Opinie o Brembo Poland w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Brembo Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Brembo Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brembo Poland w Częstochowa

Stefan

Pracowałem tam nie długo tam się nie da pracować to (usunięte przez administratora)! Żadnej atmosfery żadnych perspektyw a pieniądze słabe. Na montażu pracują całymi rodzinami żony matki kochanki szwagrowie wszystko ustawione nie można nic się odezwać nic zgłosić bo zaraz straszą karami naganami. Teraz pracuje po sąsiedzku w TRW i jest zdecydowanie lepiej

Parnus
@byly pracownik trw

Potwierdzam, 10 lat spędziłem w tym (usunięte przez administratora), całe szczęście już tam nie pracuję.

Kandydat Nowy wpis

Cześć grupo, na jakie dodatki do podstawy można liczyć na start. Pzdr

Zainteresowany Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku planisty, bo widziałem ogłoszenie, że poszukują? Czy faktycznie jest tak bardzo potrzebny język do komunikacji, czy tylko wypisali to w wymaganiach , bo pasowałoby to napisać? Za co odpowiedzialny jest planista?

Pracownik Nowy wpis
@Zainteresowany

Na tym stanowisku język nie jest używany na co dzień. Ale często zdarzają się zebrania z centrala we Włoszech i tam językiem obowiązującym jest angielski. Plus do tego komunikacja mailowa.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Brembo Poland odbywa się w siedzibie firmy?

Masakra Nowy wpis

Tak, odbywa. Tyle, że po ukraińsku.

Stefan

Paula
@Stefan

Pracowałam w trw bardzo miła atmosfera i dalo się pośmiać na noce i człowiek przynajmniej był nie zmęczony i czas szybko leciał ❤️???? pozdrawiam całe trw na rolniczej ????????

byly pracownik trw
@Paula

hm witam co do pracy w trw na roniczej to zalezy gdzie jestes na jakim dziele i z jakimi ludzmi sie pracuje ja bylam na dwoch i na 3 mnie rzucali i nie mam dobrych wspomnien a starzy pracownicy mieli wiadomo ze lepiej od nowych ja wykonywalam najgorsza robote a z ludzmi jakimi pracowalam na 30 os na dziale znalazly sie tylko 2 przyjazne dusze wiec ja nikomu nie polecam tego zakladu tez tylko norma norma a najlepiej jescze wiecej niz norma bo jak nie to od liderow sie slyszalo a dlaczego a czemu a jak to sie stalo ze 20 szt do normy brakuje wiec ja mam zla opinie o tym zakladzie

Parnus
@byly pracownik trw

Częstochowa
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Brembo Poland?

Goblin

Jeżeli aplikujesz na montaż, obróbkę czy ogólnie produkcję to zazwyczaj pytają o oczekiwane wynagrodzenie. Nie radzę rzucać niczego więcej niż najniższą plus może z 5% jako premie bo od razu jesteś skreślony jako "za drogi". Ogólnie jeżeli czasowo jesteś dostępny (4 brygady plus ewentualne nadgodziny) to nic więcej nie oczekują poza sprawnymi rękami i nogami. Tam aktualnie pracuje z połowa jak nie więcej ludzi z Ukrainy albo jak ja to nazywam zakazane mordy które 3/4 wypłaty od razu przepijają. Ludzi rzeczywiście z kwalifikacjami tam nie ma. Popracują z rok dwa i uciekają z braku perspektyw rozwoju. Każda maszyna jest prawie bezobsługowa więc jedyne twoje zadanie to wsadzenia jednych komponentów na wejściu i wyjmowanie ich na wyjściu z dokręconą śrubką, wsadzaną sprężynką czy po jakiejś innej obróbce z maszyn.

Jak jest z pakietem medycznym w Brembo Poland? Można dołączyć rodzinę?

Jasper

Jakiś czas temu podrożał mocno (poprzednio najniższy był chyba za 1zł) teraz jest już kilkadziesiąt złotych i tak jest okrojony więc chyba nie warto.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Brembo Poland?

