Indyk-Śląsk Sp. z o.o.

Opinie o Indyk-Śląsk Sp. z o.o.

atomik Nowy wpis

mam pytanie odnosnie kierowcy C , jakie warunki pracy i placy?

M.L. Nowy wpis
@atomik

mój znajomy był tutaj kierowcą i bardzo sobie chwalił tę prace, ja sam zamierzam rekrutować niedługo

zoan Nowy wpis
@atomik

jest ogloszenie gdzies na kierowce? gdzie???

Produkcyjny

Cześć znalazłem ogłoszenie na stanowisko produkcyjne, mógłby ktoś powiedzieć czy jest ciężko? Piszą że do przyuczenia doświadczenie nie jest wymagane idzie się jakoś szybko wdrożyć w obowiazki?

Produkcyjny
@Produkcyjny

i w jakich godzinach się tutaj pracuje?

Salem
@Produkcyjny

Pytasz o jakieś konkretne stanowisko czy mam ci wszystkie wymienić?

kapor
@Produkcyjny

na czym chciałabyś robic?

lenowo

na produkcji tez jest kilka działow np. ubój, rozbiór itd

Pordo

co ty chcesz więcej wiedzieć? ni mniej więcej wiadomo co na którym się robi po nazwie

noname

a o którym konkretnie?

magazyn
@noname

no ja np bym z checia poczytal na temat magazynu tutaj

Drep Nowy wpis
@magazyn

Nie szybciej byłoby się zgłosić do pracy i czekać na kontakt?

Glin

Funkcjonują u was jakieś dodatki typu za dłougość stażu?

@Glin

coś tam jest, koło 100-200 z tego co kojarze wiec zawsze jakiś dodatek haha

@Glin

w ogole jest tu troche dodatków wiec zawsze można coś uzbierać

Bonuk
@Makako

najbardziej by mnie interesowało czy macie na brygadzie jakieś dodatki za system pracy?

kudlaty
@Bonuk

chyba brygadzisci mieli jakies dodatki funkcyjne

kudlaty
@Bonuk

poza tym to byly tez jakies premie ktore mozna bylo zdobyc, tak dla pracownikow wszystkich na produkcji

@kudlaty

co to są dodatki funkcyjne ktoś powie ?

@kudlaty

na brygadzistę pewnie trzeba mieć jakieś już doświadczenie ? bo ja w sumie bym sie przyjal ale zastanawiam sie czy sie uda w ogole dostać

@kudlaty

gdzieś są jakieś ogłoszenia teraz może na tego brygadziste ?

@Ruciak

raczej tak ale to jak nie masz żadnego doświadczenia to bym ci radził na coś niższego aplikować

@Ruciak

na ich stronie była zawsze zakładka praca tam sprawdzaj

@Ruciak

na brygadziste nie ma już ogłoszeń z tego co widzę, natomiast zasatanawiam się czy ktoś mógłby mi rzucic trochę światła na stanowisko referenta ds. sprzedaży

@Ruciak

robiłem juz na podobnym stanowisku więc mniej więcej wiem na czym praca polega, ale chciałbym się dowiedzieć jak z atmosferą i higieną pracy? jakie godziny itd?

@Ron

jakby też ktoś od razu podrzucił czy na zdalnych da sie albo na hybrydzie robic to juz w ogóle byłbym wdzięczny

@Ron

nie no jeśli chodzi o atmosferę to chyba nie ma czego firmie zarzucić naprawdę spoko ludzie tu pracują nie miałbym do czego się przyczepić

@Ron

co do higieny pracy no to nikt ci tutaj w paradę nie wchodzi więc to od ciebie zależy jak sobie to poukładasz i będziesz dbał o sowja robot

@Gimbon

przyznaję atmosfera akurat na plus

Luie

może chodziło mu o to stanowisko co do sprzedaży..

Luie

chociaż tam też informacji nie widziałem co do takiej pracy, a obstawiam że to bardziej na miejscu jest

Luie

Chyba że się mylę? Ale tak brzmi całe ogłoszenie..

