Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Jack

Hej, kiedy będzie wypłata?

@Jack

Jutro wypłata.

Majster
@Jack

Jakim trzeba bić debilem, żeby co miesiąc o wypłatę pytać. Co miesiąc jest do 10 dnia miesiąca a wy dalej niedorozwojem o to samo pytacie...

Ff
@Majster

Jesteś niedoinformowany. Pensja wpływa na konto max do 5 dnia roboczego kolejnego miesiąca, ale zazwyczaj jest to 3 dzień roboczy.

John

Ja pytam co jest z dodatkową przerwą??? Czy była odwołana? Miała być do odwołania!!! A jedne działy mają przerwę a inne od kilku dni nie mają. O co tu chodzi???

Niewiemnic
@John

Nienormalne sytuacje. W zakładzie jest tak gorąco, duszno ze człowiek mdleje a oni na podstawie pogody i temperatury zewnetrznej decyduja czy dodatkowa przerwa bedzie czy nie... :-D Więcej wiatraków by się przydało albo góra niech podzieli się klimą xD

Bocian

Dlaczego do Egera są autobusy, a do Ikea Wielbark niet ?

@Bocian

Bo tak a jak tak bardzo ci to przeszkadza to się zatrudnij w Eger

Kaj
@Bocian

A dlaczego nie ma autobusów z Wielbarka do MM bravo, a dlaczego nie ma autobusu ze Szczytna do NET woodu, a dlaczego do pracy w Kauflandzie nie zabiera mnie szofer?

Żabka
@Kaj

A dlatego że nie obiecali a ikea owszem

@Kaj

Boś pajacu jeseś miejscowy i zal ci (usunięte przez administratora) ściska ludziom dojazd sie nalezy i kwita . Mieszkasz na miejscu to sie ciesz nie wnikaj .proste

@Jocker

Albo dają wszystkim albo nikomu

@Ktos

A co miejscowym do tego .????W kazdej wiekszej firmie pracownicy z poza terenu zamieszkania maja dojazd zapewniony .Miejscowi niech sie ciesza ze nie musza tak rano wstawać to jest bardzo duzo Wiem coś o tym

@Ktos

Bez przesady tym co maja 5 kilometrow do pracy . Nikt nie bedIe puszczal autobusy po jakiś zadupiach i chaszczach konkretne trasy tylko rzecz jasna jak słonce

FF-C

Mam 25km i nikt nie za to nie płaci, autobusu nie było i nie będzie

Xxx
@Jocker

Najlepi nie czepiaj się miejscowych w IKEA pracuje dużo ludzi którzy również nie korzystają z autobusu kto nie wie ten zmyśla a tak na marginesie masz wybór nikt cię nie trzyma na przymus znajdź sobie coś w swojej miejscowości a najlepiej załóż własny interes zatrudnij pracowników i kup autobus żeby ich dowozić będziesz SUPER PRACODAWCĄ

XYZ
@Xxx

IKEA w swojej ofercie pracy obiecuje darmowe dojazdy do pracy ze Szczytna i Chorzel, darmowe posiłki i darmowe ubezpieczenie NW. To ja się pytam o co chodzi? Kłamią? To ja lepiej złożę CV do Egera.

Ukasz
@Xxx

Ja mieszkam w wielbarku i mam w (usunięte przez administratora) dojazdy ale mam znajomych w eggerze. Egger zapewnią dojazdy nawet przy obostrzeniach ,jak busy nie ma to dopłacają do paliwa 0.50 gr za kilometr. Płaco covidowe co roku 1000 zł za to że pracojesz w czasie lokdawnów a jak by ktoś chciał dojerzdzać z wielbarka na busa do szczytna to zwracają za dojazd do szczytna 0.50 gr . Wiennc widzicie da się tylko trzeba chcieć a ikea ma kase .

Ed

Była pisana petycja o powrót autobusów. Czy jest na nią odpowiedź ?

