Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

A paczki na Dzien dziecka będą?

Luk

Dunska firma chce kupic caly zaklad, ale jest jeden warunek. Wszyscy pracownicy biura do wymiany na ich pracownikow, ktorzy maja byc delegowani czech i slowacji. Nie chca kadry ktora pracowała dla ikea.

@Luk

Tak jest... A firma nazywa sie MUUTO.

Pajączek
@Luk

A może firma , żeby otrzymać pieniądze od państwa z tarczy antykryzysowej to musi spełnić kilka warunków a jednym z nich jest zwolnić 150 osób .....a za pół roku znowu zaczną przyjmować

TT

Czego Wy tak przeżywacie. Przecież już widać, że same lesery dostały wypowiedzenia.

Fajna

Do Dyrekcji Ikei Wielbark brońcie naszego zakładu jak swoich dzieci ,niech przetrwa dłuzej niz 20 lat jak FS faworit Szczytno ktory miał ponad 20 lat ,niech synowie załozyciela bronią firmy ktorą stworzył ich ojciec ,nie zwalniajcie ludzi wiecej,

@Fajna

Dobre sobie chyba sama nie wierzysz w to co piszesz, oddział w Konstantynowie miał ponad 20 lat i też p.Ania była przez moment dyrektorem, za jej kadencji były zwolnienia grupowe.W Konstantynowie chociaż pracowników z Ukrainy pozbyli sie jako pierwszych ale jest inny Dyrektor :):)

Fajna

Dlaczego swoich ludzi pani Ania zwalnia a Ukrainćom dali na stałe ,niektirzy ludzie na prawde dobrze pracują ,a te z Ukrainy opieprzają sie i chodzą na fajka kiedy tylko chcą,i nikt tego nie widzi ,gdzie jest mistrz i kierownik

Sven

Ikea Industry Wielbark od 2021 do całkowitej likwidacji. Info ze Szwecji. Caly zallad idzie pod mlotek. Czesc pracowników biura juz we wrzesniu do zwolnienia. Jezeli nikt nie kupi zaklad ma stanac.

Jasio
@Sven

Podobno Duńczycy mają kupić fabrykę w wielbarku i produkować meble z płyty

@Sven

Tak to jest niestety. Dopuki zarządzał całością główny założyciel IKEA śp. Ingvar Kamprad wszystko funkcjonowalo jak nalezy. Synkowie przejęli biznes po śmierci ojca i wszystko się sypie. Żaden zakład nie przetrwa. Podobnie będzie że sklepami.

Sven Hannavald

idziemy na bruk.

Czopek
@Ff

Lepiej bym tego nie ujął, tez mam takie zdanie, mało tego jest ich trzech, jest komu brać, juz dawno trąbią że IKEA będzie odchodziła od sklepów wielkopowierzchniowych, Pan Kamprad podchodził do tego co stworzył emocjonalnie nie tylko biznesowo.Wielka szkoda bo choć zarobki średnio to jednak stabilność ogólnie nie spotykana u innych pracodawców.

Ktos

Ale Wy jesteście naiwni... Przecież cała góra i związkowcy już dawno znają listy osób do zwolnienia tylko udają (usunięte przez administratora) i nic Nam nie mówią.

Teletombola
@Ktos

Kto skorzysta najwięcej z tych zwolnień i kiedy spowrotem do pracy wróci ? O to jest pytanie

Hahaha "cała gora" hahaha

Zuzka
@Ktos

Wszystkie media mówią o zwolnieniach tylko nikt nie mówi kiedy pracownicy się dowiedzą , o tym że już nie pracują. Nigdzie nie jest podana konkretna data od kiedy te zwolnienia i kto do zwolnienia. Wszytko objęte tajemnicą....Po co ?? Gdybym człowiek wiedział to by od razu sobie zaczoł innej pracy szukać. Wcale tu lekko nie jest. Nadgarstki , kręgosłup , ostrogi , Wszytko pomału wysiada i to w młodym wieku. Mając 3o lat już ma się takie problemy zdrowotne.

