JWW INVEST S.A.

Opinie o JWW INVEST S.A.

Aktualność
Jarek

Hej, patrząc jak innym idzie przy COVIDzie to JWW dobrze sobie radzi. Kasa na czas i praca na kontraktach możliwa. Fajnie bo da sie z nimi dogadać i pomagają z testami na koronowirusa. Jak Wasze opinie? Jarek

Lissu
@Jarek

potwierdzam ludzie z JWW mają wszystko na czas jak gadałem z chłopakami, a ja muszę walczyć od podwykonawcy o 200euro które mi zabrał nie wiadomo czemu

Witam Pracuję w tej firmie 8 lat. Po względem uczciwości jest jedną z najlepszych firm. Mam wypłatę zawsze na czas, opłacony ZUS od pełnego wynagrodzenia. Ustalone warunki są respektowane. Dyrekcja i kierownictwo traktują pracownika bardzo przyjaźnie, można się z nimi dogadać w każdej kwestii. Negatywne opinie wynikają zapewne z nieróbstwa, malkontenctwa oraz przyzwyczajenia do starego systemu, w którym czy się stoi, czy się leży wynagrodzenie się należy. Kto pracować nie chce narzekać będzie.

Leszek
@anonymous

Widać że opinia kogoś z biura już nie wytrzymują presji że już upadają.

Pracownik JWW

Pracuje w JWW już ponad 4 lata i nie powiem złego słowa. Wypłata na czas, koledzy w pracy są w porządku. Nie stało mi się tu nic złego, wszystko jest na wysokim poziomie. A ci co wypisują te rzeczy to pewnie byli obiboki, albo chodzili jak im pasowało. Każdy znał warunki zatrudnienia, a potem się dziwią bo nie tak sobie wyobrażał. Panowie pora dorosnąć!!!

Pracownik JWW
@"obibok"

A kogo ja obraziłem?? Jak ktoś nie chciał gdzieś jechać w wyjazd to od razu na L4!!!!

Czy aktualnie zatrudnione osoby mogą się jakoś szerzej odnieść do BHP? Podczas przeglądania opinii zauważyłem ten wątek gdzie ktoś pisał o jakimś wypadku. Czy one często się zdarzają? a nawet jeśli to jak wygląda tutaj teraz kwestia związana z ubezpieczeniem?

Piter Nowy wpis

Jestem na Stapenfeld i jak wchodzisz na obiekt to masz BHP j szkolenia na zakładzie. Później działasz w brygadzie do której przydzieli Cie kierownik. Wypadków brak. Pozdro

@Piter

Czy ma się w ogóle jakikolwiek wpływ na decyzje kierownika? jeśli w danej brygadzie się nie dogadasz i ogólnie będzie gorsza atmosfera to czy będzie szansa na jakaś zmianę? Nie trzymają na sile?

Darxon Nowy wpis

Fajna firma i fajni ludzie. Wypłata na czas i współpraca z biurem mega na plus.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w JWW INVEST S.A.? Dodali nowe ogłoszenia 3 grudnia na GoWork.pl.

Mk

Tyle co mogę napisać, dziewczyny z biura i rozmowa jest spoks, jedyne co to później postąpiono bardzo nieładnie. Ale są ludzie i parapety. A za jednego parapeta nie może być obwiniana cała firma

Alutka
@Mk

Wobec byłego pracownika co się stało, że twierdzisz, że nieładnie postąpiono? Przez moment myślałam, że może sugerujesz jakiś brak feedbacku czy cos. to czym jeszcze w tym biurze się zajmują? Oferty nawet nie widziałam to nie mam jak poczytać

Mk
@Alutka

Chodzi o postępowanie z pracownikami po wypadku…. I nakłanianie służby BHP do … . Dam sobie już spoks . Nie jest tak pięknie i wzorowo. To tyle w temacie. Pozdrawiam

Czyli z poprzedniej odpowiedzi może wynikać, że spawalnicy się rozwijają tutaj i to nie rotacja, przynajmniej od roku? co z monterami kotłowymi w takiej sytuacji? także na Olsztyn właśnie od dwóch dni chyba ich szukają? Jakieś doświadczenie jako monter już mam, jak mnie sprawdza na rozmowie o ile się zgłoszę? Dacie znać czy warto?

