Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Xcvcx

Hej kiedy wypłata? Ona będzie z wyrównaniem? Czy ktoś może wie ? Dziękuję za informację

Pomocna
@Xcvcx

Trzeciego. Będzie już z podwyżką oraz wyrównaniem za miesiąc styczeń

Żółw
@Xcvcx

I tak się nie doliczy tej podwyżki ani tego wyrównania. Mogli najpierw dać aneksy do podpisania żeby człowiek wiedział ile dostał % tej podwyżki A tak najpierw pseudo podwyżka a jak już człowiekowi opadną nerwy to w połowie miesiąca dopiero przyniosą aneksy do podpisania .

Zeno

Za miesiąc:-)

Ktos
@Zeno

Kiepska ta wypłata

Gwiazda
@Ktos

Dla tego była w piątek bo musieli jeszcze obliczyć ile jeszcze mogą człowiekowi objechać żeby się nie doliczył a żeby oni na swoje wyszli.

Zeno
@Ktos

Startuj na prezesa będzie lepsza :-)

Ona

Mam pytanie czy do biura można przychodzić do pracy w dresach bo widzę ze jest taka moda ? Przykład idzie z góry wiec moze na produkcje tez damy dresiki ???

@Ona

Można pracować w biurze w dresie , dżinsach a nawet piżamach a jak ktoś chce to i w garniturze Ikea to nowoczesna firma kto ma kontakt z ludźmi którzy pracują w dużych firmach np w Warszawie ten wie że ludzie po biurze w takich firmach chodzą nawet boso na produkcji nie możesz przepisy są takie a nie inne spodnie też nosisz takie a nie inne ze względów bezpieczeństwa trzeba się było uczyć to też byś pracowała w biurze bądź trzeba było łatwić sobie znajomych którzy by cię tam wkręcili jak to tutaj nieraz bywa w tej firmie

A takiego wala

A na przykład kontrolerzy jakości po produkcji to nei chodzą we własnych ciuchach? Taka to polityka.

Aga

To się uśmiałam w dresach to możesz sobie iść na siłownie trochę kultury obowiązuje i szacunku do ludzi. Jak matka i ojciec nie nauczyli to już za późno. Lansować się to poza praca albo zapraszamy na dol

@Aga

Ty się martw lepiej swoim wychowaniem bo ja jestem bardzo dobrze wychowany , jak ktoś nigdy nie przekroczył progu swojego zadupia to nie wie jak się pracuje w nowoczesnych firmach . O tym że Ikea nie jest typowo sztywną firmą mówiono już na szkoleniu że dyrektor może przyjść normalnie ubrany i nie musi chodzić w garniturze jest pełna tolerancja i to jest fajne podejście

@A takiego wala

Czy kontroler pracuje na maszynach ? zresztą ich prawie nie widać na produkcji więcej siedzą w swoich klitkach niż co kolwiek robią

Wara lepa

Nie zgadzam się, to najlepiej przyjść bez majtek to wtedy będzie pełna tolerancja jak popuszczę Mam nadzieje ze jak góra przyjedzie na kolejna wizytacje to tez sztucznie się przebierzecie z dresów w koszule i będziecie udawac ze wszystko ok. Dlaczego ludzie na produkcji maja być inaczej traktowani bez szacunku….

Miki
@Wara lepa

Czyli rozumiem, ze chciałbyś przyjść do biura w ubraniach roboczych, gdzie wszyscy byliby w garniturach i garsonkach? I to byłaby oznaka szacunku i dobrego wychowania? Zwróć uwagę ze ci pracownicy tez w większości chodzą na produkcje, elegancki strój to do banku, nie do fabryki.

Szto

A jakie są oznaczenia na drzwiach jak się wchodzi na hale?

@Wara lepa

Jak chcesz to przyjdź sobie i z majtkami na głowie

i co
@Ona

Jedni lubią dresy, drudzy paszczę jak do wyciągania papniaków na budowie. Co kto lubi jego sprawa.

Mazur

Do pisania komentarzy, proponuję o wiele wcześniej wziąć w rękę słownik ortograficzny i zapoznać się z poprawną polszczyzną, bo interpunkcja w przypadku komentującego dosłownie "leży". Czasami naprawdę warto milczeć, aniżeli publicznie się ośmieszać i tym samym wystawiać na to pracowników administracyjnych, którzy być może nie są temu winni, że ktoś nie zna zasad naszego języka ojczystego.

