Opinie o KRAKVET w Wieliczka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KRAKVET. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KRAKVET na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRAKVET w Wieliczka

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy KRAKVET organizuje staże dla studentów?

rak nieborak Nowy wpis

Jedno z najgorszych miejsc w moim życiu. Mają tam DUŻE braki w kulturze osobistej (delikatnie mówiąc). I te wypłaty gotówką, żywcem jak w latach 80. (to na pewno nie ma NIC wspólnego z oszukiwaniem fiskusa...) Zdecydowanie NIE polecam.

Monia77

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii o tym pracodawcy. Pracowałam tam przez rok. Atmosfera między ludźmi super. Szef i Dyrektor to normalni ludzie. Przełożony a zarazem przyjaciel. Nigdy nie odmówią pomocy. Jeśli jest się w porządku to oni również. Nigdy nie było problemów z urlopem, wcześniejszym wyjściem itp. Jeśli chodzi o mnie - polecam! Moje sugestie dla KRAKVET: Wszystko Ok! Oby tak dalej :) Lubię atmosferę w KRAKVET za: Imprezy firmowe!

Przecież wiemy
@Monia77

Piotrek, daj spokój.

rak nieborak Nowy wpis
@Monia77

Monia - 77 to twoje IQ ?

Ewa Nowy wpis

Bardzo bogaty asortyment, ceny ok, miła obsługa w sklepie. Lubię zamawiać wszystko online, bo nie muszę szukać w okolicy sklepów. Tutaj zawsze mam bardzo szybko dostawę.

Pakowacz

którtka rozmowa zachęcająca do podjęcia pracy

czy chce się panu pracować, czy mam wystarczająco siły do podnoszenia cięższych rzeczy, czy nie przeszkadza mi praca akordowa.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Zofia

Duży wybór wszelkich dodatków dla zwierząt. Mam różne zwierzaki, a wszystko to, co potrzebne oraz karmę kupuję tylko tutaj!

Amelia

Polecam . Obsługa profesjonalna, zawsze kupię dla królika wszystko co potrzebne.

Martyna

Super sklep - mam kota i szukałam karmy. Są tam marki, których nie znalazłam w innym sklepach z artykułami dla zwierząt. Polecam, jak najbardziej!

Patryk

Rozsądne ceny. Bogaty asortyment. Szybka i sprawna obsługa, bo paczki docierają w mgnieniu oka!

Hania

Lubię bardzo ten sklep, bo można znaleźć tutaj dosłownie wszystko to, co jest potrzebne dla różnych zwierzaków. Często robię tu zakupy i wiem, że zawsze wszystko kupię bez problemu!

Grażka

Fajny asortyment, zupełnie różny od dostępnego w popularnych sieciowych sklepach zoologicznych.

Maja

Kupiłam wymarzone legowisko dla mojego pupila. Polecam, bo mają rewelacyjne ceny!

Zosia

Karma dla psa dotarła do nas następnego dnia, dobrze zapakowana a do tego kupiona w atrakcyjnej cenie. Zawsze chętnie wracam do tego sklepu! Lubię zakupy tutaj!

Alek

Jestem bardzo zadowolony z zakupów. Dobre ceny, przesyłki na czas. Polecam!

Jola

Dobry asortyment zarówno karm, jak i zabawek/akcesoriów. Realizują bardzo szybko zamówienia, więc docierają one bez problemu. Ogromnym plusem jest to, że posiadają wiele karm premium.

Kacper

Przede wszystkim cenię firmę za duży wybór towaru w przystępnej cenie, często konkurującej z innymi sklepami.

Paulina

Bardzo dobrze wyposażony sklep zoologiczny, ceny są konkurencyjne! Jestem bardzo zadowolona, zdecydowanie polecam!

Maciek

Super sklep. W zasadzie znajduje się tu wszystko, co posiadacz zwierzątka potrzebuje. Ogromnym plusem jest to, ze poza "zwyczajnymi" akcesoriami, są tu rzeczy z wyższej półki oraz karmy premium. Chyba nigdzie nie ma aż tak dużego wyboru!

Pracowałem w tej firmie przez kilka dni 4lata temu. Moje zdanie jest bardzo negatywne. Po pierwsze miałem pracować na innym stanowisku pracy niż umówione... a pracowałem jako pakowacz. Praca miała być 8h (tak została mi przestawiona przez osobę która mnie rekrutowała oraz telefonicznie) a praca po pierwszym dniu trwała do 23 a zacząłem o 8:30 bo miałem wcześniej godzinne szkolenie, ogrom pracy(zamówień) trzeba szybko pracować co w konsekwencji objawia się złym skompletowaniem zamówienia klienta... Czas pracy był kilka krotnie wydłużany ponieważ wg kierownika zmianowy tryb pracy by się nie sprawdzał dlatego miałem zakończyć o 15:30 a mówili że jest wiele zamówień i żebyśmy jeszcze trochę dłużej zostali i stąd skończyłem o 23... Następnego dnia znów na rano... Wg mnie najgorszy pracodawca z jakim miałem styczność.

biszkopt

Już kilkanaście razy zamawiałem u nich karmy i smakołyki dla mojego goldenika i jakoś w większości było ok. Ze 2 x zdarzyły się "podmianki". Do przebolenia.

Mariusz
@biszkopt

Wpadki mogą przydarzyć się każdego. Ciekawi mnie jedna rzecz. Czy firma zatrudnia osoby do obsługi zamówień z tego sklepu internetowego? Może ktoś wie coś na ten temat.

Natalia

Jeżeli ktoś chce zamawiać w tym sklepie, radzę się 10 razy zastanowić. Dawno nie spotkałam się ze sklepem mającym tak głęboko w d.. klientów. I to wiernych klientów od lat. Po kolejnej Wielkiej Wpadzie ja już dziękuję za ich usługi, kłamstwa, wieczne zwodzenie i okłamywanie.

Zostaw merytoryczną opinię o KRAKVET - Wieliczka

• Jak się pracuje w KRAKVET?

Zobacz opinie na temat firmy KRAKVET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRAKVET?

Kandydaci do pracy w KRAKVET napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRAKVET