Royal Europa

Polkowice

Opinie o Royal Europa

siding 2013-12-21 17:36:12
2,4 kola po 8 latach? jak na royal to musiales niezle z ucha strzelac by az tyle szarpac:). ja zrezygnowalem z pracy w royal europa dwa lata temu a pracowalem tam 6 lat i teraz wiem co to pieniadze, kokosow nie mam ale stac mnie na godne zycie a w re czlowiek tylko wegetowal
władi78 2014-08-29 13:54:35
napiszcie dokładnie co robią i jak się do nich dostać, bo szukam roboty a z samą firmą jakoś sontaktować się nie mogę, pech jakiś. Po komentach jak widze to się boję o atmosferę pracy żeby mnie nie gnębili. co rozumiecie przez pojęcie komuna? wiem że kokosów nie ma ale realnie napiszcie ile można wyciągnąć
tomek 2014-10-02 23:00:19
w royal europa atmosfera jest naprawde dobra. praca rowniez do najciezszych nie nalezy. pracowalem tam kilka lat i mam mile wspomnienia co do tej firmy. natomiast teraz pracuje kilka razy ciezej ale o 3 razy wiecej pieniedzy przynosze do domu i gdyby RE płacił mi tyle co zarabiam aktualnie to nawet nie pomyślałbym o tym żeby się zwalniać:). na poczatek w tej firmie mysle ze czlowiek z 1600 na reke wezmie chyba ze sie cos zmienilo... pozdrawiam RE a w szczegolnosci WARSZTAT!!!:)
syn 2014-10-14 12:10:55
Tomek, a kiedy tam pracowales? Zastanawiam sie nad podjeciem tej pracy, ale nie wiem jak to bedzie wygladalo jesli warunki okażą się nie do przyjęcia, bo nie kazdy moze sobie pozwolic na prace za 1500 zl z kredytem i rodzina na glowie. Jesli znajdzie sie jeszcze ktos, kto moze napisac cos o pracy w tej firmie, to super
piotr 2014-11-19 00:18:03
potwierdzam. praca i atmosfera jak najbardziej w porzadku natomiast zarobki dramat. na poczatek 1500 na reke to jest raczej max. czyli z rodzina i kredytem na glowie to tylko srac pod siebie i nogami odpychac.
daro 2014-11-22 20:29:44
ci co maja mozliwosc zmiany miejsca pracy drugi raz sie nie zastanawiaja, ludzie uciekaja gdzie tylko moga. oby royal funkcjonowal jak najlepiej bo jest tam kilku pracownikow ktorych by bylo szkoda. POZDROWIENIA DLA WARSZTATU!!!
radek 2014-12-04 14:40:52
I jak tam z upadkiem firmy Royal Europa/ Wiadomo juz cos konkretnie?? W sieci nie widac zadnych wiadomosci na ten temat.... Moze juz pokonali kryzys?? Ile teraz mozna tam zarobic, zmienilo sie cos w tej kwesitii?? Niektorym 1600 na poczatek to dobrze, jezeli nie ma sie na chwile obecna nic innego. Tylko czy jest mozliwosc podwyzki po jakims czasie??
antek z woli 2015-01-04 16:45:33
jak ja pracowałem w royal podyzki były w miare często, małe bo małe ale często. Natomiast w momencie kiedy się zwalniałem to jeszcze chodziłem do podstawowki i byl tam taki pawel i ja jechalem na rowerze i go spotkalem i potem jeszcz epojechalem do biedronki na lody i pozniej do domu juz do domu pojechalem
Rafał 2015-02-10 17:43:06
Jak tam z tym Royalem? jak płacą?(usunięte przez administratora)
robson 2015-02-11 22:42:18
Jeszcze nie upadł ale klepią biedę...
bolo 2015-02-20 23:21:31
W royalu nie klepią biedy bo jak niema roboty to dzial siding calymi dniami siedzi na kantynie i graja w gierki a najlepsze w tym jest to ze za to jeszcze placa
Liwo 2015-02-27 00:15:19
Mają tak bogaty asortyment, że aż się można pogubić. Zastanawiam się co to za plotki o upadku ... nic nie widać jakoby miał się zbliżać ich kres. Swoją drogą pytanie dlaczego nie ma roboty, czy ktoś odpowiedzialny za kreowanie wizerunku i marketing w tej firmie został zwolniony czy co? Ciężko mi sobie taką sytuację wyobrazić.
karinka 2015-03-20 14:03:00
nie za bardzo rozumiem komunikat zawarty z komentarzu poprzedzającym mój, to mam rozumieć że ten człowiek zajmujący się kreowaniem wizerunku w firmie został pozbawiony swojego stanowiska? i ewentualnie w takim razie czy jego posada jest teraz wolna i do obsadzenia? bo ja byłabym chętna na takie wyzwanie
roman 2015-04-14 15:14:03
może ten człowiek po prostu się nie sprawdził, albo stało się coś innego @karinka, powodów moze być tak naprawdę sporo. a tutaj wszyscy zakłądają od razu najgorszą wersję tak naprawdę.
root 2015-05-05 20:59:45
Ten text woła o pomstę do Nieba :)))

