Opinie o Belma Accesoriess Systems w Białe Błota

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Belma Accesoriess Systems. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Belma Accesoriess Systems na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Belma Accesoriess Systems w Białe Błota

Planista OP

Dzien dobry, pofatygowalem sie wejsciem na te forum i dodaniem swojej opinii jak to wygladalo z mojej strony. Aplikowalem do dzialu planowania produkcji. Spelnialem wszystkie wymagania co do doswiadczenia i umiejetnosci, podalem rowniez niezbyt wygorowana stawke bo zalezalo mi na podjeciu szybkiej wspolpracy. Telefon od Pani rekruter dostalem w ten sam dzien z zaproszeniem na rozmowe. Pojechalem na 1 rozmowe, Pani rekruter bardzo mila, konkretna, to samo planista ktory byl obecny na rozmowie. Trzy dni po rozmowie dostalem zielone swiatlo zeby przyjechac na rozmowe z KIEROWNICTWEM i uwaga tu dopiero byla jazda :) Byl kierownik i kierowniczka , zaznacze na poczatku do Pani kierownik nic nie mam , bystra konkretna babka z "normalnym" zestawem pytan w moja strone. Za to rozmowa z Panem obok byla conajmniej zenujaca. Czlowiek ktory prowadzil przesluchanie, a nie rozmowe kwalfikacyjna. W trakcie rozmowy rzucal jakimis glupimi stwierdzeniami , probujac od poczatku mi cos udownodnic ,( tylko co? ?) Mialem wrazenie ze Pana interesuje bardziej moja poprzednia wspolpraca niz ta ktora wspolnie zamierzamy podjac :) Bylem w swoim zyciu na kilku rozmowach kwalfikacyjnych, na totalnie rozne stanowiska, nie mialem okazji widziec takiego cwaniactwa i (usunięte przez administratora) jakie pokazal ten Pan. Cale szczescie nie zostaje dluzny i zadalem Panstwu na koniec rozmowy zestaw pytan, przy ktorych milosciwy mial spory problem aby odpowiedziec :) w dodatku odpowiadal inaczej niz rekruterka na 1 rozmowie ( czyli zwyczajnie KLAMAL) , i bu drogi Panie, wpadles we wlasna pulapke ! :) Po wyjsciu z gabinetu wiedzialem juz ze nie podejme z ta firma zadnej wspolpracy, bo jesli takie akcje zdarzaja sie na rozmowie o prace to jak dopiero bedzie dalej :) Moje przekonania na temat tej firmy potwierdzily sie dodatkowo w momencie kiedy minal czas odpowiedzi z ich strony i telefonu nie dostalem :) ( mieli zadzwonic jaka jest decyzja, pozytywna czy nie , ale mieli dac znac). Serdecznie pozdrawiam i zycze duzo awarii na produkcji :)

Pick
@Planista OP

W tym biurze nic się nie zmieni,dopóki tam jest niedoszef kwasinski Ogłoszenie jest prawie rok czasu, i nie mogą znaleźć kogoś normalnego Teraz jest rekrutacja wewnętrzna,widocznie myślą że jakiś głupek się zgodzi na przejście Ale pani z HR zapomniała napisać w ogłoszeniu,jaką tam jest miła atmosfera,i jaki tam jest (usunięte przez administratora) ze strony szefa Najgorsze jest to,że ten (usunięte przez administratora) jest nie do ruszenia.Ta osoba nie ma żadnego pojęcia o planowaniu, on nie jest stworzony do zarządzania ludźmi Ta osoba,ro jest najgorsze co może być w tym biurze

Jaki jest wkład kierownictwa Belma Accesoriess Systems w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Niespodzianka

Teraz jak nie ma pracy kierownik robi wszystko żebyś sam lub sam się zwolnił

Czy Belma Accesoriess Systems oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Krzysztof

trafiłeś w sedno plus problem nietykalności obcokrajowców i z reguły za nich dostanę Polak. Lidery nastawieni typowo na ochronę obcokrajowców.

Czy pracodawca Belma Accesoriess Systems motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Były pracownik Nowy wpis

Oczywiście że tak... Zbieraniem premi, notatkami służbowymi i naganami.

Planista OP

Pick Nowy wpis
@Planista OP

On

Zależy jaki kierownik, znam kilku którzy potrafią rozwiązywać takie problemy chodź w takiej sytuacji wydaje mi się że idzie to droga służbową. Czyli najpierw lider musi chcieć by coś zmienić i swoją sugestie daje kierownikowi potem wiadomo...chodź wątpię w to żeby nie szło tego załatwić. Zawsze próbują przenieść na inną zmianę itp. Ale trudniej jest coś zmienić jeśli nie ma na to wystarczającego składu. Np. Jeśli pracujesz w dziale w którym jest jedną zmiana i jeden zespół Jeśli jesteś nowy, to chyba wiadomo że na pewno nie wymienia całego zespołu ale wiem że na pewno jest duża szansa na to aby ubiegać się o przeniesienie, lecz z tym również bym uważał by nie trafić z deszczu pod rynnę... chyba że naprawdę budząc się rano do pracy rozważasz czy iść tam czy po drodze lepiej mieć wypadek samochodowy trafiając NP. W drzewo byle tylko mieć kółka dni wolnych i spędzić je sobie spokojnie w szpitalu. Radziłbym spróbować najpierw porozmawiać o tym z kimś... są ludzie którzy chętnie pomogą...

Takisemja

żaden, wręcz przeciwnie robią wszystko aby pracownikowi odechciewalo się pracować aby obinzac koszta i zatrudniać obcokrajowców ze wschodu za pośrednictwem agencji na zleceniówkach

Niespodzianka Nowy wpis

Teraz jak nie ma pracy kierownik robi wszystko żebyś sam lub sam się zwolnił

Czy w Belma Accesoriess Systems zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Takisemja

w pierwszej kolejności zatrudniani są obcokrajowcy ze wschodu, w tej firmie Polak jest traktowany jak intruz

Spawacz

wiadomo pierwsze co to dane osobowe później pytania na temat co oczekuję od zakładu ile bym chciał zarabiać itd obietnice obietnice obietnice a w praktyce zupełnie co innego.......

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta
Novacode Sp. z o.o.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Handlowiec (usługi telekomunikacyjne)
MRS Telecom Sp. z o.o.
Krz400

Czy to prawda , ze w tej firmie nie ma szkoleń i nie mozna wypracowac ściezki rozwoju? Ta informacja pojawia sie w wielu wypowiedziach. Patrzę na oferte tej firmy, ale w przypadku braku możliwości rozwju nie ma sensu aplikowac... Prośba o informację

DŻEJ
@Krz400

Cześć, są szkolenia na różnych stanowiskach. Ścieżka rozwoju zależy od tego na jakie stanowisko trafisz. pozdrowienia, wieloletni pracownik.

Lol
@Krz400

Oczywiście że nie ma. Tu się rozwija jedynie papier toaletowy. Nie polecam.

@Krz400

jedyna ścieżka rozwoju prowadzi na autobus lub na parking (o ile masz szczęście) a jak nie masz szczęścia to kilometr w las do auta aby szukać nowego pracodawcy

anon

Cześć, od razu po rozmowie oferują umowy o pracę.

Robol
@anon

Bo nawet z gwarancją umowy nikt nie chce tam robić...świadczy o tym choćby to że nawet Panie z biur i inżynierów procesu wysłano na produkcję bo nie ma komu robić..BAS boleśnie upada...a i tak nikt tego zdaje się nie widzieć

Krzysztof
@Robol

Czemu ludzie nie chcą tu pracować? To jakiś głębszy problem z kierownictwem, podejściem do pracownika, czy co?

@Krzysztof

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Belma Accesoriess Systems? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Waldi

Po pierwsze jaki problem? Nie wiem jak na innych działach ale na naszym nadgodziny są dobrowolne. Motywują nas dodatkową kaską płatnymi Godzinami + 50% albo 100% (naszej stawki godzinowej). Gdy jest dużo pracy zachęcają w danych okresach 50% na 100% (Czyli wszystkie nadgodziny płatne są nasza stawka + 100%(naszej stawki)).

Wasyl

Nadgodziny nie są wykazywane i są dodane do premii.

A. M.

Firma przechodzi samych siebie. Dziś została ugotowana zupka, ale tylko dla wyżej postawionych z góry. Zwykły pracownik jest nie doceniany i (usunięte przez administratora)za wszystko. W zeszłym roku obiecali podwyżki i (usunięte przez administratora)

Mały

Witam, czy w Firmie BAS jest stołówka w której wydawane są posiłki ? Ile czasu trwa przerwa ?

Reiś
@Mały

Tak, kuchmistrz GazTuńczyk każdego poranka zaczyna pracę od smarowania masłem i krojenia chleba dla pracowników. Jeśli dobrze zagadasz to nawet po południu potrafi wyciągnąć kromkę z plecaka.

Daw
@Mały

Tak, 20 min

Zbyszek

Na dziale CNC: krawędziarki, wykrawarki - HAŁAS nie do wytrzymania, który jest bardzo szkodliwy dla zdrowia. Nie polecam.

@Zbyszek

Do teraz taki hałas tam jest czy może coś z tym zrobili? Wprowadzili może jakieś środki prewencji czy coś?

GazAstral
@Katarzyna

Tak, każdy kto ma cokolwiek do powiedzenia jest uciszany - to chyba dobrze

@GazAstral

to zależy pewnie jeszcze od tego co kto miałby do powiedzenia. Czyli sytuacja związana z tym hałasem nie uległa żadnej poprawie? Nie było to nigdzie zgłaszane jeszcze? pytam, bo sama jestem ciekawa czy faktycznie jest tak szkodliwy, nikt tego nie badał?

GazAstral
@Katarzyna

Oczywiście, hałas był zgłaszany. Były robione badania, procesy były analizowane, finalnie wyniki okazały się dość oczywiste, mianowicie, mały pies głośno szczeka.

