Opinie o Pto w Ostaszewo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pto. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pto na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pto w Ostaszewo

Ktos Nowy wpis

Nie polecam tej firmy. Juz na rozmowie kwalifikacyjnej niemiła atmosfera... Aż boję się pomyśleć, co byłoby dalej, gdyby rozpocząć tam pracę... Ha ha

Agnieszka Nowy wpis

Macie więcej miejsc pracy w sezonie?

anonymous Nowy wpis

Cowy za szajs spszedajecie do tych Biedronek ten chleb to się rozwala w rękach. To jest szajs a nie chleb jak za takie coś można brać pieniądze?

Ambroży Nowy wpis

Perpetum mobile ... Toną w długach od dawna a caly czas ten cyrk jednak się kreci

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pto odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pracownik konfekcji - wsparcie produkcji
Ostaszewo
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
logo firmy Technik Elektronik
TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Konstruktor 3D
B.A.U.S. At Sp. z o.o.
tuchalka

Kupiłam w Biedronce chleb wieloziarnisty złoty łan-chciałabym wyrazić swoją opinię ,może dotrze do kogo trzeba,mianowicie chodzi o to,że w chlebie jest napakowane tyle cukru ,że nie da się go jeść,smakuje jak słodka chałka no a ja chciałam chleb a nie chałkę. Panie/panowie technolodzy zmińcie skład bo ja juz na pewno tego chleba nie kupię .Pozdrawiam

Firma z dobra opinią musi trzymać pewne standardy , w przeciwnym razie wszystko może się posypać.

pan

Firma potrzebuje osobę na stanowisko "technolog produkcji", po czym w trakcie rozmowy wychodzi, że proponują 5-letnie(!!!) przyuczenie jako operator wtryskarek za stawkę 2000- netto. Po 5-ciu latach niby podwyżka. Kpina

Bandziorek

Banda amatorów i ludzi z przypadku kręcą prezesa jak chcą...Polakiem cebulaki

JJ

Pracuję w narzędziowni i muszę przyznać że pracuje mi się świetnie. Praca przyjemna, pieniądze dobre, a co najważniejsze wspaniały kierownik z którym wszystko idzie załatwić. Naprawdę polecam!!!!!!!!!

mak

ale bywa różnie w sensie że a) Insektum raz umowę da, a raz jej nie da, b) różnie bywa na polskim rynku pracy i może nie każdy daje. :) według mnie w obu przypadkach to słabe, umowa o pracę powinna być oferowana każdemu bez wyjątku i być opcją obligatoryjną.

kutaś

no i sie stalo ludzi zwalniaja bo ..... nie podpisali z pto umowy nie chca ich pracy, bo same buble robia

kas

heh pracowalam tam kiedys.. nie powiem bo milo wspominam te czasy.. praca jak praca, uklady tez byly i ludzie wredni.. ale jak sie mialo swoja grupke znajomych to nic wiecej nie bylo potrzebne. osobiscie wspominam najlepiej ten okres i nigdzie indziej nie pracowalo mi sie tak dobrze. mialam fajna liderke i laski na lince ciekawa jestem czy ktos znajomy jeszcze tam pracuje, bardzo ciezko odchodzilo mi sie stamtad w 2012 roku

kutaś

To Dziadostwo zaraz zamkną Juz wyj.....li Kierownika z pras bo to cymbał był Jeszcze tego Menagera powinni wy (usunięte przez administratora)BO Z ORIONA ZA MOBING GO juz dawno (usunięte przez administratora)dla Przemusłu samochodowego sie naprawia Cześci nagina prostuje nie kupujcie Toyoty ani BMW zreszta jak te koncerny się dowiedzą to ten Prezes Japoniec na piesza bedzie szedł do domu bo mu Okaja nawet na bilet nie da

dzidzia

pto to wielkie (usunięte przez administratora) powinni je zamknac to co dzieje sie tam dzis to trwoga do boga menager zadzi jak chce na prasach kierownictwo i liderzy robia co chca same cpuny i dzieki .szkoda ze niema niszego troche by wybil tego dziadostwa z biur i przydupnikow kierownikow .ludzi przyjmuja za ladna buzie i tylek kobiety liderzy stoja kolo ludzi jak hitlerowcy z drugiej wojny tylko brak pejczy teraz polikwidowali dojazdy zeby mogli polaczki lepiej sie dorabiac na ludzkiej krzywdzie a ludzie placa za dojazdy panie prezesie niech pan otworzy oczy juz czas .gdzie te czasy co czlowiek szedl z usmiechem do pracy a nie teraz idzie jak bydlo na zezn.

?

Powinni zwolnić (usunięte przez administratora) . Nie bede wypisywała co dziewczyny niektóre z nim robią, źeby tylko mnieć prace. Brak słów.

?

nick - 2013-01-12 20:57:39 taki lub taka mądra to napisz coś więcej.na jakim dziale tak liderzy wchodzą komuś i jacy liderzy są po podstawówkach czy zawodowych i którzy źle traktują ludzi.a i ciekawi mnie kto w kim podkochuje się,więc napisz wszystko co ci wiadomo bez żadnych tajemnicNo kierownik jaki ty ciekawy .

Czy ty jesteś kierownikiem czy co źe jesteś taki ciekawy.

Ada

znowu się szykują zwolnienia,ciekawe czy tylko na montażu,przecież na innych działach też pracy nie mają...

NIKI

TERAZ SAME NIEROBY ZOSTAŁY,ALE TO DLATEGO ŻE NIE MA PRACY

.....

Właśnie już czas był na nich.Jeszcze niech się wezmą za te kierowniczki niepotrzebne.

Zostaw merytoryczną opinię o Pto - Ostaszewo

• Jak się pracuje w Pto?

Zobacz opinie na temat firmy Pto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pto