Krispol

Opinie o Krispol

Mlodziak

Pracowałem !!! Szkoda opowiadać napięta atmosfera,śmieszne pieniądze, praca ciezka. Firma która chce podbijać Europę a park maszynowy mają jak za średniowiecza. I taka rada do osób rekrutujących o to aby mówili prawdę!!!

@MK
@Mlodziak

możesz rozwinąć co usłyszałeś na rozmowie, a co było? bo chciałem zaaplikować na produkcję. No i pytanie czy piszesz o Krispolu czy o Krishome? bo to chyba dwie różne firmy

Mlodziak
@@MK

Chodzi o krispol ! A jesli chodzi o pracę to ciężka a rekrutujący kolorują że niby tak fajnie ,i lekko ! Jeśli chcesz aplikować to ogólnie odpuść tego pracodawcę!

Przemo Nowy wpis
@Mlodziak

Pisałeś wyżej, że cięzka atmosfera. Z czego to Twoim zdaniem wynika? Sami, gdy kilka miesięcy temu chcieli przyjąć operatora produkcji, to podawali w ofercie, że mają profesjonalne, dynamiczne, a zarazem przyjazne środowisko (usunięte przez administratora) Dodawali też, że nowoczesne otoczenie i narzędzia (usunięte przez administratora)

@Mlodziak

Ale mowa tu o pracy na hali, czy dotyczy to też pracy w biurach? Szukam info, bo chcę wysłać cv na posadę starszy administrator systemów IT. I ważna jest dla mnie atmosfera. Jak ktoś wie, to czy w dziale IT jest luz i fajny zespół, czy tez tak napięcie??

@Jeju Nowy wpis

Witam. Czytam opinie i szczerze powiedziawszy ciężko mi się zgodzić. Osobiście pracuje tam kilka lat i jest mi tam naprawdę dobrze. Jeżeli człowiek chce pracować to nie będzie narzekał. Wiadomo są minusy głównie jeśli chodzi o pracę liderów zmian ale to jest wszystko do obejścia. Robi się swoje i nie zwraca na ich działania uwagi. Osobiście zdecydowanie polecam tę firmę dla osób które naprawdę chcą pracować

@Pracodawca

Dajcie nam żyć,dajcie nam ludzi do nauki przed sezonem, a nie w trakcie! Dajcie nam możliwość wypowiedzenia się na temat tego co tu jest ! Wysłuchajcie Nas i nie olewajcie Podobno mieliśmy być rodziną a tak rodzina niestety nie wygląda :(

@xxx
@@Pracodawca

Przyszło teraz kilka osób i chyba dalej przyjmują?! Po co piszesz takie bzdury?

@@xxx

Cześć, napiszecie coś o tym przyjęciach? Chodzi mi, czy te osoby przyszły, bo inni się zwolnili, czy firma stworzyła nowe wakat i stąd taka rekrutacja? I wgl jak przychodzi jednocześnie wielu nowych pracowników, to oni mają wspólne szkolenie grupowe, czy jest nauka indywidualna?

Xxx Nowy wpis

Na dwie przyjęte osoby trzy odchodzą. Albo jest tak że młodzi przyjdą popracują 2-3 miesiące i odchodzą,a czasem zdążą się że ktoś po tygodniu rezygnuje :( Tu nie ma czegoś jak nowy wakat tu jest bardzo duża rotacja.

Szarik

Nie polecam! Firma ma plany na wzrost sprzedaży tylko ciekawe kim, i czym chcą to osiągnąć?! A jeśli chodzi o place to kiepsko, najniższą krajowa ! Obecnie jest zmiana płac i kwoty oscylują około 300 brutto gdzie jest to wręcz śmieszne

Calowy91
@Szarik

Gdzie te 300zł? Ja mam 150 do najniższej

Xxx
@Szarik

Myślę że zarząd mógł by zrobić ankietę zadowolenia ,bo to co się tu teraz dzieje jest śmieszne ! Za chwilę sezon a tu ludzi brak nie wspominając o przygotowaniu maszyn do tego.

A jak ktoś nie myśli o takiej formie docenienia, jak noszenie na rękach, tylko o uczciwej współpracy i godnym wynagrodzeniu, to będzie zadowolony? Wpadłem na forum, gdyż szukają do współpracy projektowej grafika na kontrakt b2b, na czas trwania projektu, z możliwością przedłużenia.

Lukiii

Witam! Jaką stawkę na początek oferuje pracodawca na stanowisku produkcyjnym ?

Mini
@Lukiii

Niestety niską ,a praca typowo fizyczna i w dużym stresie.

