Opinie o DELFARMA SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DELFARMA SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DELFARMA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DELFARMA SP. Z O.O. w Toruń

Myślę teraz o pracy jako Przedstawiciel Farmaceutyczny. Jest teraz dostępna oferta w sieci. piszą tam w niej o doświadczeniu w sprzedaży w sektorze B2B, które posiadam. Zastanawia mnie tegoroczna ocena celów sprzedażowych oraz warunków finansowych. czy pod ich względem możecie polecić zatrudnienie?

Aninimowa

Witam Czy jest tu osoba która pracuje /pracowała w firmie jako PH? I mogła by udzielić kilku informacji ?

Karola Nowy wpis
@Aninimowa

A o jakie informacje chodzi? Też właśnie tak patrzyłam, że na wiele miast teraz są oferty. zastanawia mnie czy to rozwój czy rotacja? Zastanawiałam się tez na jakim programie się bazuje a w treści była wzmianka w mile widzianych, że znajomość Excela się przyda. A co z innymi systemami?

Yellow Nowy wpis
@Karola

Jeśli chodzi o ogłoszenia to rozwój zespołu PH, a Excel to nieodzowny element pracy na cennikach i ofertach dlatego podejrzewam jest uwzględniony jako dodatkowy atut dla kandydatów.

Aninimowa Nowy wpis
@Karola

Głównie interesuje mnie czy pracodawca jest stabilny jak kadra kierownicza jak wyglada system pracy przeciętne zarobki Będę wdzięczna za opinie

DELFARMA SP. Z O.O. poszukuje osoby na stanowisko Magazynier. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Cześć, jest tutaj ktoś kto pracuje w dziale analiz? zastanawiam się nad wysłaniem CV, ale chce wiedzieć nieco wiecej niż w ogłoszeniu - zalezy mi na dobrej pracy na dłuzej a nie na chwilę, nie chce rozczarowania

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy DELFARMA SP. Z O.O.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Administracji - Recepcjonista/ka? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

zimoch

Hej Wam. Kilku moich znajomych pracowało tutaj i do tej pory wspominają firmę dobrze. Niestety nie ukrywają , że niektórzy ludzie nie nadają się do pracy tutaj, a dalej jakoś tutaj ciągną... Ale z zmieniając temat wiem , że tu szukają obecnie stazytów

komandos

Kurcze ed nie czujesz, ze ta ironiczna wypowiedzi niko ma dac do myslenia nim ktos bedzie chcial podjac sie pracy w firmie Delfarma!!!

niko

polecam naprawdę polecam super firma extra kasa super szybkie samochody golfy 5;) imprezy integracyjne co tydzień hotele 5 gwiazdkowe;) wyjazdy za granice egypt, turcja;)super premie zero stresu pakiet socjalny karta multisportu paczki na świętafantastyczni ludzie bony i podwojne premie naprawdę firma warta i godna polecenia ;)a zapomniałem dodć darmowe jacuzzi i sauna w bydynku firmy ;) zero stresu, zero mobbingu, wolność słowa i miłość czasem nawet miedzy pracownikami ;) kocham, kocham tą firmę ;)

Rozmowa raczej standardowa, bez fajerwerków. Wady, zalety i inne takie głupoty, o które pyta każdy na rozmowie. Inwencji w tym nie było żadnej, ale ogólnie firma wrażenie zrobiła pozytywne. Stąd też moje pytanie o opinie ludzie którzy tam pracują / pracowali, jak również o wynagrodenie, na jakie mogę liczyć...

@Kasia

czy już coś więcej możesz powiedzieć o tej firmie? udało ci się przejść rozmowe? jak wygląda praca?

@Kasia

proszę o opinie na temat firmy..szczególnie stawisk innych nież magazynier..np dział zakupów ?

Witam, byłam na rozmowie dotyczącej stanowiska Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta w Łodzi. Możecie się podzielić swoimi doświadczeniami? Na jakie wynagrodzenie (podstawa? prowizja?) można tam liczyć? Dzięki.

ja też chce

ja tez chce auto sluzbowe, tak jak ci co maja dostep do kluczykow, dlaczego oni moga jezdzic a ja nie?

czemu

czemu nie wywalacie tych co nic nie robia? albo udają ze pracują

auta

A ja mam pytanie??? czy posiadanie auta służbowego w tej firmie zależy tylko od tego czy siedzi się w pokoju z Panem odpowiedzialnym za te samochody?? bo chyba tak, czemu inni pracownicy nie dostają aut do wykorzystania na weekend czy po pracy niz tylko jego koledzy? my tez chcemy jechac do sklepu, na wakacje czy do lasu firmowkami......!!!!

łodzianin

A zarobki jakie??jakie warunki na magazynie?jaka atmosfera, ludzie itp.??

do łodzianina

jak skończy ci sie umowa, to nie przedluza zebys nie dostal podwyzki, bo lepiej brac nowego za mniejsza kase....jeju ile tam juz ludzi pracowalo w tym magazynie....

łodzianin

to napisz jesli mozesz czemu wyrzucaja z magazynu.ja wlasnie aplikowalem na to stanowisko i chcialbym sie dowiedziec jak wyglada praca na tym stanowisku. prosze o konkretna odpowiedz.

do łodzianina

zapytaj lepiej jak szybko cie wyrzuca i ilu juz wyrzucono z magazynu za nic.pozdrawiam

łodzianin

Witam. Prosze o informacje na temat i charakter pracy pracownikow magazynowych. Jakie mozna oczekiwac mnniej wiecej wynagrodzenie na tym stanowisku. Prosze o info. Pozdrawiam!!

jokerek

firma (usunięte przez administratora) , jedno wielkie dno, żenada, masakra, padaka, kosmiczna pomyłka i porażka, szkoda czasu i nerw lepiej kupić sobie arafatkę i 2 granaty... ha hahhhhaaaahhhaaaaaaaa nawet wielbłądy się śmieją i kury pieją łeeeee łeee

ŁAMACZSZYFRÓW

Szukająca pracy(??) ciekawe. Pani [usunięte przez moderatora]. Pani styl i pisownia jest tak czytelna, że aby być nierozpoznawalną należy użyć zmyślniejszych forteli. Obecna fasada jest kiepska. Mimo wszystko pozdrawiam.

robol

mowa o przedst handl, handlowcach i wielu innych dzialach, ogolnie nie polecam firmy, kazdy z glowa na karku odchodzi z niej

Zostaw merytoryczną opinię o DELFARMA SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w DELFARMA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DELFARMA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DELFARMA SP. Z O.O.

DELFARMA SP. Z O.O.