Opinie o Agencja ochrony Taurus w Chełmża

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja ochrony Taurus. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja ochrony Taurus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja ochrony Taurus w Chełmża

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Agencja ochrony Taurus. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 6 marca.

Jak często w Agencja ochrony Taurus odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 6 marca na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

FIRMA Nowy wpis

Szkolenia (zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne) odbywają się przez cały rok. Ich częstotliwość zależy od wielu czynników (np. dostępność szkoleń na rynku). Bardzo często korzystamy także ze szkoleń e-learningowych. Firma i jej pracownicy dbają o bieżący rozwój swoich umiejętności i wykonywanie obowiązków zgodnie z obowiązującymi standardami oraz regulacjami.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Agencja ochrony Taurus?

FIRMA Nowy wpis

Wszystkie wymagania są zawarte w ogłoszeniach rekrutacyjnych, jest to oczywiście uzależnione od otwartych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w firmie.

Czy w firmie Agencja ochrony Taurus są regularne szkolenia pracownicze?

FIRMA

Tak, w Taurus Ochrona odbywają się regularne szkolenia pracowników, wewnętrzne jak i zewnętrzne, które są planowane na podstawie potrzeb firmy i pracowników.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Agencja ochrony Taurus? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Jaki jest wkład kierownictwa Agencja ochrony Taurus w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Zarówno kierownictwo jak i pracownicy pracują zgodnie z wyznaczoną kulturą organizacyjną - wspólnymi wartościami, które można znaleźć na stronie internetowej firmy.

Zuzanna

Widzę, że firma jest aktywna i odpowiada na pytania wiec i ja je zadam, czy firma zatrudnia osoby z orzeczeniem, z choroba szczegolna na etat ? i pracuje sie wtedy jedynie 7h czy jednak 8 ?

Czy Agencja ochrony Taurus oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

FIRMA

Dzień dobry, w firmie Taurus Ochrona oferujemy umowę o pracę, jednak rodzaj umowy zależy od rodzaju wykonywanej pracy, więc istnieje także możliwość zawarcia umowy zlecenie. Jeśli ma Pan/Pani na myśli konkretne stanowisko zapraszamy do kontaktu telefonicznego (tel: +48 56 675 24 57).

Co jaki czas w Agencja ochrony Taurus można ubiegać się o podwyżkę?

Dzień dobry. Nie ma ustalonego harmonogramu, według którego pracownicy mogą ubiegać się o podwyżkę. Jeżeli jest taka potrzeba bądź wymaga tego dana sytuacja, wówczas zgłasza się takową prośbę do bezpośredniego Przełożonego.

Bożena

Czyli w sumie w Taurusie jest możliwość uzyskania podwyżki pensji? :) Jeśli pracownik się o to ubiega to co jest brane pod uwagę w ocenie? O jaką wysokość podwyżki można się starać?

@Bożena

Dzień dobry, w tym przypadku zapraszamy do kontaktu z bezpośrednim Przełożonym. Udzieli on wszelkich informacji na ten temat.

ANDRZEJ

JAK WYGLĄDA PRACA NA UMOWIE O PRACĘ JAKA DAJA UMOWĘ CZY O PRACĘ CZY UMOWĘ ZLECENIE I JAKA STAWKA GODZINOWA NA UMOWIE O PRACĘ I ZLECENIU CZY TYLKO PŁACA MINIMALNA ILE W MIESIĄCU TRZEBA PRZEPRACOWAĆ 160 GODZIN CZY 250 - PRACOWNIK OCHRONY ILE MOŻNA ZAROBIĆ W FIRMIE CZY ZATRUDNIAJĄ NIEPEŁNOSPRAWNYCH CZY TYLKO NA UMOWIE ZLECENIU

TAURUS OCHRONA
@ANDRZEJ

Zapraszamy do wysłania CV na adres: praca@taurus-ochrona.pl z informacją, że interesuje Pana stanowisko PRACOWNIK OCHRONY. Warunki zatrudnienia są zależne od stanowiska i omawiane na rozmowie kwalifikacyjnej.

Jakie warunki pracy są w Agencja ochrony Taurus? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Przetargów?