7days
@Luie

Jest coś teraz na sprzedaż? Trzeba mieć doświadczenie żeby się dostać tutaj?

vruk
@7days

z tego co kojarzę to jest ogłoszenie, na ich stronie głównej możesz to sprawdzić

vruk
@7days

tam też będzie info odnośnie doświadczenia

Bajella
@vruk

jak się tutaj pracuje w tym dziale, macie jakieś opinie?

Bajella
@vruk

Dowiem się też chętnie jak tutaj przebiega rekrutacja na to stanowisko i ile się czeka na odpowiedź

iree
@Bajella

masz rozmowe podczas której często pokazywane jest stanowisko pracy no i potem decyzja, zazwyczaj dosyć szybko

negbo
@iree

jest szansa zeby od razu na rozmowie dali znac czy cie zatrudniaja?

@negbo

szansa może i jest ale z mojego przykładu moge ci powiedzieć że odpowiedź dają po dwóch dniach najszybciej

beszer

dokładnie nic specjalnego, pytanie o doświadczenie i kwalifikacje, potem przedstawienie warunków pracy i zarobków, czasem pokazywane jest tez stanowisko pracy jak istneije taka możliwosć

muszl
@beszer

na co warto się zgłaszać gdzie nie trzeba mieć doświadczenia?

muszl
@beszer

jest jakaś szansa na rozwój po czasie pracy?

kotlet
@muszl

kilka takich stanowisk jest np. magazynier, najłatwiej ci będzie sprawdzić po prostu w Internecie w ogłoszeniach wprost czego wymagają no ale jak mówię cos znaleźć powinieneś

kotlet
@muszl

mamy szkolenia branżowe, czy możliwość przekwalifikowania się i złapania nowego doświadczenia, no ale robiąc na magazynie kierownikiem raczej nie zostaniesz jeśli to o taki rozwój ci idzie

@beszer

Oo, a wiesz jakie zarobki oferują na stanowisku magazyniera? Mam trzy lata doświadczenia i się zastanawiam, jakie stawki proponują. Wyżej ktoś wspomniał o dodatku za staz pracy, i ze ponoć inne jakieś benefity tez są. Zdradzisz jakie??

Towarowy
@ketet

potwierdzam, sam pracuję i nie spotkałem w sumie nikogo kto by był jakiś nieprzyjemny, ogólnie zawsze się można dogadać bez problemu i nie ma przykrych sytuacji :)

orzeł bielik

wystarczy troche czasu poświęcić bo tu o benefitach też wiele osób już pisało

Tytan
@kotlet

spoko że chociaż takie coś jest zawsze to dodatkowe możliwości na zmianę na lepsze

Tytan
@Towarowy

powiedziałbyś, że to dobre miejsce żeby dłużej popracować?

misztaL
@Tytan

ja z mojej perspektywy moge powiedziec, ze praca jest stabilna i masa osób pracuje tu latami

Borek
@misztaL

Czyli da się pracować na umowie o pracę na czas nieokreślony? Jak wygląda ewentualnie jakaś ścieżka kariery w takim wypadku?

Borek
@misztaL

Macie może w ogóle jakiś system poleceń?

Probiotyk
@misztaL

To w takim razie jak się tu podchodzi do nowych pracowników?

co dwie głowy

mogę zapytać gdzie znalazłeś ogłoszenie na stanowisko magazynierskie?

super babeczka
@Probiotyk

moim zdaniem w porządku, inni pracownicy ci pomagają jak czegos nie ogarniasz albo nie wiesz, przynajmniej ja na poczatku tak mialam

@beszer

A informują o tym, czy odpowiedź dostaje się tylko przy pozytywnej decyzji? Czy kandydaci dostają też feedback w przypadku nie dostania tej pracy? Chętnie się dowiem, czego mam się spodziewać, bo mam zamiar tu zaaplikować...

Smalec

A to większość już tak nie robi? Jednak jak mówią że wrócą z odpowiedzią to chyba nawet i tą negatywną powinni.

