Opinie o Gamaplast w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gamaplast. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gamaplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamaplast w Gorzów Wielkopolski

Diana Nowy wpis

Zbieram informacje o stanowisku Specjalisty ds. handlowych i ogólnie o dziale sprzedaży i tak się zastanawiam czy skoro kontakt z klientem jest głównie telefoniczny/mailowy to muszę mieć prawo jazdy? W ofercie nie piszą o takim wymaganiu, ale wolę się upewnić :)

Podwyżek faktycznie brak tak jak pisali? A co z tymi inflacyjnymi? One normalnie występują? ciekawi mnie jak to by wyglądało teraz na początku roku, chyba ze w innych okresach są one przyznawane? Chciałem spojrzeć na jakaś aktualną ofertę, bo od polowy roku nikt tu niczego nie pisał ale jakoś nie widzę niczego na żadnym z portali które zazwyczaj oglądam. Rotacja w ogóle teraz występuje? Kiedy były ostatnie nabory?

Nieistotny Nowy wpis

Tak, podwyżek nadal brak, występują tylko te obowiązkowe. Na żadne inflacyjne nie ma co liczyć. Jedynie karpiowe były konkretne jak na tego sknerę :)

@Nieistotny

Karpiowe to taka premia na święta? Płacili na konto czy w gotówce? Konkretna kwota to ile? Dali przynajmniej 500 zł czy więcej?

Zatrudniają tylko przez agencję. Najniższa krajowa. Nowi popracują chwile i rezygnują. Wszyscy zarabiają tak samo. No oprócz lizidupkow bo się chwalili że dostaja od chyba właściciela pod stołem ale jakoś go jeszcze nie widziałem ..na produkcji chowalismy się za maszyny bo nie było pracy a mieliśmy zasowac przy sprzątaniu podłóg i zmywaniu oleju i mycie maszyn. tak w kołko. Straszna atmosfera. Odradzam . Teraz pracuje w tpv i jest git. Lepsza kasa i każdy wie co ma robić. Szkola tam nowych non stop. W tym gama nie ma żadnych szkoleń. Pokażą ci przez minutę co masz robić i radź sobie bracie sam. Nikt nikomu nie pomaga . Różne rzeczy opowiadają starzy pracownicy ale to mnie nie obchodziło i odeszłem stamtąd bez zastanowienia. Nawet Ukraińcy rezygnują tam z pracy. Ale chyba nikt z tych na górze tego nie widzi. Jakieś babsko kazało mi sprzątać hale i myć maszyny bo nie ma pracy podobno to była kierownik produkcji..a ja nie jestem sprzątaczem. Odmówiłem i odeszłem z tej pseudo firmy. BHP nie ma . Pani podobno bhpowka opowiadała o włączniki pożaru i o ciuchach i tyle. Kpina nie szkolenie BHP. Odradzam tą firmę.

nieistotny

Nie znam bardziej toksycznego środowiska pracy. Z roku na rok coraz gorzej. Właściciel wykrzykujący „(usunięte przez administratora) mnie obchodzi to czy tamto, ma być zrobione”, gro osób pozatrudniane bez jakichkolwiek kompetencji, spychologia, kolesiostwo. O niestosownych relacjach nie wspominając (pracownicy nie są tak głupi jak się zarządzającym wydaje). Firma nie lubi osób ambitnych, nowatorskich. Na hali wszystko na taśmę klejącą albo jakieś inne przedpotopowe metody aby tylko zaoszczędzić. Kierownik produkcji o mentalności przekupy lata od biura do biura i sieje ferment. „System wynagrodzeń” absolutnie nie jest sprawiedliwy a wręcz krzywdzący wobec wieloletnich pracowników. Jeżeli możesz, omijaj tą firmę z daleka.