@Ada

Trochę więcej niż krajowa plus jakieś dodatki , a jeśli chodzi o wzrost wynagrodzeń , to beznadziejnie rzucają po sto - dwieście zł A praca jest naprawdę bardzo ciężka i typowa nagonka ! Więc jak mąż chce to ,niech spróbuje ale 2 -3 miesiące i będzie szukać nowej pracy.

Wiesiu
@@Ada

Nagonka, czyli co, jakieś narzucone normy? Do czego one potrzebne? Jakie są konsekwencje za ich niewyrabianie, a jakie korzyści gdy człowiek daje radę?

Czaryy
@Wiesiu

Normy które musisz wyrobić, a jeśli nie dasz rady to po 3 miesiącach wylot ! Typowe Krispolowskie podejście ! A najlepsi tam są kierownicy ,ludzi zmuszają do pracy ponad normę a sami jadą do domu! Nie polecam to kolejny prywatny (usunięte przez administratora) !!!

@Czaryy

Ale to co, jest tam ciągła rotacja? No bo jak jedna osoba sobie nie daje rady i jest za to zwalniana, to jak kolejna tez nie wyrabia norm to tez jest zwalniana? I ciągle pojawiają się nowe osoby? A czy szkolenie tych osób się jakoś różni, aby właśnie nowa osoba dała sobie rade i mogła wypełnić normy? Jakieś lepsze przygotowanie sie wtedy pojawia?

Czaryy

@RA Jest rotacja i to bardzo duża, i jeśli sami Cię nie zwolnią to sam odejdziesz. Czasem to każdy się zastanawia kto tych ludzi przyjmuje, i jak oczy im mydli warunkami . Po jakiś dwóch tygodniach taki nowy po prostu nie przychodzi już więcej i tyle . A zarobki to śmiech! Po przepracowaniu 3-4 lat masz więcej niż nowy pracownik o około 100-200 zł

@Czaryy

Ale zwalniają tylko pracowników, którzy nie wyrabiają normy, czy z innych powodów też? Nie można liczyć tutaj na stabilne zatrudnienie? Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to jakie dodatki można tutaj dostać? Czytałam w komentarzach, że są, ale nie wiem za co i w jakiej wysokości. Dacie znać, jeśli wiecie?

@Czaryy

To ile osób przewija się przez firmę w ciągu miesiąca? Po jakim czasie zwykle decydują się sami odejść? Co takiego obiecują na rozmowie co potem jest zupełnie inne, tylko kasa? Dodatki stażowe dają tym stałym pracownikom?

Gafoń
@@Ada

Obecnie to dosłownie trochę więcej niż najnizszą krajową, gdyby nie premia to wypłata wyglądała by tragicznie

@Gafoń

Ile premii maksymalnie dostać? Skoro ratuje ona całą wypłatę to pewnie każdemu zależy żeby była jak najwyższa. Nowi pracownicy mają te same kwoty proponowane co osoby z wieloletnim stażem?

@Gafoń

Jak jest tak tragicznie to ciekawe czemu tyle osób przychodzi z polecenia, ściągniętych do firmy przez starych pracowników?

Gafoń

Premie to 10% od podstawy która jest zależna od ilości reklamacji plus 300zl za niechorowanie, a podstawa to jakas 100 więcej od najniższej

xxx
@Gafoń

Tyle to dają teraz nowym na wejściu. Jak tyle masz po paru latach to ja bym na twoim miejscu szukał roboty zamiast pisać po forach

Widzę, że większość was pisze na temat zatrudnienia na produkcji. Powiecie mi coś więcej na temat stanowiska Młodsza specjalistka / Młodszy specjalista ds. komunikacji i content marketingu? Znalazłem ofertę. Wymagania co do znajomości języka i wykształcenia spełniam ale nie mam doświadczenia, zatrudniane są takie osoby? Jakie wtedy widełki są oferowane?

Jaka atmosfera jest między działami w Krispol?

Bartek

Witam wszystkich chciałbym spytać o atmosferę pracy na magazynie na ul. Strzykały jak wygląda praca i czy ogólnie polecacie pozdrawiam

Tubylec

Nie ,nie serdecznie odradzam ! Praca porażka,a wynagrodzenie słabe ! No i atmosfera nędzna. Ludzie biegiem tam pracują !

Natala

Witam, mam kilka pytań odnośnie nowej oferty o pracę na stanowisko Doradcy Handlowego z językiem czeskim lub słowackim. Z tego co czytałam firma oferuje UoP, podstawowe wynagrodzenie plus premie. Jest ktoś w stanie podać przynajmniej widełki zarobkowe? Zastanawiam sie czy nie aplikować ale głównie interesują mnie zarobki :)

Nowy pracownik

Mam pytanie? O co chodzi z tymi dniami wolnymi ,i bankiem godzin ?

