Opinie o ZWC „Millano” w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ZWC „Millano”. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ZWC „Millano” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZWC „Millano” w Poznań

xxx

olejcie milano , przecież na ręke masz 1700zł a jak cos oferują jakieś premie to to ściema , dadzą premie a uwalą od wynagrodzenia i jesteś w czarnej (usunięte przez administratora) nie pracuje tam i nikomu nie polecam tam pracować, każdy tam patrzy na ciebie jak by cie miał zaraz sprzedać za czekoladę, a hr jak by za jakąś kare robili ,

zenek z kopydlowa

Jestes studentka, chcesz byc inteligetna a tak dziecinne pytania zadajesz. Zadzwon do HR, a udziela Ci potrzebnych informacji.

hania

Tak do swiat wielkanocnych mamy ekstra stawke, nie jest zle praca lekka i przyjemna.

@hania

Kolega pracował w Millano w lipcu, stawkę miał 11 zł brutto, więc niską. A praca dość ciężka, dużo dźwigania, podczas zmiany kilka ton łącznie... A ta extra stawka to właśnie 18 zł brutto/ h ?

Katarzyna

Jako studentka mozesz pracowac praktycznie tylko przez agencje wiec stawka nie jest za wysoka , jesli przejmie Cie firma to mozesz liczyc na niezle zarobki powyzej 2500 zl.

@Katarzyna

Witaj Katarzyno, Wiem, że HR zajmuje się pośrednictwem pracy w Millano. Obecnie na razie nikogo nie szukają. Ale kolega pracował w lipcu i HR oferował tylko 11 zł brutto/ h, a teraz niby ta stawkę podwyższyli do 18 zł brutto, choć w to nie wierzę... dlatego chciałam zapytać o stawkę? wiem też ,że w Amazonie płaca 14 zł brutto/h.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ZWC „Millano”? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku PAKOWACZ wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Misia

Witam, jestem studentką i chciałabym pracować w Millano. Słyszałam,że płacą tylko 11 zł brutto za h, czy to jest aktualna stawka, czy obecnie podwyższyli stawkę ? czy płaca dodatek za prace w sobotę i niedzielę? a jest jakiś socjal?

pracownica k

ALE SCIEMA 2800ZŁ NETTO NAWET TAK NORMALNIE 2 SIE NIE MA PRZED WYPŁATA JAK ZROBIE SB I NDZ TO MAM A SOCJAL TU JEST UBOGI JAK ZNAJDE INNA PRACA TO STAD ODEJDE BO MAŁO PŁACA A ILE MOZNA ROBIC SB I NDZ W MSCU BEZ WOLNEGO ZADNEGO I DODAM GDYBY BYŁO 2800ZŁ TAK NORMALNIE TO NIKT Z KOBIET BY NIE ODESZŁA Z NORMALNYCH PRACOWNIC.

Pracownica

Ewka skąd te dane.2800 netto pod warunkiem że starczy Tobie sobòt i niedziel aby wszystkie przepracować.A co to jest dodatek wakacyjny.Chyba piszesz o innej firmie

ewa

2800 netto+swiadczenia swiateczne, dodatek za nocna zmiane, ewentualne nadgodziny 100%dodatek,dodatek wakacyjny zle nie jest

magdalena

Mogę wiedzieć jakie sa zarobki na produkcji kobiet które normalnie pracują na trzy zmiany bez nadgodzin bo lubie sobie porównać swoja wypłatę do innych firm sama pracuje na produkcji w systemie zmianowym i w branzy spożywczej i zarabiam 2500zł na reke bez nadgodzin bo u mnie nie ma gdzie pracuje plus bogaty socjal mam i opieke medyczna.Tylko dodam ze jestem pracownica ze stażem .

Lechu

Najlepiej jak sama sprawdzisz jak sie dojezdza,bedziesz miec obiektywna opinie

Magda

Jest ktos kto dojeżdża z Winograd? Chce złożyć cv jestem ciekawa jak wygląda dojazd

Z boku

Nareszcie coś się ruszyło bo taki spokój był i w końcu jest ta pożywka firmowa. Pierdoły i pomówienia choć jest coś nowo-starego. Bicie piany aby ukryć swoją niemoc i nieudolność w tych czy tamtych sprawach. W końcu można wysłać tu czy tam jako donos e-maila na kogoś i spokój.Jednak piana w końcu opadnie i obnaży głupotę. Jednak co tam po trupach do celu "młode wilki".

PPHU

Mechanicy dobrze zarabiaja jednak zastanów się czy potrafisz uodpornić się na tego typu zamieszki jak na forum. Bo prawdą jest ze problemy kobiety same SOBIE stwarzają i musisz izolować się od "pomówień "

Ile zarabiają mechanicy?

Love

A To założę się ze pisał ten co do połowy firmy wypisuje i każda go olewa. Haha

P

Hej hyba cos ci się pomyliło.Niestety nam za rozmowy nie placa .tylko za prace którą wykonujemy.A ty lepiej weź się do pracy a nie za psychologa się bawisz.Jak mamy pracować jak niemasz czasu nam kartonów i etykiet zamówić.I przestań już się osmieszac.

!!!!

Przestań przeżywać. Weź się do roboty!!!!!!!!!! Było minęło.

gosc

Jezeli chodzi o mechanikow, praca w porzadku zarobki bardzo dobre a nowi mechanicy bardzo mile widziani!

E

Kolego,jak pewnie wiesz za takie obelgi grozi kara( podstawa prawna KK art.216§ paragraf drugi) ja z tej możliwości skorzystałam ( zgłoszone do odpowiednich organów)

P
@E

Pan Michał niech nie pisze takich głupot na innych i niech nie obraża .To ty weź sie do pracy.a nie obwiniasz niewinna osobę. Zastanów się człowieku co piszesz wstyd.

Zmiana K.K

Nie życzymy sobie zeby ktoś opisywał pracowników z naszej zmiany! Czy wy kobiety nie macie co robić? Nie macie swoich problemów?! To jest forum o firmie, zarobkach itd a wy tu sprawy prywatne wtracacie?! Co tu ma do szukania opinia a wagowych,brygadzistkach, mechanikach i ich rodzinach?! Proponujemy zabrać się za pracę zająć się rodzina i dziećmi jeżeli ich nie macie to usiądzcie i zastanówcie się same nad swoim zachowaniem a nie oceniajcie innych. Pozdrawiamy zmiana Pani Kasi. Która wcale nie pluje żółcia jak to któraś inteligentna napisała.

Zostaw merytoryczną opinię o ZWC „Millano” - Poznań

• Jak się pracuje w ZWC „Millano”?

Zobacz opinie na temat firmy ZWC „Millano” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZWC „Millano”?

ZWC „Millano”