INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Kolejny

Kolejny wyjazd zakończony i nastepny w drodze. Z premią zimową (+50/dzień) aż przyjemniej się pracuje. Polecam

@Kolejny

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Dorota

Praca w firmie invent nie jest ani trudna ani zbyt ciężka.Kazdy da radę, wystarczy trochę chęci i zaangażowania.Pieniadze zawsze na czas,dobre warunki mieszkaniowe.Polecam????

@Dorota

Weronika

Praca łatwa, możliwość zwiedzania i poznania fajnych ludzi, wynagrodzenie zawsze na czas. Polecam!

@Weronika

Takich wpisów to tu więcej z tego, co widzę. Wyłamiesz się ze schematu i napiszesz, ile płacą za godzinę pracy, a także jakie są koszty na miejscu? Czy z okazji Świąt Bożego Narodzenia firma coś dodatkowo płaci?

@Weronika

Dziękujemy! :)

Gabriela

Pierwszy raz byłam na dłuższym projekcie w Invencie i bardzo dobrze wspominam wyjazd, warunki mieszkaniowe były bardzo dobre, wypłata na czas.

@Gabriela

Dziękujemy, Pani Gabrielo. Zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)

Bardzo dobry

Bez problemu

Polecam firme Invent wyplata na czas warunki mieszkaniowe dobre w wolnym czasie czas na zwiedzanie ogolnie wszystko na tak

Dziękujemy za opinię :)

ANNA ST

POLECAM!!! W krótkim czasie można zarobić dodatkowe i pewne pieniądze. Firma jest wypłacalna. Nie trzeba się martwić zakwaterowaniem i dojazdem do pracy bo to jest zapewnione przez firmę. Praca nie jest ciężka a przy okazji można poznać fajnych ludzi.

@ANNA ST

Dziękujemy, Pani Anno. :)

Zofia

Bardzo miło wspominam pracę z firmą Invent, bardzo miły Team, praca lekka polecam

@Zofia

Dziękujemy, Pani Zofio! Zachęcamy do kolejnych wyjazdów. :)

M

Najgorsza inventaryzacja na jakiej byłam! Kierownik inventaryzacji bardzo nie uprzejmy Brak przerwy przez całą inwentaryzacje. Wyrzucił z inventu moja siostre o 2:00 gdy powiedzialam ze musze również opuścić inwentaryzacje bo ona nie ma nie ma jak wrócić do domu a mieszkamy daleko od miejsca pracy zostalam poinformowana o rozwiązaniu umowy Niestety kierownik bardzo nieuprzejmy nie wspominam tego dobrze

A
@M

Hej na jakim teamie byłyście? Kto był waszym kierownikiem?

@A

Nie wiem na jakim teamie byłyśmy Również nie wiem kto byl naszym kierowniem Inni piszą ze było super były Przerwy itd u nas kierownik powiedzial ze przerwa będzie po 6 godzinach dopiero i to jeszcze o ile kierownik bedzie miał ochote nam ta przerwę dać i przez cały czas od rozpoczęcia do momentu opuszczenia przezemnie miejsca pracy nie bylo tej przerwy. Nie wspomne o tym nie raczej nie dostanę wynagrodzenia za zmarnowany czas tam...

@M

Bardzo prosimy w tej sprawie napisać do nas wiadomość na reklamacja@invent.ag ze szczegółowym opisem sytuacji oraz informacją jakiej inwentaryzacji to dotyczy (data, miejscowość).

@INVENT Sp. z o.o.

Wynagrodzenie zostało mi wypłacone Zgłaszać reklamacji nie bede :))

@M

A czy wracałaś może potem na kolejne inwentaryzacje? Czy ten "wypadek przy pracy" Cię zniechęcił? Pytam, bo też się zastanawiam na podobnym wyjazdem, a firma zachęca m.in. podwyżkami przy dłuższej współpracy. Wiesz może, co mają na myśli?

Zadowolony liczący

Polecam firmę, żadnych problemów z wypłatą Warunki mieszkaniowe dobre, wszystko dobrze zorganizowane

@Zadowolony liczący

Dziękujemy za opinię i zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)

K

Ile godzin dziennie się pracuje i ile dni w tygodniu?