@Zbyszek

Hałas to tam był zawsze, najgorsze jest to że fałszują pomiar jak zmieniają park maszynowy, i umoczeni w tym są ludzie od mistrza do dyrektora produkcji nie wiem jak oni mogą z tym żyć i spojrzeć ludzia w oczy.

Stary pracownik

Czas stąd odchodzić wprowadzili 4dniowy tryb pracy wszystkie piątki wolne do odrobienia albo z urlopu

Jack
@Stary pracownik

Najgorsze jest to ze Ukraincy w piatki beda przychodzic...malo tego..beda jeszcze nadgodziny miec...Za fajki nie placa...za obiad nie placa a polakow na w5 albo urlopy...Ladnie nas zrobili...Dziekujemy...My POLACY...

MP
@Jack

Bo to prawda?

Aleksandra
@MP

Serio to prawda? Że tam wprowadzono 4 dniowy dzień pracy? Wiesz coś może? Czemu te dni są do odrobienia właściwie w takim razie?

Jak długo trwa proces awansu w Belma Accesoriess Systems?

Odpowiedź

Nieskończenie… czekasz tak długo, aż się zwolnisz i znajdziesz inną robotę. W tej firmie jak nie masz znajomych na stanowiskach kierowniczych to nie masz co liczyć na awans. Zatrudnią swojego kolegę.

Antoni
@Odpowiedź

Czyli bez pleców i poparcia nie ma co liczyć na awans? A jeśli chodzi o rozwój? Są szkolenia? Czy tylko dla wybranych?

Odpowiedź
@Antoni

Bez dobrych pleców nie licz na awans. Szkolenia to z BHP i ppoż.

@Odpowiedź

czyli piszesz o tych wstępnych a co potem? mnie chodzi o coś zewnętrznego, dają taką opcję?

Mam blisko do BAS i mysle czy by nie zaczac tam pracy. Jaka jest tam struktura? Robol-brygadzista produkcji-kierownik produkcji czy cos wiecej? Robi sie swoje i ma spokoj czy kazdy sie dopierdziela do roboty bo uwaza ze lepiej mozna coś zrobić (kontrolerki, grygadzista) ?? kierownictwo kreci sie po halach czy siedzi za biurkiem?

Wiktoria
@Kandydat

Skoro masz blisko do firmy to co się mówi o pracy tam w okolicy waszej?

Robol

Przyszedłem jako nowy pracownik do Belma Accesesories System. Przychodząc do BAS'u myślałem że to bardzo fajna i rozwojowa firma. A teraz tak zupełnie szczerze. Pracowałem w kilku firmach jestem bardziej człowiekiem który nie stwarza żadnych problemów robi swoje i po prostu pracuje. Ale ludzie z jakimi tutaj się ma doczynienia z zarządem który jest obojętny na wszystko. Jest po prostu patologiczne inaczej nie można tego określić. Przymusowe nadgodziny. Atmosfera tragiczna. Każdy ma siebie totalnie gdzieś nikt ci nie pomoże nikt nie chce nawet poświęcić ci chwili żeby cokolwiek wytłumaczyć. Albo jak tłumaczy to się na ciebie wydziera. Wszędzie pełno panów w życiu mi nie wyszło więc muszę się odegrać na tobie. Nie mam zamiaru zostać tu ani chwili dłużej. Można by było napisać wiele ale szkoda szczepić ryja. Odradzam wszystkim tym którzy chcą aplikować.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Belma Accesoriess Systems? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

DŻEJ

Cześć, można wziąć urlop albo skończyć pracę wcześniej; w zależności od potrzeb - do uzgodnienia. pozdrawiam

Slonik

Firma dramat żal mi tych ludzi którzy tam pracują 17 brutto to nawet na sól i chleb człowiek nie zarobi

Czy pracodawca Belma Accesoriess Systems organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ziom

Niestety nie

Honorata
@Ziom

A czy pracownicy zgłaszali taką chęć do pracodawcy? Może wystarczy coś na temat szkoleń wspomnieć i uda się dogadać w tej kwestii? Jak myślisz?

Tomasz

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje i w zależności od tego co robi. Ta kwestia jest negocjowana podczas rekrutacji!

Gen

Jakiś czas temu pracowałem w tej firmie. Z perspektywy - największą zaletą pracy w BAS był szybki dojazd do firmy. Pracowałem dwa lata. Z nikim nie utrzymuję kontaktu. Ludzie są tam z przypadku. Nie tworzą zgranych zespołów. Ale pewnie tak jest w każdej dużej firmie. Płaca? Zdaje się, że jak nie umie się czegoś naprawdę dobrze i się nie ma konkretnego wykształcenia to nigdzie się nie zarobi.

Ile zarabia loda / brygadzista w tej firmie ??

Zostaw merytoryczną opinię o Belma Accesoriess Systems - Białe Błota

• Jak się pracuje w Belma Accesoriess Systems?

Zobacz opinie na temat firmy Belma Accesoriess Systems tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Belma Accesoriess Systems?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Belma Accesoriess Systems?

Kandydaci do pracy w Belma Accesoriess Systems napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Belma Accesoriess Systems