Opinie o Euroverlux w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Euroverlux. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Euroverlux o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euroverlux w Gniezno

Hej, czy w firmie Euroverlux płacą za nadgodziny?

W życiu, za żadne nadgodziny złotówki nie uraczysz, wyślą cię na wolne za nadmiar godzin, w trzy miesięcznym okresie rozliczeniowym nie ma z tym problemu

Józek
@Ania

A ja za nadgodziny czasem miałem płacone.

10 lat.

Praca jest ciężka, maszyny jadą na maksa a jest zawsze źle bo ciągle mało.

Prawda

Odradzam pracę w tej firmie. Podwyższają co chwilę normy ale płacą ciągle ta sama. Najniższa krajowa. Ciągle coś robią za ludzkimi plecami. Pracownicy traktowani są skandalicznie jeśli ktoś idzie na l4.(usunięte przez administratora)O podwyżkach nie ma co myśleć prawie wg ich nie ma a jak już są to śmieszne. Z premia jest podobnie śmiesznie niska. Ludzie na produkcji są jeszcze wporzadku lecz(usunięte przez administratora)Jak się starasz to nawet słowa dziękuję nie usłyszysz. A jeśli zrobisz coś źle to będą ci to długo wypominać. Najlepiej jakby też zakład zamknęli lub zmienić w nic totalnie całe (usunięte przez administratora). Odradza pracę w tym zakładzie.

Prawda@
@Prawda

Pracowałem tam i masz rację. Nie jest dobrze w tej firmie.(usunięte przez administratora)Ale niektórzy to się nie przyznaje do tego bo się boją. (usunięte przez administratora) Najniższą krajową dadzą starym pracownikom A młody przyjdzie i dostaje więcej. Zero szacunku do prscownika

Obecny
@Prawda

Pracuje w tej firmie obecnie i to co piszecie jest prawda. Ludzie się niektórych kierowników boją i nie piskna słowem. Nie dziwię się że ludzie stąd odchodzą i nie chcą nowi przychodzić a tyczy się to wszystkich działów.

pracująca
@Prawda@

nie jest idealnie, ale tak źle jak piszecie to też nie jest. Ja nie czuję się traktowana jak rzecz, jeśli jest jakiś problem to kierownictwo go rozwiązuje, oczywiście nie zawsze rozwiązanie jest zadawalające, ale nigdzie nie ma tak by wszystko było idealnie i po naszej myśli. Wynagrodzenie płatne jest na czas, a często i nawet wcześniej, wysokość premii nie zawsze satysfakcjonuje, ale przynajmniej premia jest- a mogłoby jej nie być. Nie wiem z czego wynikają wasze flustracje, ale widocznie nie wiecie jak jest w innych firmach. Stare przysłowie " wszedzie dobrze gdzie nas nie ma :-)

Anka

4 brygady wprowadzają za najniższą krajowa.. Śmiech na sali, uciekać jak najdalej od tej firmy

@Anka

@Anka, rozumiem. Da się to jakoś podbić premią? Na przykład za ilość pomalowanych butelek...

Pracownik Produkcji

Ok. CV rozbudowane o pracę tez na czarno spokojna rozmowa

Lubią ludzi z doświadczeniem różnym nawet nie udokumentowanym. Ludzi spostrzegawczych .

Mirek

Jeśli ktoś tu przychodzi aby się jakoś rozwinąć czy też myśli że uda mu się awansować lub zarabiać dobre pieniądze to się bardzo zawiedzie. Możliwosci rozwoju 0 cały czas człowiek stoi w miejscu. Z wynagrodzeniem jest podobnie. Bardzo małe pieniądze za tak ciężka pracę. Dotyczy się to pracowników na lini jak i operatorów. Dobra rada jeśli chcesz dobra prace omin ten zakład szerokim łukiem.

Operator

Odradzam całkowicie, pójdziesz na operatora a tu ci butelki kazać będą nakładać jakbyś jako pracownik liniowy był, ściema na każdym kroku, najbardziej na samym etapie rozmowy z kadrowa

Zwariowana

W tym zakładzie wszystko jest nie tak. Z miesiąca na miesiąc coraz gorzej. Oczekują od pracownika zaangażowania w 100% (usunięte przez administratora)nie potrafi zorganizować spotkania i przedyskutować problem bo najlepiej zrobić wszystko za plecami. Praca nie należy do lekkiej, a zarobki są tam najniższe jeśli chodzi o zakłady produkcyjne w Gnieźnie.