"Wszystkie te czynniki, wsparte bardzo nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym oraz pracą młodego i wysoko wykwalifikowanego personelu, stawiają naszą firmę na czołowym miejscu pod względem możliwości obsługi klienta na najwyższym, światowym poziomie." :D
toudi 2015-06-18 23:33:48
Nowoczesny i technologiczny park maszynowy? Pracowałem w RE i znałem te maszyny. Przyszły jak się nie mylę kilkanaście lat temu wyeksploatowane z Kanady lub włoch-już nie pamiętam po to aby się na nich uczyć i zostały do dziś dnia... w międzyczasie zakupiono "kawałek" nowej maszyny z chim...
Kaszyn 2015-06-19 11:16:24
Ale czy to jakiś powód do wstydu, że sprowadza się używane maszyny, bo według mnie niekoniecznie. Dopóki maszyny są sprawne dopóty można uznać to za dobrą inwestycję. A jeżeli czas użytkowania sprzętu przekroczy najśmielsze oczekiwania to nic tylko się cieszyć. Według mnie nie wszystko musi być nowe aby dobrze służyło - tak samo z używanymi samochodami :)
Jacek Sier. 2015-06-23 02:45:49
Welcome back!!
robi 2015-06-23 15:16:52
Kaszyn. Zatrudnij się na warsztat w RE i powalcz niekiedy z tymi maszynami wówczas zobaczysz do czego są zdolne.Cylindry w wytłaczarkach wytarte od lat a o śrubach już wypowiadał się nie będę.
Andrzej 2015-07-13 05:29:34
Witam,

Czy są przyjecia do firmy ? Jakie warunki płacowe na początku
MT 2015-07-25 21:30:49
Maszyny przyszły nowe w 98r ale normalr ze śruby i cylindry sie wytarły w końcu są uzywane
Nic sie nie stało 2015-07-26 13:04:10
W 98 albo w 99 maszyny przyszły w ilośći 6 czy 8 szt (nie pamiętam teraz) i były to maszyny używane w stanie dobrym+
MT 2015-07-26 15:04:04
Sześć na rbs i sześć na siding i były nówki sztuki.
Juan 2015-08-27 12:29:55
ale teraz te maszyny są już chyba dość.. zużyte. No chyba, że do tej pory pracownicy dobrze z nich korzystają i są w dalszym ciągu w dobrym stanie. Zresztą wydaje mi się, że maszyny nie są podstawą dobrej pracy. Może atmosfera i ludzie, którzy znają się na tym co robią, nadrabiają stare maszyny. Ciekawe.
stary ciekawski pracownik :) 2015-12-11 19:16:51
Od prawie dekady tam już nie pracuję ale ostatnio dochodzą mnie słuchy że jest coraz gorzej w Royal Europa. Tak z sentymentu ciekawi mnie jak sobie radzicie? Czy jeszcze pracuje ktoś z tych pierwszych tam zatrudnionych? Za moich czasów szefostwo się już popsuło ale może jeszcze ktoś żyje z działu Siding, RBS ale tak naprawdę chyba robicie już tylko ekrany akustyczne. Jak odchodziłem to mówiono ze elektryk będzie pracował najdłużej bo musi zgasić światło. Miło będzie coś usłyszeć od Was.
lerek 2015-12-11 22:37:57
to zawsze mnie ciekawi, czy w firmach z takim stażem jak Royal Europa, pracują jeszcze ludzie, którzy byli zatrudnieni na samym początku :) Ciekawe jak jest w tym przypadku
Un 2015-12-12 10:38:01
Pracują, pracują światło miałem ja zgaśić ale nie wyszło :), może kiedyś :) Kto to wie...:) A jak sobie firma radzi tego to nie wiem mam cichą nadzieję ze dobrze.
Miachał Ś. 2015-12-23 10:07:08
Andrzeju warunki płacowe takie same jak na końcu kariery :))
waldek6 2015-12-31 15:56:52
no na pewno nie jest tak źle @miachał Ś, ja zdaję sobie z tego sprawę ze deska tarasowa to moę nie jest przedmiot super popularny ale można mieć sporoy popyt i zsykk
Michał Ś 2016-01-02 19:05:53
@waldek o desce tarasowej to Ja mogę napisać małą książkę zaczynając od produkcji poprzez sprzedaż :)) Chętnych kontrachętów zapraszam na rozmowę ...:)
alej 2016-01-03 20:30:53
wiadac ze jestes specjalista :) to dobrze, widocznie bardzo dorze sie rozwijasz w pracy i widac masz bardzo duze doswiadczenie oraz informacje w tej dziedzinie
Michał Ś 2016-01-05 20:41:08
Witam, :)
Rozwijać się w RE nie rozwijam mimo doświadczenia i wiedzy :) Jak już wyżej napisałem co do warunków płacowych to był jeden z głównych powodów że jestem tu a nie tam ...:) Mimo że lepiej zarabiam sentyment do RE pozostał i pozostanie :))
kleik 2016-01-06 23:52:02
@Michał Ś to mega dobrze świadczy o pracodawcy kiedy starzy pracownicy mają o nich takie dobre zdanie :) ciezko mi powiedziec jak tam jest z praca ale z tego co sie orientuje maja bardzo dobrej jakosci materialy budowlane na rynku
Michał Ś 2016-01-13 12:57:59
Powiem ci tak co do zarobków to nie będę sie wypowiadał, ale co do postów nieco wyżej to Te osoby muszą zmienić Lekarza niestety..
W amerykanskiej loterii jest trochę pieniędzy do wygrania, gdyby to ja choć polowe tego wygrał, dałbym trochę firmie aby się rozwinęła nieco bardziej :))) a co...:))
Nie ma co ukrywać były okresy że pot z * ciekł ale do RE jednak chodziłem z wielka przyjemnością, gdybym mógł wróciłbym tam w podskokach ale na innych warunkach finansowych :D