Sajmongie

Młotek i opaski zaciskowe

Belo

Ta Firma to jest jakaś masakra tempo zabujcze mówie o montażu i normy tragiczne dla przeciętnego Kowalskiego nie do opanowania zatrudniaja przez agencje pracy płace byle jakie za tą gonitwe w markecie człowiek lepiej wyjdzie,ukrainców w brud i też oni maja poważanie mówie o setkach to oni je głównie robią przez co maja dużo lepsze zarobki,a my jesteśmy niewolnikami we własnym kraju. Polak jest traktowany jako zło konieczne rotacja straszna na 12 przyjętych po 2 mies.zostaje 2 osoby .Nie tedy droga chyba że zakład ma się opierać na samych ukraińcach.

Bogdan
@Belo

Cześć. Nie tylko na montażu... Przyjęto mnie na cynkownie i moim zadaniem było zakładanie i ściąganie zacisków na wieszaki do procesu cynkowania, a gdzie trafiłem? Szanowany kierownik 1 brygady przydzielił mnie na szlifowanie, gdzie norma na zmiane wynosii ponad 1600 szt do wyszlifowania- czyli ponad 10 pojemników, w każdym pojemniku jest po 160 odlewów lub nawet i więcej... W dodatku na CYNKOWNI trzeba robić również za MAGAZYNIERA, ponieważ trzeba jeździć paleciakiem na magazyn i z powrotem z komponentami. Ponadto były głównie paleciaki elektryczbe typu -RYDWAN, a Pan kierownik 1 brygady "bardzo doświadczony" rzekł, że nowy pracownik musi używać ZWYKŁEGO RĘCZNEGO PALECIAKA...w dodatku uszkodzonego- gdzie non stop trzeba było go podpompowywać, bo opadał... Wyraże podsumowanie w sposób prosty i klarowny. Praca skomplikowana nie jest, lecz są SZTUCZNIE NARZUCONE I WYGÓROWANE normy produkcyjne, których praktycznie każdy normalny człowiek nie jest w stanie wyrobić... Maszyny w opłakanym stanie. Bardzo ale to bardzo dużo ukraińców, a Polacy jak są to sprzedawczyki-, poganiacze, "wyrabiacze norm" i wielu jest typowych prostackich chamów ze wsi, którzy myślą, że rozumy pozjadali i złapali Pana Boga za nogi... P.S O premiach produkcyjnych nie myślcie, bo zwykły pracownik ICH NIE ZOBACZY!!!!

Szlif
@Bogdan

Też tam robiłem na tym szlifie.Norma do zrobienia jak na 8 h.No ale masz rację ,masa oszołomów.O tym montażu już nie wspomnę nawet,bo to był dramat.Nie daj się .Powodzenia i pozdrawiam.

@Szlif

Ej to słabo faktycznie tam mają i on pisał w maju, że aż tylu Ukraińców u nich. Teraz jest ich jeszcze więcej? Polacy poodchodzili?

Szlif
@Anna

Masa ludzi odeszła.Nikt normalny nie chce być (usunięte przez administratora)

@Szlif

No tak, podejrzewam, że coś negatywnego w tej treści było. No i racja nikt by nie chciał być źle traktowany ale mimo tego chyba ludzi tu nie brakuje?

Darek

ludzie smieszne pieniadze nie warto tam pracowac obozik pracy niech ukraincy robia za marne grosze

Grażyna
@Darek

Skoro już zarzucasz że źle płacą to może chociaż tutaj powiesz ile dokładnie? Bo to chyba nie jest żadna tajemnica według mnie, nie wiem jak ty sądzisz a by bardzo pomogło

Qwerty
@Grażyna

Też chciałbym wiedzieć.

@Qwerty

A śmieszne to nie sugestia, że najniższa po prostu? Może jakiś zakaz mówienia o stawkach mają czy coś, że się nie chwalą?

