Opinie o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

kol

Widze ze ty prawdopodobnie jestes debil chyba krowa nadepneła cie na ten malutki mózdzek w dziecinstwie!!!!!!!

bol

Co u was słychac koledzu z EKk na urlopach a biura pracuja pełna para tak sama jak w Kaliszu

PANI SEKRETARKO co ozn słowo "MALL" chyba "mało","ze" zamiast "że", "duzych" zamiast "dużych", "zlecen" zamiast "zleceń", "pract" zamiast "pracy", "slowem" zamiast "słowem", "many" chyba "mamy","pozistalw rzdy zrujnowy" tutaj to nawet najlepszy polonista nie zrozumie, kto panią zatrudnił do pracy na stanowisko sekretarka, w kompie można ściągnąć program do poprawiania błędów bo tylko pani się tym ośmiesza. W wiadomości użyła pani trzech języków pol-ang-ros, gratuluje bo mało kto zna tyle języków perfekt.

nie dziwię się że ta firma upada jeżeli sekretarka taki byki sadzi jakby pierwszy raz na klawiaturze pisała, pozdr

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dam pracę w firmie Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
jojo

Pani Natalko jeśli jest pani tą osobą za którą się pani podaje.Zwracam uwage że jedną z osób zarządzającą naszą firmą jest właśnie polityk — były co prawda ale zawsze.

natalia sekretarka

Pan (usunięte przez administratora)to dobry czlowiek pracocholik jakich mall a to ze nie ma kolejnych duzych zlecen oznacza koniec ekk I kilku tysiecy miejsc pract. Slowem many taki klimat po I pozistalw rzdy zrujnowy kraj I nas obywateli.

morgi

Każdy z nas wie co to jest tzw efekt domina.Najpierw była Zielona Góra,potem Opole i teraz czas na Ostrów.Nie czarujmy się,że będzie dobrze.Od jutra znowu przymusowe urlopy(niepłatne godziny).

jojo

Potężny inwestor analizuje naszą sytuacje . Święta spędzamy w pierwszym dniu u Właściciela a lany poniedziałek u Prezesa. Panowie gdzie wy byliście do tej pory ? Mamienie i czarowanie pracowników wizją dobrobytu w nieodległej przyszłości już było. Zawsze kończy się do niechybnym głośnym BUM! Podpisywanie drżącą ręką zwolnień chętnym by odejść pracownikom może wcale nie oznaczać żalu za odchodzącymi fachowcami.To mogą być początki Choroby Parkinsona.(Objawy choroby Parkinsona to nie tylko drżenie rąk, ale też obniżona sprawność fizyczna i umysłowa, spowolnienie ruchów, zaburzenia równowagi, niewyraźna mowa, zaburzenia połykania czy depresja.)

jojo

Do "Zdziwionego" i innych czytających zapomniałem dodać że w ratach. Na domiar złego co wpływa nie korzystnie na wizerunek właściciela i całego zarządu jest to iż jeszcze nie wpłynęła reszta z wypłaty za styczeń a do dziś powinna wpłynąć za luty. OWER!!!!!!!!

jojo

Te "Zdziwiony" z Ciebie niezły lizus jest. Tak pod stołem u prezesa czasami sobie nie dorabiasz? Wyżyj za 1286,16 zł netto, jak znam życie Tobie płaci o wiele więcej. Nie wart jesteś tego by Cię łajać.Pozdrawiam życzliwego i nie chamowatego pracownika .

@jojo

Post "Zdziwionego" został usunięty więc moja wypowiedz jest trochę wyrwana z kontekstu .W swoim wpisie chwalił on pracodawce i obrażał pracowników.

Co na ta sytuacje wlasciciel ktory po kupieniu EKK mowil jak to mozliwe ze poprzeni wlasciciel nie placi wyplaty pracownikom na czas.

Jarek Sołtysiak

Co do Fabryki Wagon to wcale się nie dziwie... wisi nad wami PECH !!! ... tylu już było uzdrowicieli niestety klapa. Świerczek miał na pewno dobre intencje ale siłą rzeczy wisi nad zakładem fatum i basta. Mam nadzieje ze chodziarz MET-CHEM ktoś odkupi......... :)

jojo

Wszedłem bo byłem ciekaw co słychać - a tu data 25.02 i cisza. Nikt tej firmy prawdopodobnie w tak zadłużonym stanie kupić nie chce (nawet części udziałów). Właścicielowi w obecnej chili zależy już tylko na spokoju by dopełnić formalności zgłoszenia upadłościowego.Pieniądze za zaległą wypłatę wpłyną za jakiś czas z Funduszu Świadczeń Gwarantowanych. Ostatni wychodząc gasi światło .

morgi

Święta racja-amen.

ol
@jojo

Jajo jest z ciebie prawdziwe jajo tylko ze zbuczale az ciebie czuc co chciałbys sie załapac na kase czy ci (usunięte przez administratora) zal sciska ha ha

@ol

Zawsze się zastanawiałem z kąt się biorą w internecie tacy -"bebile" jak Ty -ol - i doprawdy nie wiem. O co tobie chodzi ? Przestań brać to co bierzesz albo bierz mniej .

Nie pisz jak nie wiesz.

UK

No to wagon sprzedany , od 1 marca urlop

olo
@UK

Jak jestes Baranem!!!!!

pacyna
@UK

Jak Wagon jest sprzedany od 1 marca to po co ci urlop nierozumiem !!

Misiepodoba

Nie jest źle w ratach ale płacą i łatwa praca Pyzdr

orion
@Misiepodoba

ty jestes (usunięte przez administratora) y tak sam z siebie czy ktos ci za to placi,mozem matka jak byles maly zrzucila cie na podloge glowa w dol,masz chyba ukonczona sama podstawowke,ze takie bzdury wypisujesz.

tylkonierub

Tylko nie rUb (robi) na ZNTK

UK

18:30 TVP Poznań reportaż

Lipa

Ta firma jest do niczego, wagony schodza na bierzaco a nie potrafia wyplacac na czas wynagrodzenia. Ludzie pisza prawde a te kałoludki z biur bronia jednorekiego, pacana i kogos tam jeszcze. Jak tak bardzo utozsamiacie sie z ta firma to wejdzcie im pod stol, oni takich ludzi potrzebuja.

DoNinjaUk

Ty ma moze zgłoś sie do niego i kup tę firmę, nareszcie ktoś wyniesie ją na wyżyny...

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"?

Zobacz opinie na temat firmy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"
1.8/5 Na podstawie 342 ocen.
  • Wrocławska 93
    63-400 Ostrów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"