Łukasz
@nieistotny

Co takiego jest krzywdzące w wynagrodzeniu? Starsi pracownicy zarabiają mniej niż ci nowo przyjęci czy masz coś innego na myśli? Weź doprecyzuj.

nieistotny
@Łukasz

To co napisałeś, to jedno. Nie ma żadnych podwyżek, premii czy benefitów. Dla administracji nie ma jasnego systemu wynagradzania, wszystko zależy od sympatii właściciela i jego doradcy. Wykształcenie, doświadczenie czy kompetencje nie mają znaczenia. W skrócie - zarząd ma ludzi za nic.

Leonidas

Firma "nie daj się". Na produkcji jeden z ustawiaczy wydziera się na współpracowników, wyzywa ich, krytykuje. W normalnej firmie jego zachowanie zostałoby określone jako (usunięte przez administratora) ale tutaj ma przyzwolenie na pomiatanie ludźmi. Nikt nie zwraca uwagi na brak szacunku pomiędzy pracownikami. Na produkcji brak organizacji, chaos. Surowiec wala się po ziemi, jednak oszczędności szuka się w portfelach pracowników... Ale czego się spodziewać, jeśli Manager produkcji nie ma pojęcia na temat zarządzania i inżynierii produkcji? A kierownictwo prawodopodobnie wzięło się w firmie po znajomości lub po latach dokopało się do stołka. Pracownicy są podzieleni na tych, którzy pracują w firmie od lat i prawdopodobnie nie wiedzą, że mogą być szanowani i zarabiać pieniądze, a nie otrzymywać zapomogi za pracę oraz na tych, którzy dopiero co się zatrudnili i zaraz się zwolnią. Jeśli nie masz na piśmie ustaleń z rozmowy kwalifikacyjnej, a jesteś pracownikiem biurowym- wyrolują Cię. Zarówno w kontekście wynagrodzenia, jak i zakresu obowiązków.  Niska podstawa wynagrodzenia, brak jakichkolwiek benefitów pozapłacowych, trudne warunki pracy (wysokie temperatury, przeciągi). Brak wyciągów na hali produkcyjnej, stare kable przez które przepływa gorąca woda, tylko czekać aż pękną i ktoś się poparzy, przedłużacze pływające w wodzie... Jednym słowem: jeśli nie masz trudnej sytuacji życiowej i masz alternatywe - trzymaj się od Gamaplastu z daleka!!!

QWERT
@Leonidas

Teraz jest jeszcze gorzej!!!!!

Elżbieta
@QWERT

Jeszcze gorzej niż to co wyżej ktoś opisał? Czyli? Aż się boję..

Niewiadoma
@Leonidas

Ustawiacz jak by nikt niewiedzial ze to szlachetny Graczyk

Niewiadoma

Firma.nie daj sie na produkcji robia co chca szef nic nie wie co sie tam dzieje. Kadry po ciilu ..kazdy robi co chce wykorzystuja ludzi .firma pada

Poszukuję pracy w Gorzów Wielkopolski na stanowisku Koordynator. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Luzak

Koordynator czego?

Lidia
@Luzak

A jakie są warianty? ;)