Witam. Dwa tygodnie temu złożyłem wszystkie dokumenty wraz z badaniami. Ile muszę czekać na przyjęcie?

Witam. Dwa tygodnie temu złożyłem komplet dokumentów wraz z Badaniami. Ile muszę czekać na przyjęcie do pracy?

Witam. Dwa tygodnie temu złożyłem komplet dokumentów wraz z badaniami. Ile teraz muszę czekać aż mnie przyjmą do firmy?

Gracjanek

Cioci Ani już nie ma w Wielbarku a w firmie dalej jest jak bylo brak covidowego,część biura pracuje zdalnie a o premi dla pracowników nie ma mowy.Po podwyżkach będzie tu jedno wielkie L4 w ci co zostaną będą robić za 2 albo i 3

Gabi
@Gracjanek

Może jak ktoś konkretny zostanie powołany na głównego to wprowadzi zmiany na lepsze .

Wujek Olo
@Gracjanek

Trzeba było się uczyć to by się wybierało a tak się ma na co się nadajesz

@Gabi

Może kogoś ze starego zarządu , lepszy swój niż obcy

Masz na myśli p. Anię ?

@bysio

Haha , to już było . Może któryś z dyrektorów co zostali .

Danka
@Kazik

Zostało kilku mądrych ludzi , może ktoś z nich ma szanse , lepszy swój niż obcyv

@Kazik

no weim że było :), ale miałem nadzieję ze Kazik rzuci jakąś propozycję

@bysio

Ja tam nie znam osobiście zarządu , ale jak są zebrania to kilku mówiło konkretnie .

Kamil

Witam Jaką polecacie najlepszą pracę w tej firmie dla nowo przyjętego pracownika? (młoda osoba)

Aaaa
@Kamil

Sortownia zm. C

Radosław

Mam pytanie na temat ubrań, musisz mieć swoje czy firma daje ci według twojego rozmiaru?

Jak wygląda zatrudnienie się w tej firmie i ile to trwa?

Parobek

Teraz to moment bo ludzi brak,CV daj na bramę na ul Czarnieckiego to się zaraz odezwa

Xd

Ale jak masz inną propozycję to tutaj odradzam

@Xd

Właśnie nie mam ale słyszałem że na naprawach i lamelach nie jest tak źle

Xxx

Jest super stoisz 8 godzin na goleniach , łapy wyciągnięte po kolana, po 12 latach pracy stawy do wymiany a stawka godzinowa 50 groszy różnicy między nowym pracownikiem Jest super jest ok

Super
@Xxx

To po co się tak męczysz 12 lat? Wiesz jak to rozwiązać, to na co czekasz?

Mogli by zmienić jadłospis ja to nie wiem co to ma być czy my całym rokiem musimy w każdy piątek poscic ?ciągle ta ochydna ryba albo kluchy które się ciągną jak guma do zucia..jak robią zupy to zlewni z całego tygodnia co ludzie nie zjedzą kiełbasy to oni kroja i robią jakieś wynalazki..miało być lepiej A jest jeszcze gorzej

Ha ha
@Anonim

To przynosi sobie kanapki z domu jak ci nie pasuje idź do kierowniczki kucharek i udowodnij jaki z ciebie bohater

@Anonim

Słuchaj no chłopie,wyrzekasz jak byś stołował się w Gołębiewskim.Skoro masz tak delikatne podniebienie,to olej ten "szynkbar",a do pracy przynoś domowe frykasy,wtedy będzie i wilk syty,i owca cała.Inne firmy nie prowadzą żywienia pracowników,i ludzie też w nich pracują.A Ikea na siłę nie podstawia ci michy pod dziób.Więc się ogarnij!

Alex
@Petterson

To Ty posłuchaj kolego ! zawsze można zgłosić uwagę , jeśli każdy będzie siedział cicho to lepiej na pewno nie zaczną gotować! Rozumiem że tobie wszystko smakuje i jest extra , a mi nie ! Co za problem żeby do zupy były np kiełbaski w całości lub porcja mięsa a nie wszystko posiekane . Gratuluję zadowolenia !

