Opinie o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FRoSTA sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FRoSTA sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Lolo

Generalnie wszystko miło, sympatycznie, konkretnie. Pytania praktyczne, sprawdzają po prostu wiedzę i umiejętności potrzebne na danym stanowisku, chwila rozmowy po angielsku. Jedyny minus za brak feedbacku, chociaż była deklaracja, że dostanę feedback, nawet jeśli nie dostanę pracy.

Jak wyglądają warunki finansowe? Czy firma przewiduje jakieś premie?

Co myślicie o pracy jako operator wózka widłowego, bo jestem, dobrze nastawiony na aplikowanie, ale chciałbym też spojrzeć na pracę realnie? Na wynagrodzenie składa się podstawa, premia za wyniki i dodatek zmianowy. Dajcie znać ile wynosi każda z tych kwestii, bo bardzo mnie interesuje w szczególności ten dodatek zmianowy. Co wchodzi w skład tych pozostałych prac oprócz obsługi wózka?

Lolo

@Lolo

A długo trwa sama rozmowa? Bo mnie akurat ta kwestia bardzo stresuje i wolę szybko mieć to z głowy. Te pytania po angielsku to mega trudne są, czy idzie sobie poradzić jak ktoś kiedyś się w szkole uczył? Mówili w jakim maksymalnie czasie dadzą odpowiedź?

Staszek
@Lolo

Dokładnie tak jest jak mówisz. Pytałem że 3x czy na pewno się odezwę. Ależ oczywiście!!! Po takiej akcji cieszę się że tam nie pracuje. Z (usunięte przez administratora)na wstępie nie chce myśleć co by było później. Do tego jeszcze biedronka daje więcej zarobić na magazynie niż producent tego szamba dla trzody hlewnej.

@Staszek

Czyli warunki finansowe zostały ci odrazu przedstawione na pierwszej rozmowie. Można wiedzieć jakie? Oprócz wynagrodzenia jakieś inne dodatki? A sama atmosferę rozmowy oceniasz pozytywnie?

Kasia Nowy wpis

Jak wyglądają warunki finansowe? Czy firma przewiduje jakieś premie?

A na rozmowie kwalifikacyjnej pytają o byłe miejsca pracy, może chodzi o zdobyte doświadczenie? O jakich stanowiskach tu piszesz, które mają płacone najniższą? Czy po tych trzech dnia ciągłej pracy należy się wolne?

Jarek

Problem z produktem ,ryba z brokulami tak naprawdę zawiera alergeny takie jak migdaly,nie ma tego na zewnętrznej stronie opakowania co wprowadza konsumenta w błąd,może w ekstremalnych warunkach doprowadzić do zgonu.Można by się doszukiwać podobnych zagadnień ale chyba będzie dość niestety:(

@Jarek

Skład jest podany proszę nauczyć się czytać filety z RYB białych 55% sos 36% (brokuły 10 %, woda, ŚMIETANA crème fraîche 8%, MASŁO, SER Edamer, skrobia ryżowa, sól, TWARÓG, skrobia ziemniaczana, cukier, mąka ryżowa, gałka muszkatołowa, czarny (usunięte przez administratora) kurkuma) brokuły 7% prażone płatki MIGDAŁÓW 1% woda Alergeny Laktoza, ryby, migdały. Może zawierać: gluten, gorczycę, seler, soja.

ETAPY REKRUTACJI 1. Rozmowa z kiernikiem i hr 2. Test umiejętności miękkich Podziekowanie bez feedbacku ;) Rozmowa ok choć nikt nie zapytal o konkretna wiedzę, potrzebna na danym stanowosku. Chwila romowy po angielsku. Proces rozwleczony na 3 tygodnie i niedotrzymuja terminów, ktore sami podają z odpowiedzia.

O doświadczenie, dlaczego akurat frosta, po angielsku klasyka najciekawsze doswiadczenie zawodowe/innowacyjny pomysł w pracy.

Jaka jest kultura pracy w FRoSTA sp. z o.o.?

A jak ktoś się do tego nie stosuje? Bo nie zawsze szybkość idzie w parze z jakością i można przez to popełniać błędy. Czy chociaż za większą ilość ogarniętej roboty firma docenia ludzi i daje premie? Kto ponosi ewentualną odpowiedzialność, gdy przez pośpiech coś nie wyjdzie?

Hej, co myślicie o praktykach w tej firmie. Przejrzałam ich stronę, zakładkę praktyki i jestem skuszona, zwłaszcza że piszą że można zostać po praktykach. Interesuje mnie obszar handlu, bo w tym kierunku robię szkołę. Czy jest tu ktoś kto był na praktykach i może napisać jak to wygląda, czy każdego biorą, jak przebiega rozmowa o praktyki, czy faktycznie można się coś nauczyć, czy tylko przynieś, podaj, pozamiataj?