A więc ...
@Anna

... Z tego co słucham, to stawki przez agencje oscylują w granicach 15zł/h netto. Na produkcji czy wózkach. Różnice mogą być +1zł. Bezpośrednio pod Brembo, zależnie od działu, stawki startują od jakichś 17zł netto za h. Pierwsza podwyżka zazwyczaj po roku pracy, ale to też różni bywa. Reszta to tylko dodatki i premie, która są lub ich nie ma. To właśnie minus. Nie są wliczone w podstawową stawkę, więc żeby je dostać musisz być zarobiony w tym na 100% inaczej zarobisz śmieszny pieniądz. Taka forma cichego dyscyplinowania pracownika. Masz focha = nie masz kasy :D , słuchasz Pana = masz dodatki :D

@A więc ...

Chyba ostatnia część zdaje się być jak najbardziej fair jeśli o warunki chodzi? ;p Czyli raczej nikt w firmie z fochem nie chodzi?

Hmm
@Anna

Chodzą, tylko nieoficjalnie :D Jak chcesz usłyszeć prawdę lub co ludziom leży, to wystarczy stanąć na palarni lub w szatni na chwilę. Wtedy dowiesz się jaka jest naprawdę atmosfera, klimat i co się załodze nie podoba. No i kto się nie podoba :) Oficjalnie muszą udawać potulnych, żeby mieć spokój święty i swoje na kontach. Ale różowo to tam nie jest w 100% Niestety ostatnio atmosfera się zagęszcza i ludzie zaczynają okazywać zwiększoną irytacje tym wszystkim. Zaczyna się mścić wyrabianie planu finansowego za wszelką cenę i robienie wyniku. No i zaczynają wychodzić zaniedbywane czy ukrywane lub przenoszone "na później" rzeczy byle wydatków i kosztów nie robić. Musiało się to nawarstwić i widzi to nawet zwykły, szeregowy pracownik bo jego to dotyka pierwszego. Stan maszyn i urządzeń, oszczędności. Wszystko zaczyna lawinowo narastać. Ja wspomniane na początku. Wystarczy posłuchać w szatni czy na palarni :) Robienie wyniku finansowego kosztem maszyn, urządzeń, niezbędnych zakupów które się przesuwało i przesuwało. Teraz przyjdzie pora, żeby wyjąć z kieszeni garściami, a nie jak trzeba było - po troszku. Atmosfera gęstnieje i gęstnieje. Upały też robią swoje, bo ludzie są podminowani i skaczą o byle co. A co do dodatków nie wliczanych w stawkę? Czy to fair czy nie fair? Zależy kogo zapytasz. Najczęstszym powtarzanym tematem jak słychać, jest zabieranie całego dodatku brygadowego za kilka dni l4. Nawet tutaj często się o tym wspomina. Nie ważne, że przewalisz cały miesiąc. Wypadnie Ci L4 na samiutki koniec to i tak pożegnasz się ze wszystkim. To akurat nie jest fair. Premia za wyniki produkcyjne? Różnie można to traktować. Jeśli przestoje są z winy pracowników linii - no oki. Ale jeśli z winy pracodawcy? Najczęściej pośrednio, poprzez zaniedbywanie maszyn, remontów, napraw i szukanie oszczędności? To w czym ten na linii zawinił? On by zrobił tą normę, ale nie może bo sprzęt już nie wydala lub zbyt często się psuje. Chodzą chłopki w zielonych ubrankach. Kleją, spawają, trytytkują, że aż śmiech bierze. A najczęściej od nich słychać co? "Nie ma części na magazynie" :) Albo, że narzędzie się sypią, a nie ma innych lub są w serwisie i nie wróciły. No i cóż można wymagać od jednego czy góra dwóch takich chłopków na całą odlewnie? Wyskoczą dwie sprawy na raz lub zaraz po sobie i chłopki leżą i kwiczą. Nie ma kto przyjść naprawić, linia staje. Linia staje, nie ma normy. Nie ma normy, nie mamy naklejek. I kółko się znów zamyka. Z resztą co to za mechanicy co pożyczają od siebie narzędzia, bo nie mają na tyle :D Na tak ogromną formę to wstyd. No więc jak widzisz Anno, Brembo nie jest czarno białe. Jest mega kolorowe. I nie chodzi tu tylko o kolory skóry pracowników zatrudnianych :D

@Hmm

Mam pytanie , czy ten post dotyczy Częstochowy? Chyba nie, bo o żadnych naklejkach nic nie słyszałem a pracuje tu ponad 10 lat

Nie
@pracownik

Dąbrowy Górniczej. Upomnijcie się w takim razie o swoje.