@Alex

Ja kolego,od dawna nie stołuję się w tej pseudo jadłodajni.Ale tak gwoli przypomnienia;zakład może,ale nie musi zapewniać pracownikom wyżywienia.Zresztą gdyby nawet serwowano wam pieczone gołąbki,to i tak znajdą się tacy,którym wiecznie coś będzie nie pasować...

Łysy
@Anonim

To dobre podsumowanie tego co się dzieje !Może to przeczyta osoba od nas która nadzoruje kuchnie , zatwierdza jadłospisy i zadziała konkretnie aby było lepiej po to była przecież zmiana firmy na nową a tu jeszcze gorzej !

Magda Gessler
@Petterson

To nie znaczy że mają dawać zlewki na obiad to nie średniowiecze

@Magda Gessler

Dobrą wolą tego zakładu jest to,że ma swój wkład w to,aby zapchać większości juchy w czasie pracy.Bo jak już pisałem,wcale tego robić nie muszą.

Nik
@Alex

Nie wiesz że taka swinia jak on to zżera wszystko? :D

Anonim2
@Anonim

Zmienić na co? Może kawior byś chciał co? Ha ha , pamiętam jak kiedyś śledź w śmietanie był , to było dobre danie.....

Robaczki
@Anonim

Tak kierownik czy jak mu tam z Tartaku ma wynik na covid 19 pozytywny , biuro łącznie z kierownikami siedzą na (usunięte przez administratora) w chałupach . A sanepid milczy . My mamy (usunięte przez administratora) boki do HV 108 z maską na twarzy bo pan G napisał w e- maila ze mają te boki być jak jajko. Siedzą i wymyślają za co zabrać te parę groszy .... A jak się odezwiesz że któryś dzień z kolei że ta sama osoba ciągle robi duże ciężkie elementy a wybrańcy malutkie albo robią coś innego niż materiał to jeszcze (usunięte przez administratora) od mistrza/ yni zbierzesz. . Czy to jest zdrowe być 8 h w maseczce w kurzu ....???? albo gdzie panowie na Esl przewalają materiał aż im pot po (usunięte przez administratora) leci i do tego w maseczce ? Szanowna Dyrektor A..... Miej litość nad ludźmi dzięki którym ten zakład istnieje a pani Dyrektor wraz ze swoją ekipą liczy tylko pieniążki ile by tu zabrać żeby swoim dać !!!!! Zapraszamy panią do nas na 8 h w maseczce na produkcję i żeby pani zrobiła normę 1000 sztuk tak na początek . Parę miesięcy temu było pytanie "" co byś chciała/ chciał zmienić żeby mieć mieć lepszą motywację do pracy ""jakoś tak to pytanie było .... Odpowiedzi : większe zarobki , stosunki ludzkie, sprawiedliwość itd... co wynikło z tego nic .

Gierek
@Anonim

Obywatele Ikei nie stajkujcie jest stan wyjątkowy wszystkie ręce są potrzebne na statku ,inaczej utoniemy jak Unima Razem Damy radę . Razem Możemy Więcej Dziękuję wasz król i zbawca .

Reżim
@Anonim

Zastaszanie manipulowanie i przekraczanie uprawnień to w tej formie norma . Do tego napuszczanie innych to moobing . Zacznijmy nazywać sprawy takimi jakimi są naprawdę . My się zagryzamy o marne parę groszy a Ci na górze drwią i cieszą się z tego . Napeżałoby się podać ich w końcu do sądu pracy .SKANDAL WYWOŁAĆ

Wstyd
@Anonim

Panowie !!zaprośmy do stołu panią kierownik może zechciałaby zjeść z nami poniedziałkową zupkę ?????

Zupa
@Wstyd

A co nie tak było z tą zupka hehe

Zupa

Pytałem i była do kitu

Wstyd

Zupa twoje wypowiedzi są jak ty

Obrzydliwa

Sobie zmień stołówkę jak nie pasuje buraku

Tomas

Przyjemna praca ! Tylko miejsówkę na igraszki mogliby zmienić !

