Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

PROSIMY O ZROBIENIE TOALETY DAMSKIEJ PRZY PAKOWNI/OSTRZALNI..BYLA PISANA KARTKA ZEBY ZROBIC TOALETE DWA TYGODNIE MINELO I JEST CISZA...JAK PUSZCZAJA LINIE TO 15 MINUT TRZEBA CZEKAC NA SKORZYSTANIE BO JEST CZYNNE TYLKO JEDNO WEJSCIE...A JEDNAK ORACOWAC TRZEBA BO NIKT ZA NAS NORMY NIE ZROBI WIEC TAKI CZAS CZEKAC W KOLEJCE DO LAZIENKI TO ZBYT DLUGO.TE SPRZATACZKI NIE SPRZATAJA NAWET LAZIENEK TYLKO Z GRUBSZA PRZELECA SCIERA I WYCHODZA.NAWET NIE ZGLOSILY ZE TOALETA JEST NIE DO UZYTKU PRZEZ ZAPCHANY KIBEL.

Tc
@Anonim

Ciezko napisac incydent o problemie ?

Tralalala

Tak tylko że Ci którzy pozostawiają po sobie (usunięte przez administratora) za nich cierpią Ci którzy dbają o porządek...A incydentu napisać jak widać nikt nie potrafi skoro tyle osób tam chodzi i korzysta A jakoś jeszcze nikt nie napisał

Blablabla
@Tralalala

No właśnie skoro idzie jedna druga piąta i dziesiąta i widzi że jest zapchane to niech to zgłosi a nie pisze na forum to nie jest program do pisania incydentów! Potem zwalić na sprzątaczki bo to niby ich wina. Zawsze kiedy wchodzę po sprzataczkach jest czysto i nie widzę żeby sprzątały z grubsza. Ale najlepiej jest oczerniac te panie na forum bo to one wszystkiemu winne. Kobiety ogarnijcie się! Przecież to nawet do mistrza lub lidera można zgłosić że coś takiego jest i wcale Nie trzebaby było czekać aż dwa tygodnie

Metr
@Anonim

A co Ty sie metrami przejmujesz masz za godzine nie od metra :D

Konstantynów

W Wielbarku też palicie papierosy w kiblu?w Konstantynowie z tego powodu alarm ppoż się właczył była ewakułacja,straż przyjechała hahaha

Lider
@Konstantynów

Też :) ile u was ma pracownik na początek ?

Knz
@Lider

15brruto

Pik
@Knz

Macie tabele płac? Da radę gdzieś to wrzucić zeby zobaczyć jak to u Was wyglada?

Gb
@Pik

A premię macie? Ile mieliście Ikea bonus?

praca na lakierni polega na tym że mimo braku ludzi mistrzowie pędzą resztę bo tam trwa wyścik szczurów liczą śie metry a nie ludzie

Chce sie zwolnić!!!!!!!!!!!!!!

Pracuje, w tej firmie już za długo... prace jeszcze da sie znieść bo to zalezy od tego kto jak pracowity jest, ale zarobki budzą we mnie złość i wstyd, że jestem tak traktowany przez pracodawce... wiec, chcialem sie dopytac gdzie polecacie sie zatrudnic jak juz opuszczę (usunięte przez administratora).

Pracuj.pl i olx.pl

Pomogę

zxc z
@Chce sie zwolnić!!!!!!!!!!!!!!

Za takie "pieniądze" praktycznie WSZĘDZIE.

zxc z

za takie "pieniądze" praktycznie WSZĘDZIE

aa

firma taka cudo, a ludzi zgarniają z ulicy

BYŁY LAKIERNIK
@aa

Do pracy się weście wreszcie a nie tylko narzekać. Pewnie żeby nie ta firma to byście nic w swoim życie nie osiągnęli. Nieroby, Legaty,Lenie Smierdzące. Ja pracowałem na lak 3lata kto chce pracować będzie pracować. A odeszlem bo dostałem lepszą ofertę pracy. Pozdrawiam.

@BYŁY LAKIERNIK

Odszedłem się piszę.... każda praca jest lepsza od pracy na lakierni...

Stefan

Wszystkiego napchane nie da się ruszyć materiał stoi w miejscu kurz osiada. Maszyny są podkręcane ludzie nie dają rady w takim skwarze pracować . Tylko czekać aż stanie się jakiś wypadek śmiertelny może i Inspekcja Pracy zobaczy co się dzieje w konserwie Ikea

@Stefan

To trzeba zgłosić i w końcu skończy się (usunięte przez administratora) ludzi

ciekawy
@anonymous

A co na taki stan rzeczy,mają do powiedzenia wasi panowie związkowcy?Czyżby przyspawało ich do stołków?czy też strach przed własnym cieniem nie pozwala im stanąć murem za wami?.Zastanówcie się czy nie warto zmienić tychże panów,na kogoś z inwencją twórczą,i ikrą.Bo ci obecni,zapomnieli chyba dla kogo są w tym zakładzie...Ogarnijcie się,bo w kupie siła...