Potencjalny pracownik

@Pracodawca Dzień dobry, chciałbym zapytać o kwestie zwolnień na stanowisku spawalnika ? Czytałem w komentarzach, ze są one dość częste i połowa działu odeszła. Jednocześnie widzę państwa ogłoszenie na to stanowisko już od kilku miesięcy , bodajże 10, na różnych stronach. Częste rotacje nie są zbyt dobrze postrzegane. Jest może ktoś z firmy, kto może się wypowiedzieć na temat pracy biurowej w dziale spawalniczym ?

@Potencjalny pracownik

Tylko spawalnicy tak rotują z tego co piszesz? Mnie wcześniej interesowała ta oferta ze strony dla pracownika narzędziowni, ciekawiły mnie głównie te interesujące zadania z opisu. ktoś wie o jakich była mowa? I czy w porównaniu do opinii wyżej jest mniejszy ruch na tym stanowisku?

Spawalnik
@Potencjalny pracownik

Jestem Spawalnikiem na budowie w Olsztynie od prawie rok, jak tu pracuje rotacji Spawalników IWE nie było. Odeszły osoby wspomagające dział spawalniczy i DKJ Ogłoszeń na stanowisko Spawalnika IWE/IWI w internetowych portalach dużo gdyż firma się rozrasta, ma wiele kontraktów i ciągle potrzebuje specjalistów do pracy. Ogromną wiedzę i doświadczenie zdobyłem tu dzięki współpracy z Szefem DKJ oraz Głównym Spawalnikiem. Wszystkie warunki ustalone z firmą są realizowane na czas. Polecam i zapraszam :-) nie tylko Spawalników

Zacier

Powiem tak...jak chodzi o wypłaty to faktycznie na czas.Ale bardzo dużo zrypanych ludzi.Od majstra po kierownika.Panuje chaos i bałagan.Brak prawdziwego kierownika który ogarnia logistykę.Pracownicy się nie szanują.Chamskie odżywki na porządku dziennym.

@Zacier

Z jakich przyczyn ludzie miedzy sobą tacy są? Mam na myśli to, że chyba sami maja wpływ na wzajemną atmosferę, wiec z jakich przyczyn miałoby dochodzić do takich zachowań? Czyli jak teraz przyjmowane oraz wdrażane są osoby całkiem nowe? Co z jakimś dodatkowym przeszkoleniem?

Ciekawa

Zastanawiam się jak dostaliście pracę w firmie? Chodzi mi o stanowisko w administracji/dziale rekrutacji. Zrobiłam mały research, na stronie firmy są tylko oferty dla pracowników fizycznych. Polecacie tak w ogóle aplikować do biura? Jak pensja, warunki umowy? Czas pracy jest elastyczny? Można czasem popracować z domu, czy to 100% praca z biura?

Artur Pawlaczyk

Jako Spawacz TIG,MIG,MAG. z Klasą P.R.S=u, pracowałem w Kraju i za Granicą w Latach.1983-90 r.. Książeczkę Spawacza-mam. IW Czerwcu 1990 roku przerwałem Zatrudnienie. No i obecnie rozglądam się za pracą w Zawodzie poza Granicą Polski/. Dodam ,że dożywotnio otrzymuję Rentę inwalidzką z pozwoleniem na Pracę. (Listopad1990 wypadek samochodowy/). Jeśli, Pracodawcy z Kraju i za Granicy Polski byłby zainteresowany zatrudnieniem mojej Osoby, proszę o Kontakt ! tel. 533196949 sriarjuna@gmail.com Artur Pawlaczyk ur.01.10.1964 r Język komunikatywny.- polski, angielski -.23 lata mieszkałem poza granicą Polski.

Witam czy mógłby ktoś napisać jak wygląda praca w Niemczech a dokładnie w Hamburgu, bo słyszałem że jest tam nie zaciekawie , i ludzie uciekają z Hamburga

Dzień Dobry, prosimy o kontakt z biurem celem wyjaśnienia o jakiej płatności mowa. Dziękujemy i usłyszenia. Zespół JWW Invest S.A.

Na portalu GoWork.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Monter. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

Welder

Co do JWW to mam kilka zastrzeżeń. Kończy się miesiąc to powinni jak w KAŻDEJ FIRMIE dawać lub podpisywać protokół odbioru w ostatni dzień miesiąca lub ewentualnie na następny dzień a u nich trzeba czekać kolejny tydzień i robią wielką łaskę że Ci go wystawią i podpiszą. Wystawiasz protokół i dopiero liczą 30 dni do zapłaty. Kierownik Łukasz Ł to niezły cwaniak i do tego cham. Sam zaczynał jako monter a teraz uważa się za wielkiego Pana. Do tego umawiamy się na termin roboty na 5 tygodni więc każdy z nas sobie tak planuje czas dla tej firmy, a po 3 tyg kierownik oznajmia Ci że jesteś do jutra potrzebny a później wracaj sobie do kraju jak chcesz choć zapewniali powrót. Współpraca 2/5