Henryk
@Obrzydliwa

Chyba kolejny zadowolony klient pisze

Szanowny Kolego. Nie udało się oczernić kobiety na fb to tu probujesz sił :) (usunięte przez administratora) aninomowy ???? kobieta porządna a robisz z niej nie wiadomo kogo :) próbuj sił dalej. Powodzenia życzę bezmozgu ???? i nie bądź taki cwany, bo Twoje dane też możemy ujawnić ☺️

Dajspokoj
@Anonim

Za 1zł żeby człowiek nie chciał jeść obiadu to jest dramat. Zupy są rzadkie, wyczuwalna chemia. Panie zmęczone i sfochowane bo coś "muszą". Niech się zmieni menu, niech coś zmienią. Ostatnio jest odrobinę lepiej, ale sukcesu i tak nie wróżę. Promocja z naleśnikami jest spoko. Naleśniki są smaczne. Jakby obiad był smaczny to ja chętnie i do domu bym kupiła. A jak ja mam do domu kupic, jak mam wrażenie , że tam idą gotowce i najtańszy szit. Myślę , że to nie tylko moja opinia. Brak mi wooow w tej kuchni. Zlikwidowaliby na rzecz samych kanapek to już wolałabym chyba bułkę z serem ... Zostawiając już kuchnie w to słyszałam, że mają być podwyżki. Kiedy?

W koncu
@Wstyd

W czwartek to by usiadla. Jedzenie było b.dobre. mieli gości. Sałatka podana do stolika. W piątek idealnie! Oby już tak zostało! Bo światełko w tunelu

Nic z tego
@W koncu

Tylko dlatego że mieli wyzytację , kontrolę to się postarali aby wszystko wypadło dobrze . Pewnie potem wszystko będzie po staremu i jak zwykle, .

Gordon ramsey
@Anonim

Przestańcie(usunięte przez administratora). Najlepiej robcie sobie kanapki z czym chcecie a kuchnie niech zamkna i zrobia tam magazyn . Bedziecie wtedy zadowoleni Polaczki

Hej a kto tam gotuje?

@Dajspokoj

a kto tutaj gotuje?

@Wstyd

a kto tu gotuje, jaka firma?

Pani Iwona B..z kontroli słyszałem i plotki chodzą że prawko straciła po pijaku grubo się dzieję na zakładzie

Jacek

Ta Iwona od komputerów ?

Yeti

W KJ nie ma nikogo takiego

Szeryf

Niezle musza ja jutro zapytać bo to nie jest zgodne z zasadami ikea daje dobry przykład

Uv
@Szeryf

No i trzeba sprawdzić czy szczepiona

Fajna
@Yeti

Jest

bysio

I jak Wam się żyje po zmianach w dyrekcji? Jakaś poprawa ?

Barbara
@bysio

Słabo się pracuje tak samo jak w Resko bo co może gość który był szkolony przez Szweda! Niech te związki wezmą się za robotę i coś w końcu wywalczą a nie tylko kiwajo głowa jak te pieski na pulce małego fiata 126p

Auuu

Tak 3,5 % podwyżki wstyd sie przyznać gdzie pracuje

@Auuu

Naprawdę wstyd robimy strajk wszyscy urlopy na żądanie albo L4

Pracownica

Jak to jest że przychodzi do pracy koleś napruty jak stodoła a przełożony każe mu iść wytrzeźwieć. Następnego dnia sytuacja identyczna. Alkomatem nie przebadają bo będą musieli gościa zwolnić. Co to ma być?!? Jakieś przyjacielskie krycie czterech liter? Za bramę gościa z zakazem powrotu!! Od kiedy w Ikea Wielbark jest przyzwolenie na pracę w stanie upojenia alkoholowego? Wraz z pijakiem, jego przyjaciel-przelożony powinien polecieć.

Maciek
@Pracownica

To czemu tego nie zgłoszono do szefa ochrony?

Yyyyy
@Pracownica

O kim mowa? Ktora zmiana

Podobno 12% podwyżki ma być.

Ala
@Anonim

Tak ale dla tego tłuściocha że związków tzn. Flapa co ma obrywki od Ukraińców i od zwerbowanych idiotów z zewnątrz co przychodzą tu z Myszynca do roboty.

Lider

Trzeba dać każdemu maksymalne czyli 10 procent bo tak było w emailu

Czy to prawda że Ikea zamykają na dwa tygodnie???

@Nowy

Pierwsze słyszę by fabrykę zamykali

@Ten

A mogli by

Xl
@Xd

Prędzej po zdychamy niż zamkną....

