Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Ktoś wie kiedy wypłata?

Gb

Czy GB jutro normalnie pracuje?

Wypłata teraz będzie w piątek czy jak, bo w czwartek Boże Ciało. Ktoś coś wie? Pewnie w czwartek też setkę zrobią.

ff

Wypłata w piątek. FF od 22 w środę do niedzieli do 22 ma wolne.

FF
@ff

A dlaczego tylko FF?

ff

Ile mistrzów dostało nowe umowy?

XDD

Czy wie ktoś kiedy są przyjecia i dlaczego kobieta ma tak ciężko się tam dostać a do chłopa dzwonią już po paru dniach?

Kuchnia chyba zaczyna się starać , jak wam smakowały ostatnie nowości kulinarne ?

Stary pracownik

Zabrali nam kawał parkingu magazynem postawili znaki zakazu parkowania przy drodze i będziemy płacić mandaty. Ale co tam biuro ma swój parking. Do (usunięte przez administratora) Z takim zarządzaniem..

ZiGi
@Stary pracownik

Mamy pozwolenie na parkowanie na drugim parkingu. Jedyne co musisz zrobić to nadać uprawnienia na swoją przepustkę do otwierania bramki na tamtym parkingu. Niedogodnością jest dłuższa trasa do zakładu ale warto. Zawsze znajdziesz tam wolne miejsce

@ZiGi

Chcieliśmy o pozwolenie na wejście od strony PKP, to Nam powiedzieli, że nie ma takiej możliwości. Więc nie pisz takich bzdur.

Ukasz

Jak to jest że ktoś przychodzi do pracy do ikei i po 3 tyg składa wypowiedzenie ?? Heheh

Xd
@Ukasz

Czy to prawda że w tych miesiącu ma być premiera

Mrówka

Ten
@Domi

232 zł netto dla kazdego pracownika

Xxxcc

Ktos wie czy cos bedzie na dzien.dziecka?

Mrówka
@Xxxcc

Pieniążki 1 próg to 150 zł napewno . A dalej to nie jestem pewny tych kwot ... próg 2 chyba - 140 a 3 chyba 130

@Mrówka

A to znów będą te karty podarunkowe.?

Jasio

Nie... Do wypłaty będzie doplacone

Vvc
@Xxxcc

A czy będzie należeć się dla dziecka poniżej roku?

A jak to jest jak ktoś ma zajęcie komornicze dadzą bony wtedy bo ponoć te pieniądze dla dzieci maja isc z wyplata

Odp
@1244

Trzeba spłacać długi więc chyba wszystko jasne

Bolo

Czy to prawda że dyrektor Jarek O. już nie pracuje ciekawe czy Anna G.już się spakowała

Ciekawy

@Anonim

Tak,dopiero co dosszla

Ktoś wie kiedy wypłata ?

Myszka

To ta awaria długo trwa. Szkoda że w pracy nie można mieć awarii . Tylko trzeba trzaskać metry.

była o 17 na Millenium

Wiadomo kiedy będzie wypłata w tym miesiącu?

Ff

3 dzień roboczy wypada 6 maja. Więc i wypłata będzie 6 maja.

Myszka
@Ff

I coś długi jej nie ma .

Joooooł
@Myszka

no bez kitu nie ma do tej pory xdd

Ona
@Joooooł

Ja dostałam

Wypłaty nadal nie ma

????

a Dawid G. Z Gb to robi jeszcze? zm C

Maluxd

cześć. Jak podoba się wam praca na GB?

Lolek

Mam pytanie na temat Esaliansa . Czy będę mógł zamknąć i wypłacić to co mi wpłynelo na konto przy zwolnieniu się . Nie mając przepracowane te 5 lat kalendarzowe??

Jakie są od tego roku widełki na różne stanowiska?

Ff

Iidz na srolowke. Na tablicy informacyjnej przy drzwiach wyjściowych masz wydrukowana liste stawek godzinowych.

@Ff

Nie ma na stołówce.

Krzyś

Co sie dzieje z Patrycja S. z GB ? Ciaza?

Anonimowaa
@Krzyś

i to jest właśnie Ikea :) zamiast plotami się zajmować dlaczego kogoś nie ma w pracy to zajmijcie się czyms pożytecznym i robotą !! ;]

Joots
@Krzyś

Tak to właśnie jest z nierobami,interesuje się tym czym nie trzeba a nie robotą a potem płacz bo podwyżki nie dostałem ????????????

Fajny
@Anonimowaa

Robota nie zajac nie ucieknie, a plotki zawsze byly i będą. Krzys sie zamartwil o koleżankę

@Fajny

I nie tylko on xd

Fajna

Dlaczego nie ma owoców na stołówce,w tamtym roku było więcej chorych i były,a stołówka otwarta a też powinni zamknąć

Jabłuszko
@Fajna

Może już całe zapasy wyjedzone , nie ma kasy na zakupy i nie ma związku z pandemią .

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.