@aga

Nie jest dobrze na produkcji pod każdym względem, zarobki najniższe a praca ciężka. Bedziesz niepotrzebna to po prostu znikasz jako liczba i to np. super kadrowa ci powie jak w ostatni dzien umowy przyjedziesz do pracy ze juz wiecej nie musisz bo jestes niepotrzebna. Nie wazne jak pracujesz jestes cyfrą tylko, ostatnie czasy pokazuja traktowanie Omijać z daleka - dobra rada!!!!!

Staszek

Nie ma idealnych osób więc skupmy się na tym, że firma to dobry pracodawca i róbmy swoje.

Śmiech na sali
@Staszek

Jeśli to dobry pracodawca do rzeczywiście ktoś opiniodawca dał niezłe w łapę. Dobra firma to jedna wielka ściema. A jeśli chodzi o szacunek do człowieka to nie ma go wg.

Lis
@Staszek

Dobry pracodawca? Kto to pisal? Chyba dla nowych pracownikow ktorzy przychodza i na start dostaja prawie 3500zl a stary pracownik (operator) zap...a za grosze.

ogarnięty

@Konstanty napisał dość dużo prawdy.. może w sumie całą. Na dziale produkcji tak to niestety wygląda, nowe osoby które przychodzą są w sumie traktowani jako liczby dla kadrowej, która tylko cel kwartalny wykonuje i to się liczy. Po za działem produkcji ludzie źle nie mają. Niestety HR nie daje rady ponieważ gdziekolwiek w Gnieźnie pójdziesz do pracy warunki płacy i pracy są lepsze. A tu praca do lekkich nie należy, 15T butelek przez 8H przenieść kręgosłupem to nie jest lekka sprawa.

Bogdan
@ogarnięty

Rzeczywiście, z tego, co piszesz, wynika, że warunki pracy nie należą do najłatwiejszych. A czy ma to swoje odbicie w wynagrodzeniu bądź premii/benefitach pozapłacowych? "Ludzie źle nie mają" tzn. na co mogą liczyć pracownicy?

Konstanty

@Pracownik To dziwna opinia. Firma ma opinię dobrego pracodawcy więc trzeba było zapracować na nią!!

Rychu
@Konstanty

Tu jest raczej robione wszystko na pokaz. Aby poznać prawdziwa opinie trzeba by było spytać się aktualnych pracowników a nie ludzi którzy tylko walczą o stołek.

Jeśli chodzi o tą pracę. Warunki i płaca skandaliczna.(usunięte przez administratora)Liczy się tylko wynik. Nie zważając na ludzi. Nie polecam i stanowczo odradzam.

Bartosz

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Ponad to tak rzadko piszą pracownicy, że potwierdza się wszystko

Taktoja

Witam ,słyszałem że ponoć zatrudniają nowych pracowników i chciałbym się zapytać osoby które tam pracują jakie są zarobki i czy pracuje się w weekendy ? Z góry dzięki za odpowiedz

Iwona

Firma Euroverlux otrzymała tytuł Mecenasa Kultury roku 2017 - (Link http://www.verallia.pl/pl/aktualnosci). Jak taka firma traktuje swoich pracowników? Już dawno nie wypowiadaliście się na tym wątku forum. Jak firma prezentuje się jako pracodawca? Dobrze się wam pracuje?

szczyrbol

A dlaczego nie jutro?

kasjar

W piątek zapraszam wszystkich serdecznie do przeczytania ciekawego wpisu:)

Zuza

Dobra praca jest przyczyną tej ciszy na forum?

Patryk B

Witam Chciałbym sie zapytać o wynagrodznie mniej wiecej ile sie dostaje na reke w tej firmie i jaki wymiar godzin ? Czy ktos kompetentny moze odpowiedziec na te pytanie a nie osoby ktore Wokoł siebie robia zamieszanie :D Pozdrawiam Patryk B

yyyyy

Dawaj poczytamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Euroverlux - Gniezno

• Jak się pracuje w Euroverlux?

Zobacz opinie na temat firmy Euroverlux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euroverlux?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euroverlux?

Kandydaci do pracy w Euroverlux napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euroverlux
2.7/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Gdańska 129
    62-200 Gniezno