Hansa-Tex Sp. z o.o.

Opinie o Hansa-Tex Sp. z o.o.

Kazek

Super robota dla tych ,którzy chcą pracować. Firma dba o pracowników , polecam.Miła atmosfera i super ludzie

Wacek
@Kazek

NIE super robota, firma nie dba o pracowników, niemiła atmosfera. Żal straconych lat.

Marzena
@Wacek

żal straconych lat? tylko pytanie teraz co mogło przez te lata Cię tutaj trzymać w takim razie skoro mogło być coś niesprzyjającego w warunkach? co motywowało, żeby na tak długo się zatrzymać i czy do dziś coś w warunkach uległo zmianie?

Ell
@Marzena

Sa ludzie którzy nie lubią skakać z miejsca w miejsce to może być głównym powodem ze ktos jeszcze pracuje.

@Ell

Dokładnie wiem, co masz na mysli. No nic, pieniądze, chociaż dobre były? Lub jakieś ciekawe benefity dla pracownika? Czy nic z tych rzeczy? Robić gdzieś trzeba, zamierzam aplikować do działu bhp, wiesz moze jak ta praca wygląda od środka?

zmarnowany
@Kazek

Pracowałem tu 12 lat . Na początku perspektywy były obiecujące. Oddawałem serce i zdrowie. Na końcu przekonałem się, że plandeki to taki sam produkt dla "góry" jak i ludzie je produkujący. Dają ci nadzieję, a i tak będziesz żałował.

@zmarnowany

Jak pracowałeś 12 lat to bardzo długo. Chyba jednak coś musiało ci pasować skoro nie odchodziłeś. Czemu perspektywy nie spełniły twoich oczekiwań? Obiecywali ci coś czego nie udało się dotrzymać? Chodzi o awans czy inne sprawy?

Ell Nowy wpis
@123

Na produkcji da się coś zarobić jeśli oczywiście ci na to pozwolą bo to akord. Benefitow brak. Ogólnie dałbym sobie spokój są lepsze miejsca

@Ell

O co chodzi z tym pozwoleniem? Czemu mieliby nie pozwolić pracownikowi zarobić? Przecież chyba ich to cieszy, jak ktoś zrobi ponad normę? Ile w takim razie można gdzieś tak miesięcznie wyjść przy solidnym zaangażowaniu? :) Napisz proszę, bo chcę tu się zatrudnić.

Ell Nowy wpis

Więc się zatrudnij najwyżej zmienisz pracę jak się nie spodoba:-)

@Ell

A czy jest jakaś pewna podstawa? Czy firma nie dopłaca pracownikowi, jeżeli nie uda mu się jej wyrobić? A na jakieś premie można liczyć, czy nie bardzo?

Czy pracownicy Hansa-Tex Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Michał P

Witam, wczoraj byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Hansa-Tex Częstochowa. Po krótkiej rozmowie i wypełnieniu dokumentów oraz obejrzeniu warsztatu pracy powiedziałem, że jeszcze mam dzisiaj parę rozmów z pracodawcami i że jutro dam znac czy się decyduję na podjęcie tej pracy. Gość mały,łysy w okularkach z wrednym spojrzeniem się zgodził.W następnym dniu rano otrzymuję telefon od agencji pracy - Łowcy Pracy, że firma Hansa Tex rezygnuje ze mnie i że to niby ja nie przyjąłem tej pracy. Jeśli już na początku są takie problemy to nie chcę sobie wyobrażać co by było dalej.

Elżbieta
@Michał P

Czy mógłbyś napisać jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna w Hansa-Texie? O co Cię pytano i na czym się ona skupiała? Na CV czy bardziej na luźnej rozmowie?

Wacek
@Michał P

I tak właśnie traktują pracowników(chyba, że jesteś ziomkiem z tej samej lub nieopodal wsi)

Joanna

Czyli co, nie ma tutaj żadnej osoby odpowiedzialnej za kontrolowanie pracy nowych pracowników? A w ogóle ci nowi pracownicy mają jakieś szkolenie na początek? Bo jakby je mieli, to może by błędów nie popełniali :)

@Joanna

Są ale nie pilnują. Nie chcę im się wolą siedziec na stołkach i się śmiać z tych co muszą nadrabiać za tych co nie umieją

Barbara
@1

A czemu się śmieją? Dziwna atmosfera jak dla mnie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Hansa-Tex Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Zgrzewacz - okuwacz plandek wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Cześć. Jest na olx ogłoszenie o pracy na Inspektora BHP. Czy orientujecie się w jakich godzinach jest praca (stale czy zmianowa)? Mniej więcej na jakie wynagrodzenie można liczyć? Ogłoszenia do bhp są dosyć często, czy aż tak jest ciężko? Dzięki za odpowiedź.

