Opinie o FHP Velvet-Bis Sp.J. w Bydgoszcz Wojska Polskiego 65

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FHP Velvet-Bis Sp.J.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w FHP Velvet-Bis Sp.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHP Velvet-Bis Sp.J. w Bydgoszcz Wojska Polskiego 65

Przyszly pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Witam jakie zarobki w tej firmie są mam za parę dni rozmowę w tej firmie na krajacza lub na magazyn

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w FHP Velvet-Bis Sp.J.?

To chyba jakiś żart haha Nowy wpis

Bywa różnie, mydlenie oczu i obrabianie (usunięte przez administratora) za plecami, wysługiwanie się ludźmi, obrażanie to już norma. A żeby powiedzieć prosto w oczy to jaj brakuje co?! :) jeżeli masz szacunek do siebie to serio odpuść i poszukaj serio coś lepszego, bo na starcie jesteś tam nikim, a jeżeli "patolandia" nie jest Ci straszna, no to cóż...Twój wybór... Sam się przekonasz :) tak czy siak powodzenia

Bożena Nowy wpis

Ok złość tutaj to zbyt mało chyba powiedziane... Ciekawe by było to, gdyby jednak nagle zadzwonili ofertą, przyjąłbyś czy po takim opóźnieniu już niekoniecznie? :/ A nie myślałeś, żeby samemu przedzwonić i w podobny sposób zwrócić im na to uwagę?

XXX

Jak wygląda funkcjonowanie laboratorium w tej firmie? Szukają kogoś do pracy w labo?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FHP Velvet-Bis Sp.J.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Witold

Do dobrze, że jest fajna praca a może dowiem się czy potrzebni są pracownicy?

Wszystko ok. Polecam prace w firmie

Patryk

Jaka jest przyczyna tej ciszy na forum?

Witek

Może byłoby lepiej gdyby każdy zajął się swoją pracą a nie pilnowaniem kierownictwa!

Paulina

Witajcie jaka jest stawka godzinowa w tej firmie i jak można się z nimi skontaktować i czy potrzebuja ludzi do pracy

Velvet Group sp. z o.o

Praca jak każda inna są gorsze i lepsze dni. Fakt, że brak logicznego zarządzania produkcją ale tym można się nie przejmować i robi to co karzą to jedyna droga by nie zwariować w tej firmie. Najgorsze co dotkliwie boli to brak terminowo wypłacanych pieniążków za prace. Wynagrodzenie zamiast wypłacane do ostatniego dnia miesiąca jak było kiedyś jest wypłacane z poślizgiem bo ktoś kiedyś rzucił kartkę na stołówkę z informacją, że wynagrodzenia będą wypłacane do 10 każdego miesiąca co niema mocy prawnej bo to powinno być zawarte w aneksie do umowy, a kartka z zawiadomieniem, która była na stołówce nawet gdyby miała jakieś pieczątki i zawierała czyjeś podpisy to i tak nie miałaby żadnej mocy prawnej. Jeśli chodzi o premię to dopiero wielka niewiadoma i jak w totolotku można obstawiać kiedy będzie wypłacona bo bywało, że nawet z miesięcznym opóźnieniem się pojawiła. Jeśli ktoś odbiera pieniążki do reki to już totalny brak poszanowania pracownika bo stale ta sama gadka "proszę przyjść później" "jutro" a najlepiej wcale. Rozumiem gdy pracuje się w małym sklepiku gdzie pracodawca faktycznie niema z czego wypłacić pracownikowi i wypłaca w ratach w zależności od utargu ale w firmie która ma zasób gotówki by inwestować w nowe maszyny, remonty pomieszczeń itp??? To naprawdę upokarzające stale chodzić i prosić się o swoje ciężko zapracowane pieniążki zwłaszcza, że to my pracownicy sprawiamy, że firma przynosi dochody bo samo się nic nie zrobi . Pracownik jest dobry gdy zgadza się robić nadgodziny, soboty itp ale gdy przychodzi do zapłaty to wygląda jak droczenie się z psem. Jednym słowem żal i trzeba szukać innej pracy gdzie pracownik jest godniej traktowany.

Agnieszka

@lola, a jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Zachęcam do wpisania w wyszukiwarkę nazwy firmy + frazy 'oferty pracy'.

@lola hej wiesz co tak teraz rekrutuja na stanowisko dyrektora do spraw rozwoju w Bydgoszczy napisali ze oczekuja wykształcenia wyższego,doświadczenia w zakresie rozwijania sprzedaży i produktów w branży

lola

hej wie ktos czy velvet rekrutuje teraz do pracy?

mgielka

Wie ktoś jak wyglądają warunki w tej pracy i jaka tam jest atmosfera proszę o komentarze

paulina

Nie wiem. Pracuję ponad pół roku na umowę zlecenie w dni które sama sobie w agencji ustalam. Studiuję dziennie i nie mogę sobie pozwolić na cały tydzień pracy, więc nawet nie pytałam ;)

paulina

Nie wiem jak było kiedyś ale teraz jest normalnie.. nawet fajnie. Praca jak każda inna na produkcji. Można iść.

pannablondyna

Jeśli chodzi o samą pracę w tej firmie to jest ok,łatwa,zmianowa ,ale atmosfera tragiczna! Będąc nową od razu wiem wszystko o wszystkich i ciekawość niektórych "dam" jest wręcz bezczelna!No i starzy pracownicy w tym i faceci maja Cię za śmiecia.Szefowie mają humory ale da się znieść...jak to szefowie....

wzs

Analizując pisownię i styl tych wpisów to na pewno nie Tomasz. Gość ma klientów na całym świecie i masę pracowników i 1000 innych spraw. Buduje domy, biega chyba w jakiś maratonach, pływa na jachtach a w nocy pisze bzdury na forum. To śmieszne, dziwne, że ktoś tak pomyślał ????

dobre

a myślałem że skrót TG to inicjały właściciela firmy Velvet a nie (usunięte przez administratora)

vv

Jeżeli sytuacja finansowa was nie zmusza by tam pracować, to tam nie pracujcie. Współpracownicy są okropni i traktują nowych jak śmieci, wyzywają od upośledzonych, idiotów, obgadują. Nikt nic nie tłumaczy, ale denerwują się, że w pierwszy dzień nie wiesz co masz robić. Jak już ci coś muszą wytłumaczyć to mamroczą pod nosem i specjalnie tłumaczą ci błędnie, by potem wyzwać cię od idiotów i kazać robić ci kilka razy tę samą czynność. Generalnie stałe pracownice zachowują się jakby zrobiły doktorat z pakowania gąbek i składania kartonów. Uważają, że to co one robią jest tak trudne i zbawienne dla świata, że nikt inny oprócz nich nie jest w stanie się i nie jest godny się tego nauczyć. Poza tym brak szafek na swoje rzeczy. Jedna z pracownic groziła mi, że ukradnie mi rzeczy. Brak wentylacji, można dostać pylicy płuc. Temperatura latem dochodziła do 40 stopni Celsjusza. Naprawdę nieprzyjemne warunki pracy. Droga przez las do firmy nieoświetlona, przez jakiś czas można iść w zupełnej ciemności i mieć nadzieję, że przejedzie jakiś samochód by oświetlić ci drogę.

Zostaw merytoryczną opinię o FHP Velvet-Bis Sp.J. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w FHP Velvet-Bis Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy FHP Velvet-Bis Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHP Velvet-Bis Sp.J.?

FHP Velvet-Bis Sp.J.
1.8/5 Na podstawie 14 ocen.

FHP Velvet-Bis Sp.J.