Trzech Króli
@Smalec

tutaj nie wiem bo udało mi się zatrudnić, ale nie zliczę ile razy inny pracodawca obiecywał, że dostanę odpowiedź jaka by nie była i jeszcze nigdy chyba nie zadzwonił, nie wiem czy ja mam pecha czy taka ściema to powszechna praktyka

karta
@Trzech Króli

ja slyszalam ze dzwonią nawet jesli cie nie chcą zatrudnic

Jiks

ale dzwonią nawet po czy tylko jakiś mail zwrotny?

frisko
@Jiks

ktos wyzej napisal ze dzwonią, ale nwm ja czekam póki co na odpowiedz po wyslaniu cv

Ostatni

Jak ja czekałem na odpowiedź a było to już dosyć dawno temu to akurat miałem tak że się odezwali po jakiś dwóch tygodniach z tego co pamiętam

Bliźniak

Jak ja kiedyś aplikowałem to coś około 2 tygodni może trochę ponad? już nie pamiętam dokładnie ale to pewnie zależy w jakim okresie się wstrzelisz

Yester
@frisko

Dawno wysylales swoje CV? Dasz znac jesli sie odezwa ile finalnie czekales?

Adar

Tydzień czy dwa to i tak spoko termin można jakoś szybko zacząć pracę po decyzji?

Pordo
@Adar

dają ci decyzje 2/3 dni po rozmowie i zaczynasz jak się dogadacie, czasem już po tygodniu możesz robić jak dobrze siądą terminy

noname
@Adar

mysle ze jest to kwestia do dogadania

Szpak
@Pordo

Na 3 miesiace pierwsza umowa?

Ferdi

Ile doświadczenia muszę mieć żeby mnie przyjeli?

Duke
@Ferdi

przyjmują bez doświadczenia

Ryszard
@Duke

No właśnie widziałem że szukają pracowników produkcji bez doświadczenia ale jest możliwość przyuczenia. Na początku jest jakiś pracownik który pomaga? Przynajmniej kilka dni? Powiesz?

byniu

jaką umowę proponują?

byniu
@Duke

na ile pierwszą umowę się podpisuje??

odp
@byniu

uopa chyba z tego co wiem oferują

Garan
@odp

Tak, z tego co wiem dają tylko uopy :)

teemo
@Garan

a zlecenie też wchodzi w gre?

nie, nastaw się na uopa

frisko
@sparkle

na czas nieokreslony?

yts
@teemo

uop lepszy, zlecenie na nic sie nie przyda i tak

Sztos
@yts

Od siebie potwierdzam jednak uop z płatnym urlopem, możliwością l4 i stabilnością zatrudnienia to niebo w porównaniu ze zleceniem

Podczaszy

Najczęściej chyba studenci biorą bo brutto to netto ale nie wiem czemu dorosły człowiek miałby chcieć zlecenie

Rubin
@frisko

podbijam pytanie można tutaj jakoś sprawnie dostać nieokreślony?

@Sztos

Okej a to rozumiem że na cały etat czy można mieć połówkę ? Szczerze mówiąc wolałbym mniejszy etat bo studiuje ale umowa o pracę jak najbardziej mi odpowiada ze względu na właśnie możliwość wybrania L4. Jak oni w ogóle reagują na L4? Nie ma żadnego problemu ?

Szerpa

Po pierwsze to chyba w ogłoszeniu piszą w jakim wymiarze godzinowym szukają pracownika a po drugie jak masz powód żeby wziąć l4 to bez problemu chyba że co chwilę i bez powodu chcesz brać to wtedy to juz raczej krętactwo

lion

jasne, że nie... wiadomo że jakbyś brał L4 non stop to mogłoby to się wydawać komuś podejrzane, ale jeśli bierzesz bo serio musisz to na lajcie

Yester

Mozna wiedziec jakie stanowisko cie interesuje? Chodzi o jakies biurowe moze?

snicker

powiedz mi jak jest tu z urlopami? nie ma problemu żeby wzioć?

