Opinie o Media Markt w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Media Markt. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Media Markt na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt w Wrocław

Czy Media Markt zatrudnia studentów?

Płomień

Ciężko ocenić relacje w całej firmie jak sie pracuje w konkretnej ekipie, nie słyszałem o żadnych przypałach

jakie umowy tu dają?

Batat
@Wars

dokładnie jednak w środowisku pracy często trzeba współegzystować z innymi

jakie umowy tu dają?

@wicek

można liczyć po czasie na uop na nieokreślony?

Mistrz
@wicek

ja dostałem całkiem szybko ale faktycznie robie rekordowe przychody

rikk
@Mistrz

a dla przeciętnego pracownika, po jakim czasie można liczyć na uopa na nieokreślony?

Ogar
@rikk

Zrozumiałbym to pytanie gdybyś był już pracownikiem i zastanawiał się kiedy dadzą ci uopa ale kandydat?

?
@Mistrz

co to znaczy rekordowe przychody?

Epek
@?

pewnie po prostu duże obroty robi xd

rejmont
@Epek

co to znaczy duże obroty? przytoczy ktoś?

Walentynek
@wicek

Ja się podłączę i zapytam czy jak jeszcze studiuję to mogę dostać umowę zlecenie czy raczej cieżko z tym?

jertek

grafik tez bez problemu mozna sprobowac dopasowac? jakies preferencje na caly miesiac dac z gory?

Nochal Nowy wpis
@Walentynek

Już ktoś chyba kiedyś tutaj pisał że można się spokojnie dogadać w kwestii umowy

Wars Nowy wpis
@jertek

Mozesz dac i w miare mozliwosci wezma to pod uwage, ale nie zawsze sie da dopasowac wszystko tak jakbys chcial.

Batat Nowy wpis
@Wars

dokładnie jednak w środowisku pracy często trzeba współegzystować z innymi

rumba

hej, mogłby ktoś przedstawić kwestię benefitów od strony pracowniczej? oraz jakichś premii? warto?

rumba
@rumba

jeszcze interesuje mnie rodzaj opieki medycznej jest luxmed, medicover czy jeszcze coś innego?

podbijam
@rumba

podbijam pytanie, odrazu bym sie z checia dowiedziala cos o atmosferze pracy czy spoko ludzie tam pracuja

wifay
@rumba

medicover jest, a na pozostałe benefity też nie narzekam bo jest całkiem sporo. od typowego multisportu do jakichś dodatków na ślub czy zfśs

BYłyPracownikMM
@podbijam

zależy na kogo trafisz. Możesz trafić na fajnych ludzi ale znajdzie się zawsze korpo ludek co zrobi wszystko żeby wyjść na swoje. No i co wazniejsze kierownicy. Jak tu źle trafisz to od razu lepiej zrezygnuj z pracy bo szkoda nerwów na (usunięte przez administratora)

harnas
@BYłyPracownikMM

ja tam miałem chyba farta bo trafiłem na same super osoby i naprawdę nie mam na kogo narzekać

rejczel Nowy wpis
@harnas

no ja tak szczerze to tez dobrze zyje z kazdym

Czy Media Markt zatrudnia studentów?

pracownick

tak, zatrudnia

hari
@pracownick

ile wcześniej znacie grafik?

macny
@hari

dobre pytanie, jak w ogóle z elastycznością godzin? można dopasować do studiów?

Kutny
@macny

wydaję mi się, że to kwestia do dogadania na rozmowie, jak pracowałem w innych sklepach to zawsze tak to wyglądało

Kutny

mnie bardziej zastanawia czy dają normalnie studentom umowę zlecenie? bo umowa o pracę w ogóle mi się nie opłaca

Salim
@Kutny

to pewnie jest w ogloszeniach o prace, zobacz sobie tam bo ja raczej robiłem zawsze na uop

silver
@Kutny

a czemu ci się nie opłaca? na zleceniu raczej nie masz paru rzeczy dlatego ja jako student dalej wolę uop

