Opinie o Instal Kraków SA w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Instal Kraków SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Instal Kraków SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instal Kraków SA w Kraków

Administrator Nowy wpis

Firma Instal Kraków SA szukała pracownika na Pracownik Biurowy. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Jaki jest styl zarządzania w Instal Kraków SA?

Jon Nowy wpis

Chcialbym pozdrowic pana zbyszka p i piotrka p fajni goscie super mi sie z nimi wspolpracowalo

Ewa Nowy wpis
@Jon

A na jakiej zasadzie była ta cała współpraca i dlaczego obecnie już nie obowiązuje? Pan deklaruje się jako pracownik, można spytać o warunki zatrudnienia jakie aktualnie tu przysługują?

Jon Nowy wpis
@Ewa

Pan zbyszek p byl kierwonikiem a jego syn pracownikiem pracowali w instalu 8 lat temu bardzo fajni ludzie ja z nimi pracowalem na lotnisku nie ma juz w tej firmi takich ludzi to byl eksport niemcy franfurt pozdr

Jon

Fajny jest Kasperski jak spi i jeść nie wola

Meg

Czy ktoś się orientuję, jak wygląda praca w Moers w Niemczech? chodzi mi o pracę w biurze.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko OCZYSZCZACZ ODLEWÓW w firmie Instal Kraków SA? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Edward$

(usunięte przez administratora) nie mają samochodów służbowych dla wszystkich.

Iza
@Edward$

Firma Instal Kraków SA oferuje samochody służbowe dla swoich pracowników? W jakim charakterze są one przyznawane? Napisałeś, że nie wszyscy mogą liczyć na służbowe pojazdy. Co trzeba spełniać by samochód był przyznany danej osobie? Dłuższy staż? Dobre wyniki w pracy?

Sylwek
@Iza

Pracownicy z dłuższym stażem jeżdżą służbowymi samochodami na budowy,a "świeżaki" komunikacją miejską, czasem przez całe miasto.Dla nieznających języka jest to bardzo trudne. Obiecują pracę za około 10 euro/h a płacą 7 euro/h. To jest rozbój w biały dzień!.

Dawid
@Sylwek

Czy przed wyjazdem do pracy miałeś podpisaną umowę, w której były zawarte wszystkie warunki pracy łącznie ze stawką godzinową? Jeśli tak, to powinieneś wyjaśnić te rozbieżności w wypłacie. Liczę, że inne osoby też napiszą jakie mają doświadczenia z zatrudnieniem.

@Iza

Wszyscy??? A raczej wpływowe osoby, wtedy to tak nawet jak nie jeżdżą samochodem :)

Osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Instal Kraków SA? Na co zwrócić uwagę w trakcie rozmowy na stanowisko Instalator?

Liczą się tylko znajomości. Nawet jak Cię przyjmą to i tak potem zgnoją jak trafi się jakiś (usunięte przez administratora) syn/córka osoby zajmującej jakieś stanowisko w firmie. Ogólnie szkoda czasu na pracę w tej firmie.

jozef

witam. mam ofertę pracy w Niemczech przy czyszczeniu odlewow, Proszę o jakies informacje na ten temat.

Czy pracownicy w Instal Kraków SA dogadują się między sobą?

Byly

Firma (usunięte przez administratora) stawki niskie, kwatery tragedia, nie polecam!

Olga
@Byly

Bardzo skąpo piszesz, mógłbyś rozwinąć, czemu dokładnie nie polecasz Instalu. Skoro piszesz o kwaterach, to widzę, że pracujecie w delegacjach i jestem ciekawa, na jak długi okres są takie wyjazdy robocze. Odpowiesz?

Sabina

@oyabun nie ma możliwości częstszych zjazdów?

Jakie są mocne strony pracodawcy Instal Kraków SA?

oyabun

zadna strona bo mocna strona u nich to 7 euro na godzine i zjazd raz na 3 miesiace

Magda

Pracują sami Polacy?

Jon

Witajcie niestety chciałbym przykra wiadomość ogłosić nie żyje uszaty Bartek przesyłam kondolencje dla rodziny pogrzeb 14 w bochni

Mikołaj
@Jon

W jaki sposób Twój komentarz dotyczy tej firmy? Jest to były pracownik firmy Instal Kraków? Czy może osoba w jakiś inny sposób powiązana z tym miejscem pracy? Proszę o sprecyzowanie swojego wpisu i podania źródła tych informacji.

TenTamten
@Mikołaj

Tak, jest to były pracownik firmy Instal Kraków świętej pamięci Bartek, szanowany i doceniany w tej firmie.