Talent
@snicker

A gdzieś się spotkałeś żeby był z tym problem? na umowie o pracę ci normalnie płatny urlop przysługuje

Kus
@Talent

Na umowie o prace nie moze byc cos nie tak z takimi rzeczami. Tak samo z L4.

Racuchy
@Kus

Dokładnie czasem się ludzie zatrudniają na jakichś dziwnych umowach i są zdziwieni że nie mają żadnych praw xD Dobrze że tutaj jest uop bo nie chciałbym na niczym innym pracować

revit

pisali tam wyżej, że nie oferują zlecenia, a jak jest z b2b? wchodzi w gre?

zwierz

na ile wam dawali na początek najczęściej umowy?

Magazynier

Spotkanie rekrutacyjne przemknęło bez żadnych zbędnych niepotrzebnych sytuacji , bardzo miła obsługa klienta ;) . Nie mam żadnych przeciw wskazań do pracy w Indyku . Polecam

Nie było żadnego pytania na które nie byłbym wstanie odpowiedzieć .

Na stronie firmy zauważyłem ofertę pracy na stanowisko referenta ds. sprzedaży. Wymagana jest tutaj dyspozycyjność. Czy to praca na zmiany? W jakie dni i w jakich godzinach należy być dostępnym? Jeśli chodzi o język angielski to na jakim poziomie on musi być? :) B2 wystarczy? Dajcie znać.

Najgorsza firma jaka istnieje . Zeby przetrwać pracę na rozbiorze , trybowaniu i innych działach musisz być pod wpływem środków dopingujących . Osobiście 90 procent pracowników" bierze " praca 6 dni w tygodniu od 5 do .....16 , 17 , 18 jak skończycie to wychodzicie więc ..... Oczywiście uszczerbek na zdrowiu masz wpisany w umowę . Ludzie tam tracą zdrowie . Nie polecam

Hej chciałabym wiedzieć czy jest tu ktoś kto pracuje w indyku na ubojnia co to jest dokładnie za praca. Czy dostaję się wolne lub dzień urlopu gdy się ma sprawę do załatwienia? Proszę o szybką odpowiedz

teemo

Jakie języki się przydadzą w pracy w sprzedaży? bo wiadomo, że angielski, aczkolwiek chodzi mi o inne obce...

Grad
@teemo

No w ogłoszeniu na sprzedawcę widzę, że angielski i dowolny język obcy będzie atutem więc chyba obojętne tak naprawdę

Grad
@teemo

Może ewentualnie niemiecki albo ukraiński? To chyba takie najczęściej używane w kontaktach teraz języki poza angielskim

vena
@Grad

Ja się zgadzam z tym komentarzem, jakikolwiek inny język to atut jednak jeśli w ogłoszeniu o pracę nie wymagają konkretnego języka lub wymagają tylko angielski to nie ma co się przejmować na zapas :)

barbar
@Grad

a kojarzysz może jak to jest z innymi stanowiskami w kwestii języków w firmie?

barbar
@Grad

i jak to wygląda ze wcześniejszym doświadczeniem? Potrzebne, niepotrzebne?

natak
@barbar

zalezy gdzie, na niektorych jest niepotrzebne na pewno, ale niektore cv szukaja osób z konkretnymi umiejetnosciami. patrz po ogłoszeniach czego chca

Xxx
@vena

A wiesz może jak jest sprawdzany język na rekrutacji? Tylko rozmowa czy też test? Pytam bo z angielskiego czasem gramatyka mi kuleje więc trochę się stresuje. Podpowiesz?

regil
@Grad

nie no czy ja wiem, ja tam mysle ze sam angielski wystarczy. chociaz moze fatycznie z tym ukrainskim jeszcze bym sie zastanowil bo wiadomo jak jest, na pewno jest wieksze zapotrzebowanie teraz

rosomak
@regil

ale to pewnie by określili w ofercie, że mile widziany jest ten konkretny albo nawet wymagany

Uweter
@regil

nie siejcie paniki panowie, na większości stanowisk jezyka w ogole nie trzeba umiec, przydaje sie chyba tylko dla jakis handlowcow czy innych osob od kontaktow z klientami, a jak juz nawet jest podane wymaganie jezyka to zawsze jest chyba angielski bo sie po angielksu z kazdym dogadasz