Inspektor
@Nowy

Moja praca odbywała się w stałych godzinach od 7 do 15. Warunek konieczny to odbicie karty na zakładzie na swoim piętrze przed 7 czyli 6:59 najpóźniej (7:02 to już spóźnienie). Przerwa śniadaniowa 9-9:15. Wynagrodzenie to kilkadziesiąt złotych więcej niż najniższa krajowa. Kierownikiem jest doświadczony emerytowany Specjalista ds. BHP. Zależy co rozumie Kandydat przez słowo ciężko. W każdym razie byli pracownicy tego działu są tak liczni, że mają swoją grupę w social mediach gdzie wymieniają się nowymi doświadczeniami i materiałami ze szkoleń na nowych stanowiskach pracy. Jeśli chodzi o zdobywanie nowej wiedzy, szkolenia i wyjazdy służbowe w tej firmie to nie ma takiej możliwości. Jedynie konieczne szkolenia. Brak telefonu służbowego i komputera do własnej dyspozycji. Plusy: dobra lokalizacja miejsca pracy, praca w stałych godzinach i dobra współpraca z pozostałymi działami firmy. Powodzenia w rekrutacji. Jeśli nie uda Ci się dostać podczas tej rekrutacji na pewno będzie jeszcze kilka następnych w kolejnych latach,.

Alicja
@Nowy

Hejka a nadal aktualne, wiesz coś jesteś zorientowany?

@Inspektor

Dziękuję Ci za odpowiedź. Zakład pracuje na zmiany? - dlaczego służba BHP jest w pracy tylko rano?

@Inspektor

Widzę że szukali inspektora ds bhp a nagle ogłoszenie zmieniło się na zastępcę kierownika działu bhp. O co tu chodzi?

Stefan
@Zainteresowany

Może potrzebują jeszcze jednej osoby i to wcale nie to samo ogłoszenie. Obowiązki są takie same jak w poprzednim? Bo na kierownika to stawka powinna być wyższa, nie?

zorro
@Stefan

Powinna ale nie jest.

Były Pracownik

W Dniach 26.04.2022 przyszedłem na szkolenie do firmy i jak BHP odbyło się całkiem przyjemnie tak szkolenie na stanowisku pracy wyglądało tak że od 11 do 14 miałem sobie chodzić po hali i patrzec jak pracują ludzie. Po godzinie mi się znudziło i poprosiłem brygadziste czy by mi dał jakieś zajęcie żebym zaczął się juz jakoś przygotowywać. Powiedział że nic mi nie da i mam się czyms zająć, nie interesuje go czym. Dotrwałem do 14 i przyszedłem dziś czyt. 27.04.2022 na ranna zmianę piętro 4 i pan brygadzista wyznaczył wszystkim pracę oprócz mnie i poszedl sobie pić kawę. Gdy go poprosiłem i spytałem dlaczego mi nic nie dał i czy mógłbym coś dostać odpowiedział że on nie będzie mi nic dawać mam sobie radzić. Co to ma być? Rozumiem że to produkcja i najniższa krajowa ale szacunku do człowieka zero. Czułem się olewany, zlekceważony i pominięty a to był mój pierwszy dzień w pracy. Odradzam kazdenu ;) mowa o dziale na IV piętrze - tragedia.

Joanna
@Były Pracownik

Pracujesz dalej w tej firmie? Zastanawia mnie to czy zaczęli Ci przydzielać jakieś zadania, jakoś normalnie traktować a nie olewać, tak jak to uznałeś?

cola.collan@onet.eu

Chciałbym może i pracować w tej firmie ale zniechęca mnie jedna rzecz AKORD Na AKORD szybko można zbierać truskawki albo pieczarki Okuwanie plandek to praca precyzyjna dokładna Chyba że ktoś jest zawodowcem a pracujący tam moi koledzy mówili że kilku takich tam jest to dadzą radę w akordzie

Paulina
@cola.collan@onet.eu

Sam sobie odpowiedziałeś. Przyjdziesz na akord i na początku będziesz musiał robić wolniej, zarobisz mniej. A jak nabierzesz wprawy, to w okuciach będziesz zawodowcem, jak oni. I akord nie będzie straszny. ;) PS. A wiadomo, ile na tym akordzie zarabiają Twoi koledzy?

