INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Rychu

coś w tym jest bo odniosłem podobne wrażenie po pobycie na inwentaryzacji.

Asia

Kto teraz jedzie 23.09 do niemiec? Jade pierwszy raz prosze o konkretne odpowiedzi jak sie tam pracuje rzeczyswiscie jest 126,42za kazda inwentaryzacje.?

Ona
@Asia

Witam ja jadę teraz do Niemiec na dwa dni a puzniej do Austri czy o ten wyjazd Tobie chodzi?

Mariola
@Asia

Hej Ja jade teraz tez pierwszy raz 23.09 Asia skad jedziesz ?

Jerry

Później

@Ona

Tak dokladnie chodzi mi o ten wyjazd. Jade pierwszy raz. Mozesz cos powiedziec moze lepiej mariolaw1989@.interia.pl

Z Wrocławia jade. A Ty?

@Mariola

Ja jade z Wrocławia a Ty?

@Ona

Tak tak o ten wyjazd Mi chodzi, czy Ty też jedziesz???

@Mariola

Ja jade z Wrocławia a Ty?

Tak o ten wyjazd Mi chodzi. Skąd jedziesz ja z Wrocławia

@@@@@

Ja jestem zadowolony bo w Polsce tyle nie zarobie.

Rysiek

Ale w umowie jest pominięte że opłaty za parking płacisz z własnej kieszeni A podczas rozmowy telefonicznej z panią " robiącą selekcję " miałem zapewnienie że te sprawy obsługuje karta płatnicza tak jak paliwo czy myjnie samochodowe w praktyce okazało się to kłamstwem...

Bardzo dobry

Bez problemu

kobita

Czy mogę Cię zapytać skąd wiesz, że jesteś na "czarnej liście"?

echowspomnien
@kobita

Raz ze dostalem kare ktorej nie zaplacilem,odwolalem sie wyjasnilem na czym problem polegal i ucichlo. Ale kiedys bylem w agencji i dowiedzialem sie ze maja takowa liste. Oczywiscie nieoficjalna.

Stokrotka:D

Jak wygląda normalna, lokalna inwentaryzacja ? Wypłacają pieniądze tak szybko jak piszą w umowie ? Polecacie ?

Benek

ALMA - Alma jeszcze jest w zasięgu jak zawsze??? Alma podbno bankrutuje to co będzie tam praca? Bedzie tam liczenie?

XYZ

???????

gość

No i właśnie takie osoby firma zatrudnia bo jak można byłoby zatrudnić kogoś mądrzejszego od samego prezesa. Bo jak można zatrudnić kogoś kto wątpi w to że Bytom jest za granicą.

INVENT

@King of justice Dzień dobry, prosimy o opisanie sprawy na inwent.reklamacja@issp.pl. Nie możemy odnieść się do sytuacji ani jej skontrolować, nie znając szczegółów. Pozdrawiamy, zespół INVENT

Zespół INVENT

Dzien dobry Prosimy o dokładny opis sytuacji, dane swoje oraz przełożonych obecnych na inwentaryzacji na adres mailowy inwent.reklamacja@issp.pl Pozdrawiamy Zespół INVENT

xx

I jak byłeś? Jakie warunki?

wacek placek

no to rzeczywiście jeśli przyjeżdżają do ciebie z umową nawet do domu, nigdy się tym nie spotkałem. a można normalnie umowę podpisac w siedzibie jak się chce?

@wacek placek

@Gross: Opinia jest nieuzasadniona, dlatego nie możemy się odnieść. Prosimy o maila w tej sprawie: inwent.reklamacja@issp.pl Należy podać swoje dane i opis sytuacji, która nie przyniosła zadowolenia. Pozdrawiamy Zespół INVENT

hmm

to ja nie wiem gdzie Ty pracowałeś, bo nikt tu tyle nie zarabia, w zeszłym miesiącu nawet premia wpadła, jestem krótko więc wyrobiłem tylko 110 euro, ale zawsze to coś w tym miesiącu będzie więcej. Koordynatora nie wiedziałem nigdy pijącego, a tym bardziej pijanego. A ludzie to inna bajka, ale to już nie wina firmy, że Polacy poza domem jak psy spuszczone ze smyczy się zachowują. Ja robię swoje praca, spacer, zakupy, sen, praca i tak w koło. Nikt nie karze Ci chlać z innymi albo Rumunki sobie sprowadzać.

hmmm
@hmm

a w tym miesiącu premii ponad 500 euro. Jak się chce to się da. Jedyny minus takich wyjazdów to inni pracownicy, straszna rywalizacja i jeszcze jak trafisz na takiego lokatora co mu tylko imprezy w głowie no to robi się nieciekawie, ale dlatego szukam własnego mieszkania i będzie git, bo do firmy nie mogę mieć żadnych zarzutów. Wypłata na czas, wszystko się zgadza, jak coś potrzebuję a koordynator jest zajęty, bo tez pracuje tak jak my to dzwonie do firmy i zawsze pomogą. Co do ilości pracy to to zawsze na wszystkich magazynach jakie już przeszedłem po zakończeniu roku oraz przed wakacjami jest z pracą różnie raz siedzisz po 10/11 h na zakładzie a raz 6, bo jest mniej zamówień. Tu tez tak ostatnio mieliśmy, ale już ruszyło z kopyta. I o ilość pracy nie możecie mieć do firmy pretensji, bo tak jest wszędzie. Masz pracę jak ludzie duzo zamawiają rzeczy z danego magazynu, i firma nie ma tu nic do rzeczy . Takiej opieki ze strony biura, z którego się wyjezdża nie miałem nigdy.

krzyś

A w jakim stopni, proszę napisz coś więcej jeśli możesz.

Jam

Odpowiadają, ale tylko na te które są dla nich ,,wygodne" ;)

ZUS

składki to muszą odprowadzać od tego roku i od umowy zlecenie, łaski nie robią ;)

Jola

Dziwne, bo wszystkie zęby sobie wyleczylam i jakoś przyjmują na to ubezpieczenie do lekarza. Co za farmazony wymyślasz? A że jak ktoś przeciaga zwolnienie i go zwalniają to się nie dziwię. Nikt nie będzie trzymał darmozjada. Jakby nie odprowadzali składek to byś nawet nie dostał się do lekarza po to chorobowe

Jam

Ogólnie sprawa umowy i ubezpieczenia jest w tej ,,firmie" do całkowitej poprawy, oczywiście jeżeli chce się utrzymać na rynku

tzutz

zerknij sobie na fiszke - skladka zdrowotna (krankenversischerung)jest odprowadzana

gość

totalna bzdura, jakoś wszystkie zęby sobie wyleczyłem na to ubezpieczenia. Jakby składki nie były odprowadzane to byś w ogóle nie dostał się do lekarza. I jakoś z potwierdzeniem ubezpieczenia tez nie miałem problemu. Napisałem do biura i miałem po godzinie czasu na mailu.

INVENT

Sytuacja zostanie natychmiast sprawdzona i wyjaśniona. Bardzo prosimy o opis sytuacji, podanie daty zlecenia oraz konkretne nazwiska. Proszę podać również swoje dane: inwent.reklamacja@issp.pl Pozdrawiamy Zespół INVENT

karmel

Ostatnio pani z TV węszyła na monopolowym

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1614.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1436, z czego 1187 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.