Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Jo

Kiedy żółw z weinga w końcu się zwolni zmianaC.

@Jo

Zaraz po Tobie.

Jo

Bo chodzi jak by nasrał w spodnie i opowiada że się zwalnia

@Jo

To tak jak Ty

Qeeeen

I co będę te podwyżki?

Brbre

Kiedy wypłata?czy wypłata będzie z podwyżka??czy ktoś.cos wie?

Tak
@Brbre

Jeszcze się miesiąc nie skończył a już pytanie o wypłatę hit

Lala
@Tak

Kto pyta ten nie błądzi ;) po prostu ktoś nie może się doczekać swoje wypłaty to takie dziwne?

Kto
@Lala

No trochę dziwne bo wypłata jest zawsze w trzeci dzień roboczy danego miesiąca, zresztą przy podpisywaniu umowy jest wszystko napisane

Haha
@Kto

Sam przeczytaj najpierw umowę a potem pouczaj innych, bo nie muszą płacić 3 dnia roboczego miesiąca.

Kto
@Haha

Oczywiście że nie muszą, wiem co jest naosuane dlatego użyłem sformuowania "zazwyczaj" polecam czytanie ze zrozumieniem elo

Hehe
@Kto

Jakoś nie widzę, żebyś napisał ,, zazwyczaj", widzę, że jest napisane ,, zawsze", więc czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem to co napisałeś? Ha ha

Na zmianie C brakuje starego Lidera Homaga. Teraz tragedia .....

Mucha

To może ty go zastąpisz?

Lalal

Prawda to że w IKEI nie ma prądu?czy ktoś cos wie ?

@Lalal

Tak nie ma pradu nocka ma wolne

Wnusia
@Bolo

A wiadomo co z pierwszą zmiana?

Adamo
@Lalal

Nocka wolne

Lala
@Wnusia

Ranna zmiana idzie normalnie

@Adamo

Ale za to odrabiamy w piątek ....czyli zamiast setki normalny dzień pracy

Kiedy?

Czy ktoś kto jest w związkach wie kiedy będzie wypłata?3?4? Czy znowu może 7?

@Kiedy?

Planowana wypłata jest 03 luty

Swiat jest maly

A na koniec weekendu taka ciekawostka (usunięte przez administratora) Nasz były siwy dyrektor od pieniążków, sprzedaje dom. Ci bardziej zorientowani dostrzegą czyjej produkcji jest stół. Ciekawe bo nie pamiętam, żeby sklep Ikea mial taki w ofercie. Ale nie, zaraz zaraz, przecież to dyrektor finansowy, na pewno wiedział jak to rozliczyć. Żeby do tego konkatkowac się z prezesami okolicznych firm i mówić by nie słuchali tego co ludzie mówią? Świat jest mały, bardzo mały. Oby szukanie pracy zajęło ci dłużej niż wystarczą "oszczednosci zgromadzone" z Ikei. Ludzie ciężko harują i narażają swoje zdrowie codziennie, maszyny nie da się obsłużyć zdalnie, ale cały miód i tak spłynie na takich o. Aby tylko zrobili z tym porządek do końca.

Laos
@Swiat jest maly

No dokładnie. Jeszcze prokuratura powinna się zainteresować tym Panem i nie tylko.

Bart
@Swiat jest maly

Kto razem z nim wyleciał ? Podobno jeszcze kilka osób z biura

iwa

Uwaga wiadomosc z pierwszej reki: Prawie 50 osób zakarzonych na fabryce. to 100 % wiarygodne dziś sie dowiedzialam.

Covid-22
@iwa

No i co z tego. Grupa była i będzie. Jak się boisz to wykop sobie ziemiankę w lesie, tam cię nie dosięgnie świrus.

Gicior
@iwa

Po podwyżkach drugie 50 % sie rozchoruje 7% niech se w (usunięte przez administratora) wsadzą

Gg
@iwa

Po podwyżkach dopiero chorych będzie

Ktoś
@iwa

No i co z tego? Ale nius.