Fajna

Ja się łyżwa pytam kiedy będą otwarte bramki 2 na tej bramie traci się z 10 minut,albo niech wogole otworzą na cholerę się odbijać 2 razy i robić sztuczny tłum

Niunia

Ciekawe co dobrego na nas będzie czekało na stołówce ?

Czy był jakiś dodatek do wypłaty?

A

Dodatek masz na stołówce w postaci jabłek

Jurand

Czy wrócą autobusy ???

sasza
@Jurand

Zapytaj związkowca

Ukasz
@Jurand

Jak chcesz busa to zatrudnij się do eggeru.

Czy będzie dziś wyplata ?

Dopiero w poniedziałek.

Kiedy teraz wypłata?

Parobek

Słyszałem o piątku

@Parobek

Mówią, że dopiero w poniedziałek.

Xyz

Panie z nicnej zmiany chyba cos biorą, nie milo się chodzi na posiłek jak śmieją sie ciagle z kogoś. Zrobcie z nimi porządek. Ewidentnie szukają na male co nieco, w domu braki.????

@Xyz

Panie bardzo miłe. Zawsze uśmiechnięte.

Abc
@Xyz

Xyz Skoro Panie szukaja to Ty tez jak sie smiejesz odrazu szukasz na male co nieco? Nie ktorzy nie musza nic brac zeby miec dobry humor moze to Ty masz z tym problem Panie sa bardzo mile i zawsze usmiechniete. Az milo chodzi sie na stolowke.

@Xyz

Xyz nie mierz wszystkich swoja miara. Nie wszyscy musza cos brac zeby miec dobry humor. Pozdrawiam Mile i usmiechniete Panie z kuchni ????

@Anonim

Już się tak nie podlizuj za większą porcię

Buba
@Xyz

Zawsze silniejszy jest ten co się uśmiecha , a nie ten, co się wścieka

Fajna

Ja pitolę ta szczawiowa to normalna żenada,kto dodaje łyżwa ocet do kwaśnych zup, gorzej jak dla świń,a banany się rozkłada dla każdej zmiany a nie tylko rano jak jest biuro

Magda
@Fajna

Niech wkoncu za te kucharki się ktoś weźmie bo są momenty że jest dobrze a nie raz jak dla świń wychodzi na to że czasami można a czasami wyjebane...... świnie z Ikea pożrą wszystko . Mięso niedopieczone skrzydełka surowe no i te super ziemniaki to już trzeba się postarać żeby je spie.....rdolic

Głodny
@Magda

Same wtopy ostatnio! Nie zależy im , mają nową umowę i wszystko w du...Kolejna porażka kuchni ile to już to chyba nikt nie liczy

Kucharka
@Magda

Bo jesteście świnie bo sracie na deski klozetowe i brudzicie sciany gownem

Magda
@Kucharka

A ty później to (usunięte przez administratora) zlizujesz że ścian z uśmiechem na twarzy :)

Smacznego

Ge

Jak to jest z tym przestojem ? Zabierają z urlopu ?

Ff
@Ge

Na przestój zawsze są zabierane dni z urlopu. Pracodawca ma prawo dysponowac do 10 dni Twojego urlopu. W każdej firmie gdy jest przestój to dni wolne schodzą z Twojego urlopu wypoczynkowego.

FF
@Ff

a ile trzeba już tam pracować żeby mieć 2 tygodnie przestoju a nie tydzien ?

Obiektywny
@Ge

Kiedy wreszcie będą autobusy? Wszyscy jeżdżą tylko my nie mamy

Xxx
@Obiektywny

Zamów taryfę sobie dużo ludzi dojeżdża własnym zakresie a ty jaki wygodny

Blade
@Xxx

Skoro firma dotuje Ukraińców, dając im różnego rodzaju benefity,to czemu nie może zapewnić dojazdu do pracy pracownikom etatowym. A Ty możesz nawet w wozem drabiniastym dojeżdżać jak lubisz. Myślę że dowozy do pracy w takich korpo powinny być normą. Firmę na to stać,.