Klementyna
@Nowy pracownik

To nie wytłumaczyli ci tego podczas procesu rekrutacji? Ja akurat nie mam pojęcia o czym piszesz, bo nie jestem pracownikiem ale chętnie się dowiem. To jest jakiś benefit oferowany przez firmę?

@stary
@Klementyna

Nie ma banku godzin. Jest ruchomy czas pracy. Zimą było mało roboty. Pracowaliśmy 4 dni, płatne było za 5. Trzeba było teraz te godziny odrobić. Jak jesteś nowy, to nie masz nic do odrobienia czyli każda nadgodzina jest dla Ciebie normalnie płatna.

Nowy pracownik
@@stary

A w jaki sposób jest to rozliczane ? Pytam o soboty, bo słyszałem że pracownicy mający do odrobienia zwykłe dni odrabiają to w weekend godzina za godzinę :( Czy to prawda?

Da....
@Nowy pracownik

Ten bank godzin jest nielegalny, a zwłaszcza odrabianie zwykłych dni w soboty w wymiarze 1/1 Ale takim czymś zajmuje się PIP

Wiecie czy przyjmują jeszcze do pracy? Ogłoszenia już poznikały

Staś

Uzyskać zatrudnienie na stanowisku specjalisty ds. marketingu można jedynie, spełniając wszystkie wymienione w ofercie oczekiwania? Tak się składa, że zamiast wykształcenia wyższego, dysponuję średnim. Niech ktoś napisze, czy moja aplikacja miałaby szansę na pozytywne rozpatrzenie?

Serdecznie polecam omjanie z daleka tej firmy oraz jej "partnerów" i handlowców . Zostałem w bezczelny sposób (usunięte przez administratora) przez ich "autoryzowanego " dystrybutora . Sprawę sądową wygrałem , opóźnienie w budowie około rok , wsparcie Krispola a zwłaszcza pana P.K . zerowe ! ( w trakcie procesu na jaw wyszedł fakt że firma Krispol dalej współpracuje z (usunięte przez administratora) , tylko za gotówkę ) . W końcu kasa musi się zgadzać . Jakość produktów niska , brama po dwóch latach do wyrzucenia , nie dość że powykrzywiana , to doskonale przewodzi gorąco i zimno , jakby była z papieru .Najgorszy element budynku i pieniądze wyrzucone w błoto . Nikomu nie życzę i stanowczo serdecznie odradzam !

LAROk
@Marek

Niestety jakość tam była kiedyś :) teraz jest tam jakoś.... Puść to jakoś to będzie:(

Klient
@Marek

Mam pytanie ?! Zakupiłem bramę tej firmy i na bramie widać jakieś dziwne koła o srednicy okolo 40cm :( co to moze być

@Klient

Są ta ślady przyssawki od suwnicy ! Tak wygląda tam jakość, a kierownictwo nic z tym nie robi jak pracownik coś zgłasza :(

Norbi

Czy sugerowane tu podejście do jakości ma też przełożenie na relacje pracodawca - pracownik? Co mogę usłyszeć od przełożonego, jak pójdę powiedzieć, że trzeba coś poprawić lub wycofać, bo nie łapie parametrów? I jak tu doceniają, gdy się człowiek do pracy przykłada, bo lubi lubi dobrze wynonaną robotę?

@Norbi

Jeśli zgłosisz jakiś defekt, uchybienia itp. to przez kierownictwo zostaniesz po prostu olany ,usłyszeć możesz tekst typu ,,Wiemy o tym":( Reakcja jest dopiero wtedy gdy są reklamację, a gdy są reklamacje to można zabrać premie pracowników i wtedy jest szukanie winnych !

JakośćGuru
@Norbi

Tutaj wszyscy się angażują. Jak coś jest źle z produktami, to mówisz szefowi, a on podejmuje decyzje. W firmie liczy się, ile umiesz, bo im więcej umiecie, tym więcej zarabiacie. Jak jesteś bardzo zaangażowany i dobrze pracujesz, to szef może cię docenić i dostaniesz wyższą ocenę, a potem kasę. Ale są też tacy, którzy się nie uczą i potem narzekają, że firma za mało płaci i piszą po goworkach jak to źle

Da....
@JakośćGuru

TAk najbardziej zaangażowani są kierownicy którzy o 20-21 przychodzą do ludzi żeby zostawac do 24 albo 2 w nocy a sami jadą do dom! (usunięte przez administratora) śmiechu a do tego bank godzin !

Majka

W jakim systemie pracują monterzy okien, bo nie ma tego ogłoszenia już, co szukam. Jest perspektywa na zatrudnienie? Na wszelki jeszcze spytam dla męża, ile w miesiącu musicie wyrobić? Pozdrawiam.