Bard
@silver

niektorzy poubezpieczani jeszcze u rodzicow itd. wiec tych benefitow nie potrzebuja a na zleceniu jak student to zawsze wiecej zarobisz wiec pewnie dlatego sie im bardziej oplaca

Turlaj
@Bard

a jak z jakimiś innymi dodatkami w firmie poza ubezpieczeniem? macie?

rapero
@Turlaj

dodatke na ślub masz jakbyś jakiś brał w przyszłości hehe

Brajan
@Turlaj

masz całe zffś plus jakieś dodatki typu na okulary czy na dziecko

Brajan
@Turlaj

no i oczywiście medicover i multisport dwa chyba najbardziej przydatne w ciągu roku

?
@Brajan

w pełni dofinansowane?

Onni
@Brajan

co to jest zffś? nie spotkałem się wcześniej

xxx
@Onni

ZFŚS - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych ;)

Onni
@xxx

Dzięki za odpowiedź, masz dzięki temu jakieś dodatki pewnie? Poczytam o tym.

dejw
@Salim

Miales na poczatku jakis okres probny?

okpr
@dejw

na umowie o pracę raczej zawsze jest okres próbny

boogeyman
@dejw

3 miesieczny okres probny dokladniej

Waczi
@boogeyman

jak wygląda ten okres próbny? macie tam jakieś szkolenia albo wdrożenie? ktoś wam pokazuje co i jak?

kopilot
@Waczi

inaczej sobie bym tego nie wyobrażał, na pewno będzie trzeba przejść jakieś wdrożenie

rafael
@macny

jak ja kiedyś studiowałem i szukałem pracy to właśnie tutaj się zatrudniłem i nie było problemu pogodzenia tego ze studiami wątpię żeby coś się zmieniło i wydaje mi się że jest kwestia na spokojnie do dogadania

saksofon
@xxx

mógłbyś powiedzieć co mniej więcej wchodzi w skład tych świadczeń? zupełnie się nie orientuję :/

mag
@rafael

można co miesiąc dawać preferencje do do dni wolnych czy średnio jest taka możliwość?

czarny kot
@saksofon

podpinam sie do pytania nigdy nie miałem okazji korzystać i szczerze chyba mi się tylko obiło o uszy coś z wakacjami, ale nic więcej nie kojarzę więc byłbym wdzięczny gdyby ktoś się wypowiedział na ten temat

życie na kredycie
@czarny kot

dofinansowanie do wakacji też tam jest XD ale najbardziej rzetelne informacje przypuszczam, że znajdziesz jak sobie wrzucisz w internet, dużo tego jest i bez sensu wszystko szczegółowo w komentarzach tutaj opisywać :)

życie na kredycie
@Waczi

wiadomo, że ktoś ci pokaże co masz robić, co jest gdzie i będzie cię na początku wspierał przecież chyba wszędzie tak jest, że nowy pracownik przechodzi standardowy proces wdrożenia w pracę i tutaj nie jest inaczej pod tym względem

obiadowy
@życie na kredycie

powiem ci, że niekoniecznie w swojej poprzedniej pracy naprawdę nikogo nie interesowało moje wdrożenie, tutaj naprawdę nie mogę złego słowa powiedzieć, czułem się bardzo "zaopiekowany" w pierwszych dniach i wszystko szybko ogarnąłem

polak
@obiadowy

na poczatku wszyscy pomocni a co dalej? czy ludzie faktycznie w porzadku czy tylko dla nowych tacy łaskawi

Durum
@polak

Ja osobiście pracuję w bardzo spoko ekipie i raczej każdy sę każdemu stara pomóc jak jest potrzeba więc to pewnie zależy w jakim składzie będziesz pracował

Płomień

BYłyPracownikMM

Zależy gdzie się trafi i na kogo. Oczywiście chodzi o kierowników. Bo nie którzy z nich to uważają się za bogów a dyrektorzy MM to już kompletnie mają cię za (usunięte przez administratora)itp. Sam osobiście słyszałem na własne uszy jak wypowiadają się o pracownikach.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Media Markt. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Media Markt?