Bartosz

Witam. Ostatnio przeprowadzaliśmy się z drugiego końca Polski i szukam pracy, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Wydaje mi się, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Częstochowy. Mam prośbę, opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Hansa-Tex? Czy firma dba o pracowników? Czy jest tam w okolicy jakiś catering lub restauracja? Albo inna opcja na obiady? Moja dziewczyna ma dofinansowane posiłki i nie chce mi się gotować tylko dla mnie. Bartosz

Robert

Szanowna Pani Małgorzato. Przyglądam się wątkowi i chyba muszę się dołączyć. Firma Frigo Logistics, o której Pani pisała używa platformy SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Żywienie pracowników jest coraz bardziej popularnym benefitem pracowniczym. Zwłaszcza, że koszt takiego benefitu nie jest zbyt wysoki. Pozdrawiam Robert

Gumis

Ktoś wie na jakich oni tam częstotliwości gadają na tych swoich krotkofalowka

Neutralny

Obecnie firma poszukuje 2 pracowników do działu BHP. Dwóch kolejnych. Napiszę tylko UCIEKAJ. Zauważmy, że nie potrzeba mieć nawet wykształcenia kierunkowego bo jest tylko mile widziane ani żadnego doświadczenia. Jestem nastą osobą, która zdobyła tam doświadczenie i życiową lekcję. Współpraca z pozostałymi działami jest dobra. Wypłata na czas. Nie można narzekać.

Elżbieta
@Neutralny

Jakie doświadczenie udało Ci się zdobyć w Hansa-Texie? Ile można się tutaj nauczyć? Czy organizowane są dla pracowników jakieś szkolenia? Jeśli tak, to jakie i jak często oraz z jakich obszarów?

gacy

Aktualnie pojawiła się oferta pracy w firmie Hansa-Tex. Czy ktoś z obecnie pracujących może napisać czy warunki pracy się poprawiły, czy praca zmianowa, jakie zarobki? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Damian

To ten (usunięte przez administratora) Hansa-Tix (czy jak ta śmieszna firemka się nazywa) jeszcze istnieje? Chłopaki pracujący tam to pracowite ziomki ale szefostwo,kierownictwo i kadry to banda cham.w. Praca na akord, bardzo stresująca i słabo płatna w dodatku trzeba znosić wyzwiska.Dorobiłem się tam nerwicy serca, nie polecam.

kondor

powiem wam tak ze to jest jeden WIELKI (usunięte przez administratora) A ten szef to juz wgl, zero szacunku do pracownikow, zreszta szkoda strzepic ryja

drwal
@kondor

Rzucać mięsem to każdy głupi potrafi. A co, może w innych częstochowskich firmach jest lepiej? Za leżenie i narzekanie, jeszcze nikt kasy nie daje. Praca jest wymagająca, ale jak ci zależy i się wywiązujesz ze swojej pracy, to i wynagrodzenie jest spoko.

Ted
@drwal

Spoko wynagrodzenie to chyba jest tylko dla pana Kościelniaka jak sie ktos wywiązuje to jest pozniej wykorzystywany a nie doceniony. A jak odmowisz pracy w weekend (czyli nadgodzin) bo chcesz ten czas spedzic z rodzina albo po prostu odpoczac jak czlowiek to jestes juz na czarnej liscie i pierwszy do zwolnienia.

Orange
@Ted

Najważniejsze że liczba pomarańczowych jest stałą wzrostową,co niekoniecznie przekłada się na jakość tego koloru.

orange
@Ted

Interkadra nadal twierdzi że nadgodziny , sobotę ,niedziele lub święta pracują ci co chcą.Niestety nie zgadzasz się na to ,więc wylatujesz.

Pablo
@orange

Bo agencje pracy nie wiedzą że nadgodziny wymuszane są presją pracodawcy. A wielki prokurent mysli ze ludzie powinni byc jeszcze wdzięczni za możliwość pracy w nadgodzinach przeciez pensja na koniec miesiaca wyzsza

Kinrok
@drwal

Ciasny sobie szykujesz wózki to się nie wypowiadaj na temat większości właziozadku.