Może kto z kadr to czyta :)) a wiem ze czytaja to mój nr maja :D
Master 2016-01-15 14:26:10
Szkoda nie udało śię Tobie :)), próbój kto nie ryzykuje nie pije szampana :) Tak mówią :)) Pozdrawiam pracowaników RE, co tam uwas chłopaki??
Star 2016-01-20 11:19:05
Dokładnie tak jak mówisz @Master jest tak, że czasami coś wychodzi, czasami coś nie wychodzi bardzo, nie ma się co rzucać i spierać, albo oczerniać innych za siebie samego
RE 2016-01-20 17:25:53
Witam,
Co tam chłopaki słychać w RoE, czasami tak tu zachodzę i czytam co tam u was się dzieje ale widzę ze ostatnio nic a nic.. Czyżby jakiś zakaz pisania na forum?
Robi 2016-01-31 22:17:09
Pozdrowienia dla całego warsztatu RE:)
miczel 2016-03-09 21:59:07
re, a co to komuna że nikt nie może swojego zdania wygłaszać? Z tego co się orientuję to royal po prostu ostatnio jest bardzo wstrzemięźliwy jeśli chodzi o zmiany personalne. Może to wiatr dobrych wieści idzie :D ?
wycior74 2016-04-12 18:01:06
młynarz ostatni zmieli hale
kranek 2016-04-12 18:03:15
wycior, powiedz mi proszę ile osób standardowo jest na zmianie ? Zastanawiam się czy nie będą potrzebować ludzi. Jeżeli by ogłosili nabór to bym isę zgłosił.
wycior74 2016-04-12 18:16:00
nie zastanawiaj się nad pracą w RE NIE MA TAKIEJ!!!!
pracownicy tylko chodzą i sprzątają, nie ma produkcji, jedynie czasem zakupią znikomą ilość materiału. NIE MA Z CZEGO PRODUKOWAĆ!!!
nie maj pieniedzy by zakupic materiały niezbędne do produkcji
najważniejsze:

PO RAZ KOLEJNY NIE MA WYPŁAT NA CZAS!!!!!

NIE MA DIALOGU MIEDZY KIEROWNICTWEM RE A "CZARNUCHAMI" NA DOLE
Viso 2016-04-12 21:06:13
to jak to jest niby tak źle, a dalej tam siedzisz ? :)
Viso 2016-04-12 21:08:00
średnio 10-12 osób..
dudo 2016-04-15 21:28:31
Czasy w RE wspominam bardzo dobrze. Szkoda że nie chcą płacić bo nie zwolniłbym się z tego miejsca nigdy ale co z tego jak po opłaceniu rachunków nie starczyło nawet na jedzenie dla psa. Teraz KGHM- i żyję sobie jak pączek w maśle. pozdrawiam wszystkich pracowników.
trop 2016-05-10 22:24:48
to chyba jakaś kpina.. Wycior74, skoro firmy nie stać na materiały, a co za tym idzie- nie ma produkcji i w konsekwencji firma nie zarabia dalej, to po co taka działalność. Mogliby spróować poszerzyć swoje zadania i w inny sposób zarobić na produkcję.
Piotr 2016-06-19 18:25:13
Pozdrowienia dla całego warsztatu RE!!!
Dawid 2016-06-19 22:57:41
a rbs to co ?
Dawid 2016-06-19 23:03:19
a RBs to gdzie ciulu?:))
zapomnialeś dodać Piotr z Zanamu :D:D

Poz..:)
ww 2016-07-01 15:13:38
@trop ale troche nie rozumiem jak to mozliwe z tymi materiałami przeciez uwazam ze to jednak jest podstawa
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Royal Europa