Uweter
@rosomak

dokładnie, wymagany angielski natomiast pewnie znajomosc dodatkowych jezykow jest duzo warta i potencjalny kandydat co zna ich trzy bedzie pewnie wypadal lepiej niz taki co zna jeden i dwa, natomiast to nie tak ze sa one konieczne do wykonywania pracy, no chyba ze to jakies specjalnie skrojone stanowisko by bylo

Anetka
@Uweter

A taki kandydat aplikujący poza tym, że może wypaść lepiej znając dodatkowo języki, to może też liczyć na większe wynagrodzenie? No bo ja np. znam 3 języki i zastanawiam się, czy dzięki temu byłabym w stanie wynegocjować u nich więcej.

@Anetka

raczej nie stanowiska mają z góry przypisane ile się na nich zarabia, wątpie czy to się zmienia w zalezności od kompetencji

@Anetka

a gdzie dokładnie chciałabyś pracować?

Tilapia
@Mulen

trybowanie by mnie interesowało czy mozesz mi coś więcej o tym powiedzieć?

herbol
@Tilapia

znalzles gdzies ogloszenia aktualne?

herbol
@Mulen

gdzie mozna znalezc jakie macie stanowiska?

Majkos
@herbol

Na stronie firmy sobie zobacz co mamy

Majkos
@herbol

tam też raczej są aktualne te ogłoszenia

bundal
@Majkos

jak długo czekać w ogole na odpowiedx w sprawie cv? ile przetrzy mują czlowieka w niepewności?

vans
@bundal

okolo tydzien minal i dostalem zaproszenie na rozmowe

vans
@bundal

po rozmowie juz po kilku dniach dostalem pozytywna odpowiedz

Kwik
@vans

to bardzo szybko, mogę zapytać o jakie stanowisko się ubiegałeś wtedy?

Kwik
@vans

Po jakim czasie się tutaj zatrudniłeś od rozmowy? W sensie bo rozumiem, że jest jakiś okres wypowiedzenia ale może można to przyspieszyć..

Ever
@Kwik

z tego co ja pamiętam odpowiedź dostawało się po rozmowie do jakichś dwóch trzech dni maks, szybki jest u nich ten proces

Ever
@Kwik

co do tego jak szybko zaczynasz pracować dużo zależy jaka jest sytuacja w firmie i w twoim życiu rzecz jasna, ale raczej praca możliwa prawie od razu

@Ever

no tutaj zawsze rąk do pracy brakuje więc szybko sie robote dostaje

uuu
@Gimbon

jakie warunki pracy? zastanawia mnie po prostu ten brak rąk do pracy...?

uuu

jak się do nich zgłaszasz? normalnie przez aplikacje z ogłoszenia?

@Gimbon

Zawsze brakuje rąk? A skąd takie braki w pracownikach? To oznacza, że jest duża rotacja? Zwalniają czy pracownicy sami odchodzą, możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Zastanawiam się z czego to może wynikać

groon
@uuu

no a jak inaczej? odpisujesz na ogłoszenia normalnie jak wszedzie

@uuu

no robota z miesem to możesz się domyślić, chociaż jak na rodzaj pracy (nie pierwssza taka moja firma) to i tak warunki uważam za dobre

malbork
@beszer

to pracuje się tylko w polsce czy też gdzieś za granica?

kojot

i przy okazji to w sumie w jakich dokladnie lokalizacjach pracujecie? jest ich kilka tak w ogole?

pelikan
@Uweter

a trzeba mieć jakieś określone certyfikaty egzaminów? czy wystarczy jak się po prostu umie mówić po angielsku ale nie ma się na to żadnego papierka?

Coty
@pelikan

Nie no z tego co widzialem w ofertach to wymagaja angielskiego na poziomie komunikatywnym, czyli zebys sie dogadal w razie W, a nie zadne certyfikaty

bezcenny

pracowniku drogi wiesz może czy są tutaj jakieś dodatki pracownicze?