@Welder

Dzień Dobry, @Welder, a dokładnie Panie Arkadiuszu, Dziękujemy za Twoją opinię, chcielibyśmy ją tylko uzupełnić o kilka istotnych informacji: 1. W momencie planowania współpracy i podpisania umowy został Pan poinformowany o sposobie obiegu dokumentów w tym protołów odbioru prac. 2. Termin płatności owszem rozpoczyna bieg od prawidłowo wystawionej FV, niemniej jak ustaliliśmy został on na Pana prośbę skrócony. 3. Z kontraktu zjechał Pan, ponieważ miał Pan planowy zabieg przepukliny i zaplanowane zlecenie na czerwiec. Faktem jest to, że zredukowaliśmy część załogi, ale w Pana przypadku to Pana plany miały realny wpływ, że był Pan ujęty w grupie osób, które zostały zredukowane - Pana koledzy zakończyli kontrakt o czasie. Pozdrawiamy serdecznie Zespół JWW Invest

Arkadiusz
@Pracodawca

Pani Marto, po pierwsze to nie ja dodałem komentarz, ale dziękuję za przywołanie do tablicy. Po drugie, proszę nie koloryzować faktów, gdyż zlecenie było wystawione do 14.05 a ja miałem zabieg 16.05 więc wszystko idealnie by się zgrało przez co odmówiłem inne zlecenia na ten okres. 04.05 tylko i wyłącznie dzięki uprzejmości kierownika Jarosława zostałem poinformowany, że nie jestem od następnego dnia a raczej nocki przewidziany bo główny prowadzący budowę miał nas w czterech literach. Wnioskuję więc, że podziękowano nam wcześniej, gdyż poinformowałem was, że w czerwcu jadę na inne zlecenie i nie będę kontynuował współpracy na chwilę obecną. Mieliśmy mieć również zapewniony zjazd przez waszą firmę, a jak się zachowaliscie? Dzwonię do was do biura co ze zjazdem a Pani mówi mi, żebym sobie przewoźnika zamówił jak nie mam jak zjechać (z dnia na dzień), super ! Kolega spawacz dzwoni pyta jak mamy zjechać to główny kierownik mówi że jego to nie obchodzi. Mamy pojawić się na ostatnią nockę, tylko tyle go interesuje. Już nie wspomnę, że później do innych mówił, że następnym razem powie nam 15 min przed zjazdem. Na moim zleceniu było nas 3 a został tylko 1 spawacz więc o jakich kolegach Pani mówi? W sumie wtedy z dnia na dzień spusciliscie ok 12 osób bez uprzedniej informacji. Nie wspomnę też o tym, że przed wyjazdem umawiamy się na co innego a na próbkach okazuje, że trzeba do lusterka spawać o czym nikogo nie poinformowaliście przez co kilku chłopaków zjechało robiąc sobie niepotrzebne koszty. Oczywiście jak najbardziej dostałem pieniądze wcześniej, ale nie obyło się bez dzwonienia i pytania dzień po umówionym terminie i rozmowy Pani koleżanki z prezesem, gdyż ona rzekomo nic nie wiedziała a Pani była na urlopie. Gdybym nie zadzwonił to czekałbym do dzisiaj bo podobno dopiero na 7 czerwca byłem "zaplanowany". Ja wiem, że macie nas za roboli, ale my robole też czasem jesteśmy po studiach lub z jakąś tam wiedzą. Ja tylko oczekuję większego profesjonalizmu i trzymania się tego co ustalamy na początku. Reszta ok. A z Panią zawsze miło się rozmawia :-) Pozdrawiam

@Arkadiusz

Panie Arkadiuszu, liczę, że spotkamy się na kolejnym kontrakcie i będziemy mieli szanse dopracować komunikację. Do usłyszenia. Pozdrawiam Marta

Nowy 123

Jezeli praca za granica to wynagrodzenie w euro czy w PLN? Jak to wyglada w tej firmie?

