznał, ze takie inwentaryzacje nie mają praktycznie miejsca po prostu było za mało ludzi.Następne inwentaryzacje są jak najbardziej na +.Jesteś na jednym dziale i w spokoju liczysz sobie różne rzeczy.Nikt nad Tobą nie stoi.nie czujesz presji.Ale wiadomo trzeba pracować i dokładnie liczyć.później ktoś ze sklepu lub z Inventu sprawdza czy ilosc sia zgadza.nie rozumiem czemu ludzie piszą bzdury na temat pracy tam.Jeżeli jest inwentaryzacja wyjazdowa jest dokładnie napisane miejsce docelowe i jaki to jest problem wpisać w mapie i sprawdzić dokładną odległość.Jeżeli komuś pasuje to się zapisuję jeżeli,nie to nie.A nie narzekać, ze parę h w jedną stronę trzeba jechać .Nikt na siłę nie każe wam jeździć dezycja zawsze jest nasza także niektórych osób nie potrafię zrozumieć.Koordynatorzy(może niekoniecznie wszyscy)i Kierowniczka jak najbardziej na plus.Mili i sympatyczni Masz problem idziesz i tłumacza.:)

xyz
@Klaudia.

Czyżby reklama prosto z biura?

gość

no to ściemniasz, bo firma nie ma innych ofert. Co zresztą można sobie sprawdzic na portalu

kl

Teź nie tam,ale pozdrawiam i źycze powodzenia.

kl

Ja nie pracowałem na źadnym magazynie.Wiem co podpisałem i nie wnikam w prace innych osób tam pracujących.Opisałem tylko akurat swój przykład.To źe moźe Tobie i innym osobom jest dobrze to ok.Ale nie ingeruj w czyjeś prawo wyraźania opinii jeśli nie znasz czyjejś sprawy.ok.

Mała

Jeżdżę z tej i tylko tej firmy w okresie wakacyjnym. Nie obrażaj normalnych ludzi, bo studiuje i nie jestem nieukiem, a Twoje wypowiedzi raczej pokazują brak mózgu u Ciebie.

bea

już wysyłają,w zależności kiedy zacząłeś pracować

artur 333

hej moze mi ktos powiedzeiec czy w niemczech daja jakies zaliczki ??przed wyplata??

pipi
@artur 333

Nie daja zadnych zaliczek nigdy. To znaczy jesli zaczynasz prace 1-ego danego miesiaca to jakiekolwiek pieniadze otrzymasz dopiero 20-ego nastepnego miesiaca. Czyli za 50 dni. Na ten czas musisz brac z Polski oszczednosci. Jesli takowe posiadasz.

gość
@pipi

no widzisz a ja miałem bardzo trudną sytuację rodzinna i dostałem zaliczkę, wystarczyło poprosić i pokazac, że ma się na prawdę problem i podeszli do sprawy jak ludzie. Bardzo dziękuję!

Heh

Firma krzak, a czytać ze zrozumieniem większość umie. Jak pierw piszesz, że jesteś na bieżąco, bo masz tam znajomych, a teraz nagle twierdzisz, że nie pracują. Gratuluję mieszania ludziom w głowach.

ads

musisz się przygotować na przeżycie do wypłaty, a nie liczyć na zaliczki

xxxxxxx

się ma interesuje mnie jak załatwiłeś sprawę kary 500zł, bo tez mam kare umowną i nie wiem co z tym zrobić .

graz
@xxxxxxx

Witam. Ja też mam w zeznaniu wpisaną złą kwotę mam 400 zł a powinno być 1400. Czy można coś z tym zrobić?

daniel1982
@xxxxxxx

A za co konkretnie masz tą karę umowną?

kazik

przynajmniej a nie bynajmniej

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1608.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1431, z czego 1182 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.