Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o martom

Pracowałeś w firmie martom i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-19 19:34:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Zła firma lipa
zdjecie uzytkownika
Mariano - 2014-06-03 20:30:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Potwierdzam opinie o atmosferze, kiepskich i niestabilnych płacach. Bardzo słaby przepływ informacji do tego częste zmiany koncepcji myślenia wszechwiedzącego (a właściwie jego brak) wprowadza zamieszanie na produkcji a w konsekwencji zjebki i nerwy. Prostactwo i jeszcze raz prostactwo... Jeśli nie jesteście zmuszeni to omijajcie tą firmę z daleka...
zdjecie uzytkownika
mariano1 - 2014-07-04 22:22:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
proponuję zostać pracodawcą. Zobaczymy jak długo. Potrafimy tylko narzekać a nic od siebie nie dawać. Złej baletnicy przeszkadza........
zdjecie uzytkownika
nina - 2014-08-17 22:43:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Potwierdzam wczesniejszy wpis dziadostwo, prostactwo, chamstwo
zdjecie uzytkownika
zdzichu - 2014-09-07 22:49:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
może i prowadzenie firmy nie jest łatwe... ale trudy z tym związane niech pracodawca wyładowuje w domu a nie na pracownikach... wszystko co powyżej cały czas niestety aktualne...
zdjecie uzytkownika
julek - 2014-10-21 14:44:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam! Opłaca się pracować w martom????? Jakie zarobki? Jaka atmosfera???
zdjecie uzytkownika
ROMEK - 2015-01-12 09:27:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracowałem w Martomie ,ludi ma się tam za śmieci.Na początku pracowaliśmy na hali jakiejś jak duży barak z powybijanymi oknami,najgorzej było w zimę bo szczęka zamarzała i ręce.Przepracowałem 10 miesięcy za marne grosze,co miesiąc próbowałem doprosić się umowy o pracę,niestety za każdym razem Pan Prezes mnie zbywał.Funkcjonowały 3 hale na każdej dzennie produkowało się od 30 do 40 drzwi.Po przejściu na nową hale firma MARTOM zmieniła się w szybki maraton,z 40 drzwi, na 120 drzwi.Poruszaliśmy się ciągle biegiem ,zaczęło brakować elementów do produkcji iwtedy zaczeła się żeś . Zorganizowaliśmy ucieczkę z kolegami i że już nigdy w życiu tam nie wrócimy.
zdjecie uzytkownika
tytus - 2015-03-03 13:40:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Szanowny Romku, proponuję powrotu do szkoły podstawowej w celu zasięgnięcia dodatkowych lekcji ortografii, jak się podejmujesz pisania czegoś na forum publicznym, to najpierw sprawdź pisownię... Trochę czasu w tym Martomie przepracowałeś, trzeba było uciekać wcześniej z tej nieogrzewanej hali - nikt Cię nie trzymał. Jeśli chodzi o "organizację" ucieczki, faktycznie - skomleliście jak szczeniaki, żeby iść Wam na rękę - tak to wyglądało. Jak chcieliście "uciekać" to trzeba było się przekopać pod płotem, ależ by to było bohaterskie... Nie martwcie się, nikt na Was nie czeka - Pracowniku Roku...
zdjecie uzytkownika
tytus - 2015-03-03 14:15:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
P.S. Biedny Romku, przeskok z 40 na 120 drzwi musiał być dla Ciebie morderczy, zważywszy na żółwie tempo w jakim pracowałeś...
zdjecie uzytkownika
Chuck - 2015-03-10 21:14:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, Pracuję w Firmie przeszło rok,na hali produkcyjnej, dla mnie okej...zarobki jak na nasz region nie najgorsze. Stosunek wypłaty do przepracowanych godzin jest niezły :). A co do tej atmosfery to dużo ludzi tutaj wyolbrzymia.
Tak to już jest że Prezes rządzi a pracownik pracuje, widocznie Ci wszyscy pokrzywdzeni o tym zapomnieli stąd takie złe opinie :).

Pozdrawiam :).
zdjecie uzytkownika
eleleka - 2015-06-24 15:00:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
w sumie już mam doświadczenie w hurtowniach chemii i kosmetyków takich jak właśnie ta, więc myślę że mogę aplikowac na stanowisko regionalnego kierownika sprzedaży, tu już połeczka wyżej i o tym marzę. najważniejsze dla mnie że oferują umowy o pracę i pakiet szkoleń, a ja chcę firmy co będzie dbała tak o swojego pracownika
zdjecie uzytkownika
sława - 2016-04-03 09:08:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
czyżby te ogłoszenia były aktualne do tej pory @eleleka pisałaś już o tym regionalnym w czerwcu a widzę, że do dziś to wisi, pytanie tylko czy szukają w inne miejsce czy to, to samo
zdjecie uzytkownika
tur - 2016-04-05 09:16:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
i dalej jest ra oferta, nie ma sioę co dziwić, moga wybrzydzać bo to musi być na serio profesjonalista - nie każdy ma 2 lata doświadczenia w budowlance
zdjecie uzytkownika
SAB - 2016-04-05 09:31:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zmieniło się coś w tej firmie czy nadal to samo ? Są nowe oferty od nich
zdjecie uzytkownika
amen - 2016-04-05 10:52:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [SAB - 2016-04-05 09:31:06]:
a co się może zmienić w kieleckim dziadostwie? tam zawsze była bida i syf i tak zostanie! amen!
zdjecie uzytkownika
piernik z cynamonem - 2016-04-22 16:29:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W firmie mar-tom nic się nie zmieniło. Więcej modeli a co za tym idzie pracy i programów na maszynach, a płace mniejsze. Obecnie ludzie się zwalniają albo idą na L4 bo bardziej opłacalne. Jestem ciekaw jak to będzie jak sezon się zacznie.
zdjecie uzytkownika
janke - 2016-05-05 09:24:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
w sumie ejst to przedsiebiorstwo wielobranżowe, wiec kryzys im nie grozi na pewno,a le zastanawiam się jak wygląda u ncih praca, ktoś wie? bo szukają teraz spedytora w zasadzie na już, wiec jestem ciekaw.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie martom!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie martom

Twoj email:
Wiadomość: