Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

xxx

Premi nie bedzie, bo ktoś nas*ral do pisuaru na lakierni. A miała być 2zl/h. Pozdro pogratulujcie koledze pomyslowosci.

stefka

jak się dogadałeś z majstrem odnośnie terminu w którym zamierzasz oddać krew to nikt nie powinien ci nic zabrać. a jak sobie poszedłeś bez uprzedzenia to ja osobiście bym ci zabrał

Stefan
@stefka

Zebys kiedys nie potrzebowal tej krwi

Stefan

Nie wiecie czy za dzien wolny, przez oddawanie krwi jako krwiodawca traci sie premie?

Czujny
@Stefan

Czujny
@Stefan

Za oddanie krwi (po wcześniejszym uprzedzeniu mistrza) dostajesz dzień wolny. Nie pobierają Ci urlopu. Po prostu wolny dzień, płatny, jakbys był w pracy. Tylko musisz później przynieść zaświadczenie że tę krew oddałeś. A co do premii, to jedno z drugim nie ma nic wspólnego, także się nie martw o to

złoty

kiedy wypłata?

Ona1987
@złoty

9 maja, bo majówka wszystko przesuwa.

Olka
@Ona1987

To mogli by dac wcześniej

@Olka

Ciekawe, jak?

Kiedy będą przyjęcia ktoś sie orientuje ?

Zzzzz

Czy sa paczki ze slodyczami dla dzieci na wielkanoc?

Hh
@Zzzzz

Tak dwa kartonyna dziecko . pelno slodyczy

WERA
@Zzzzz

MOŻE JESZCZE PODPASKI BYŚ CHCIAŁA.NIE NAPASIONA ŻENADO.

Jaca
@WERA

Hołota. ...

zxc z

ktokolwiek był- był lepszy bo cokolwiek wiedział, czymkolwiek się interesował, nie malował łączyny na niewłaściwy kolor PEPA wracaj na GB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Luis

Kto był liderem przed Pepą?

eee

co ? kupiłeś rower tandem ?

skoda

Witam, poszukuje dojazdu ze Szczytna, (że C GB) W tej chwili dojeżdżam sam, jak by się udało z kimś zgadać zawsze by było taniej.

Plek

Kiedy będzie wyplata

robek
@Plek

Wypłata będzie w czwartek 6 kwietnia premia 1.50zł.

bfcin

Najgorzej jest z ta premia, jedna osoba zle zrobi element, premii nie ma caly zaklad, to jest smutne niestety. Ludzie tez sa jacy sa, lizanie 4 liter, mobbing itd. Ale tak jest wszedzie, a setek, dodatkow, przerw 30 minutowych, obiadow za 1zl, badan na raka itd. nie ma NIGDZIE.

peppep
@bfcin

Wreszcie ktoś normalny. I w dodatku nie pytasz kiedy bedzie wypłata :)

Plek
@peppep

A wiadomo do kiedy można odbierać paczki dla dzieci

Vv
@Plek

Sa już w magazynie można odbierać

Fajna
@Vv

A na nockę można

KOL

FAJNIE ŻE TAKI ZAKŁAD ISTNIEJE

Esesman

Kiedy wypłata? ?

Hjk

Ktoś się orientuje ile wynoszą poszczególne progi dodatku na święta wielkanocne?

xxx

pepa to twardy gość, szczególnie po zjedzeniu kurzęciu jaj.

wiesio

co tam produkujecie w Wielbarku?

CB
@wiesio

H8 H3 3DRW RYGGERSTAD FLISAT LINEN KULABERG ŁÓŻKA HEMNES I FJELL WCHODZIMY NIEDLUGO W HAFSTE. OCZYWISCIE ROZNE WARIANTY KOLORYSTYCZNE ROBIMY. MOGLEM ROWNIEZ COS POMINAC.. POZDRAWIAM

lamela zm a

Witam. Czy na jednej zmianie i na jednym dziale , może pracować lider ze swoją żoną??Ja kilka lat temu musiałam się przenieść na inną zmianę ponieważ mój mąż pracował razem ze mną , nie pasowało mi to bo nie miałam czym dojeżdżać, a tu teraz widzę , że nie którym małżonkom jednak wolno pracować razem i lider swoją żonę wiadomo , że traktuje lepiej, pozdrawiam

Nowa

Hej... Jest ktoś dojeżdżający z Nowogardu do Goleniowa do którego możnaby się przyczepić??

kanar
@Nowa

Czep się tramwaja

Xxx

Pepa z UV jest tak ogarnięty że bierze kasę a nie wie za co

zxc z
@Xxx

kasę bierze i cieszy się że inni myślą za niego. Przy przekazaniu zmiany, następcy mówi " sory chłopaki, na lakierni jestem dopiero 5 miesięcy i nadal nic nie wiem". Dyrekcji gratuluje wyboru " właściwego" człowieka.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.