Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Brbre

Kiedy wypłata?

Uv
@Brbre

Wie ktoś duże cięcia na wypłatach ?

Wypłata

Nie było wypłaty.

Robaczek
@Brbre

Wypłata w piątek 7 Stycznia br.

Bożena

Faktycznie są zmiany w firmie? Zwolnienia?

Tak
@Bożena

Były, są i będą jak wszędzie

Pytająca

Czy 7 stycznia jest wolny?

Tak mamy wolne 8 stycznia

@Pytająca

Sorry miało być 7 stycznia ????

@Jasio

Oki dzięki za informację ???? Zdarzą się ????

Mój status

Ikea Zbąszynek 23 zł na początek (usunięte przez administratora)

Gg

A wielbarku 20 brutto na operatora na maszynownię

Xxx
@Gg

19 zł po 10 latach pracy śmiechu warte

@Mój status

Przecież u nas te stawki to dogonią za 3 lata !!!. A nasze meble są kilka razy droższe niż te ze Zbąszynia. O co chodzi ?

@Tomek

Robią nas w balona oszczędności na pracownikach żeby dla siebie więcej mieli a pracy jest więcej bo ludzi brakuje i trzeba za dwóch robić

Junker
@Xxx

Pytanie do Ciebie - czemu się nie zwolnisz skoro tak się żalisz na swoje zarobki, albo nie potrafisz przekonać że jesteś wart więcej i każdy to widzi albo nie chcesz. Tak czy inaczej nikt na siłę Ci nie da większej stawki. Obudź sie chłopcze

@Junker

Bo nie dawno mnie przyjęli, myślałem że ciężka praca popłaca

Tak zaraz za tobą

Junker
@Oleg

Czy ja narzekam i użalam się nad sobą? Robię w zakładzie a po godzinach wykończenia i nie narzekam na pieniądze, na setki też chodzić nie muszę, położę płytki w kuchni czy łazience i mam 4 razy setkę. Trzeba tylko chcieć mieć a nie siedzieć i mówić że nie mam

Rto
@Mój status

Tylko dojeżdżać trochę daleko z 8 00 km :-)

Ff

Skoro 24 grudnia mamy wolne za 1 stycznia bo wypada w sobotę to dlaczego nie ma nic wolnego za pierwszy dzień świąt który także wypada w sobotę?

Ktos

Został wykorzystany po 11 Listopada

@Ktos

Faktycznie, masz rację

@Ff

A gdzie pytanie jak co miesiąc "kiedy wypłata?" ;-)

@Jasio

Akurat ja nigdy nie pytam, nie żyje od wypłaty do wyplaty:-)

@Ff

Za 1 stycznia miałeś wolne 12 listopada ,a za 25 grudnia będzie wolne 24 grudnia . Za 31 grudnia będzie wstawiony urlop.

Cash

Tak była

Pomocna

Za 1 dzień świąt, był wolny piątek 12 listopada

@Jasio

dzięki Jasio, mnie też to niepokoi ;)

Uv

Dlaczego tutaj operator ma mniej niz tam na początek?

Rudy
@Uv

Przecietnie operator ma 25 brutto nie pierdzielcie ze mniej zarabiacie

Kto
@Rudy

Ciekawe kto i na jakim dziale i po 10 latach pracy chyba

NN
@Rudy

Czekawy jestem a gdzie tak mają napewno nie na ostatnich działach .......????????

Pako
@NN

Młody ma więcej niz doswiadczony stażem pracownik po 8 latach taka sprawiedliwa polityka

Pytająca

Czy ktoś wie przez ile czasu będą setki? Czy to tylko jedna nie wiadomo?

Ksiądz z myszańca

Nigdy więcej na lakiernie a wiadomo o którą zmianę chodzi

yeti
@Ksiądz z myszańca

A o którą ?

Pytająca

To była wypłata razem z premia świąteczna?? Jaka jest stawka pomocnika??

FF

18,50zł

@FF

A wypłata była razem z premią świąteczna??

Tak, była razem z wypłatą, jeśli ktoś źle wypełnił formularz dostał 300zl

Ok dzięki za informację ✌️

Jest już wypłata. A czy w tej wypłacie sa tez pieniążki dla dzieci? Ktos coś wie?

Trol

Tak i 500+ tez

@Trol

Bardzo śmieszne,boki zrywac.