Wolny
@drwal

Człowieku może jeżeli zsowasz ponad swoje siły to dostaniesz jakieś marne grosze pracowałem w tej firmie 8 lat i jedyne co mogę powiedzieć to tylko tyle w sami debile tam pracują

@Wolny

Pamiętaj, byś nie obrażał osób trzecich ani innych pracowników firmy. Nazywanie kogoś w sposób obraźliwy tylko dlatego, że pracuje w danym miejscu jest wysoce niestosowne. Być może Tobie nie odpowiadała praca w tym miejscu, jednak to nie znaczy, że wszyscy pracownicy myślą w ten sam sposób. Warto być jak najbardziej obiektywnym w swoich opiniach.

Korek 1995
@Wolny

Pracowałem na malarni kilka lat i mogę stwierdzić ostrzegają wszystkich że gorzej trafić nie mogłem dlatego odszedlem przez nie jakiego pana puchatego to nie pan tylko (usunięte przez administratora) jakiego nie znałem zero kompetencji i wiedzy niewspomne o tym że wyslowic się nie potrafił tylko drzec mordę nagrałem go parę razy na tel i z chęcią udostępnię chetnemu który może to wykorzystać nadaje się to pod mobbing. Zero szacunku do pracowników! Jedynie do pań które za (usunięte przez administratora) mógł potrzymać ten sam poziom. Omijać szerokim łukiem ta firmę bo stracisz zdrowie i nerwy, pracując z takimi pasożytami i debilami jak wyżej przedstawiony osobnik płci niewiadmej w sumie.

Wojtas___
@Korek 1995

Podbijam wypowiec powyżej gbur chanm i prostak skad ich biorą chyba nikt tego niewie osoba nie nadająca się nawet do ugniatamia śmieci! Jest pseudo koordynatorem hahaha. Pozdrawiam byłych kolegów tam prscujacych

@Korek 1995

Wypowiadaj się proszę w sposób cenzuralny. Rozumiem, że miałeś nieprzyjemne przejścia z firmą jednak, czy aby na pewno określasz to jako mobbing? Mobbing to działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Jeśli jest tak, jak mówisz i masz na to świadków, zapoznaj się z nową funkcją na stronie GoWork.pl w zakładce Opinie o Pracodawcach.

freak
@Wolny

8 lat pracowałeś -powiadasz .... no piękną sobie laurkę wystawiłeś tą oceną pracujących;-)

Kinrok
@drwal

Ja się ma 5cioro dzieci i zarabia za Głowno nie robotę i jest się że wsi skąd duża większość brygadzista to łatwo krytykować wpisy

Sojusznik
@Kinrok

Siemasz Jasiu, ale z Ciebie faja. Takim byłeś super pracownikiem? Na drugie imie powinieneś mieć L4 albo bumelant. Wstydził byś się takie głupoty wypisywać.

Gutek

Podpowiedzcie czy firma w ogóle ma potrzeby kadrowe, czas nie sprzyja rekrutacji dlatego pytam.

GangstaParadise

Dawno temu przekroczyłem 3 dekadę życia ale takiego kurewsta nie widziałem nawet w tv...jednak karma wraca i pieprzone prostaki ze wsi dostaną to na co zasługują.!!!!

Darek

Fajna robota dla tych ,którzy chcą pracować. Firma dba o pracowników , polecam.

Kobitki na jakich piętrach pracujecie? Jest możliwość pracy na 4 piętrze dla kobiety?

Emi

A Gdzie Pani pracuje pracowała na jakim pietrze?

Jurgen

Pewnie nie jest idealnie w firmie ale jak zwykle są osoby, które mocno przesadzają z narzekaniem!

Zuzanna

Przypominam o zachowaniu kultury wypowiedzi. Każdą informację można przekazać w sposób kulturalny i zgodny z regulaminem forum GoWork.pl. https://www.gowork.pl/regulamin Możemy mieć odmienne zdania na wiele tematów jednak ważne, byśmy szanowali się wzajemnie. @Kinrok, jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w Hansa-Tex?

Zostaw merytoryczną opinię o Hansa-Tex Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Hansa-Tex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hansa-Tex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hansa-Tex Sp. z o.o.?

Hansa-Tex Sp. z o.o.