Dred

To chyba zależy w jakie stanowisko celujesz, bo na sklep jest raczej tylko jedna rozmowa rekrutacyjna a np do centrali już jest tego więcej (jeśli dobrze kojarzę z tą centralą)

Kitek
@Dred

Wiesz może czy taka rozmowa jest zdalnie czy tradycyjnie zapraszają stacjonarnie do placówki?

Tyvy
@Kitek

Jeśli pytasz o sklep to raczej stacjonarnie, a do centrali pierwsze spotkanie może być podobno online.

Pszenny
@Kitek

Ja do sklepu miałem stacjonarnie, ale to było jakiś czas temu więc nie wiem jak teraz jest

Deeer

Po ile godzin są zmiany? Jak elastycznie można układać grafik. 12h i dzień wolny czy po 8h czy w jakim systemie się pracuje?

biggie
@Deeer

no właśnie, słuszne pytanie, jak to wygląda? i tak samo jak jest z rozpisywaniem grafików, jest stały, czy np. miesiąc w przód?

kubas
@biggie

u nas na sklepie ustalaliśmy co miesiąc, ale to raczej zależy od punktu. no i wiadomo, że mogło się coś zmienić bo już trochę mineło od kiedy tu nie pracuje. raczej elastyczny grafik bym powiedział

Term
@kubas

A nie ma problemu, żeby w razie jakiegoś nagłego zdarzenia się zamienić z kimś na zmiany?

lilo
@Term

to tez zalezy na pewno na jaka ekipe trafisz, u mnie nie bylo z tym problemu ale oczywiscie w granicach rozsadku bo nie mozna tez wykorzystywac ze ktos sie raz czy drugi zgodzil. trzeba sei liczyc ze potem ty tez powinienes sie jakos odwdzieczyc przy najblizszej okazji. wszystko mozna wypracowac zeby atmosfera byla fajniejsza :)

Phantogram

Pytanie może głupie, ale to dla mnie istotne - czy na zapleczu jest jakiś ekspres do kawy? Albo chociażby rozpuszczalna i czajnik (z trudem ale przełknę, byle kofeina była)?

Grom
@Phantogram

jest ekspres do kawy u mnie

Grom
@Phantogram

chyba to jest standard i wszędzie mają ale nie wiem.

mejk
@Grom

różnie to bywa.. ale jak u ciebie jest, to może w innych też coś będą mieć

Ess

Nie wiecie czy któryś sklep we Wro szuka aktualnie pracownika?

@Ess

nie możesz po prostu sprawdzić ogłoszeń o pracę?

@lio

Sprawdziłem, nie widziałem, więc stwierdziłem, że spróbuję pocztą pantoflową

@Ess

a, no okej, ale wiesz nikt z nas nie zna zapotrzebowania wszystkich sklepów we Wrocku, więc nie wiem czy to najlepsza droga na pozyskanie informacji

@Ess

raczej bym się skupił na śledzeniu ogłoszeń na twoim miejscu

@lio

Dobra, no w sumie trochę masz racje, tak zrobie.

Jak długo czekaliście na odzew z Media Markt? Oddzwaniają zawsze?

tofi

pewnie jak ich nie zainteresuje twoje cv to nie oddzwaniają, bo po co mieliby to robić

tofi

do mnie jakoś po tygodniu oddzwonili i umówiliśmy się na rozmowę, więc na razie czekam na rozwój wydarzeń

ikik

Nie no, zastrzegają sobie kontakt do wybranych osób, jak wszędzie

ikik

Nie da rady wszystkich obdzwonić, jak pewnie dziesiątki cefałek przychodzą

@ikik

a ktoś z was był może już na rozmowie rekrutacyjnej i mi powie jak przebiegła rozmowa jakie pytania zadają, trzeba mieś ogólną wiedzę o sprzęcie czy można się tam do szkolić?

@ikik

i czy wspominali jakie są benefity?