@Trol

To w końcu te dodatki świąteczne to były brutto czy netto ?

Trol
@Mrówka

Podobno netto

Hej wie ktoś ile jest teraz na Boże Narodzenie i kiedy będą płacić

Mikołaj

Podobno talony ale znowu dla tych co maja dzieciaki a co z talonami dla tych co ich nie maja

Buda

Dostaniesz 300zl za złe wypełnione kartki

Abc

I próg 900 II próg 850 III próg 800 płatne z najbliższą wypłatą. Na dzieci kasa zamiast paczek. Chyba 150, 142 i 135 w zależności od progu

Ed
@Abc

Brutto czy netto?

Inny
@Buda

Jak masz problem z wypełnieniem tego prostego formularza to zawsze możesz poprosić kogoś o pomoc.

Buda
@Inny

Dziękuję za informację

Bolo

Nie mam jak główni operator wciska jak (usunięte przez administratora)wy przelebnie być maj lepszy a reszta szara rzeczywistość.... Jest wiele ff......

Pe-el
@Bolo

Człowieku, ile żeś klas podstawowych ukończył ? czy choć pięć ?

Wacek

Hej ludzie co wy myślicie na temat setek czy to normalne ludzi tak robić w konia i śmiesznym tłumaczeniem się wykpic z tego.Wiem zaraz ktoś napisze o jaki pazerny na kasę nie chodzi o to a o traktowanie nas jak woły robocze i zero poszanowania naszej pracy i zaangażowania.W zakładzie źle się dzieje.

@Wacek

Co nie wiedzieli wcześniej tak z dnia na dzień odwolali? To i to ma być poważny zakład tak jak ich zasrane podwyżki....

Wacek

Spokojnie nie ma co narazie obrażać tak zacnego zakładu z tak zacnym dyrektorem poczekajmy może w końcu nas docenia ewentualnie sami będą przychodzić na setki bo my swój rozum mamy i też potrafimy postawić na swoim

Ela
@Wacek

Ja osobiście będę przychodzić na każdą możliwą setkę, bo bez tego to słaba wypłata

@Ela

Oczywiście masz rację ale czy nie było by lepiej uczciwie do sprawy podejść i z raz podziękować za setkę.Jedna setka nic się nie stanie a niech wiedzą że my Polacy nie gęsi rozum mamy

Kasa

Juz jest

A.

W PKO właśnie wpłynęła

Mrówka

W Alior Bank też już jest .

Dostał ktoś dziś wypłatę?

Lakiernik

Widzę że zwolnili papuge kierowniczke stołówki ale nic się nie zmieniło. Obiady nadal są jakie są.. i załoga też uległa zmianie lecz stare pracownice dalej sa nie miłe oraz opryskliwe. Potrafią powiedzieć ,,czego,, zamiast co podać? Nie miło chodzić do sklepiku jak jest taka obsługa.

Sortowniczka
@Lakiernik

Chyba tylko na urlop poszła

Kicia
@Lakiernik

No i nie widać kierowniczki , coś jest chyba na rzeczy

Lolek
@Kicia

Może coś nowego będzie na stołówce skoro zmiany nadchodzą

Symi
@Lakiernik

A i główny operator zm b więcej wie i rozumie niż flap

Czarna
@Lolek

Bez zmian , ciągle te same pyszności

@Lakiernik

To zwolnili ją czy nie ?

Izka
@Bolo

Ostatnio jej nie widać na stołówce

@Izka

A chciałem się z nią umówić

Długa broda
@Symi

Tak wie jak płakać na słuchawkach ,ile razy na zwolnienie iść ,ile butelek zakupić

Zbyniu

Zbyniu na lidera pragnienie z GB , podobno Jacka chce zastąpić , twierdzi , że ma większą wiedzę od Bożeny ?

Czy będzie premia za październik ktoś coś wie?

Pracowałem na lakierni dość długo moje opinie o zmianie A współpracownicy (usunięte przez administratora) ludzie przełożony M.M i M. SZ brak słów lizodupy jedynie były lider A.B był spoko brak słów nie polecam zmiany u M.M

saszka

Przecież A.B. to był (i jest) na zmianie B i to jest człowiek od pługa granatem oderwany. Coś Ci się chyba pomieszało ?

Witam czy ktoś się orientuje jakie są widełki w stawkach poszczególnych stanowisk?

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 452.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 420, z czego 75 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 272 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.