Firma nadająca się do zgłoszenia do jakiegoś instytutu ochrony środowiska. Sposób przetwarzania plastiku, który nazwali sobie recyklingiem nijak ma się do działań proekologicznych. Pomijając złe warunki sanitarne dla pracowników, brak odpowiedniej wentylacji hali czy całkowity brak JAKICHKOLWIEK warunków tych takich "wiat" pod którymi ludzie pracują firma ta stwarza zagrożenie dla środowiska i zdrowia pracowników. Chyba, że komuś służy wdychanie oparów plastiku czy pyłu plastikowego z zepsutych starych nie szczelnych młynków. Tragedia.Surowiec rozsypany na całym obszarze firmy i poza... Pracują tam ci co muszą. Kierownictwo prostackie. Nawet nie można nazwać zachowań mobbingiem. Jest to zwykłe chamstwo gdy jakiś synuś wujka szwagra skądś tam, skądś tam obraża pracowników bo może. Dużo właśnie podobnych "Paciaciaków" przećpaków i niedoćpaków- gówniarzy co myślą że boga za nogi złapali... dzięki nim kadra kierownicza może robić co chce. Za moich czasów jeszcze był jakiś zboczony bhpowiec co właził dziewczynom do szatni bez pukania. Jakieś właśnie stare dziady pracujące chyba na jakiś lipnych umowach śliniące się na widok młodych dziewczyn które mogłyby być ich córkami a nawet wnuczkami- podejrzane co najmniej. Poza tym brak ochrony danych osobowych- karygodne. Mechanicy udają że nie widzą problemu- "robią swoje". Moja przygoda z firmą trwała rok i skończyła się tak jak powinna dużo wcześniej. Śladem kilku poprzedników zostało przeze mnie porzucone stanowisko pracy w ciągu dnia. Prędzej czy później szanując siebie i swoje zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne każdy by tak postąpił. Nie chce się wierzyć, że firma taka może funkcjonować w dzisiejszych czasach na terenie Polski. Przestrzegam przed podjęciem pracy. Albo polecam jak ktoś chce pozwać ich do sądu i zgarnąć jakieś odszkodowanie. Powód znajdzie nie jeden.

Małgorzata

Ktoś wspominał o jakiś słabych warunkach na hali a mnie ciekawi, czytam nie ma jakiś inspekcji czy kontroli choćby z PIP czy jakiegoś nadzoru budowalnego? Nikt nie kontroluje stanu technicznego budynku?

Tut by

Увольняют без уведомления не смотря на стаж работы.Негативное отношение к работодателю и руководителям производства.

Pracuje w firmie już jakieś czas i powiem szczerze że mi osobiście się podoba wbrew opinią które są tutaj opisywanie. Pracodawca bardzo dobry i można zarobić a jeśli chodzi o całość ogółu to trzeba się przyzwyczaić i po pewnym czasie jest to norma i nie ma rygoru co do restrykcyjnych przepisów jak w innych firmach. Pracownicy robią co do nich należy i wcale nie mają ciężko bo zdążają się dni że jest więcej pracy i więcej maszyn do ogarnięcia ale ogólnie jest w porządku a pracownicy długoletni stażem są pracowici i sumienni i zadowoleni ze swojej pracy tak jak ja i to jest moja szczera opinią bo lubię tą firmę i lubię pracować na maszynach bo wiem i jestem tego świadoma że nie jest ideałem ale czuję się doceniana i szanowana i ktoś kto nie miał styczności z takim zakładem i przepracuje parę dni i stwierdza tak negatywne opinie to nie znaczy że jest to firma która ma być tak obrażana i negatywie oceniana na samym wstępie i obsmarowywana na forum .

Jan

Widzę, że piszesz o rzekomo złej atmosferze, która panuje w Twojej ocenie w firmie Gamaplast. Proszę, abyś nie obrażał jednak nikogo w swoim komentarzu. W tym właśnie momencie chcę dowiedzieć się od Ciebie, jak w ogóle postrzegasz tego pracodawcę pod kątem oferowanego wynagrodzenia. Twoim zdaniem jest ono konkurencyjne na tle rynkowym? Daj znać, bo mnie to ciekawi.

Malgosia

Jak jest obecnie na jakości? Jaka atmosfera? To prawda że ludzie szybko uciekaja i dlaczego?

Stefan

Straszny (usunięte przez administratora) Po rozmowie z Panią z kadr zostałem oprowadzony po zakładzie i już wtedy wiedziałem, że to nie jest firma, w której można pracować na normalnych zasadach. Wszechobecny bałagan, większość maszyn w stanie nie pozwalającym na bezpieczne użytkowanie i odpowiedzi gościa który mnie oprowadzał na pytania co tu się dzieje : "bo elektrycy nie mają czasu", " bo szefostwo już wie i ma zamówić"... I Teraz Hit! "BO OPERATORZY NIE DBAJĄ O SPRZĘT".. . Tam nawet sygnalizatory na maszynach mają popalone żarówki, bo jak to powiedział pan który mnie oprowadzał "operatorzy nie zwracają uwagi i te żarówki się przepalają kiedy zbyt długo migają"... Zdecydowanie odradzam. Dałem szanse, spędziłem 8h i zrezygnowałem.