@K

Praca jest od poniedziałku do piątku i nie trwa dłużej niż 8 godzin. Trzeba jeszcze doliczyć dojazd do miejsca pracy .

Sylwester
@K

PN-PT, może być też sobota, ilość godzin zależna od ekipy, było to około 7-9 godzin, czasem krócej czasem dłużej. :)

Natalia
@szemgo

Hej. Praca czasem jest od poniedziałku do piątku ale zdarzają się projekty mniejsze gdzie pracuje się od poniedziałku do soboty . I średnio godziny to 8 h , ale bywają dłuższe inwentaryzacje . Stawka jest za pracę do 10 h , powyżej są płacone nadgodziny . Wszystko zależy od zaangażowania grupy . Każdy musi pracować zgodnie z ustaleniami kierownika . Każdy nowy pracownik jak jest odpowiednio szkolony i tak wykonuje swoją pracę jest szansa że inwentaryzacje trwają czasem krócej niż 8 h.

@Natalia

O, super, dzięki za info. A wiecie też, jakie przerwy przysługują na te 8 godzin pracy?? I jak faktycznie wszyscy wyrobią się w mniej niż te 8 godzin, to wtedy ma płacone za te ustalone 8 godzin, czy mniej i dostaje tylko tyle, ile faktycznie pracował, pomimo grafiku na 8 godzin?

Napiszcie proszę jak wygląda zakwaterowanie. Na ten temat są ogólne stwierdzenia , że ok. A tak bardziej żeby rozwinąć temat ? Chcę się komuś napisać :) ? W ile osób się mieszka , czy pokoje trzeba razem ze sobą dzielić ? Dzięki.

Mariusz

Polecam współpracę z firmą INVENT. Był to mój pierwszy wyjazd na zagraniczną inwentaryzacje, a w planach mam kolejny. Praca odbywa się w spokojnej atmosferze, można liczyć na wsparcie koordynatorów. Warunki mieszkaniowe na bardzo dobrym poziomie.

@Mariusz

Dziękujemy, Panie Mariuszu. :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

BP

Praca w INVENT nie należałą do ciężkich ( towarowanie TEDI we Francji ). Zakwaterowanie bardzo dobre , wynagrodzenie także, Duży plus za terminowość wynagrodzenia, Można było zwiedzić w czasie wolnym wiele ciekawych miejsc. polecam.

@BP

Dziękujemy za miłe słowa. :) Zachęcamy do zapisów na kolejne wyjazdy!

DASIA

Bardzo fajna praca przy liczeniu towaru na sklepach OBI w Niemczech, mile towarzystwo, super zakwaterowanie z aneksem kuchennym, możliwość zwiedzania okolic w soboty i niedziele. Fajne zarobki. Polecam każdemu kto chce pracować. Praca lekka i przyjemna. Z chęcią pojadę kolejny raz.

@DASIA

Dziękujemy za opinię i do zobaczenia na kolejnych wyjazdach! :)

Albert A

Ja również byłem na tym wyjeździe co niektórzy poniżej w komentarzach. Przyznaję było fajnie, dobre warunki mieszkaniowe i fajni ludzie.

@Albert A

Cieszymy się, że miło wspominasz współpracę z nami. :) Zachęcamy do zapisów na kolejne wyjazdy! :)

@Albert A

A jak długo trwał Twój wyjazd i co konkretnie robiłeś? Po ile osób mieszkaliście, można było mieć zakwaterowanie tylko jednoosobowe? Generalnie koordynatorzy zawsze byli dostępni do pomocy?

szemgo

Właśnie wróciłam z kolejnego wyjazdu z INVENT ale pierwszy raz byłam na towarowaniu sklepów TEDI. Praca lekka i łatwa, dwie przerwy po 15 minut i jedna 1 godzinę. Krótkie dojazdy do pracy . Bardzo fajna współpraca z francuzami, byli dla nas mili i pomocni przy układaniu towarów na półkach. Noclegi z aneksem kuchennym i łazienką. Polecam taki rodzaj pracy wszystkim , same korzyści czyli lekka praca, bardzo dobre warunki mieszkaniowe , fajni ludzie , super kierownictwo i oczywiście bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. Dla każdego kto lubi podróżować dużo ciekawych miejsc do zwiedzania.( sobota i niedziela wolne).