Franc

Z hołotą nikt nie wytrzyma długo,podobno kogoś już zamordowali

Olga
@Franc

Co dokładniej masz na myśli pisząc swoją opinię? "hołota" "kogoś zamordowali" - napisz szerzej o co chodzi bo brzmi bardzo źle.

oyabun

jak mozna robic za 7 euro to mi sie w pale nie miesci tez wracalem z duetem tatus+synalek[bla bla car] i tak ich słucham tatus bierze 2000 euro a synek 1800 tak sobie pomyslałem w duchu czy oni maja mnie za idiote czy mysleli ze wiaza debila ale udalem glupa ze wierze no ale co niech niech sie ciesza i wiedza ze im uwierzylem a oni nie wiedzieli ze tam robilem i wiem jakie sa stawki no ale cóz ja powiedzialem ze zarabiam 1300 na reke a jaki mieli ubaw to glowa mala

Dawid
@oyabun

Może Ty mógłbyś odpowiedzieć, czy stawki wynagrodzenia oferowane przez firmę były zawarte w podpisywanej umowie z pracodawcą? W połowie września skierowałem zapytanie w tym zakresie, jednak do dzisiaj nikt nie odpowiedział.

@Dawid

ja ci napisze tak za 220 godzin nie dostaniesz wiecej jak 1400 a przy dobrych wiatrach 1500 mozesz nie wierzyc a jak nie to sie przyjmij tam to sam zobaczysz

Włodzimierz

czy warunki na Grishajmie poprawił y się odkąd w 2016 r. (usunięte przez administratora)

@włodek

Lepiej omijać z daleka

memonemo

hej .obecnie jestem na etapie szykowania pozwu zbiorowego p-ko In stal kraków. poszukujemy wraz z kancelaria prawna osób , które czuja się oszukane za prace w nadgodzinach i temu podobnych . czekam na odzew. nie bójcie się . in stal zapłaci za wszystko. to tylko kwestia czasu.

kapec HH
@memonemo

jestem za. obecnie szukam kogosia co mi sprawe przeciwko installowi dalej pociongnie. Pozew jest napisany ale brakuje mi troche dowodow. masz takie dowody na instal. Tez chce miec.narazie

memonemo
@kapec HH

hej HH. mam i to mnostwo. ksero, oryginaly, nie mam maili bo nie mialem dostepu do konta firmowego ale tak mysle to wystarczy by poslac firme na drzewo za ich chamstwo. niedlugo podam numer kontaktowy. mamy juz ponad 10 osob do pozwu. wystarczy .

PLK
@memonemo

jaka kancelaria prowadzi sprawę?

Gambo

Witam czy nie wiecie gdzie sie zapodzial najwieksxy podpierd alacz widzacy wdzystkich tylko nie siebie To.Du

Cyc
@Gambo

Moze mu ktos nareszcie obil twarz i jest na chorym i oby

@Cyc

Zrobi lifting twarzy i wroci wazelinuarz

Josef
@Gambo

Moze wywalili lamage i filozofa wiejskiego moze za malo wazelinki

Bolo
@Gambo

Czyli oczyszczony teren z naj naj wazeliny i odswiezone powietrze to jest osoba co kaxdemu siadla na zoladku

Cycu
@Josef

On ja rzep jak juz sie przyklei to sie nie odklei zero honoru u goscia

Sam
@Gambo

To cieszmy sie chwila ktora trwa i oby trwala dlugo Chwilo trwaj bo jestes bezcenna tylko nie wiemy czy ta chwila jest dobra dla wazelimy

Kim
@Gambo

Nareszcie brak pomiarowca co na niczym sie nie znal a myslal ze wszystkie rozumy pozjafal i wszystkim filozofie wyklafal bo myslal ze oslow ma przed soba i duzymi literami ttzeba do ludzi mowic

Kaim
@Gambo

A co tesknisz za min? BO raczej kto nirmalny to sie cieszy ! A z drugiej strony gdzie firma znajdzie drugiego takiego pod......cza

Mikołaj
@Kaim

Wiesz może, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa w firmie Instal Kraków SA? Czy firma potrzebuje może obecnie nowych pracowników? Zastanawia mnie, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również są przyjmowane do tego miejsca pracy? Odpowiedz proszę.

Kalin
@Gambo

Nikt za nim nie teskni !!!!!!!

Krasny
@Gambo

I popatrzcie firma bez niego istniejee i istniec bedzie a chop myslal ze bez niego ani rusz bo byl najwazniejszy i najmadrzejszy tak myslal o sobie

Dramatiz

Ja chętnie się dołączę do tego pozwu Jakiś kontakt można ??

Tyrac

Zezowaty robi dalej na lotnisku ten nieuk ani monter z niego nie umie robić domiarow i pewnie jest w parze z filozofem z sciskiem fałszywym alkoholikiem tragedia jak oni się tam dostali

Toni
@Tyrac

Swoj swojego zawsze znajdzie

Zostaw merytoryczną opinię o Instal Kraków SA - Kraków

• Jak się pracuje w Instal Kraków SA?

Zobacz opinie na temat firmy Instal Kraków SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Instal Kraków SA
2.7/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Konstantego Brandla 1

Instal Kraków SA