@Nie

To po co piszesz na forum Częstochowy ?

Booo
@pracownik

Czyż Brembo to nie jest jedna, wielka i kochająca się rodzina? :)

@Booo

Może i tak ale z uwagi na miejsce pracy jednak kogoś może to zmylić?

Zbyszek

Witam, Czy po stażu na dziale logistyki są przedłużane umowy ? Chodzi gdybym odbył staż czy mogę liczyć na umowę ?

E.T
@Zbyszek

Kiedyś może i tak. To zależy gdzie w logistyce. W Customer Service jesteś na stażu ale robisz jak specjalista ale hajs jak stażysty. Do tego (usunięte przez administratora) ze strony tego Łysego (usunięte przez administratora) vel Adama Konska /(kierownika logistyki). W magazynie może będziesz miał opcję umowy o ile jesteś frajerem który ledwo ogarnia komputer, ma nos w telefonie, przychodzi na 6 i do 8 dopóki nie przyjdzie kierownik nawet nie udaje, że coś robi. Później trochę w (usunięte przez administratora) polecisz ale co chwilę papierosek i kawusia/herbatka i ciasteczka. Następnie płacz, że masz dużo roboty i się nie wyrabiasz. Zamiast zatrudniać ludzi co byli wcześniej na stażu na normalne umowy to wzięli chyba z łapanki na ulicy dwa takie egzemplarze. Ogólnie strata czasu na ten (usunięte przez administratora) na kółkach.

E.T.
@E.T

A przepraszam teraz widzę, że to wątek o Częstochowie. Mój wpis dotyczył Dąbrowy Górniczej.

Fu fu

Pracowałam w brembo jako sprzątaczka i powiem tak na początku mi się podobało ale gdy zobaczyłam dziewczyny siedziące na kawie Alinę i sarę od Pana Sławka kierownika naszego i jeszcze miałam robić robotę za Alinę bo Alina rzekomo nie miała siły ja rozumiem że ona ma 62 lata ale po co przychodziła w tym wieku do pracy skoro nie miała siły ja mam grupę o niepełnosprawności i jeszcze za nia musiałam robić biura nie polecam kobietom pracy w firmie sprzątającej ever brembo będą tak samo was wykorzystywać jak mnie

Witold
@Fu fu

To jak szybko się zorientowałaś? Możesz też coś powiedzieć o zarobkach tutaj? :) Jest minimalna czy coś więcej?

Minttu
@Witold

Więcej, więcej

PP

Czy ktoś odbył staż w Brembo?. Co więcej można powiedzieć o sytuacji panującej w firmie? Jaka jest atmosfera wśród współpracowników? Jak kierownictwo odnosi się do nowych osób ?

Czy pracownicy Brembo Poland mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

! Joanna Ważne.

Skończcie z tą waszą integracją. Po tych zakładkach chodzą takie osoby że nie koniecznie chcę jej znać a raczej na pewno. Ja się męczyć nie mam zamiaru. Nie rozumiem pytania bo skoro ja jestem zainteresowana pracą to powinna mnie ona właśnie sprawiać przyjemność. Przez wzgląd na to że pracę mają różny charakter my pracując grupowo synchronizujemy swoją pracę do drugiej osoby rozdzielając swoją czasowo. A co mnie obchodzi druga osoba która nie zawsze się interesuję tym na czym pracuje?? Są inne miejsce niż praca żeby się zrelaksować i mieć prywatną formę relaksu w postaci klubów sportowych np. muzycznych , malarstwo , filmy itd. A nie ktoś na siłę mnie wciska osoby które mnie nie interesują a z nimi pracuję. Ja nie mam zamiaru poznawać szerzej tych ludzi. A tak że widzieć te same osoby 24 h człowiek by zgupiał. Potrzebuje relaksu zmiany oderwnika. Tak to można ale zwariować. Integracja -daj spokój nie ja wybieram pracowników.Lubię być prywatnie wolna.