Jan
@Stefan

Już po samym oprowadzeniu przez Panią z kadr wiedziałeś, że nie zaznasz radości z pracy w firmie Gamaplast. Ogólnie jestem nieco zdziwiony, że tak szybko podjąłeś decyzję ale może rzuciło Ci się w oczy, czy operatorzy mieli zapewnioną od firmy odzież roboczą? Napisz, co wiesz na ten temat.

@wiktor a jak ta pandemia na was wpływa ? Negatywnie tak?

Niedoszły współpracownik.
@Michał

Byłem na rozmowie która dotyczyła stanowiska kierownika magazynu. Drugiego kierownika, bo podobno dużo pracy jest. Dostałem od Gamaplast taką propozycję. Panie z kadr są okej. Ale ten pseudo dyrektor wykształcony , przypuszczam że w Moskwie za czasów ZSRR, za komuny, to osoba który nie ma pojęcia o zarządzaniu., który nie wie co to jest umowa słowna. Jeżeli sam proponuje że zadzwoni i porozmawia o szczegółach umowy w ciągu dwoch dni na temat współpracy, to, od kogoś na takim stanowisku oczekuje się że pomimo rozmyślenia się dotyczącego współpracy, poinformuję się tą osobę o tym., sama przyzwoitość nakazuje poinformowania o tym drugiej osoby, oczekuje się pewnych zasad moralnych i słowo jest wiążące,.ale ten pan zachował. się jak dupek, to przestroga dla innych, Rozmowaa była idiotyczna. Nawijał jak trudne i niespójne jest zarządzanie, ponieważ brak spójnego systemu zarządzania logistyką i produkcją. A w swym bełkocie, zadał mi pytanie, czy ja opracował bym i wdrożył system logistyczny, no (usunięte przez administratora) taki gość na takim stanowisku dyrektor???????????? mówi takie głupoty. Ja jestem specjalistą o zarządzania przedsiębiorstwem a nie projektantem sytemu logistycznego i specjalistą od serwerów. Z Taką głupotą osoby na takim stanowisku jeszcze się nie spotkałem. Dobrze że nie zadzwonił, okazał się niesłownym, niekompetentnym kimś, bez zasad. A zainteresowałem się pracą, w Gamaplast, dlatego że pracuję w firmie, troszkę odległej o mojego zamieszkania. Odradzam każdemu kto ma doświadczenie zawodowe i odpowiednie wykształcenie,, trzymać się jak najdalej. Bo jeżeli dyrektorem jest tak osobą, to trudno traktować taką firmę poważnie. Pozwu sądowego nie boję się, za to co napisałem, mam dowody.

Durable

Porażka nakazy pracy w świeta pod groźbą zwolnienia żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiktor

Wprawdzie bardzo dobry pracodawca ,ale aktualna sytuacji z pandemią niepokoi i zastanawiamy się jak przetrwamy.

Czy Gamaplast zapewnia kartę multisportu?

Nie

Bartek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Gamaplast? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami informacjami?

Zuzia

Płacą netto to od 2000 do 2300. Praca nieskomplikowana weekendy wolne. Jest ok.

zuzia

umowa o pracę. wszystko zgodnie z umową. nie oszukuja, wynagrodzenie na ręke to 2000-2100 .

Zostaw merytoryczną opinię o Gamaplast - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Gamaplast?

Zobacz opinie na temat firmy Gamaplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamaplast?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gamaplast?

Kandydaci do pracy w Gamaplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gamaplast
2.5/5 Na podstawie 223 ocen.

Gamaplast