Opinie o Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. w Skoczów

Czy w Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Tak wypłatę dostajesz w każdy wtorek po robocie i w piątek przed robota

Dama Nowy wpis

Nie polecam kobiety najniższa krajowa faceci 200 zł więcej

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. na stanowisko Referent?

Ogłoszenie na Pracownik Produkcji do Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. pojawiało się w Lento.pl, polecacie aplikować?

Lolek

Ludzie nie aplikujcie tam brak słów na takiego pracodawcę, nikt nikogo tam nie szanuje, tylko każdy patrzy na swoje stanowisko żeby mu czasem stołeczka nie podebrali do tego obgadywanie i knucie na drugą osobę na każdym kroku ...żal.pl że takie firmy produkcyjne jeszcze istnieją w dzisiejszych czasach

Firma Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kierowca z kategorią C, C + E. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Dusia

Ludzie jeżeli dochodzi do takich zdarzeń jest przedstawiciel załogi jest właściciel przecież jedna Pani nie może tak tratować ludzi. Jeżeli sami nie zaczniecie się szanować to niema co liczyć na przełożonych". Nie wszystkich" są kamery które działają na tą panią tez,jest PIP no i to się nazywa "(usunięte przez administratora)" Miałam złożyć CV ale chyba NIE .Chyba Korea jest lepsza

Zawsze tam tak było że mechanicy święte krowy Papiero zmieniacze

...

Firma sie powinna nazywać "plotkowanie i obgadywanie" serio... ,ludzie sie tam bardziej zajmuja obgadywaniem co rośnie komuś przy jego mieszkaniu niż skupiaja sie na pracy, albo dogadywanie w stylu "jesteś chudy tzn. że za mało jesz". albo "jesteś gruby to znaczy że za dużo" do tego dzwiganie 10 ton masła dla chłopa dziennie to prawda. Szczerze, szczerze odradzam.

Rak
@...

Jakie dzwiganie 10 ton masla wozkami podjezdzaja praca prosta jak nie wiem co

Katarzyna
@Rak

Prosta? To co to są za obowiązki?

Balbinka
@...

Taka prawda jak wszędzie baby się obgadują a na siebie się niepopatrza haha Gwiazdy

Wiecho

Jak to jest że mechanicy kasę biorą a nic nie robią kompletnie nic L4 i laga wyjebana na wszystko

Grzegorz
@Wiecho

Trudno pracować na L4 jak się jest chorym. No chyba że nadużywają. Nikt z kierownictwa nie zwraca na to uwagi?

Wiecho
@Wiecho

Z każdej innej firmy dawno zwolnieni taka prawda

Jak to jest że jest jeden mechanik a za 2 dwóch następnych brygadziści robią bo L4 i (usunięte przez administratora) wszyscy to widzą tylko nie władza!

Lulak

Idźcie gdzie indziej robić to się dowiecie jak fajnie w innych firmach jest haha Powodzenia

Czy są przyjęcia do firmy Sobik na produkcję?

@Anonim

Wez zimny prysznic kto pyta tam o robote chyba sie nie cenisz

@Frimdin

Jeśli cenisz się tak wysoko to dlaczego tam pracujesz?Nikt nikogo nie zmusza do pracy a pieniędzy nie bierze się za nic nie robienie

Karolek

Zamiast dac ludzia godnie zarobić to Ukraińców biorą i pseudo rencistów biora i tych co po 7godzin robią A nic im nie jest tylko renty pozalatwiane za kasę!!!

Vvv
@Karolek

Nie pseudo tylko prawdziwych chorych na glowe co nie powinni pracowac bo nie potrafia normalnie sie zachowywac

Katarzyna
@Vvv

O czym Ty mówisz? To jak się zachowują?

@Karolek

Tam pracowac to wstyd nigdy bym sie nie przyznal ze tam pracuje

Niezly kawal

@Frim

Mieć pracę a jej nie mieć jest różnica poza tym przecież żadna praca nie hanbi.A co ma powiedzieć kobieta która ma studia a zamiata i sprząta?

PraCownik

Czy polecę pracę u nas? Nie bardzo!!! Czy ciężką dla kobiet - Nie. Dla mężczyzn - tak. Czy segregacja pracowników na lepszych i gorszych? TAK!!!!!!!. Czy podlizywanie jest uwielbiane? TAK. Czy obgadywanie i podkladanie kłód pod nogi w pracy? Takkkk!!!!.

Fred
@PraCownik

Ale w niedzielę można iść do spowiedzi, a od poniedziałku na nowo deptać bliźniego swego

@PraCownik

Te nieudaczniki umia jeszcze klody pod nogi dawac

Radek

Czy w obecnej sytuacji Sobik przyjmuje Pracowników do pracy czy jest komplet Jakie relacje panują w zakładzie między Pracownikami A szefostwem? Znajomy mój polecał mi ten zakład chociaż Wielu innych narzekalo Napiszcie jak jest naprawde

@Radek

Zależy od brygadzisty jeden jest spoko wszystko można z nim załatwić a drugi daje niestosowne komentarze czasem nawet obraźliwe dla kobiet i męczczyzn - zgłaszaliśmy ale kierowiczka nie widzi problemu . D. woli siedzieć u konserwatora albo sie schować na kartonach rozpakowalnia .... Kierowniczka czasem powrzeszczy ale generalnie ujdzie . Niestety teraz chłopi maja przykaz przeżucania DZIENNIE 10t masła co jest nienormalne bo ręce wysiadają . Zarobki szału nie robią ale tragedi też nie ma

Brygadzista po podstawowce

@Frimdin

Liczyc nie umie i wrzeszczy tutaj jest wiecej takich nie pani majesz tak jakby on byl pani majesz zenzada obrzydzenie bierze

ведмідь

Wszystko fajne tylko Wanda powinna w domu siedzieć na emeryturze a nie na ludzi wrzeszczeć i poniżać obrażać i dać miejsce młodrmu co robił na produkcji i wie jak się (usunięte przez administratora)(.... Przestretne babsko taka opinia też Polaczkow

Ewelina
@ведмідь

A kto to jest, jakie stanowisko ma? To jest jakaś kierowniczka i krzyczy na podwładnych czy co?

Ketling

Czy obecnie zakład rekrutuje ludzi do pracy produkcyjnej ,czy są chętni,czy jest duża rotacja wśród pracowników , jak atmosfera w firmie czy zmieniła się na lepsze czy na gorsze , czy warto się rekrutować ?

Czy w firmie Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. da się zarobić 3900 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji?

Romek

Nie da się. Zarobkowi na produkcji dużo brakuje nawet do 3 tysięcy netto.

Olo olo

Mężczyźni ok 2600 max

Firma Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Koordynator Produkcji. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Olo olo

W firmie najnizsza bez perspektyw biuro ma mniejsza kase od nas na produkcji a my mamy ok 2300

Hhhhhhhh

Czy na kierowcę kat C warto,aplikować w sobik?jakie warunki jaka kasa

Jak dużo osób pracuje w Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o.?

Nemo

Ok70

Zostaw merytoryczną opinię o Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o.?

Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Stalmacha 43
    43-430 Skoczów
  • NIP: 5482519541 KRS: 0000280014

Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o.