@! Joanna Ważne.

Przecież nikt cię nie zmusza do integracji siedż w domu i oglądaj telewizję, ale pozwól innym robić to na co mają ochotę.

;)

Czy są tam tokarki CNC i co chcą? Jak się można dostać na nie? Pilne dla mnie.

@;)

To nie są tokarki, to są obrabiarki cnc, jest to inna praca niż na tokarkach. Polega na masowej produkcji detalu. Proponuję skontaktować się z działem HR, wszystko wytłumaczą. Na portierni wszystko pisze kontakt itd. Polecam

@Obserwator

Te obrabiarki są wielowrzecionowe czy jedno bez przechwytu typu golden. Czy też typu pumy dossan 2wrzecionowe albo jedno z przechwytem? I czy są z podajnikiem prętowym? Czy mają robota i są na tzw.klocki? I do tego mają dwa reworwery z narzędziami to to czy jeszcze inny rodzaj?

@Obserwator

Poprawa typu Gildem maister?

@Obserwator

I jak program? Sin-numeric?

@;)

Gdzie po ucinaku najczęściej fazujesz ręcznym gazowników bądź automatycznym typu stojąca wiertarka (w zależności od zmiany końcówki)?

@Obserwator

Czy obrabiarka zawiera same narzędzia frezujące?

@;)

W sumie jedno i drugie może zawierać narzędzia frezownicze. Np.wiertło

@Obserwator

Bo jest też tokarka konwencjonalną do mniej masowej produkcji. I to CNC ale są różne dlatego pytam.

@Obserwator

Jest jeszcze mały problem. Czy oni przyjmują ze średnim tech.? Czy może być ogólne +doświadczenie?

@Obserwator

I jest jeszcze jeden problem. Bo robię różne średnice prętów 7cm mogą być rury no.3metrowych to do tego 20 lat sportu. No jestem kobietą tyle że ja robię normalnie na luzie na tych męskich dobre paręnaście lat. A ludzie mogą mieć jakiś uraz to (płeć).

@Obserwator

Wogóle z kobietami nie pracuje albo bardzo żadko. Czy jest to problem?

@Obserwator

Około 7 lat mam doświadczenia z tego rodzaju maszynami.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Brembo Poland?

nomad

hmmm, niech pomyślę, hmmmm, Tak, wśród pracowników znajdziesz osoby, które pracowały w przeróżnych zawodach. Brak doświadczenia, żaden problem, nauczysz się, jak się nie przestraszysz :-)

Ukraińcy TAK, Polacy NIE

Obserwator

Z tymi chłopakami na tym magazynie to nie jest tak do końca. (usunięte przez administratora) się wzajemnie i podłudzają. Szkoda to jest tych co a zewnątrz pracują ale akurat ci nie narzekają ale powinni się wziąść za tych co siedzą przy komputerku a czasami przejdą się do namiotu lub na produkcję coś pospisywać. Niech powiedzą niektórzy po ile podwyżki dostali albo dodatku bo otym się mówiło kiedyś dużo na produkcji a jak im jest tak źle to na linie na montaż. Wtedy pogadamy.

@Obserwator

Pracownicy biurowi w przeciwieństwie do produkcyjnych nie dostali w zeszłym roku żadnej podwyżki. W tym roku też się na to nie zapowiada.

Obserwator

No to może niech przeniosą się na produkcję. Podpisując umowę zgodzili się na warunki pracy.

@Obserwator

Oczywiście że się zgadzali więc dlaczego piszesz o jakiś dodatkach czy podwyżkach?

Obserwator

Przeczytaj proszę post jeszcze raz bo te mat dotyczy pracowników z magazynu a nie z biura.

Brembo jedna wielka porażka,obiecują góry a w rzeczywistosći jedna wielka bujda.robisz przez agecje nawet dwa lata,a jak przejdziesz pod firme dostaniesz umowę na rok pozniej na kolejny rok i wkoncu dowiadujesz sie ,ze nie przedłużają umowy o prace.praca dodatkowo na najgorszych maszynach,bywa tak ,ze przychodza ludzie iuciekają pojednym dniu,totalny koukoz i gorzej niz auschwitz!!!wykorzystywanie ludzi a w szczegolnosci osob z ukrainy!!!