Pracownik Retail'u

Bardzo dobrze, teraz będziecie sobie narzekać na żarcie a w domu, a nie na darmową miche, co was w ząbki kuła a i na L4 nie trzeba będzie chodzić,(usunięte przez administratora) W ogole mi was nie żal, doskonale pokazaliście na tym portalu jaki macie stosunek do pracy

A.Goliński

Dalej dyrektorem jest A.Gawryszczak? Wszędzie gdzie się pojawia sa problemy, juz jedne grupowe zwolnienia ma za sobą.

Ff

We wrześniu kolejne zwolnienia. Chyba że ktoś fabrykę kupi z całą załoga tak jak w Konstantynowie.

Kurcze zawsze lesery mają lepiej teraz dostaną odprawy a my za darmo się będziemy zwalniać.

Trzeba było ściemniać i chodzić na zwolnienia to człowieka by na listę zapisali.

Wiadomo kiedy powiedza nam kto zostaje zwolniony z pracy?

Chyba logiczne jest jak by powiedzieli wcześniej kogo zwolnią to każdy by poszedł na l4

Ff

Tylko ze jakby na L4 poszedł to już wyprawki by nie dostał a zwolniony i tak by został jakby tylko do pracy wrócił.

Makelele

A do kiedy mają czas niby na danie tych wypowiedzeń

Sven

Wiadomo już kto do zwolnienia powinni ludza już powiedzieć żeby sobie szukali czegoś nowego!

Katarzyna

Czy osoby na wychowawczym tez podlegaja zwolnieniu?

Witam, Jestem studentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego i przeprowadzam badania dotyczące kultury organizacyjnej panującej w przedsiębiorstwach, na rzecz pracy dyplomowej. Zdaje sobie sprawę z panującej sytuacji w IKEA Industry Wielbark, ale chciałbym prosić pracowników tego zakładu o pomoc w wypełnieniu krótkich ankiet. Ankiety są w pełni anonimowe i ich wyniki będę wykorzystane jedynie w celach naukowych. Link do kwestionariusza Google: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXyGlU-17KvMOWlleGTUatj21_aAqgoipMTS9AgY0IsxRZ1g/viewform?usp=sf_link Dziękuję i pozdrawiam!

Huzi

Witam. Nie tylko u Was zapowiedzieli redukcję.U nas w Konstantynowie również. Pozdrawiam.

Home
@Huzi

A kto was kupił tak wogle, bo macie zmianę wlasciciela

@Home

Litwin, firma nazywa się : VMG Industry, fabryka jeżeli pozwoli korona będzie od 1 lipca nazywała się VMG Konstantynów Sp. z o.o Ogólnie IKEA będzie odchodziła od sklepów wielkopowierzchniowych i najpewniej fabryk produkujących meble tez się pozbędą, choć to plan na przyszłość.

chory

To pewne że najpierw odstrzelą tych legatów co to na l4 ciągle se łazili , i dobrze atmosfera się oczyści ....ha ha ha ,

Szczelny
@chory

Czyli Ciebie też Nygusie.I wròcisz do rwania Szczawiu.

Chory
@Szczelny

Ja się nie obawiam bo wiem że dobry jestem w tym co robię , ty za pewne od szczawiu oderwany byłeś co?

Yo

Czy wiadomo już kto niby ma być zwolniony?

@Yo

Zależy wszystko od kierownika widzi mi się. Konsultuje wszystko z mistrzami i liderami. Więc te osoby są bezpieczne. Choć wszyscy powinni mieć równe prawa.

Yo
@Ff

Oczywiście że powinni brać wszystkich pod uwagę.

@Ff

Zalezy jeszcze z jakiego działu ten lider bo nie wszyscy mieli ma to wpływ. Yea men!!!

Ff

Że względu na zredukowana produkcję o 15% do 18 maja 10% załogi czyli 150 osob dostanie wypowiedzenia. Zależnie od rodzaju umów oraz stażu pracy.

Aniaania
@Ff

Z tego,co wiem, to kryteria są inne- kogo poda kierownik.Nie ważny staż ani rodzaj umowy.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.