Rass
@Xd

Oj mogli. Człowiek by psychicznie trochę odetchnął

Rudy

Sklepy zamykają

Nda
@Rudy

Sklepy meblowe Ikea też zamykają a na magazynie już dawno miejsca niema może i był by przestuj ale co wtedy z Ukraińcami kto im zapłaci ?

@Nda

Jakieś pewna informacja że magazyn w ikei jest pełny? Kto Ukraińcom zapłaci tego nie wiem pracuje od niedawna a jak było jak w zeszłym roku zamykali płacili ukraincom czy ich akurat w tym okresie nie było,?

Ff
@Nda

A co Ciebie Ukraince interesują.

Fajna

Co zamykają

Ten

Nie gadaj głupot zobacz kiedy był wpis na stronie, nikt niczego nie zamyka niby z jakiego powodu

Robi
@Fajna

Zamykają na majówkę dla tych co mają urlopy

@Robi

Pewne info? od kiedy do kiedy niby to ma być?

Robi
@Ten

Potwierdzona plota do majówki jeszcze 10 razy u nich się zmieni

Wyrocznia

Tak na 4 tygodnie

Osoby stojące na czele sieci Lidl zapowiedziały podwyżki dla pracowników. Pójdzie na nie aż 125 mln zł. Na utworzenie kolejnych miejsc pracy gigant chce natomiast przeznaczyć prawie 100 mln zł. Już od marca 2022 roku pracownicy Lidla będą zarabiać od 3750 do 4600 zł brutto na początku zatrudnienia. Po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost wynagrodzenia do 3850-4800 zł brutto. Pracownik z dwuletnim stażem dostanie natomiast od 4100 zł brutto do 5050 zł brutto. Brawo Ikea wy i te 3.5% podwyżki wsadźcie sobie wiecie gdzie ? (usunięte przez administratora)

Lidl
@Gość

To się zwolnij i idź do lidla, a te swoje 3,5% możesz mi oddać. :-)

Ktos
@Lidl

Tylko nie mów że nie chciałbyś tyle zarabiać chyba że za lizustwo masz więcej

@Lidl

Nie chcę mi się strzepic język na takich jak ty pajacu, a te 40 groszy do godziny możesz sobie wziąść na bułkę będziesz miał xD

Czy znacie jakieś przypadki ze Warta nie wypłaca pieniądze za wypadki np. W domu?

Wozkowy

Nie ma czegoś takiego jak nie wypłaca. Po zakonczeniu leczenia składa się wniosek w kadrach o wypłacenie odszkodowania z ubezpieczalni i łaski nie robią jak i z Warty takze tego dodatkowego ubezpieczenia hesti o ile tez je macie pozdrawiam Zbaszynek

King
@Wozkowy

Oczywiscie Warta, jak każdy ubezpieczyciel może odmówić wypłaty odszkodowania, wszystko określone jest w polisie. Powodów może być mnóstwo.

Koniu

Podwyżka 3.5%

Ksenia
@Koniu

Minimum 3,5 srednio 7

Wnusia
@Ksenia

W dniu dzisiejszym 04 luty 2022 o godz. 15:10 Zwiazek Zawodowy Dialog podpisal dwa porozumienia z pracodawca. Pierwsze porozumienie w sprawie podwyzek plac wzrost budzetu plac o 7% okres probny 19,00 zl 19,70 zl minimalna dla wszystkich na umowach gwarantowana podwyzka dla kazdego pracownika 3,5%, maksymalnie do 10% rezerwa budzetu 2,86% wyrownanie od stycznia 2022 do wyplaty w marcu Drugie porozumienie dotyczace bezplatnych dojazdow dla pracownikow na trasie Myszyniec-Wielbark od marca 2022 oraz druga trasa Krukowo-Wielbark od kwietnia 2022. Nagroda za polecenie pracownika wzrasta z 500zl do 1000zl.

Oko
@Wnusia

To tego kogo lubi lider to mu da 10% podwyżki a tego kogo nie lubi to da 3, 5 % podwyżki ??????? Ktos to potrafi wytłumaczyć bardziej po ludzku ???

Wnusia
@Oko

???? tak dokładnie

Pl
@Oko

Za absencję jak chorowałeś to dostaniesz 3,5 procenta , czego jeszcze nie rozumiesz?