Renia

Czy z umową trzeba podpisać taką zgodę na objęcie monitoringiem? Co jeśli ktoś by tego nie podpisał? Zatrudnią taką osobę? Jeśli to taki problem to może warto było nie podpisywać tej zgody?

Jaka atmosfera jest między działami w Krispol?

Jolanta

A pomiędzy zwykłymi pracownikami jak jest? Zgrana jest ekipa? Można liczyć na pomoc kolegów w razie czego?

@Jolanta

Wtrącę się bo nie wytrzymam :) To jest normalna firma i normalni ludzie (też kierownicy) - a nawet tu bardziej można liczyć na pomoc innych ludzi niż w wielu innych firmach. Atmosfera jest bardzo dobra - i o tym usłyszysz od wielu pracowników. To fajna zgrana ekipa.

Urszula
@Ania

To super, a kierownictwo jakoś szczególnie dba o relacje między wami? Chodzi mi tu o jakieś integracje albo coś w tym stylu :) i jeśli chodzi o kwestie wzięcia urlopu, to problemów nie ma?

BACHA

Nie polecam! Obecnie ludzie sami się zwalniają z racji dziwnej polityki tej firmy!

@BACHA

bacha, duzo osob pisze o omijaniu firmy z daleka, ale nie za duzo konkretow, wyjasnij prosze o co chodzi z ta polityka firmy, na jaką zmienio teraz ze tyle odejsc?

@BACHA

Co za bzdury. Nie ma żadnej "dziwnej polityki" tylko normalne uczciwe podejście do ludzi. Ja polecam.

Aleksandra

Co z tymi zwolnieniami w takim razie? To prawda, że odchodzą? Skoro powodem nie jest polityka, to co może nim być?

@Aleksandra

Odchodzą - wiadomo, jak z każdej innej firmy, z różnych powodów - ale nie ma żadnych masowych odejść. Raczej powiedziałbym, że odchodzą o wiele mniej niż z innych firm. Spotkasz tu takich co i 15, 20 lat pracują :)

Nutlove

A gdy już znajdziesz takiego starego pracownika zapytaj jak było kiedyś a jak jest teraz :)

@Nutlove

No chyba trudno, żeby dziś było jak 20 lat temu? ;) Firma się rozbudowała, rozwinęła, jest o wiele więcej ludzi. I jak widać nie wszystko zawsze każdemu przypasuje :)

Mariusz

Jak rozumiem Tobie pasuje praca? Są jakieś szczególne powody, że jesteś zadowolonym pracownikiem? Jeśli tak, to wymień proszę jakie są najważniejsze atuty firmy w podejściu do ludzi?

@Mariusz

Traktowanie po ludzku, z szacunkiem, i dzięki temu dobry klimat między ludźmi, super zespół i atmosfera.

Pewnie ,ktoś odszedł z pracy ,a teraz widzi ,że warunki pracy w Krispolu są takie same jak gdzie indziej ,a nawet lepsze, super zespół ,który nieźle sobie radzi w tych trudnych czasach ,a i praca na miejscu .. Chętnie by wrócił ,tylko niestety nieraz nie ma już takiej możliwości ..

Chyba komuś zabrakło argumentów ;) Pozdrawiam!

Jolanta

No dobra, piszecie głównie o tej atmosferze. Super że jest dobra. Ale jak z zarobkami? Są konkurencyjne? Zna ktoś kwotę którą teraz proponują nowym osobom?

@Jolanta

Tak, są konkurencyjne, a nie znam dla nowych bo nie jestem nowy. Teraz zresztą nie szukamy na produkcję.

Kefir

Też uważam że są konkurencyjne, pracuje już prawie 2 lata i słyszę ile zarabiają w innych firmach koledzy to ja nie narzekam, są pewnie firmy które płacą więcej ale jest ich mniej bo większość płaci mniej niż krispol ale jest to praca dla chcących pracować, jak ktoś chce postać przy maszynie lub lubi ściemniać to może się to nie odnaleźć, trzeba swoje zrobić j tyle

Senior

Bzdura ! Ta opinia jest przesadnie naciągana!

Zamówiłaś żaluzje zewnętrzne online? Krispol nie sprzedaje online, tylko przez punkty dystrybutorów, zwróć się do tego punktu, w którym zamówiłaś żaluzje.

Jakie godziny pracy obowiązują w Krispol?

Mini

Zależy kim zostaniesz :)

Dzyzio
@Mini

Ciekawe czy szefostwo wie co się dzieje we firmie czy tylko udają : (

Zostaw merytoryczną opinię o Krispol - Psary Małe

• Jak się pracuje w Krispol?

Zobacz opinie na temat firmy Krispol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krispol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krispol?

Kandydaci do pracy w Krispol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krispol