GHJK728
@bezcenny

premie i od czasu do czasu bony do wykorzystania

paczka sucharków
@GHJK728

powiedziałbyś coś więcej o tych premiach? są jakieś konkretne rodzaje czy jak to wygląda?

@paczka sucharków

Chyba w każdym zakładzie są różne? No ale ciekawe własnie, jak to tu wygląda. Ja w poprzedniej firmie miałem absencyjną i od wyników. A tutaj? Jak się nie chodzi na L4 to dają coś?

Dxn

są premie uznaniowe, oprocz tego dodatek funkcyjny albo stażowy

hajp

na prawdeee? cos pieknego, czy ten benefit jest tez na okresie probnym?

Feniks
@hajp

Właśnie jakoś aż za pięknie to brzmi. Myślisz że to faktycznie jest bez żadnych opłat pracownika i niepotrzebnie nad tym rozmyślam?

Feniks
@Dxn

Ciężko jest je wyrobić czy nie?

@Dxn

Za co konkretnie można otrzymać tę premię uznaniową? W jakiej wysokości? I po ilu latach dostaje się ten dodatek stażowy? Rozwiń, jeśli możesz.

Dzień dobry chciałbym się dowiedzieć czy w firmie Indyk Śląsk jest możliwość pracownia tylko na zmianę nocna. Proszę o konkretne odpowiedzi Pozdrawiam wszystkich Wesołych świąt

Jugg

Czy dostaje się tu szybko odpowiedź po rozmowie o pracę?

Jugg
@Jugg

Wysłałem cv ostatnio właśnie i czekam na odp więc chce sie zawczasu dowiedzieć

@Jugg

no pewnie nie zawsze u każdego tak samo to wygląda ale ja dostałem szybko. pozdrawiam.

Blondi
@Piotr

Szybko czyli ile? Próbuję się zorientować bo szukam pracy ale nie mam czasu żeby czekać nie wiadomo ile za rekrutacją i ogłoszeniem wyników. W ogóle wiecie może na ile miesięcy podpisują pierwszą umowę?

@Blondi

dwa/ trzy dni po rozmowie przeważnie masz już decyzję odnośnie zatrudnienia

@ketet

na sama rozmowe tez tak szybko cie zaprosili?

@ketet

Na każde stanowisko to tak wygląda?

@Jugg

Jak wysyłałeś cv to dostałeś już odpowiedź? Kontaktowali się telefonicznie czy mailem?

pers
@Mielnik

raczej wszędzie jest bardzo podobnie jeżeli chodzi o formę

pers
@Mielnik

w moim przypadku to był telefon jak coś

@Piotr

Hej, a napiszesz jak poszło na rozmowie? Jak wrażenia, zadawali jakieś pytania konkretne? Może warto się jakoś przygotować?? Aa i pochwal sie, przyjęli cię?:)

Liliput

Też się zastanawiam jak to wygląda w praktyce, może ktoś powiedzieć od a do z jak ta rekrutacja przebiega? jak atmosfera?

stars
@Liliput

mnie to ciekawi ogólna atmosfera w pracy a nie tylko na rekrutacji, bo bez tego ani rusz żeby pracować

Beata

No to w sumie spoko, jak atmosfera jest ok. To między współpracownikami, tak? A jeśli chodzi o przełożonych czy szefostwo? To jak, też idzie się z nimi dogadać? Tak jeszcze zapytam, często są przyjęcia do firmy? Jak zarobki oceniasz?

sparkle

atmosfera nie jest zła ale zdarzają się nieporozumienia czy zatargi między pracownikami, nic strasznego moim zdaniem ale też nie ma co mydlić oczy że tutaj tęcza stoi na wejściu a brokat sie sypie z sufitu

sparkle

pracowników szczególnie na produkcje potrzeba to i nie mają co dywagowac w nieskonczonośc czy brac czy nie :)

kogut
@sparkle

pewnie im wyższe stanowisko tym dłużej się czeka na decyzje, ale fakt ze na produkcje to co oni się więcej maja zastanawiać. jak potrzebują to pewnie na już

