Opinie o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

ccccccccccc

Co tam u Was, nie paca ya prace, do kiedz miala bzc wzplata

tyu

wypłata miała byc do 20.10 i nie ma. oszusci i zlodzieje

gutek

Przed chwilą napisałem opinię i co??? Cenzura w demokratycznym państwie???

mac

Pracownicy z Ukrainy nie pojawili się w pracy od wczoraj , nie ma płacy nie ma pracy...

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dam pracę w firmie Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Ggl

W piatek Pacynce chyba juz nasienie na dekielek bilo bo lazil po hali i sypal naganami. Moze zamiast karac, dac wyplate w terminie? Jak moga byc problemy ze sprzedaza wagonow (jesli ktos sklada zamowienie na X wagonow to znaczy ze je bierze i nie trzeba sie o to prosic). Takie bajki wciskajcie sobie.

elvis

hahaha, wypłata? zapomnij, nie bylo dzisiaj i nie nazywaj tej jałmużny wypłata.

gutek

I co tam słychać na Ekk wypłata dzisiaj była?

Ten wielki WAGON to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Padnie ten zakład tak samo jak Tabor Szynowy!!! Tylko niech skończą wagony dla PKP!!! Burdel i tyle!!! Złodzieje i krętacze!!! Mówili że miało być lepiej a tu kibel był jest i będzie!!! Dojdzie do plajty zobaczycie!!! Nawet sam Pan Prezes Świerczek temu nie podoła!!!

czarny

Co to jest za dyrektor firmy Adam G pijak nie znajacy sie na niczym tylko przesladowaniu swoich podwładnych Poprostu swoim zachowaniem rozpieprza firme kto sie za niego wezmie i postawi go tam gdzie jego miejszce

ado

A jak jest w kuźni..

belnondo
@ado

Gorąco

zniewolony

Z pustego to i Salomon nie naleje.Sory takie mamy czasy zarząd się wyżywi

znowu nie ma kasy ?! masakra jak czyta to Pan Prezes z Torowej to Panie Prezesie !!! jak mam wykarmic Dzieci ? jak powiedziec znowu ze sorry nie ma kasy zonie? jak? no niby tyle pracy jest a kasy nie ma? nie rozumiem :( przykre ale niedługo to chyba sami z Ukrainy beda pracowac !!!! szkoda !!!!

Wypłaty brak

świdnica

Jak do piątku do godz 15 nie będzie wypłaty na kontach pracowników to w sobotę nikt nie przychodzi do pracy panie Pacyna i tyle w temacie

Gosc

Tak samo robi Adam G tzw Czarny Pryszcz nie znajacy sie na niczym

świdnica

trzeba było ludziom troche więcej zapłacić a nie wynajmować zewnętrzne firmy które nic nie pomogą , wręcz spowolnią produkcję ,ale jak produkcją rządzi kompletny idiota czyli Wojciech Pacyna , tempa sztuka ,myśli że jak będzie dawał nagany i gnębił starych pracowników to coś osiągnie , nic ,lipa . Teraz masz fachowców z ukrainy i świdnicy i co ??? ciapolu ?? Mam nadzieje że prezes Z.Chlebowcki coś z tym zrobi ?? jak ten idiota będzie odpowiedzialny za produkcję to ten kontrakt nie będzie wykonany na czas !!!!!!!!!!!!!!!

do niewolnika

Niewolniku ... sam Twój nick jest żałosny, jak Ci się nie podoba w EKK to zawijaj dupsko i nie wypisuj głupot. Wszyscy gimnastykują się, żeby była wypłata, a jak jesteś taki dobry to znajdź inna wypłatę zamiast łkać jak "baba".

lili

hahaha... znowu wyplaty nie bylo na czas.

gosc

Smieszne zwiazki ekk dbajac o swoje stolki sprzedały załoge fundujac im nieludzka prace bez zaplaty i przyspieszajac taka praca przejscie na tamten swiat czy to jest Europa Unia czy Korea

Niewolnik ekk

z niewolnika nie bedzie pracownika wyjdzie im to bokiem

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"?

Zobacz opinie na temat firmy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"
1.8/5 Na podstawie 342 ocen.
  • Wrocławska 93
    63-400 Ostrów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"