Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Tu wpisz nick

Wyzysk ludzi za male pieniądze ciągle na wysokich obrotach. A kibelek to można powiedzieć ze w biegu Moje sugestie dla Swedwood Poland: Szanujcie ludzi nie zawsze jes z czego metry zrobic Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie wywierac tak pressji ze celu nie będzie kazdy sie stara ale nie zawsze jest możliwość osiągnięcia

Kiler
@Tu wpisz nick

Niestety takie są realia pracy w zachodnich korporacjach. Jest normą która jest sukcesywnie podnoszona przez poganiaczy na każdym szczeblu od biura po produkcję. Wszystko po to tylko żeby zapunktować . Na zachodzie takie praktyki nie są stosowane, wręcz ganione .

@Tu wpisz nick

jedyne wyjscie to zwolnic sie bo nikt nam nie pomorze

@Tu wpisz nick

Praca bywa ciężka i nie jest dla każdego, czasem też jak wracam do domu to idę od razu spać, wiadomo, można czuć zmęczenie po całym dniu to normalne. Są słabsi i silniejsi, każdy pracuje tak jak może, to oczywiste, że jeśli komuś idzie lepiej to jest bardziej doceniany, nie można być ekspertem w każdej dziedzinie. Ja osobiście cieszę się, że tu pracuję bo to jest to co lubię robić, a do tego ludzie też są w porządku. Nie narzekam

Ort

"pomoże"*

Logika
@anonymous

I znowu biurowy Troll. A na co wy możecie narzekać? Oczywiście że po pracy od razu idziesz spać bo gdzie indziej można się tak wynudzić. Banda expertow od niczego!

ile można

Nie pracuję w biurze i nie czuję się wykorzystywana, praca może lekka nie jest, ale daję radę. Miałam (nie)szczęście pracować w gorszej, więc ludzie doceniajcie to co macie!

@ile można

Doceniajcie to wy tam na górze bo wy drugiej takiej pracy nie znajdziecie, siedzicie na tyłkach i piszecie pozytywne komentarze nieznajac reali jakie panują na produkcji, te stawki które oferuje zakład są jednymi z najnizszych w okolicy nie wspomnę już o braku szacunku jaki panuje w tym zakładzie

Serio??

To się zwolnij marudo

Serio serio
@Serio??

Jestem ciekawa ile dostajesz za pisanie pozytywnych komentarzy

Lepsi
@Serio serio

Jestem za tym aby było więcej ludzi z zagranicy!

Alibaba
@Serio??

Moim zdaniem skoro na produkcję przyjmują ludzi z Ukrainy to proponuję przyjąć też i do biura , zobaczymy jakie wtedy będą nasi utrzymaniowe z góry pisać pozytywne komentarze ...

Re.alibaba
@Alibaba

Miało być utrzymankowie , przepraszam za błąd spowodowany pisownią słownikiem

ile można
@Kasia

Wyraźnie napisałam, że nie jestem pracownicą biura, każdy ma możliwość wyrażania swojej opinii, może ciężko Ci w to uwierzyć, ale lubię tą pracę

nowy

Pracuję od niedawna i jest na razie ok. Dogaduję się z każdym i warunki na start też dostałem całkiem dobre, zobaczymy jak będzie dalej

Po3latach
@nowy

Będzie dobrze jak będą podwyżki od nowego roku wtedy zostanę tu! Narazie praca jak praca kokosów nie ma ale najgorzej tez nie jest! Jak ktoś pracował u prywaciarza to sam będzie wiedział gdzie lepiej! Czekam na zmiany

Pan życia i śmierci
@Po3latach

Polo widzę że góra wzięła się za wypisywanie pozytywnych komentarzy ......

@Pan życia i śmierci

Czy orientuje się ktoś ile teraz płacą Za dodawanie pozytywnych komentarzy?

Pawko
@nowy

Wspaniale warunki placowe na poczatek 10 zl na godzine

IIIIIIIIIII
@Kasia

Za 5 komentarzy dostajesz jakis procent premi, dodatkowo nie wielkie sumy za kazdego lajka. Ale to tylko oferta dla biurowych .