Pyy
@ciekawy

Tak przydałoby się zmienić związki zawodowe

Eggeriusz

Idźcie do Eggera. Wasi koledzy już tu są i ze szczotką w ręku zamiatają plac budowy. Wasi mistrzowie i operatorzy. Szczota w rękę i jadą po 10 godzin :D

Tyjg
@Eggeriusz

A jak sie zacznie produkcja to bedziesz latal nad ich (usunięte przez administratora) i prosil o urlop

robol

Przez tyle lat nie zrobiono nic aby było chłodniej na halach. W tym roku każą jeszcze zamykać drzwi, bo niby wilgotność. Dla porównania w biurowcu wszędzie są pomieszczenia z klimatyzacją.

Będzie teraz premia?

Gb

Zapomnij o premii

Starych

Najbardziej tracą ci co pracują uczciwie i na zwolnienia nie chodzą bo jak ludzi nie ma to się pracuje za dwóch i atmosfera też nie jest fajna wtedy

Robol

Mundial sie zaczął trzeba iść na l4 browara zimnego się napić a nie jak skwarka na patelni się grzać nawet wody nie dadzą premni I Tak nie ma nic nie stracę a se meczyk obejrzę i browarka napije a niech inni się smarza w tym skwarze powodzenia

robotnik fiz

Ikea Wielbark zmierza ku upadkowi długo nie pociągnie Proponuje żeby te nie robi z dyrekcij wzięli za rzetelna prace

Quality
@robotnik fiz

Jeszcze jakies 20 lat minimum

Agnieszka

@Maryś i @zxc z, sugerujecie, że istnieją jakieś nieprawidłowości w relacjach między pracownikami różnych szczebli i w dalszym ciągu podkreślacie niezadowolenie z warunków płacowych. A jak Waszym zdaniem powinny wyglądać te relacje, gdyby miały być zadowalające i jaki poziom płac wyeliminowałby niepotrzebne napięcia między pracownikami? Myślę, że warto też w ten sposób podejmować próby zmiany warunków pracy, jeśli nie do końca są po naszej myśli. Pamiętajmy również o tym, że na same relacje między pracownikami pracodawca może nie mieć wpływu.

Antonio

Która?

Xx

Proponuje nie chodzić na setki a za to często na L-4 i tak premi niema !!! Może wkoncu coś dotrze do tych tego glowychy! Sami sobie jesteśmy winni że tak się dzieje nie pozwólmy sobą pomiatać to są za śmieszne pieniądze zeby dawać się tak wykorzystywać !!!

Kaszanka
@Xx

Jak nie ma premii? Pójdziesz na zwolnienie to dostaniesz 30 zł a ten co pracuje 0 zł

Lack

Żegnaj, Buziaczki i powodzenia IKEŁA. p.s. za 15:00 brutto to sobie sami róbcie w tym skwarze gdzie pot po oczach (i nie tylko) leci !

Iwonka
@Lack

Wszystko idzie w jednym kierunku jeśli nic się nie zmieni połowa sie zwolni a reszta na L-4

Ojciec

A dzień Dziecka! porażka, dzieciom pół kiełbasy pieczonej z suchą bułką, hańba dla zakładu, nawet dzieci nie oszczędzą, a góra na balety do hotelu w Nartach, widać, o swoje (usunięte przez administratora) potrafią zadbać,

Kaśka

Zamiast coraz lepiej to jest coraz gorzej... I się dziwią że ludzie ida na zwolnienia? Skoro żadnej premi nawet nie ma człowiek nic nie traci .. Wszystko pozabieraja nam. I jeszcze popędzają a później to się dziwia że jakiś element zły w Paczce. Nie ma się co dziwić bo albo dobrze i wolniej albo byle jak a szybko.

Maryś

Taka prawda jak są tacy mądrzy niech zejdą z góry i po pracują z miesiąc zobaczymy co będą wtedy mówić i samą Panią Dyrektor bym zaprosiła na miesiac pracy:-) po pracowała by za 1800 zł to może by takich beznadziejnych spotkań nie robiła. Najlepiej nam wszystko zabrać i niech ludzie pracują za bezcen... Wgl Noe potrafią nas uszanować. Człowiek sie stara na setki przychodzi na zwolnienia nie chodzi a tu i tak z ziemią zrównaja.

Prawda

Droga Ikeo. Brak premii z twojej strony chociaż zachęcił wszystkich do zadbania o swoje zdrowie. Stąd tyle zwolnien. Ha ha ha. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.

Agnieszka

No faktycznie duże zarobki od 2019 najniższe wynagrodzenie 2250brutto wzrośnie o 150brutto to co w Ikea to już jest wyzysk!

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.