@szemgo

Potrzebna była znajomość francuskiego, czy też angielskiego do tej pracy? I ile godzin dziennie jest tego towarowania?

szemgo

Znajomość języka kraju w którym odbywa się projekt nie jest konieczna gdyż zawsze jest tlumacz, który pomaga. Dobrze jest jednak znać angielski to pomogą funkcjonować na codzień.

Baśka
@szemgo

A to po ile godzin dziennie pracowałaś? :) W weekend też? Jeśli chodzi o noclegi, to są one opłacane w 100% przez firmę? Czy trzeba coś dawać ze swojego portfela? Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to możesz podać widełki? :) Jeśli to nie tajemnica.

@Baśka

Praca w TEDIM trwała od 8 do 17 w tym dwie przerwy po 15 minut i jedna przerwa jedno godzinna. Praca jest od poniedziałku do piątku. Sobota i niedziela to dzień wolny od pracy i przeznaczony na przejazd do kolejnej miejscowości. Jeśli chodzi o noclegi to firma się zajmuje organizacją i opłatą. W każdej umowie dotyczącej wyjazdu na dany projekt jest podana kwota noclegu oraz kwota gwarantowana do wypłaty. Co oznacza że koszty noclegów są opłacane z naszego wynagrodzenia.

@szemgo

Praca lekka i przyjemna?! Ja to zupełnie inaczej zapamiętałam. W sklepie zimniej niż na zewnątrz. Ekipa niemiecka (usunięte przez administratora), naśmiewająca się z Polaków, co było żenujące, nawet dla Francuzów. Rzucaniem kartonami w kierunku wykładających, brak organizacji i totalny chaos. Brak jakichkolwiek zasad BHP, przedzieranie się przez tony kartonów, które były ciągle wrzucane w w alejki. To była totalna pomyłka.

FR

Wyjazd na INVENT do Francji był dla mnie nowym doświadczeniem. Praca, którą tam wykonywałem, była przyjemna. Również znalazł się czas na zwiedzanie uroków Francji. Zakwaterowanie, choć nie zawsze najwyższej klasy, było na dobrym poziomie. Choć spotkałem się już z lepszymi warunkami, to te zapewnione przez INVENT spełniały moje oczekiwania. Podsumowując, wyjazd na INVENT do Francji był dla mnie udanym doświadczeniem, poznałem fajnych ludzi, także każdemu polecam.

Asia
@FR

Jakie konkretnie obowiązki miałeś na swoim stanowisku, było ich czasem więcej czy adekwatnie do etatu? Fajnie, że mogłeś sobie coś nowego pozwiedzać, a ile tygodniowo miałeś czasu wolnego? Po ile osób mieliście noclegi, zdarzało się, że ktoś był sam?

@FR

Bardzo nas cieszy, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. :) Zapraszamy na kolejne turnusy.

Marko

Jesienią pracowałem przy towarowaniu francuskiego Tedi. Praca przyjemna i dobrze zorganizowana, bardzo dobre warunki mieszkaniowe, podzielam pozytywne opinie i polecam pracę z Inventem.

@Marko

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)

Wiktoria

Niedawno wróciłam z mojego pierwszego wyjazdu z Inventem i jestem zadowolona. Warunki mieszkaniowe na dobrym poziomie, praca łatwa, od poniedziałku do piątku. W weekendy można wyjść pozwiedzać miasto. Dojazdy do jak i z pracy zapewnione. Cały wyjazd obył się bez większych problemów, mam nadzieję że zobaczymy się ponownie w styczniu :)

@Wiktoria

Dziękujemy, Wiktorio, za Twoją opinię. :) Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach!

Daniel

Bardzo miło wspominam pracę z INVENT, pracowałem na nowym projekcie zatowarowanie i spełnił moje wymagania w 100%.Fajną rzeczą było możliwość zwiedzania przy okazjii pięknych krajobrazów Francjii.Waunki zakwaterowania mogłyby być lepsze ale byly dobre.Serdecznie każdemu polecam.

@Daniel

Bardzo nas cieszy, Danielu, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Zapraszamy na kolejne turnusy! :)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1614.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1436, z czego 1187 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.