popieszny Ikea-Juma

Pociag z podwyżkami ,covidowym premiamii odjechal z dyrektorką jakiś czas temu. Nie bedzie podwyzek ani żadnych bonbonsów, nawet socjalne okradli , także jak ktoś się w razie spali dostanie list że barszo współczuja tu i oplakują, ale pieniażków ni majo bo gdzieś łone się teraz na ibizie wydaja, wir haben nicht, wir haben keinen geld, potem już tylko w jezykach plemion wsch-nizinnych będą odpowiadac Ci od socjalnego zebys nie zrozumial. Tu nikogo myslacego nie przyjma a takiego pajaca ze sznurkami co bedzie dobrym poslusznym psiakiem z jakimś dodatkowym atutem w stylu pisemka od Alexieja że nasz kandydat miewa ataki agresji bedzie ich strzalem w dyche.Jak i reszta ikei to same dychy rarytasy, pracowniki,aaaach. Tam jeszcze siedza dyrektory na stołkach i czekaja na nastepny moment . Pelet był premie ,covidowe podwyzki co teraz ?w środ takich głbów yo takie łatwe i smieją sie ze maja takich pracowników same dychy żalosne ale prawdziwe tak o nas myśla

wodorosty
@popieszny Ikea-Juma

Można się było spodziewać, że są skąpi, ale kiedyś to się na nich odbije , karma zawsze wraca

Jasio
@popieszny Ikea-Juma

Ktoś coś wie na temat podwyżek?

marag

a co sądzicie o Logistic manager?

FF

Pracuje tu 9 lat na ZM C.I do tego I nie zauważyłem żeby po zmianie lidera u pań pod Andresolą na naprawach po Homagu zaszły zmiany. Zaczarowany ołówek jak był tak i jest traktowany jak Królowa Bona. Nigdzie nie chodzi , do tego robi małe elementy . Ciągle gdzieś chodzi ta mała blondyna w okularach na inne działy lub ta czarna starsza pani co stoi z ołówkiem. Ołówek jest takim samym pracownikiem jak i iinni więc nie powinna mieć żadnej ulgi. Pozostałe panie robią 8 h wieńca a ołówek małe elementy . Wraca do domu wypoczęta bo od czego ją mają boleć ręce.!!!! Na Homaga 3 też nie chodzi bo by się przedzwigała . Współczuję tym pozostałym panią które muszą wszystko robić , dźwigać duże elementy , chodzić po innych działach a zaczarowany ołówek w nagrodę że jest bystra i ogarnia wszystko nigdzie nie chodzi i robi małe elementy. Reszta pan też zasługuje na lepsze traktowanie. Wystarczy pomieszać materiał , trochę małe elementy , trochę duże żeby było sprawiedliwie . Anie 3 panie cała zmianę robią wieńca a ołówek małe elementy przez 8 h . A ta mała w okularach to patrzę już się przyzwyczaiłam że ją ciągle odsyłają na inne działy bo idzie z lekkim uśmiechem . Pracowałem z tą małą blondyną w okularach ostatnimi czasami na pakowni nawet miła jest , czasami nawet się częściej uśmiecha. Pozostałe się tylko pomodlić o sprawiedliwość dla tych osób które muszą dźwigać a dla ołówka co ciągle robi małe elementy żeby ją dopadła boża sprawiedliwości .

Gonić
@FF

Do roboty ołówka

Ponad frajery

Same wsiuny w tym zakadzie bez mózgu jeden o żarciu pisze a nastepna chce batona dietetycznego sobie włożyć a potem narzeka że cieżką prace ma. Takie tematy poruszają na zapytanie "JAKA JEST TWOJA OPINIA". Jeden z drugim zadam pytanie i wiem że czytając je twoje gardlo bedzie wąskie jakby już coś w nim bylo. A do tematu napisz jeden z drugim i jedna z drugą wsiuna jak was traktuja jakie kierownictwo jest dla was? czy jest uczciwe i gdzie w ogole sie podzieli? Kanapke zresz pod stolem w czsie pracy i (usunięte przez administratora) ze strachu zeby nikt nie zauwazyl a w biurze w tym samym czasie zajadaja sie ciastem i poja kawe za twoja kase. A wy wsiuny piszecie o żarciu slowo biuro ,kierownik , mistrz to dla was magiczne zaklecia do puszczania zwieraczy i robienia fetoru. Gdzie wasze incydenty gdzie jeden z drugim je wposują to jest wazne bo ważne jest bezpieczeństwo czemu nikt nie zglasza tylko o żarciu gadka w koło. Firme okradaja a ty jeden z drugim rzresz ten ich kał szybko zeby metry byly kanapki nawet juz pod stolem nie zerzresz bo musisz na jume zarabiac biznes zaklad na firmach trzepie a ty nie widzisz tego bo masz do zrobienia metrow . Widzr jak siedzisz i meczysz ten kal rzujesz i polykasz zatykajac dziure w budrzecie zakladowym