Niektórzy myślą, że im się z góry wszystko należy, al;e prawda jest taka, że żeby zarobić trzeba pracować. Jak ktoś sumiennie podchodzi do swoich obowiązków to nie ma z niczym problemów.

Fajna

Kiedy beda nowe przyjecia twraz zalezy mi na czasie

wesaa

Sam się usuń, oni so spoko.

Co Wy tak gadacie na tych Ukraińców, wszyscy mają prawo żeby pracować. Ja nie narzekam, idzie się z nimi dogadać i może nie wszyscy, ale większość pracuje sumiennie. Zakład nie jest zły, mi jest dobrze

ebeb
@Fajna

To chyba zależy od działu na którym robisz

Leszekgh
@anonymous

Maja prawo pracowac ale niech pracują u siebie.

Oburzony

Dłużej niż do wiosny w tym bagnie robić nie zamierzam. W lato gorąco że nie idzie wytrzymać premie (usunięte przez administratora) jeszcze zabierają i się dziwią że ludzie na l4 chodzą. A i jeszcze jedno urlop jest mój i mam prawo wziąć sobie kiedy mi jest potrzebny a nie że każą brać przymusowo bo roboty nagle zabrakło.

@Oburzony

polecam l4 ;) naprawdę warto zadbać o zdrowie

próba

Właśnie zacząłem i jestem na próbnej, jestem ciekawy co mi zaoferują po tych 3 miesiącach. Na razie mimo tego co tu czytam jest ok. Sam zakład dobrze wyposażony, myślę, że funkcjonuje w miarę sprawnie. Dość mocno stawiają na bhp, no, ale wiadomo, nikt nie chce żeby coś się komuś stało. Praca wygląda na stabilną, zobaczymy jak będzie dalej.

Licznik
@próba

Zaoferuja a to dobre. Dostaniesz 50 groszy.

Toć to śok
@próba

Dziwne że wszystkie pozytywne komentarze zamieszczane są w godzinach pracy biura pod różnymi nazwami.No i takie wymowne!

NIC
@próba

Zaklad dobrze wyposarzany? To gdzie Ty trafiłeś? Zeby nie sytuacja to bym tu nie robil bo w poprzedniej pracy na traktatu w ostrowi mają lepsze maszyny i ludzie tak nie dzwigają a stawki od 17 na pieczątek

to ja

Ssssssuuuuupppppeeeerrrrrr firma pożałowała 2 groszy żeby zaokrąglić podwyżkę.

@to ja

brak słów ,prędzej zabiorą 3 grosze niż dołożą 2

na kierownika lakierni powinni wybrac poganjacza z chorzel zobaczymy ilu się zwolni

@anonymous

już dawno mówią o nim że jest mistrzem kierowników . (usunięte przez administratora) ich za wszystko

robol
@anonymous

przecież tam się i tak 30% co miesiąc zwalnia, jakoś na innych działach tak nie ma.

STRAJK

Kiedy organizujemy strajk? Pierwszy postulat to niskie zarobki oraz zle traktowanie. Jakie jeszcze przygotowujemy postulaty?

Normalny
@STRAJK

Takie żebyś poszedł do psychologa

Stary
@STRAJK

Drugi to też chcemy jechać do czterogwiazdkowego hotelu na warchalach tak jak zapracowane biuro w październiku i też chcemy aby nas Ibisz zabawiał

Ciekawa
@Stary

A tę imprezę już mieli ?czy dopiero będzie?

8latpracy
@Normalny

Z tymi związkami zawodowymi to można zorganizować tylko wyjazd na rybki za socjalne pieniążki

zxc z

w ik wielbark jak w pis - po podstawówce kierownicze stanowiska. im mniej szkoły-wieksza sterowalność takimi ps. kierownikami

Robol

Ciężko o urlop się do prosić tak ze dwa tygodnie by się przydało haha rzeźby odpocząć psychicznie i fizycznie bo nie jest letko

...