MK

Nie wiesz laleczko co to był (usunięte przez administratora)więc nie porównuj, od siedzenia pewnie ci już pośladki się zrosły. Ukraińców traktują źle ? co ty nie powiesz, jak by się za robote wzięli a nie na palarni tylko siedzieli to by ich traktowano inaczej a tylko narzekają że mało a że gdzieś jest lepiej i lepsza kasa

elo

Biorąc pod uwagę, ze przyjęcia nowych są kilka razy w miesiącu, to dziwne, ze ci nie przedłużyli umowy. Musiałeś się nie nadawać po prostu.

NIE UKRAINIEC
@MK

DOKŁADNIE!!!! Zobaczcie co się dzieje, problemy interpersonalne - Polak - Ukrainiec są na porządku dziennym. Jeszcze chwila, a będzie ich więcej niż nas! I co wtedy?

Jaka obecnie jest oferowana podstawa brutto na umowę o pracę? Konkretnie dział księgowości.

Pokrzywdzony

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Brembo Częstochowa. Pracodawca powinien zmienić pion kierowniczy, bo kierownicy czują się bezkarnymi bogami, którzy mogą mobbingować pracowników zatrudnionych przez pośredników i traktować jak ścierki do podłogi.

Jacek
@Pokrzywdzony

Tą opinię co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę ... widziałem już na forum TRW , huty szkła i jeszcze paru -Czy to nie dziwne ?No nic pójdę, zobaczę czy tak jest.

Jagoda
@Pokrzywdzony

Kolego w tej firmie nie da się poprawić atmosfery, musieliby zwolnić cała kadrę menagerską którzy trzymają się rękami i nogami swoich stołków. No bo gdzie znaleźli by drugie takie łatwe pieniądze za nie robienie nic? To są ludzie przeszkoleni tylko i wyłącznie do tego aby wywierać presję i pilnować aby sztuki na koniec dniowki się zgadzaly bez względu na koszty czy nawet ofiary. To że jest (usunięte przez administratora) w brembo już wszyscy wiedzą ale kadra kierownicza skrupulatnie to tuszuje od tego właśnie są. Nazatrudniali ukraincow i myślą że świat zwojują, ile już reklamacji przyszło ile bubli puścili to wszystko rzutuje na firmę prędzej czy później jakiś klient zerwie kontrakt a wtedy głowy polecą. I tak uważam że najgorsza sytuacja jest na magazynie , żal mi tych chłopaków bo naprawdę pracuje tam fajna ekipa ale atmosfera i tyrania jaka tam panuje jest nie do opisania. Mało tego te biedne chłopaki każdego dnia nie mogą do końca skupić się na pracy bo nad głowami latają im gołębie które dosłownie "srają im na głowy " strefa magazynowa wygląda jak wielkie pastwisko zaśmiecone ptasimi obchodami i nikt z tym nic nie robi. Czy w XXI wieku tak wygląda praca w poważnej firmie? Ktokolwiek będzie się tam chciał zatrudnić omijajcie magazyn z daleka

To prawda co napisałeś.

Majdan

Musi wrócić Kaleta, koniecznie

@Pokrzywdzony

Prawda- jeśli jesteś zbyt mądry to stajesz się niewygodny.

Kierownictwo do wymiany ,nie ma kto z nimi zrobic porzadku.siedza na (usunięte przez administratora) i mic nie robia,biora pieniadze za damski ciul.na nocnej zmianie powinni imppstawic prycze w akwarium,gnili by do rana.nigdy o nic nie mozna sie doprosic.wpuscic tam jeszcze stado swin i bedzie chlew jak w świniarńi.

No name

Masz na myśli Grzegorczyka ?

Zostaw merytoryczną opinię o Brembo Poland - Częstochowa

• Jak się pracuje w Brembo Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Brembo Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brembo Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Brembo Poland?

Kandydaci do pracy w Brembo Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Brembo Poland