Oko
@Pl

No tak przecież sprawiedliwości w tym zakładzie nigdy nie było i nie bęndzie. !!!!!! Powinien kierownik albo ktoś z nowego zarządu decydować o przyznaniu podwyżek anie lider. Czasami się chodzi na L4 z przyczyn losowych . Nie nie które l 4 nie powinno być brane pod uwagę . Ale skoro większość dostanie 3,5% podwyżki za te zapierdalanie to liderzy niech się nastawią że na L4 bęndzie coraz więcej osób chodziło. Dzielenie pracowników na lepszych i gorszych . Im więcej (usunięte przez administratora) liże liderowi tym większą dostanie podwyżkę .!!!! Ukraińcy dostali po 2 zł ale jak każesz im coś zrobić to albo ona nie panimaju albo rusza się jak ślimak !!!!!! A tu Polaku ogarniesz swoją robotę i jeszcze za Ukrainkę za 3,5 % podwyżki. (usunięte przez administratora) !!!!!!!

Gosc
@Pl

3,5% z to ze na każdym stanowisku ludzi brakuje i obowiązków jest dwa razy więcej juz nie mówię ze Ukrainie 3razy trzeba tłumaczyć a oni swoje! brawo ikea tylko u was tak jest!!!!

Obcy

A pytaliście przewodniczącego ZZ dlaczego ten odrobek dzisiaj ? No przecież musiała być ich zgoda.

Janosik

Nocka ma odpracować z piątku na sobotę? Na jakiej podstawie? Artykuł 81 kodeksu pracy w skrócie mówi o tym, że pracodawca ma obowiązek zapłacić za dzień w którym pracownik był gotowy do pracy (nie zgłaszał wcześniej nieobecności w pracy ani nie jest na zwolnieniu) a pracodawca z jakiegoś powodu odmówił mu pracy. A co do zmiany czasu pracy musiał by poinformować co najmniej 24 godziny wcześniej a nie 3. Czy ktoś tam na górze zna w ogóle kodeks pracy? Mamy pracować za darmo 1 dzień? Ikea jest ubezpieczona od takich przypadków jak brak prądu. Czy produkcja szła czy nie, kasę zgarnęli. Nie dajmy się ludzie pomiatać jak (usunięte przez administratora) Może część ludzi podkuli ogonki i grzecznie przyjmie bat na plecy. Sąd pracy na pewno zainteresuje się takim faktem, a fabryka za złamanie kodeksu sprawy nie wygra. Zapłacić nam za ten dzień to ich OBOWIĄZEK! Jak zapadnie decyzja o odrobku bez wahania do sądu pójdę a fabryki na odszkodowania i karę nie stać.

Buba
@Janosik

No to idź. Zobaczymy czy pójdziesz tak w pojedynke.

Janosik
@Buba

a nic cię z tyłu nie boli jak się tak wypinasz i do zabawy zapraszasz?

Kwicoł
@Janosik

No wreszcie ktoś napisał z głową ,łamanie kodeksu to w tym zakładzie to podstawa. Defraudacja, stosowanie przymusu, mobbing to sposob na zarządzanie firmą. Zero znaków zapytania, same wykrzykniki przyjdź zrób Odrób zero uprzejmości czy mógłbyś przyjść czy mógłbyś odrobić z powodu takiego i takiego zjawisko ,przyczyny braku światła? w zakładzie. I zgłaszaMy się teraz dużymi literami do przełożonych tego zakładu ,biura stworzyliście dodatkowy dzień pracy nie żaden odrobek ja wam czy też inni światła nie wyłączyli. Ostatnie moje słowo :moje – nasze , nie tylko słowo ogólnie ale też słowo innych brzmi macie skasować ten dzień bo inaczej załatwimy to sprawę inaczej , po waszemu .Oddajcie najpierw nasze premie , covidowe co żeście ukradli dyrektorzy i nie tylko zwracam się do A.G bylej dyrektor której nie ma ale jest nastepny i powinnien wziąć to na swoje barki i dzialac. Są jeszcze Inni co wala kase na lewodo kasacji np. A.D , M.K Pan W.... Ludzie Weźcie się w garść Niech ,Niech Bóg was błogosławi w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego Amen.

Pyzdra
@Kwicoł

A który to następny z chęcią go poznam??

@Janosik

Juz możesz isc i zakładać sprawę xD daj znac jak ci poszło xD

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.