Opinie o Multi Montana Jarosław Polak i Wspólnicy sp.k. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Multi Montana Jarosław Polak i Wspólnicy sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Multi Montana Jarosław Polak i Wspólnicy sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi Montana Jarosław Polak i Wspólnicy sp.k. w Olsztyn

Jak jest z pakietem medycznym w Multi Montana Jarosław Polak i Wspólnicy sp.k.? Można dołączyć rodzinę?

Hanna Nowy wpis

Ja byłabym bardzo ostrożna w kontaktach z ta firmą właściciel jest niestety bardzo nieuczciwy . Mojemu mężowi od kilku lat zalega z płatnością . Po prostu (usunięte przez administratora) H.

Łucja Nowy wpis
@Hanna

Za co dokładnie była ta płatność? Była to bardzo duża suma? Nie wiem niestety co zostało dalej napisane, ponieważ ukryło treść. Były tam jeszcze jakieś ważnie informacje?

Hanna Nowy wpis
@Łucja

faktura za wykonanie prac hydraulicznych i zakup materiałów. p. Polak po prostu wynajmował podwykonawców robót i im nie płacił.

Krzysztof

Witam. Około 10 lat temu jako student dorabiałem w tej firmie. Niestety, ale nie zostało mi wypłacone wynagrodzenie. Ponieważ jestem pamiętliwy proszę o wszelkie informacje, gdzie można spotkać Pana Jarosława Polaka.

Hanna

Potwierdzam wcześniejszą opinię firma MONTANA Państwa Polak wynajmuje podwykonawców , którym nie płaci za wykonaną pracę. Tak postąpili z moim mężem. Do tej pory nie rozliczyli się z faktur za materiały i usługi hydrauliczne,. Za nic mają umowy, nie bardzo rozumiem jak do tej pory utrzymują się na rynku. To (usunięte przez administratora) Hanna

Radek
@Hanna

Witam Jarosław Polak moją firmę też (usunięte przez administratora) na dużą sumę i bez mojej wiedzy i pozwolenia nabrał materiałów w hurtowni i nie zapłacił mi ani grosza za wykonane przez moją firmę prac i przez tego człowieka mam komornika na głowie były sprawy w sądzie ale ten człowiek nawet nie raczył się pofatygować do sądu na rozprawy i przestał odbierać telefon i zostawił mnie z bardzo dużym długiem którym nie ja zaciągnąłem a on i już nie mam pojęcia co zrobić żeby go znaleśc i odzyskać pieniądze i żeby poniósł odpowiedzialność za to co zrobił , to jest człowiek co niszczy ludziom życie ,że takich ludzi ziemia nosi

Jacek

@Hanna Jeśli już ktoś ma uwagi do firmy to nie rozumiem dlaczego zamieścił je na forum pracowniczym?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Multi Montana Jarosław Polak i Wspólnicy sp.k.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Krzysztof

Trudno znaleźć informacje o firmie i o pracy, czy jest ku temu powód?

Grażyna

Twój wulgarny komentarz nic nie wnosi do wątku dotyczącym pracy w firmie Montana z Olsztyna. Ponadto łamie on zasady regulaminu, jaki panuje na poratu GoWork.pl Polecam zapoznanie się z nim pod linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin Zwracam również uwagę, aby użytkownicy forum dzielili się swoją opinią o tym pracodawcy w sposób rzetelny, prawdziwy i kulturalny.

Jedna i druga morda pasuje do forda.

Weronika
@Grażyna

Grażyna a może wiesz czy mają tam też pracę tymczasowo-sezonową?

Tomi
@Weronika

Byłem na tymczasówce. Nawet polcam. Kasa ok. Atmosfera też.

globan

No ale Montana @igr, dba o pracowników więc dziwią niektóre komentarze

@globan

Mnie dziwi twój komentarz. Musisz być albo tym krętaczem albo jego kolegą również krętaczem. Niech nikt nie da się nabrać, od tej firmy jak najdalej.

Witam. Firma budowlana " Montana" prowadzona przez Panią Edytę Polak, Firma" Multi Montana" prowadzona przez Jarosława Polak, jest to jedno i to samo wielkie oszustwo. Pisze to z całą odpowiedzialnością aby wszystkich Państwa ostrzec. Te wszystkie pozytywne opinie Pan Polak z żoną pisali chyba sami. W 2011 roku firma budowlana "Montana " budowała nam dom. Wszystko wyglądało pięknie póki nie doszło do podpisania umowy. My jako inwestorzy płaciliśmy firmie"Montana" za każdy wykonany etap budowy, tylko że oni nie płacili dla swoich podwykonawców. Dochodziło do takich sytuacji że na budowę musiała przyjeżdżać policja bo cieśla nie dostał wynagrodzenia i chciał rozbierać dach domu. Zdarzały się sytuacja iż wszyscy łącznie z kierownikiem budowy byli pijani i trzeba było ich odsyłać do domu. Po tym jak kilku pracowników tej firmy powiedziało mi że na innych budowach ich szefostwo kradnie materiały budowlane zaczęliśmy pilnować materiałów budowlanych żeby i u nas nie były wyworzone z budowy. Po skończeniu budowy nie została nam wystawiona faktura. Mam tylko umowę i dowody wpłaty zaliczek. Nie dajcie się nabrać na ich fachowość i profesjonalizm, chyba że w oszkuwaniu klientów.