Bylypracownik

Oświadczam, że negatywna opinia dotycząca firmy Indyk Śląsk, zamieszczona na stronie GoWork.pl jest niezgodna z prawdą, za co przepraszam

Mnie by interesowała praca przy linii rozbiorowej, bo ubojowa nie dla mnie. Wiem, że ogłoszenie już wygasło wczoraj, no ale chyba latami czekać nie trzeba będzie. I co ważne dla mnie, praca jest nie przez agencję, tylko firma sama szuka. Ale gdyby ktoś napisał, ile się zarabia na produkcji, tak konkret, to z góry dzięki!

Mielnik

Szukają tutaj kogoś na myjnie, jakie zmiany macie? Doświadczenia nie wymagają z tego co widzę, ktoś próbował słać cv na tę ofertę? Sam się zastanawiam nad tym.

@Mielnik

Ten posiłek regeneracyjny to codziennie macie?

Czy opłaca się pracować pod agencja? Ktoś z was pracuje?

Łaski
@:)

ja pracuje i jest ok, praca jak praca ale bardzo doceniam fakt, że dają możliwość przyuczenia się do zawodu

indyk

nigdy nie porownywalem ile zarabial ktos zatrudniony pod agencja a ile ja na uopie. ale skoro nie zlozylo sie o tym rozmawiac to pewnie te osoby nie byly wyjatkowo pokrzywdzone bo raczej bym o tym w koncu uslyszal :D

ławnik
@indyk

a ty pracujesz na uopie o ile dobrze rozumiem ? a są możliwe inne formy umowy czy raczej tylko takie wchodzą w gre??

Kordian
@Łaski

Jak to przyuczenie wygląda w praktyce? Podpatrujesz bardziej wykwalifikowanych pracowników czy wysyłają na jakieś szkolenie i masz profesjonalnego instruktora, co?

axen
@ławnik

na rozm. rekr. mozesz spytac sie czy cos innego ci dadza niz uop, bo nie chce cie tez w blad wprowadzic

@axen

ja bym strzelał że raczej umowe o prace oferują ale to fakt że lepiej tam pytać

@Makako

a to jakiś okres próbny pewnie i tak na poczatek jest? umowa o prace jest lepsza niż zlecenie dla mnie

@Ruciak

umowa o pracę leci zawsze

@ketet

z okresem probnym czy bez?

@tantum

bo jak z okresem probnym to potem na ile dali ci nastepna umowe?

Jaskier

Czaję się na zatrudnienie tutaj w firmie i chcę się dowiedzieć jak wyglądają tutaj warunki i forma zatrudnienia :P Opinie są niczego sobie natomiast domyślam się, warto się przekonać na własnej skórze jak to wygląda.

pracek
@Jaskier

Ja nie mam za bardzo nic do zarzucenia firmie, no co komu spasuje, natomiast nie ma jakiś strasznych przypalów.

pracek

wiesz co, nie slyszałem żeby na wiek jakos nbardzo patrzyli, tak długo jak dasz rade wykonać pracę to vhyba nie powinno to miec znaczenia

Buła
@Jaskier

co do samej formy zatrudnienia to umowa o pracę:) Ja ogólnie polecam firmę, stabilnie.

paterek
@Buła

okej, fajnie ze stabilnie a jakies mozliwosci awansu są czy nie bardzo?

regil
@paterek

mozesz sie starac o zmiane stanowiska wiec jesli ci to pasuje to mozna nazwac awansem, ale na magazynach czy produkach zazwyczaj ciezko o awans, predzej pracownicy biurowi maja taka mozliwosc

Zainteresowana
@regil

A gdzie lepsze warunki myślisz? Magazyn czy produkcja? Stawki sa podobne? Może atmosfera gdzieś lepsza czy brygadziści?? No i gdzie większa rotacja? Z góry dzięki wielkie za odpowiedź ;)

Katia
@regil

ktoś się wypowie jak tu biura wyglądają i czy spoko się tam pracuje?

Tomasz

Naprawdę was podziwiam ze chcecie sie tu przyjmować ,akurat pracowałem jako kierowca i dobrze tego nie wspominam .... Z normalnym transportem niema to nic wspólnego ,teraz po 5 latach na dużych juz to wiem ... ,co do reszty stanowisk to gruba (usunięte przez administratora) za grosze ,nierozumiem was ludzie ... Przyjemniejszej roboty jest naprawdę sporo więcej ....

Kasiula

Jaka jest stawka pod firmą, jak wyglądają zarobki na start i czas pracy? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

inn

jakie godziny pracy magazyniera???

Yu

III zmiany od 5.00

@Yu

dobra, a w jakim cyklu się pracuje? dniówki popołudnia nocki wolne dniówki itd? sory nigdy tak nie pracowałem

tenjeden
@inn

no jak masz 3 zmiany po 8 godzin i pisze ci, że zaczynają o 5 to chyba już wszystko wiesz

@tenjeden

no nie, to po nockach wypada dniówka czy noc popołudniu rano???

@inn

W piątek na noc a w sobotę na 12 trzeba być, niedziela wolna. Od poniedziałku rano .

Iza
@.

Płacą coś dodatkowo za tę sobotę? Jest szansa na dorobienie sobie biorąc dwie zmiany np.? Czy nie ma takiej opcji? Potrzebujecie teraz kogoś na magazyn? :)

Hans
@.

Na UOP-ie nie robią problemów z urlopami? Można bez problemu wcześnie zaklepać?

luuuzik
@Hans

zaklepać wczesniej to chyba zawsze mozna i się dostanie xd no ja przynjamniej problemów z urlopami nigdy nie miałem chociaż też mi to trochę bardziej wisi to może temu

garland

a ciebie jaki dział interesuje? bo oprocz godizn rozpoczęcia jeszcze są różne liczby zmian na każdym dziale jak cos

hex

na uboju nie ma łatwej pracy to na pewno i na całej produkcji ogólnie dość ciężko chyba. ale jak ktoś sie nie boi takiej pracy to myśle że warto sie tu zatrudnić bo warunki i kasa spoko

aga
@hex

praca przy (usunięte przez administratora)to horror nie praca dla obu stron

Julia
@aga

tutaj raczej trzeba być mocnym psychicznie...? oni robią w razie czego jakieś testy czy coś? ciekawa jestem czy sporo osób się trafiło takich których niestety nie podołało, w większości mężczyźni pracują?

men
@aga

bez przesady znow, robota jak robota, nie mowie ze dla kazdego, ale mi pasuje

men
@Julia

tak, więcej mężczyzn tu pracuje

Eric
@aga

niby horror, ale jak już leży na talerzu, to wszystko spoko? ktoś musi to robić, już nie róbmy z siebie takich delikatesów, co myślą, że mięso pochodzi ze sklepu, a nie ze zwierząt.

hex
@aga

no to sie tutaj nie zatrudniaj w takim razie, w czym leży problem bo nie rozumiem?

pracujący
@hex

wiadomo robota nie dla każdego, ale no Eric ma racje, jedzenie potem się nie bierze z nikąd, tylko trzeba przygotować to normalnie

Loni
@hex

właśnie! przecież logiczne że ktoś tą pracę musi wykonać. ludzie którzy tu pracują wiedzą na co się piszą i dla jednych może to być nieprzyjemne, ale dla drugich będzie jedynie pracą i obowiązkiem do wykonania, bo jakoś rodzinę trzeba wykarmić.

Maron

Czy są jakieś premie przyznawane przez firmę?

Bagd
@Maron

są premie ale ich wysokość i zasady przyznawania zależą ściśle od stanowiska jakie wykonujesz

Gabriela
@Bagd

Ale to są premie miesięczne, kwartalne? Podałbyś ile takiej premii można dostać u nich na stanowisku magazyniera?

Zostaw merytoryczną opinię o Indyk-Śląsk Sp. z o.o. - Wieszowa

• Jak się pracuje w Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Indyk-Śląsk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Indyk-Śląsk Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indyk-Śląsk Sp. z o.o.