Bartek
@Ponad frajery

Twój jad nienawiści ,zgryzoty ,podłości też stanie ci w gardle ,karma zła zawsze wraca ,praca nie jest zła ,tylko ludzie problemowi ,z braku akceptacji ,nie spełnieni życiowo ,co dzień zjadają okruchy w kuchni ,narzekają ,może brak specjalisty "

Xd
@Ponad frajery

Żałosny, dla ciebie słowo, baton, banan, to magiczne zaklęcia, twój baton dawno usechl, zawsze możesz pomóc w metrach, ale już bez batona, banana, obiadu, bo ci się nie należy

Wsiun
@Ponad frajery

Gdyby kierownik wiedział , że ma cię w zasięgu ręki,na pewno by ci dołożył talarów pełne garści Judaszu

Bez mózgu
@Ponad frajery

Sam zryj swój kal ,masz zryte gardło i łeb ,my tylko normalnie pracujemy ,nie mamy wpływu na podwyżki ,i na to co się działo wyżej ,my tak nie piszemy ,czas pogodzić się z porażką , nagle ci kierownicy nie dobrzy liderzy ,siejesz nienawiść między ludźmi prostaku

Bolo

Koledzy i Koleżanki trzeba iść za przykładem pracowników Solarisa zaprzęgnąć pseudo związkowców wreszcie do pracy jeśli im się nie chce to wypad i powołać kompetentnych ludzi którzy zadbają o nas a nie tylko o swoje(usunięte przez administratora)

@Bolo

Jak to jest z tym magazynem w IKEA jedni mówią pełny, drudzy że towar niedawno odebrany , a inni że dostali wypowiedzenie z drugiego magazynu?

Ponad frajery

Jedynego specjalisty jakiego brak to KAT , w kapturze i dużym toporem. Pytanie tylko po co taki ktoś? a no po to żeby bylo uczciwie. Po pierwsze każda praca nie chańbi czy ta czy inna i ta tez nie jest zla dlatego zwracam sie di tych którzy zrobili z tego zakladu śmietnik do tych wsiunów co maja klapki na oczach jak kobyla co ora pole. A dobre porównanie to porównanie was do frajerow w celi co odrazu po pierwszym dniu za kratami przystaja na rozwiazanie typu lap mydelko pod prysznicem.taki motłoch pozostal bez swojego zdania zacofany i wystraszony.a przez to inni maja pole do popisu a ci inni to wasi przelozeni wasze biuro, i tu powinien stac Kat i za zlodziejstwo i lamanie kodeksu pracy obcinac lapy i jaki moral?taki że wiekszosc biura chodzilo by bez rąk. jeden z drugim piszecie tam coś ale sami nie wiecie co i po co i to wam zeschly sie banaby i opadly jajka jak opada jesienny liść.miejcie godnosc walczyc o swoje a nie sciagacie spodnie do kary dla przelozobych z ktorych wiekszosc to ci co was i wasza firme poniżaja smieja . Awy tylko jeden na drugiego umiecie nadaeac konfidencja na maxa i co z trgo ze ktos sobie stoi a inni pracuja moze baranie jeden z drugim odpoczywa albo jest chory i ma takiprzydzial pracy i nikt o tym nie wie jakby tak bulo to co tali baran by na to powiedzial. Rob swoje a o innych sie nie martw od tego jest lider. Konfidentow karze sie w jeden sposob (usunięte przez administratora) a tych dwoch pod spodem to nie wiem na jaki temat naposali ale niech bedzie kazdy mozw napisac choc nie bardzo mi wychodzi . No nic brde lecial nara trzymajcie die powietrza.

Aaaa
@Ponad frajery

Ty sam jesteś wsionem i dzbanem do kwadratu wszyscy jesteśmy pracownikami i wszyscy powinni być traktowani tak samo taki psełdolider chodzi w to i z powrotem nic nie robi a wypłata taka sama albo dużo większa więc nich stanie do stołu i nich pracuje

Ktos
@Aaaa

Brawo Ty to jest prawda znieś psełdoliderów

Ponad frajery

A co Cie to obchodzi niech sobie stoi albo na glowie kreci baranie jak ci zal (usunięte przez administratora) sciska to tez ustan obok i stuj. Albo idz tam gdzie lubisz do wc raczką poruszać lubisz to co tylko zapinka od paska dzwoni jak jedziesz

Gargamel
@Ponad frajery

Ty będziesz lody kręcił z biedy i ten śnieg żarł a kierownicy i praca jest ok !

