Opinie o Partner Taxi Wrocław w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Partner Taxi Wrocław. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Partner Taxi Wrocław o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partner Taxi Wrocław w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jak w Partner Taxi Wrocław wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Dlaczego od jakiegoś czasu na forum nie ma żadnej opinii na temat tej firmy ?

Świeżo Company Nowy wpis
@Adam

Bo firma Partner Taxi już nie istnieje. Istnieje za to nowa firma pod inną nazwą i z nowym właścicielem.

xyz Nowy wpis
@Świeżo Company

pod jaka? juz tak sie schowali?

ANONIM Wrocław Nowy wpis
@Adam

Z tego co się orientuje Parter Taxi Wrocław zostało wykupione przez obcą niezależną firmę (nie wiem jak w innych miastach) z tego co wiem to młodzi ludzie i jak narazie słyszałem tylko ,że próbują postawić firmę na nogi. Co z tego będzie pewnie się okaże. Widziałem nawet na mieście nowe logo może to znak ,że będzie lepiej. Jechałem ostatnio kilka razy i jestem zadowolony. Raz jechałem z Panią bardzo miła a raz z Panem oboje uśmiechnięci pytali czy mam ochotę na wodę i proponowali ładowarkę na czas podróży. Na chwile obecną duży plus.

Wasyl

Szkoda, że na forum pracowniczym brakuje opinii ludzi tu pracujących.

Simon

Witam dziś chciałem zamówić taxi partner i ku mojemu zdziwieniu choć mamy 21wiek usłyszałem przez słuchawkę, że nie przewożą psów nawet takich po operacji naturalnie zabezpieczonych szok szok quwa do (usunięte przez administratora) taxi. Czasami człowiek więcej nabrudzi i zniszczy niż biedny psiak.

Iwona
@Simon

Rozumiem, że możesz być rozżalony tym, że firma Partner Taxi odmówiła przewozu zwierząt, jednak pamiętaj, aby wyrażać się w sposób kulturalny na forum, gdyż obowiązuje regulamin, którego należy przestrzegać https://www.gowork.pl/regulamin. Co to Twojego niezadowolenia to najlepiej, jakbyś napisał w tej sprawie bezpośrednio do zarządu firmy, ponieważ w tym wątku dyskutujemy na temat opinii o pracy w tym miejscu, dlatego, jeżeli masz jakąś wiedzę na ten temat, to zachęcam do dalszych wpisów.

Asia
@Simon

A nie pomyślałeś, że po Tobie i Twoim psie wsiądzie ktoś uczulony na sierść ? Poza tym zapach zwierzaka nie każdemu odpowiada, a pozostaje dosyć długo w samochodzie

Czy po rozmowie w Partner Taxi Wrocław rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Miś

Firma nie okrada słoja kierowcy na lotnisku.za kurs do rynku 70 lub 80 zł bez taxy ktoś pozwala nie podam teraz osób i mr bocznych ale to samowolka

Nie byle gość

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Były właściciel gnije już w ziemi oszukał i doprowadził wielu ludzi na skraj nędzy. Teraz jego żona lada co nie dała sobie rady z oszukiwaniem i kontynuowaniem tradycji złodziejskich

Mirosław
@Nie byle gość

Mógłbyś szczegółowo opisać swoje zarzuty względem firmy Partner Taxi Wrocław? Są to poważne zarzuty, dlatego na forum publicznym powinny być odpowiednio uargumentowane. Czy jesteś wśród osób, które zostały oszukane? Jeżeli rzeczywiście tak jest, to napisz proszę, w jaki sposób zostałeś oszukany? Proszę o więcej informacji na ten temat. Komentarze niepoparte odpowiednimi argumentami nie są wiarygodne.

Iwona

Pracujesz w firmie Partner Taxi Wrocław? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki mogą liczyć obecnie pracownicy? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Andaluzjanin

Wiesz co, no ja powiem Ci że mam w ogóle róóżne takie... myśli odnośnie korporacji taksówkarskich, ale co tu dużo mówić uważam też, że jest to wszystko do ogarnięcia i jeśli już jakąś trzeba wybrać to ja wybieram właśnie tą, no kwestia właśnie uczciwości

stary

Uczciwość i Partner taxi?Farsa,nie dajcie się omamić .

oto słowo moje

Do irminka: moje konkrety zostały przedstawione w swoim czasie i zostały usunięte, zatem zanim otworzysz swoją pyskatą buzię, to zastanów się, dlaczego moderator je usunął? Firma poszukuje nie tylko telefonistek, ale w ogóle kogokolwiek, bo się sypie i nikt już nie chce dla tego łysego złodzieja marnować nawet minuty ze swojego życia

oto słowo moje

Moderator usuwa moją opinię co kilka dni. A ja będę dodawał ją w nieskończoność, a jeśli moderator ponownie usunie mój wpis, to zobaczymy się w sądzie! TO JEST MOJA OPINIA O FIRMIE PARTNER TAXI WROCŁAW, W KTÓREJ PRACOWAŁEM I W KTÓREJ ZOSTAŁEM OSZUKANY !!!!! Mam prawo zamieścić prawdziwą opinię i to właśnie ona, ta powyżej. Proszę nie usuwać tego wpisu!!!

mm

praca 2razy 12g w dzien potem 2razy 12 w nocy potem 2 dni wolnego,zarobki - jesli zarobisz dla nich do 7000zł dostaniesz 20% tej sumy ..jesli przekroczysz 7000zL to masz 25% ,nie ma stawki godzinowej ,tylko prowizja

Stefani

Marne zarobki praca po 12 godzin odradzam !

darecki

omijajcie tą firmę szerokim łukiem no chyba,że chcecie pracować za grosze.wypłata przy dobrych wiatrach 1200 zł przy jezdzie 12 godzinnej na dobę 7 dni w tygodniu.Auta zasyfione !!!

takisamjakty

PARTNER TAXI (usunięte przez administratora)POZORNA RENOMA ZNISZCZONE AUTA PŁACA MNIEJ NIZ NA KASIE W BIEDRONCE ZADNYCH SZKOLEN UBEZPIECZENIA SKLADEK ZDROWOTNYCH NIC ŁYSY PAZERNY SZEF TYLKO NA WAS CZEKA NIE DAJCIE SIE OSZUKAC CHYBA ZE BRAKUJE WAM DWA LATA DO EMERYTURY ALBO MACIE 10 DZIECI I OPIEKA SPOŁECZNA SIE NA WAS (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Partner Taxi Wrocław - Wrocław

Partner Taxi Wrocław