@Nowy 123

Dzień Dobry, jeśli praca za granicą to wynagrodzenie wypłacane jest w walucie w jakiej w danym kraju zarabia się np. €. Pozdrawiamy, Zespół JWW Invest

Hanna

Firma szuka do swojej brygady elektryka - serwisanta narzędziowca. Ogłoszenie wisi na stronie i napisano, że doświadczenie zdobywane jest podczas wykonywania interesujących zadań. Ale powiedzcie, czy w jakiś inny sposób można to doświadczenie rozwinąć? Na przykład jakieś szkolenia, kursy dla pracowników są organizowane? Pytam oczywiście w imieniu męża

Firma słaba. Brak wykwalifikowanych pracowników- biorą każdego kto się zgodzi na stawkę jaką proponują do tego stopnia, że monterzy nie znają rysunku izometrycznego. Obiecują "znaczne" podwyżki po czym przy przedłużaniu umowy mówią o tym, że u nich ceni się "lojalność". Kadra kierownicza to ludzie którzy pracują od wielu lat w tej firmie i na nowych pracowników patrzą z góry. Bardzo duża rotacja. W ciągu miesiąca zwolniło się 3 spawalników na 6 których firma posiadała. Jedynym plusem JWW jest terminowość wypłacanych wypłat. Nie słyszałem o przypadku, żeby komuś się spóźniła czy pracuje pod JWW, czy na działalności.

Drogi @PRACOWNIK, Dziękujemy za komentarz. Zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem kadry@jwwinvest.pl lub pod tel. 784431783. Z chęcią porozmawiamy o Twojej opinii, gdyż budzi ona nasze wątpliwości. Pozdrawiamy Zespół JWW Invest

Jackob

Firma dla ludzi, którzy szukają stałej roboty. Pracuje u nich od 1,5roku i dużo się nauczyłem. Kierownicy spoko, ale pilnują cie jak robisz. W sumie pracuje się dobrze. Kwaterę i dojazd zapewniają. Panie z biura pomocne.

Witam. Widzę na stronie, że szukacie montera na budowy zagraniczne, jak i krajowe. Na stanowisku montera mam dwuletnie doświadczenie, więc znam branżę, ale tak realnie chcę ustalić, jak często są wyjazdy zagraniczne do pracy? Mam małe dziecko i cieszyłoby mnie jakby praca była przeważnie w kraju. Ale no to właśnie chce ustalić. Ktoś może napisać?

@Marek

Dzień Dobry, Panie Marku, prosimy o kontakt z biurem - odpowiemy na wszystkie pytania - tel. 784431783. Pozdrawiamy Zespół JWW Invest

Niuniek

Od dłuższego czasu wisi ogłoszenie kierowca zaopatrzenie. Co jest na rzeczy że nikt nie daje rady?

@Niuniek

Proces rekrutacji na stanowisko kierowca - zaopatrzeniowiec został zakończony. Znaleźliśmy odpowiedniego kandydata/pracownika na to stanowisko. Pozdrawiamy Zespół JWW Invest

Izabela

faktycznie warunki kierowców na zaopatrzeniu miałyby być tak ciężkie jak ktoś pisał, że podobno stale je wznawiają? a można dopytać ile osób w sumie pracuje na tym stanowisku? może jest ich więcej i dlatego tak to wygląda, ilu ich jeździ i na jakich rzeczywistych warunkach?

Sprawa

Wiele osób na wyższych stanowiskach zachowuje się nieodpowiedzialnie, potrafią zastraszać bądź też wykorzystywać inne rodzaje „pośpieszaczy” by osiągnąć zamierzony cel, nie polecam, firma nie traktuje pracownika z szacunkiem.

@Sprawa

Haha o jakich "pośpieszaczy" mówisz? Jak nie masz wydolności to każdy Cię pośpieszy, bo nikt nie będzie robił za ciebie

Sprawa
@Marek

Czytanie ze zrozumieniem się kłania, ewidentnie napisałem szantaż, który kolokwialnie nazwałem „pośpieszaczem” wraz z innymi sposobami jak brakiem wysłuchania pracownika razem z wywyższaniem się nad nim. O moje tempo pracy się nie martw, w żadnej innej firmie nikt nie narzekał tylko w tej kierownictwo próbuje sobie założyć koronę na głowę.

@Sprawa

Jak przełożony tak się zachowuje to trzeba to zgłosić albo zwrócić mu uwagę. Nie można wykorzystywać swojego stanowiska żeby gorzej traktować podwładnych. Mam nadzieję że nie zamiata się tego pod dywan, co?

heniek

Rożnie z tym bywa.

Zostaw merytoryczną opinię o JWW INVEST S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w JWW INVEST S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy JWW INVEST S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JWW INVEST S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JWW INVEST S.A.?

Kandydaci do pracy w JWW INVEST S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JWW INVEST S.A.