Obiektywny
@Xxx

Ikea w swojej ofercie pracy pisze, że zapewnia dojazd pracownikom. Wiem że ludzie dorabiają sobie za dowozenie, ale wiele osób nie chce być na łasce tych co mają samochód. Ikea powinna wywiązać się z obietnicy dowozu do pracy, jak np. Egger. I nie piszcie, zebym zatem dojeżdżał do eggera, bo to dziecinne

@Blade

Nie wolno złego słowa powiedzieć o "zagranicznych" pracownikach....

Junker
@Obiektywny

Zwolnij się, a potem do Biskupca.

An

Panie kucharki powinny pamiętać, ze w takie upały surówki trzyma sie w lodówce a nie podaje skisle i twierdzi sie ze są super i pyszne. Po za tym wydawanie sztućców i chleba powinno odbywac sie w założonych rękawiczkach.

ktosia

Dzień dobry. Widziałam ogłoszenie rekrutacyjne do działu LEAN, jak wygląda taka praca i czy ciężko się dostać ?

legolas
@ktosia

Jeśli chcesz być szczęśliwa i spać spokojnie to ODRADZAM!

ktosia
@legolas

A coś więcej ? dlaczego odradzasz ?

Ciekawwa

A to ponoć mają zwalniać po 5 osób z każdego działu?To prawda??? Szok. najpierw przyjmują a później zwalniają i to jeszcze pewnie tych dobrych pracowników

????
@Ciekawwa

Tak Ukraina wyjechała to teraz mistrzowie zejdą na produkcję i zobaczą jak jest słodko. My zwykli ludzie bendziemy mistrzom i liderom podstawiać do stolika materiał o godzinie np. 13:40 i mówić B.... To miało być na wczoraj . Albo stawiać ich do sortowania i mówić masz na to półgodziny. Nie interesuje mnie to jak to zrobisz.

Ciekawwa
@????

Dobrze by było jakby tamci trochę po pracowali fizycznie jak my to byc może by nas inaczej traktowali bardziej po ludzku. Bo teraz to tylko siee znecaja w sensie poganiaja upra się na jedne osoby zeby sortowaly duzo i szybko, wysyłają tych samych na rozne maszyny mimo tego ze mają osoby do tego

Robol
@Ciekawwa

Jak to buraki bez kultury od wideł oderwani bez kultury do drugiego czlowieka pytasz się o urlop to się(usunięte przez administratora) odwróci i gadaj jak do słupa z takim

Zwalniają niewygodnych...

Czy jestem gorszy

Witam ostatnio dowiedziałem się że są u nas w zakładzie ukraince którzy mają operatora i nawet 20 zł A ja po 6 latach mam 18.50zł. I co jest lepsze Mistrzowie biorą nowych pracowników A nie tego wielo letniego pracownika jak to jest w tym zakładzie

Kaktus
@Czy jestem gorszy

Tak, widocznie jestes gorszy głąbie dlatego walisz ciagle na odbiorniku, nie pokazałeś się niczym ciekawym, załapałeś złych nawyków to teraz będziesz stał i stał. A nowi będą przychodzić, wykazywać się i będą od razu zostawać operatorami.

Fajna

A kiedy w końcu ten przestój ma być bo ucichło,i czy cały zakład będzie miał razem przestój

ff
@Fajna

Od 5 do 16 lipca cały zakład.

Czy ktoś dostał dziś wypłatę? Podobno miała być.

@Anonim

Pewnie będzie ale koło 17 z wyjątkiem tych co mają konto w banku w Chorzelach przelew dostaną w poniedziałek

@Anonim

Jednak wypłata juz jest ????

Mrówka

Tak jest już wypłata .

ZiGi
@Anonim

Jak wy się interesujecie swoją pracą skoro nawet nie wiecie kiedy wypłata wpływa na konto?!?

Fajna

Do (usunięte przez administratora) te wypłaty bez setek,młodzi zarabiają więcej niż pracownik który daje z siebie wszystko

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.