Jaro
@Ponad frajery

Ty jesteś ze wsi ,jak nie ma incydentów to nie piszemy ,czujemy się bezpieczni ,jak mamy wąskie gardła ,jeden drugiemu pomoże ,dział działowi i wyjdziemy z problemu,kanapki jemy spokojnie ,bez problemu ,ty nie jesteś jednym z nas ,idź już na górę i zryj to ciasto mądralo

Bocian
@Ponad frajery

Tak słychać ,jeden drugiego dojeżdża ,po dwóch na fajka ,parami ,bo jednemu strach ,jeden z drugim częstują się batonem ,dlatego się na obiad narzeka ,bo już najedzeni

Pytająca

Czy ktoś wie gdzie będzie spotkanie z dietetykiem? Na stołówce czy gdzie indziej? Dziękuję za informację

Szto
@Pytająca

Z jakim dietetykiem

@Szto

No na stołówce wisi ulotka to dla osób chętnych jest

Zeno

Szef z centrali ma 10 przyjechać, mówią ze będą jakieś zmiany na górze

Xxx
@Zeno

Ooo a jakie? pozytywne czy negatywne??

Ktos
@Xxx

Góra dostanie podwyżki a dół więcej pracy

@Zeno

Czyli co ....znowu bęndzie wielkie sprzątanie ....? Akcja błysk . .. Ryba pasuje się od głowy . Więc czas na porządki Od góry . Niech całą górę wymienia na nowych zupełnie rządzących . Nowy szef to Może w końcu ludzie z innych miejscowości doczekają się busaa do pracy. Bo na tą chwilę tylko faworyzowane są Chorzele i Szczytno.

Yyy
@Zeno

Teraz czas na zmniejszenie liderów ciągle jest ich za dużo dalej się nudzą nic nie robiąc

Robak
@Yyy

Bo faktycznie się nudzą .

Mrówka

Liderzy są nie do ruszenia . I nikt im nic nie zrobi . Już na jedną kiedyś liderkę była skarga i dalej jest liderką. Lider z Maszynowni który jest wiecznie śpiący i chamski też ma plecy i nikt mu nic nie zrobi . To jest zakład układów. Ręka rękę myję. Kobiety zapierdzielają ciężej od mężczyzn i żaden nie podejdzie z homaga nie pomoże tylko stoją patrzą i się naśmiewają ..

Xd
@Mrówka

Liderzy na sortowni też nic nie robią mają swoich pupili i z nimi plotkują a psełdo liderzy załamią ręce i stoją przy komodzie

Mrówkojat
@Mrówka

Chodź ustaw homagi to my ci pomożemy, a po drugie tak cieżko pracujecie a mało głowy sie wam nie pourywa=ąod obserwowania innych co robią

Rudi

I co wiadomo coś ?

GB
@Rudi

No ryba psuje się od głowy. Więc te rybki już poszły za bramę. W sumie to 5 rybek . Ciekawe czy to już koniec wymiany tych rybek ? Pan G.M. też musiał się z tą firmą pożegnać . Mniej nadzieję że w końcu bęndzie człowiek godnie zarabiał za tą harówkę.

Wacek
@GB

A kto to MG pan z maszynowni czy GB

Fajna

Dlaczego Ikea w Wielbark u nie płaci covidowego , które nam się należy dużo firm płaci a Ikea niby zakłady ma po całym świecie , gdzie to jest, wszystko nam zabierają nawet premie

Nick Cave
@Fajna

A co to jest covidowe? Ile wynosi?

GB
@Fajna

Trzeba mieć nadzieję że nowy zarząd zacznie nas doceniać finansowo. A czemu ten Babochłop z ZM c robi co chcę , chodzi gdzie chcę i ile razy chce a lider na to przymyka oko...przecież jest takim samym pracownikiem jak inni więc powinna być traktowana jak inni anie mieć przyzwolenie na wszytko.

Pomocna

W millennium wpłynęła o 14. Za tyle godzin przepracowanych w grudniu {176} 2238 z. Super

Basia s
@Pomocna

Chyba 3228?!

Pomocna
@Basia s

Nie 2238 zl

Brbre

O której godzinie będziesz wypłata?

@Brbre

Pewnie popołudniu trzeba cierpliwie czekać :D

Rk88

Była w środę

Xxx
@Rk88

Bardzo zabawne nic nie było na tablicy pisało że będzie na 4 dzień roboczy.

@Rk88

To dziwne że tylko wybrani dostali wypłatę . Na 90% wypłata będzie Po 18 tak jak w zeszłym miesiącu. Ostatnimi czasami są dość późno wypłaty. Tzn. przelewy robione dość późno.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.