martom

Opinie o martom

anonim 2009-04-19 19:34:08
Zła firma lipa
Mariano 2014-06-03 20:30:12
Potwierdzam opinie o atmosferze, kiepskich i niestabilnych płacach. Bardzo słaby przepływ informacji do tego częste zmiany koncepcji myślenia wszechwiedzącego (a właściwie jego brak) wprowadza zamieszanie na produkcji a w konsekwencji zjebki i nerwy. Prostactwo i jeszcze raz prostactwo... Jeśli nie jesteście zmuszeni to omijajcie tą firmę z daleka...
mariano1 2014-07-04 22:22:34
proponuję zostać pracodawcą. Zobaczymy jak długo. Potrafimy tylko narzekać a nic od siebie nie dawać. Złej baletnicy przeszkadza........
nina 2014-08-17 22:43:05
Potwierdzam wczesniejszy wpis dziadostwo, prostactwo, chamstwo
zdzichu 2014-09-07 22:49:21
może i prowadzenie firmy nie jest łatwe... ale trudy z tym związane niech pracodawca wyładowuje w domu a nie na pracownikach... wszystko co powyżej cały czas niestety aktualne...
julek 2014-10-21 14:44:48
Witam! Opłaca się pracować w martom????? Jakie zarobki? Jaka atmosfera???
ROMEK 2015-01-12 09:27:56
Pracowałem w Martomie ,ludi ma się tam za śmieci.Na początku pracowaliśmy na hali jakiejś jak duży barak z powybijanymi oknami,najgorzej było w zimę bo szczęka zamarzała i ręce.Przepracowałem 10 miesięcy za marne grosze,co miesiąc próbowałem doprosić się umowy o pracę,niestety za każdym razem Pan Prezes mnie zbywał.Funkcjonowały 3 hale na każdej dzennie produkowało się od 30 do 40 drzwi.Po przejściu na nową hale firma MARTOM zmieniła się w szybki maraton,z 40 drzwi, na 120 drzwi.Poruszaliśmy się ciągle biegiem ,zaczęło brakować elementów do produkcji iwtedy zaczeła się żeś . Zorganizowaliśmy ucieczkę z kolegami i że już nigdy w życiu tam nie wrócimy.
tytus 2015-03-03 13:40:43
Szanowny Romku, proponuję powrotu do szkoły podstawowej w celu zasięgnięcia dodatkowych lekcji ortografii, jak się podejmujesz pisania czegoś na forum publicznym, to najpierw sprawdź pisownię... Trochę czasu w tym Martomie przepracowałeś, trzeba było uciekać wcześniej z tej nieogrzewanej hali - nikt Cię nie trzymał. Jeśli chodzi o "organizację" ucieczki, faktycznie - skomleliście jak szczeniaki, żeby iść Wam na rękę - tak to wyglądało. Jak chcieliście "uciekać" to trzeba było się przekopać pod płotem, ależ by to było bohaterskie... Nie martwcie się, nikt na Was nie czeka - Pracowniku Roku...
tytus 2015-03-03 14:15:57
P.S. Biedny Romku, przeskok z 40 na 120 drzwi musiał być dla Ciebie morderczy, zważywszy na żółwie tempo w jakim pracowałeś...
Chuck 2015-03-10 21:14:32
Witam, Pracuję w Firmie przeszło rok,na hali produkcyjnej, dla mnie okej...zarobki jak na nasz region nie najgorsze. Stosunek wypłaty do przepracowanych godzin jest niezły :). A co do tej atmosfery to dużo ludzi tutaj wyolbrzymia.
Tak to już jest że Prezes rządzi a pracownik pracuje, widocznie Ci wszyscy pokrzywdzeni o tym zapomnieli stąd takie złe opinie :).

Pozdrawiam :).
eleleka 2015-06-24 15:00:31
w sumie już mam doświadczenie w hurtowniach chemii i kosmetyków takich jak właśnie ta, więc myślę że mogę aplikowac na stanowisko regionalnego kierownika sprzedaży, tu już połeczka wyżej i o tym marzę. najważniejsze dla mnie że oferują umowy o pracę i pakiet szkoleń, a ja chcę firmy co będzie dbała tak o swojego pracownika
sława 2016-04-03 09:08:53
czyżby te ogłoszenia były aktualne do tej pory @eleleka pisałaś już o tym regionalnym w czerwcu a widzę, że do dziś to wisi, pytanie tylko czy szukają w inne miejsce czy to, to samo
tur 2016-04-05 09:16:30
i dalej jest ra oferta, nie ma sioę co dziwić, moga wybrzydzać bo to musi być na serio profesjonalista - nie każdy ma 2 lata doświadczenia w budowlance
SAB 2016-04-05 09:31:06
Zmieniło się coś w tej firmie czy nadal to samo ? Są nowe oferty od nich
amen 2016-04-05 10:52:04
a co się może zmienić w kieleckim dziadostwie? tam zawsze była bida i syf i tak zostanie! amen!
piernik z cynamonem 2016-04-22 16:29:49
W firmie mar-tom nic się nie zmieniło. Więcej modeli a co za tym idzie pracy i programów na maszynach, a płace mniejsze. Obecnie ludzie się zwalniają albo idą na L4 bo bardziej opłacalne. Jestem ciekaw jak to będzie jak sezon się zacznie.
janke 2016-05-05 09:24:20
w sumie ejst to przedsiebiorstwo wielobranżowe, wiec kryzys im nie grozi na pewno,a le zastanawiam się jak wygląda u ncih praca, ktoś wie? bo szukają teraz spedytora w zasadzie na już, wiec jestem ciekaw.
Sab 2016-06-28 10:21:44
Kiedy się tam sezon zaczyna ?
ewa 2016-07-03 12:13:13
Sab; podejrzewam ,że możesz do nich cały czas aplikować bo na produkcje pewnie szukają zawsze kogoś, tym bardziej teraz jak jest sezon urlopowy, wiec napisz do nich.
xxx 2016-08-31 17:38:24
na pierwszy rzut oka szef ok ale jak zaczniesz pracować to staje się burakiem i chamem dyrektory przydupasy nic tylko obiecują będzie lepiej a pensje tną beznadzieja nie polecam
cz 2016-09-03 23:18:53
Świetnie, ze wypłata jest w terminie @makio, ale wiesz może jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na młodszego księgowego? Dobrze, że jest zapewniona stabilna umowa, więc się nie dziwię, że są popularni teraz.
kiki 2016-09-20 10:04:52
dot wcześniejszego wpisu , żebyście źle mnie nie zrozumieli . ogólnie ludzie są tam fajni ale praca bardzo stresująca . niestety moja znajoma nie wytrzymała i musiała iść do lekarza po leki . Teraz jest już ok. jeśli kogoś obraziłem to przepraszam.
amen 2016-09-22 19:42:11
ale co jej się takiego konkretnie wydarzyło, ze znalazła się niestety w takim stanie? ja mimo wszystko chciałam sppróbować i skoro jest teraz ogłoszenie o pracę na specjalistę ds. sprzedaży to spróbuje, dziwne tylko że od sierpnia jeszcze nikogo nie znaleźli
Zostaw swoją opinię o martom - Jędrzejów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie martom