@paralityk

ja byłem już daaawno, ale miło wspominam, raczej nie było jakichś udziwnionych pytań, także na spokojnie

@paralityk

no bez przesady, nikt cie nie bedzię odpytywał przecież, ale dobrze jakieś pojęcie mieć

@paralityk

to powinieneś mieć przy ogłoszeniu na pracuj wypisane z tego co kojarzę, to zobacz, nie ma sensu się powtarzać

@ford

a orientujesz się może jaką umowe tam preferują w senie zlecenia czy umowe o prace bo to dość istotne

@ford

o i jeszcze jedno są otwarci na pod pasowanie grafiku pod zajęcia? jestem na ostatnim roku i mam pare zajęć w tygodniu i sie zastanawiam czy by im to przeszkadzało właśnie pod grafik i pod ewentualną umowę

lukas

ja mam umowę o pracę

lukas
@paralityk

a w kwestii grafiku myślę, że można się dogadać raczej

roloo
@lukas

potwierdzam, można sobie dopasować, ale no trzeba wiedzieć kiedy możesz być w robocie, a nie zmieniać co chwila

urlop
@roloo

pytanie jak jest z urlopami? trzeba się dużo wcześniej deklarować?

@urlop

czy ja wiem.. ja planuje wcześniej i zgłaszam, więc dla mnie bez różnicy, ale raczej do dogadania myślę

szymek
@pracownik

no dokładnie, ja też dostawałem, jak tylko potrzebowałem, więc bez problemu

wczasowicz
@szymek

a to dobrze, jak jest jak mówicie, to mi to pasi

Judasz

Super praca, można się rozwijać, awansować, uczciwość to najważniejsza sprawa a działanie zgodnie z literą prawa na najwyższym poziomie, brak boomerstwa. Miejsce idealne, premie pierwsza klasa. Pracownicy na pierwszym miejscu. Idylla. Nie ma lepszej pracy. Dyrektorzy to mistrzowie pracy i prawdomówność. Jeśli szanujesz siebie to znajdziesz coś innego za te same pieniądze.

@Judasz

po co mam szukać czegoś innego skoro jest tak dobrze jak piszesz

friman

na sprzedawcę myślę, że bez problemu, nawet w ogłoszeniu piszą, że nie trzeba mieć doświadczenia

friman

no ale jak jakieś inne stanowiska cię interesują to podejrzewam, że jakiegoś tam doświadczenia będą wymagali ale też co ci szkodzi spróbować dostać się bez tego?

vodo
@friman

a ogólnie to jakie jeszcze są stanowiska takie gdzie nie trzeba jakiegoś doświadczenia oprócz sprzedawcy? bo to mi się akurat średnio widzi, a interesuję się technologią ogólnie i szukam pracy ale bez doświadczenia

wujek dobra rada
@vodo

może przejrzyj oferty najpierw, trudno ci doradzić, bo fakt, że interesujesz się technologią to może mieć szeerokie znaczenie

vodo
@wujek dobra rada

to znaczy myślałem o jakimś serwisowaniu urządzeń albo coś takiego, znajdzie się takie stanowisko tutaj na dorywczą pracę?

wujek dobra rada
@vodo

oj no nie wiem, nie pracuję tu jeszcze. najlepiej się bezpośrednio z nimi kontaktować

Riss

Jak duży ruch jest na black friday? Ciężko ogarnąć, czy nie tak źle jak to malują?

jak co roku
@Riss

no jest dużo klientów, nie ma co czarować, ale no jak co roku do ogarnięcia, innego wyjście nie ma :)

bib
@jak co roku

można sobie coś odłożyć na blackfrid żeby taniej łapnąć?

bib

w sumie to przez neta załatwiłem... sposób

@Riss

W sumie z roku na rok można zaobserwować coraz mniejszy napływ. Nadal, ludzi dużo, ale to też zależy od lokalizacji i tego jak korzystne promocje są. Jak były promki na xboxy series s, to wtedy pamiętam, że ruch u siebie miałem wielki, ale też każdy brał po co przyszedł, szedł do kasy i po sprawie, więc nie było to jakieś super uciążliwe

ipson

a przed świętami jak tam u was, dajecie rade?

racja

no dokładnie, ale w sumie to dobre jest jak jest focus na jakiś konkretny produkt, bo sprawnie to idzie wtedy

miko

duży mieliście ruch w piątek??

??

ale że na black friday?

miko
@??

tak

??
@miko

no było sporo klientów, jak co roku, więc bez zaskoczenia

Motor

Tak jak zawsze w black

Seb

Trzeba być jakoś wcześniej na sklepie? Przed otwarciem?

Seb
@Seb

Nie, klienci poczekają na Ciebie więc możesz być na którą chcesz.

Seb1
@Seb

Ha ha śmieszne, nick to sobie swój wymyśl co?

Seb1
@Seb

Przecież nie pytam czy można sobie przyjść kiedy się chce tylko czy trzeba być wcześniej czy wystarczy na godzinę otwarcia. Nie wiem co tu było niezrozumiałe

@Seb1

no chyba będziesz mieć uwzględnione w grafiku na którą masz przyjść, tak myślę, bo punkt 9 to tak nie bardzo, trzeba jeszcze inne rzeczy poogarniać przed otwarciem

@tofi

a jak z zamykaniem sklepu wygląda? sprzedawcy sprzątają czy jest jakaś firma osobna, która się tym zajmuje pod koniec dnia?

movik

Na co można liczyć w marketach z jakichś udogodnien?

tantum
@movik

Chodzi Ci o benefity?

@tantum

Nie, o jakieś zaplecze nie wiem typu chociażby jakieś przekąski czy coś

tantum
@movik

jak pracowałem to była stołówka czy automaty

I duży wybór był?

@tantum

serio stołówka? jeszcze nie widziałam czegoś takiego w innych sklepach, ciekawe

Czy w Media Markt występują paczki/bony świąteczne?

raszka

Podbijam pytanie

fistaszka
@raszka

Dostaje się karty o wartości średnio 400-700zl do wykorzystania w każdym sklepie

@fistaszka

edenred może czy coś takiego?

@tofi

bo miałem już to w innej firmie kiedyś, spoko opcja

kilar

nie wiem co według ciebie znaczy luźna atmosfera, ale ja się ze współpracownikami dobrze dogaduję

kilar

sielanki nie ma, wiadomo jak to jest przy pracy z klientem, ale jest ok, nie wiem czy odpowiedziałem na twoje pytanie

Miks
@kilar

Pytanie jest tak ogólne, że myślę, że taka odpowiedź zdecydowanie wyczerpuje temat

Amore

Jak wygląda standardowo rekrutacja na sklep?

@Amore

Ilu etapów się spodziewać?

Najczęściej masz 3 etapy

@Amore

jak ja aplikowałem to najpierw cv poszło a potem zadzwonili i taka rozmowa była

@Amore

i potem masz spotkanie już na żywo

@Amore

ja tak miałem a czy tak jest dalej to już dopytaj przy rekrutacji

@Kminek

Rekrutacja idzie dobrze, liczę na zatrudnienie. Dzięki za odpowiedzi

henro

weź to rzuć, bo ci nie służy

Ronny

Najgorsza obsługa z którą się spotykałam!!! Przyjechałam na zakupy do Wroclavii, mimo to ze nikt nie podszedł jak stałam z 15 minut koło produkcji to jak poszłam zapytać czy jest konkretny produkt Pani podeszła i prawie rzuciła mi ten produkt w ręce po czym odeszła ???? ale na tym się nie skończyło, przy kasie po zapłacie Pan kasjer podsunął mi kupiony towar i reklamówkę, na moje pytanie czy oni nie pakują towar dla klientów z niechęcią odpowiedział ze nie i patrzył jak ja próbuje wepchnąć towar do reklamówki. Dzięki Bogu ze po kilku poich prób poprosiłam go o pomoc i w końcu pomógł, ale halo, poważnie? Gdzie patrzy kierownictwo i czy pracownicy wiedza w ogóle co oznacza pracować w sferze usług ?!??????????????

pracownik media markt
@Ronny

Dziękujemy, dokładamy wszelkich starań by być najlepszymi.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Markt - Wrocław

• Jak się pracuje w Media Markt?

Zobacz opinie na temat firmy Media Markt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Markt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Media Markt