INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Pomyłka

Inwent jest dobrą firmą tylko ma pecha do pracowników. Ludzie chcieliby zarabiać pieniądze i to całkiem przyzwoite za robienia dobrego wrażenia a tu każą liczyć.!!

ciekawy

Ciekaw jestem kto zdecyduje się na trase wyjazdowa z Rybnika do Zgorzelca, to pewnie z 6 godzin w jedną stronę, i to bez bonusu za dojazd :)

Zawsze tu tak jest,niestetg

Spiker

Widzę, że mają dużo ofert pracy. Interesuje mnie Bydgoszcz i mam pytanie czy jest aktualna? Jeśli ktoś wie to proszę.

Bardzo dobry

Bez problemu

wynajety

Badzo dobra firma

ciekawy

Jutro mam inwentaryzacje wyjazdowa a godzina wyjazdu nie jest az do teraz podana !!!!! jaja jakieś sobie robią ??

Daro

O kurcze,nie żyją, pewnie pracują po12h za 13pln na godz.trzymają ich w piwnicach bez internetu i wypuszczają raz dziennie,żeby poszaleli za 40pln na mieście.

mateuszs22

Miałem jechać ale grypa nie pozwoliła. Napisz ktoś opinię jak tam jest. Mój e-mail mateuszs116@interia.eu

Daro

Ludzie,którzy pojechali na Kaufland.Żyjecie?

oko

a czy w hotelu nie było przypadkiem zakazu używania czajników w pokojach ?

@oko

byl

Zuch

Widzę, że mają dużo ofert pracy. Proszę o informacje czy wymagają doświadczenia i jak przedstawiają się zarobki.

Girl

Hej, kto jeszcze jedzie z Wroclawia 15 stycznia?

Majolla
@Girl

Ja jadę z Wrocławia ale 16 stycznia do Drezna.

Asia
@Girl

ja jadę 15 stycznia z Wrocławia ;)

Girl
@Asia

Super :) Możesz podać maila?

Fiorela

Hej, "kamil" i "on" też jadę z Kielc, a wyjazd z Katowic/ jak możecie to odezwijcie się na mail fiorelas7@interia.pl

G

Witam. Prosze o aktualna opinie na temat pracy na inwenteryzacji w Niemczech. Czy faktycznie zarobki sa takie jak mowia w biurze. Mi pani powiedziala, ze zarobie dziennie 170 zl nareke, czy jest tak faktycznie ? oczywiscie jeszcze wazne sa warunki mieszkaniowe, czy sa normalne ?

nowy25
@G

Jest tak,liczący dostaje 130 zł+40 zł netto na wyżywienie dziennie,od tego roku brak obiadów+lunchpakietów,po inwentaryzacji korzystaj z dobrodziejstw restauracji ,sklepów,lub to co zdołasz zabrać z domu.Tak wyglądają NOWE stawki firmy....

Pomysłowy

Słyszałem że fajna firma i złożyłem CV. Czekam teraz na odzew. Jak ktoś mógłby powiedzieć jak wygląda praca w firmie. Czy stawka jest uzależniona od stażu pracy w firmie? Jak przedstawiają się pozostałe aspekty pracy(dojazd, socjal itp.) Będę wdzięczny za info.

nowy25

też pytam jak z wyżywieniem,czy są lunch packet ?.napiszcie?

Kobieta

Jade 15 stycznia. Do jutro do godz 8:00 muszę przesłać wypełnioną umowę. Kto wyrusza z Katowic? Pisać na maila chadzira@o2.pl ;)

Kobieta

Przesłano umowę... tam jest napisane wynagrodzenie 13zł. brutto i praca nie dłużej niz 8h.. za nagodziny nie płacą. To jak to w koncu jest? Dniówka na pewno 130zł?

Oki
@Kobieta

Cześć, planuję jechać pierwszy raz na inwentaryzacje(od 18.01), nie mam pojęcia jak wygląda praca i życie na takim turnusie, zostają tylko domysły. Nie wiem z którego z proponowanych miast wyjadę. Proszę o kontakt kogoś kto korzystał z usług Invent Sp. z.o.o. z Wrocławia oki0488@wp.pl help ;)

HagiaSophia

Witam, po jakim czasie firma odpowiada na zgłoszenia? Czy samo wysłanie aplikacji bez zakładania sobie konta na stronie wystarczy? Czy ktoś kiedyś jechał ze znajomym/ koleżanką/chłopakiem? Czy firma godzi się aby zabierać razem dwoje ludzi? Czy na miejscu, jeśli będziemy mieć dosyć szczęścia, aby zakwalifikować się na ten sam turnus, mamy szansę na wspólne zakwaterowanie? pozdrawiam.

k.x

Witam.Praca nie jest ciężka , jeżeli ktoś jedzie do pracy ,a nie na wakacje.Fakt jedzenie jest beznadziejne i nie dobre.Trzeba mieć trochę kasy przy sobie żeby wyżyć na turnusie.Kierownictwo zależy na kogo się trafi.pozdrawiam

Robert
@k.x

Podaj jakiś kontakt mailowy bądź tel to pogadamy:)

Kobieta

JADE 15 STYCZNIA DO 21 LUTEGO DO NIEMIEC. WYJAZD Z KATOWIC. CZY JEST KTOŚ TO RÓWNIEŻ WYBIERA SIĘ W TYM TERMINIE? INWENTARYZACJA W SKLEPACH KAUFLAND.

k.x
@Kobieta

Witam.Jadę już 5 stycznia do Niemiec.Potrzebujesz jakieś inf.

stanley
@k.x

Podaj maila:) mam kilka pytań:)

@k.x

Tak, chętnie się dowiem jak jest w praktyce ;) Czy warunki w porządku i płaca;)

AGUla
@Kobieta

Ja złozyłam dokumenty i czekam na odpowiedź

kamil
@Kobieta

ja się wybieram i tez jade z kielc

Jack

Ja sie wybieram

Aga
@Kobieta

Ja jadę ale 15 styczeń 21 luty a ty piszesz 28 Jadę z Wrocławia choć w sumie z Piły Pierwszy raz

on
@Kobieta

też wybieram się z katowic o ile się nie rozmyśle,

on
@kamil

czesc tez jade z kielc

@on

Hej, chłopaki ( nick- "on" , "kamil" )tez jadę z Kielc, a wyjazd z Katowic / jak możecie to odezwijcie na na mail: fiorelas7@interia.pl

@on

"kamil" i "on" też jade z Kielc, a wyjazd z Katowic / jak mozecie to odezwijcie się fiorelas7@interia.pl

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1568.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1392, z czego 1148 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 194 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.