To nie jest tak, że wszystko się dostaje na tacy, żeby coś osiągnąć trzeba zasłużyć, nie uważam, żebym osiągnął to co chciałem poprzez lizusostwo.. ludzie zawsze będą zazdrościć, to takie typowe januszostwo... Ikea daje możliwości rozwoju, ale tym, którzy się starają i tyle

raz dwa trzy
@...

no dobra, pracujesz za najniższą, pracujesz na danym stanowisku za osobę co już się dawno zwolniła z naszego pięknego zakładu, co zarabiała więcej bo te stanowisko ma określoną wyższą płacę, ok robisz to co należy, starasz się no i... na tym koniec, o podwyżce ani widu i słychu, co z tym fantem zrobić?

@...

ci co się staraja-dwa razy więcej obowiązków mają

Laik
@zxc z

Tak to prawda. Zasuwają za 2 lub 3 za najniższą stanowisko wątpliwości.Plecaki ogarniają ich premie i należną stawkę, klepiąc ich po plecach i śmiejąc się z zaprzyjaźnionym mistrzem jaki to fajny osioł im się trafił.

Ulop.
@Laik

No tak ,znajduja sobie osła i każą pracowac na maszynie za operatora, mowia ze jestes operator a pracujesz za stawke pomocnika operatora. Taki słowny awans, abys pracowal za nich...

Gosia

Słyszałam że dziś był wypadek na FF ktoś coś wie ?

Maly

ktos Wie ile płacimy za obiady bo dziś był naprawdę dobry i obawiam się ze składka nam wzrośnie ?? No chyba ze się mylę?? Socjal to płaci czy jak to jest ??

Duży
@Maly

Przestań!!!Dobre to były kiedyś!!!teraz to podają gotowe surówki z wiaderek do obiadu, mogliby się trochę postarać,kawa to nie wszystko!!!

Gosia
@Duży

Co ty za bzdury opowiadasz jakie surówki z wiaderek ja sama widzę jak te biedne kobitki to kraja wiec przestań bzdury opowiadać i idź na grzyby

Duży
@Gosia

Dzięki za radę, spacer na świeżym powietrzu nigdy nie zaszkodzi. A info prpponuję sprawdzić u źródła . Robią same sałatki a surówki to gotowiec ze sklepu!!!

Jolka
@Duży

Duży ty chyba jestes tak duży ze na rozum miejsca zabrakło! jak ci nie smakuje nie jedz i się nie wypowiadaj bo nasza cała zmiana je ze smakiem i dziekuje za nowa firmę i nowa jakość. Ludzie przestańcie w końcu narzekać i dajcie co od siebie a nie tylko oczekujecie!

operator

Do czego sa zwiaki czy wogole oni jeszcze zyja? Zrobmy w koncu straj i walczmy o swoje !!!!!!

?????? ja tam na kase nie narzekam - polecam wszystkim bardziej przykladac sie do roboty a pozniej ewentualnie narzekac ze kasy malo sie zarabia ! pozdrO!!

gadalem z kolega co u nich pracuje i jest zadowolony , mowi ze fakt znalazla by sie kilka powodow do narzekania ale to jak w kazdej pracy - wyslalem CV i zobaczymy co z tego bedzie bo przeciez najlepiej sie samemu przekonac

alvaroo
@anonymous

widzisz bo niektorym nie da rady dogodzic...ja swoje robie i daje rade :)

Pyl

ttw
@Wew

Ale się wysilą śmieszne 5%

bez_hejtu

Ja pracuję już 8 miesiąc i cieszę się, że wcześniej nie zajrzałem do tych opinii bo bym się mega zniechęcił. Teraz sam wiem jak jest. Wypłata zawsze w terminie, warunki pracy nie są wcale takie złe, ludzie sympatyczni.

Lolo
@bez_hejtu

Co racja to racja! A co do warunków to zależy gdzie się trafi. Na niektórych zmianach mistrzowie i załoga są fajni,a na niektórych nie za ciekawi co rzutuje na negatywną opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.