Grażyna

@Marek, cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Interesuje mnie na jakim stanowisku pracujesz oraz Twój zakres obowiązków, bo nic o tym nie napisałeś. Czy za dobrą pracę można liczyć na premie miesięczne lub kwartalne? Jak wygląda sprawa z dodatkami poza finansowymi takimi jak szkolenia czy pakiet socjalny? Zachęcam Cię do dodania szczegółowej opinii.

Grażyna

Witam, chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat staży w firmie Montana. Czy są one płatne? Czy z takiego stażu można wynieść szeroki wachlarz umiejętności? Czy po odbyciu stażu można liczyć na dalsze zatrudnienie? Pozdrawiam!

@Grażyna

Grażyna, bardzo dobra firma,dbają o ludzi,zawsze na czas wypłata,mogłaby być większa, ale cudów nie ma, jak ktoś dobrze pracuje to jest doceniany.

03.03.2018. Czy ktoś wie gdzie szukać firmę Grzegorza Greszty ? Gdzie mają siedzibę, magazyn lub gdzie wykonują roboty ? Na Kętrzyńskiego 8 już go nie ma, Zbiwan wypowiedział mu umowę bo nie płacił.

Proszę o wypowiadanie się w taki sposób na forum, który będzie w stanie pomóc osobom zainteresowanym pracą w Montana.

Hania

Jeśli p. Polak Jarosław jest jeszcze w jakiś sposób powiązany z tą firmą to odradzam jakichkolwiek kontaktów to wielki oszust

hycel

jeszcze nikt nie zrobił z tym oszustem porządku?

Kane

Ten (usunięte przez administratora) Polak jarek caly gluwny boss to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wisi mi 70 tys złotych za wyremontowane mieszkania dla wojska . Podpisalem z nim umowę współpracy mielilismy się dzielić zyskami z remontów 5050 ale tak mnie wychujal ze niby jeszcze wojsko nie zapłaciło mu za remonty a i jeszcze na brał na konto mojej firmy materiałów w hurtowni w olsztynie na ponad 23 tysiące i nie zaplacil nawet zlotowki (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak go spotkam to nogi mu z (usunięte przez administratora) zasługuje na to samo co i mnie spodkalo z jego strony

klex

czy ktoś wie gdzie wykonują obecnie prace?

wojtuś

ta firma to przekręt ,nie dajcie się nabrać

gryźliny

Mieszkam od 5 lat w domu którym wybudowali ' wybierał mój ojciec ' ciągle pili kierownik Tez pijany jedyne do kogo nie mam wyrzutów to pan Grzesiek ale dom ogólnie do dupy postawiony krzywe szpachlowanie sufit z płyt pęka, drzwi wejsciowe jak i balkonowe się zacinaja, wejściowe zamykać można ba klucz aby jako kolwiek się domknely, a balkonowie z trzech par zamyka się jedno normalnie pozostałe dwa będa po raz kolejny robione. Okna dachowe przepuszczają wiatr na ścianach pokojowych duże falowanie schody krzywe, a piwnicze chyba dla stopy 5 letniego dziecka i głowa można uderzyć... Wiec można żałować tej firmy nie polecam

wprb oszukany

OSZuści!!! Ludzie przestrzegam Was. Omijajcie firme szerokim łukiem. Umawiaja sie na 10 złotych na godzine a przy wypłacie okazuje sie że zarabiasz 5 złotych na godzine człowieku. Dominik ten ze sklepu na Ketrzyńskiego 8 to też mówi co mu powiedza (usunięte przez administratora)

anonim 2

Warmińskie Przedsiębiorstwo Rozwoju Biznesu Grzegorz Greszta, ul. ketrzynskieo 8, olsztyn

wojtek

Jarosław Polak robi teraz za przedstawiciela handlowego ...

Zostaw merytoryczną opinię o Multi Montana Jarosław Polak i Wspólnicy sp.k. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Multi Montana Jarosław Polak i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Multi Montana Jarosław Polak i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Multi Montana Jarosław Polak i Wspólnicy sp.k.
1.6/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Marii Zientary-Malewskiej 47
    10-307 Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Multi Montana Jarosław Polak i Wspólnicy sp.k.