PracownikInnnegoKorpoWBdg

Hej. Jakie są u was zarobi dla nowo zatrudnienionego operatora z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu linii produkcyjnej? Jakie mają stawki, bemefity pracownicy pracujący 15 lat< ? Jestem pracownikiem innej dużej starej firmy w Bydgoszczy i jestem ciekawy czy tylko u nas tak w uja lecą...

Dzik
@PracownikInnnegoKorpoWBdg

Myślę, że pewnie podobnie ja sam pracuje tutaj ponad 10lat i nowy operator bez doświadczenia dostaje prawie taka stawkę co ja i jeszcze mam go przeszkolić.

Nieznajomy

Kiedy rusza rekrutacja na operatorów w zakładzie? Żadnych propozycji pracy nie ma tylko na te na najlepsze, niepotrzebne stanowiska.

Łuki 6666

Witam jak wygląda praca na wózkach widłowych w firmie ile można zarobić?

@Łuki 6666

Dzień dobry Panu, operatorzy wózków widłowych w naszej firmie wykonują zadania w różnych obszarach. Może to być magazyn suchy, mroźnia (chłodnia) oraz teren zewnetrzny w obrębie zakładu. I w zależności w jakim obszarze pracownik wykonuje zadania różnią się one stopniem trudności (wysoki skład) czy warunkami atmosferycznymi (np. zimno) w jakich praca jest wykonywana. To z kolei rzutuje na wymagania jakie mamy w stosunku do pracowników odnośnie doświadczenia, a to wiąże się z odpowiednim dostosowaniem wynagrodzenia. Zachęcam zatem do złożenia aplikacji i dowiedzenia się więcej podczas rozmowy z rekruterem, już w oparciu o konkrety.

Zbigz
@Łuki 6666

Mi zaproponowali mi kiedyś 500 brutto więcej niż w mojej firmie CD Bydgoszcz Lidl, ale u nich jest do podstawy jeszcze 20% premii za obecność. Nie poszedłem bo praca zmianowa i ciągle widzę ich ogłoszenia. Teraz prawdopodobnie zarabiam tyle samo na dwie zmiany tylko że są inne dodatki z cyklu wczasy pod gruszą i premie kwartalne. Nie zależy mi tak na tym. Wolę mieć stałe zaplanowane zarobki. U nas na jedną zmianę można zarobić do 4500 netto na najniższym stanowisku bez szkoły

Basia
@Zbigz

Ta premia za obecność jest tylko, jak nie ma się ani jednego dnia absencji? Czy jak się coś ma, to jest po prostu ta premia zmniejszana? Ktoś coś wie?

W Bydgoszcz FRoSTA sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Elektryk. Wziąłeś udział w tym procesie? Napisz, na co potencjalni kandydaci powinni zwrócić uwagę przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Joanna

Wiele pytań o produkcję, zero odpowiedzi. Pracownicy, pomóżcie trochę. Powiedzcie przynajmniej jakie zarobki na start, jakie plusy firmy i czy warto aplikować?

Mistrz

Co się stało, że Waszych produktów już nie ma w Lidlu?

Jakub

Kto to są i co konkretnie mówią, że tak dosadnie to określasz? Co do kasy zaś, to może podasz kwotę, żeby łatwiej było samemu ocenić, czy porządne?

Chętny

Jak wygląda sprawa z przełożonymi na produkcji? Są raczej normalni czy toxik?

Katarzyna
@Chętny

A jak już mowa o przełożonych na produkcji, to wiecie, czy brygadziści to są osoby z awansu, np. byli szeregowi pracownicy produkcji, czy rekrutowali ludzi z zewnątrz?

Lord

Witam, jak tam, macie dużo pracy? Poszukują teraz ludzi do produkcji?

Cześć, czy to ogłoszenie na pracownika gospodarczego nadal aktualne? Chciałam się dowiedzieć, czy wciąż szukają i, jeśli tak, to jeszcze czy gwarantują jakieś zakwaterowanie takiemu pracownikowi może?

Oj
@Marta

Taķ zakwaterowanie plus darmowe obiady ...

Beata
@Oj

Można prosić o więcej szczegółów dotyczących tych dwóch aspektów? Jak z tym zakwaterowaniem się sprawy mają, coś konkretnego odnośnie warunków na chwilę obecną? I ocena co do obiadu by się przydała, bo różnie może być

Stanisław

Witam, czy orientuje się ktoś czy jest możliwość odbierania odpadów poprodukcyjnych z firmy Frosta?

dee

te ogłoszenia to chyba ściema, zeby były, sama Ukraina pewnie pracuje, więc jak ma być dobrze? Stawki wtedy nie wzosną. Dziękować Pisowi.

Gaall

Jaka jest stawka godzinowa dla nowego pracownika na produkcji?

matiii119

Witam, jaki jest system pracy na produkcji ?

Zostaw merytoryczną opinię o FRoSTA sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w FRoSTA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FRoSTA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRoSTA sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FRoSTA sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FRoSTA sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRoSTA sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 966 ocen.

FRoSTA sp. z o.o.