@Pytanie - Nasze biura zlokalizowane są w nowoczesnym budynku przy ul. Lubickiej 53 w Toruniu. Do dyspozycji pracowników jest zarówno szatnia, jak i pomieszczenie kuchenne z miejscami do spożywania posiłków, także wyposażone w lodówkę, kuchenkę mikrofalową, zmywarkę. Na parterze naszego budynku mamy także do dyspozycji bistro Qchenka otwarte od godz. 8.30 do 17.30 oferującą śniadania i obiady.

Iwona

Hej. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, bo na ich stronie jest napisane, że to jest zdalna ochrona obiektów. Czyli pracownicy firmy nie są jakby na miejscu pracy tam?

@Iwona

@IWONA - Tak, zgadza się. Naszym klientom oferujemy nowoczesną usługę monitoringu – vPatrol, która świadczona jest zdalnie w Centum Monitorowania Alarmów (CMA). Posiadamy jedno z najnowocześniejszych (CMA) w Polsce, umiejscowione w budynku Exea w Toruniu – jedynym w Polsce Data Center z certyfikatem Tier III of facility, dzięki czemu bezpieczeństwo fizyczne jak i cyberbezpieczeńtwo przechowywanych i przetwarzanych danych naszych klientów oraz naszej firmy jest na najwyższym poziomie a redundancja wszystkich mediów oraz wielopoziomowości zabezpieczeń pozwala na nieprzerwalne świadczenie usług.

Czy jest możliwość pracy w Agencja ochrony Taurus na część etatu?

Firma

Witamy, wszystko zależy od stanowiska, na które się kandyduje. W Taurus Ochrona oferujemy szeroki wachlarz zatrudnienia, począwszy od administracji, dział techniczny, przez dział ochrony fizycznej i Centrum Monitorowania Alarmów. Na chwilę obecną prowadzimy szereg rekrutacji - zachęcamy do aplikowania! praca@taurus-ochrona.pl

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Agencja ochrony Taurus?

Firma

W firmie Taurus Ochrona jak najbardziej istnieją możliwości wewnętrznych awansów. Wszystko zależy od przewidzianego i planowanego rozwoju ścieżki kariery, doświadczenia oraz kwalifikacji. Zależy nam, aby wszystkie potencjały naszych pracowników zostały jak najlepiej wykorzystane w trakcie współpracy.

@Firma

Jak firma Agencja ochrony Taurus podchodzi do osób, które nigdy wcześniej nie pracowały w ochronie a chciałyby rozpocząć karierę zawodową w tym kierunku? Czy wymagane jest, aby te osoby miały już jakieś chociażby minimalne doświadczenie zawodowe, czy może firma jest również chętna do tego, aby zatrudnić osobę bez doświadczenia? Proszę o realną informację w tym zakresie. Z góry serdecznie dziękuję.

@Adam

Szanowny Panie Adamie, Firma Taurus Ochrona podejmuje współpracę z osobami nie mającymi doświadczenia w branży ochrony. Pracownik przed podjęciem zatrudnienia zostaje objęty systemem szkoleń w celu zdobycia kwalifikacji zawodowych, niezbędnych do wykonywania obowiązków na stanowisku Pracownika Ochrony. Najważniejszym warunkiem do podjęcia współpracy jest niekaralność oraz stan zdrowia, pozwalający na wykonywanie obowiązków Pracownika Ochrony.

Dzinks
@Firma

JAKIE AWANSE KIEDY 80 % PRACOWNIKÓW PRACUJE NA UMOWY ZLECENIA ( ŚMIECIOWE)...

@Dzinks

Witaj, nie wiem skąd takie informacje posiadasz. Prośba aby sprawdzić swoje źródła czerpania wiedzy;) W Firmie są zatrudniane osoby zarówno na umowę o pracę, jak i umowę zlecenie, również na kontrakty - wszystko zależy od stanowiska, rodzaju i czasu wykonywania zadania itp. Z pewnością przytoczona liczba jest bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo mocno przekoloryzowana.

PRAWNIK

Panowie z firmy TAURUS.Od 1 stycznia 2017r .minimalna stawka na umowę zlecenie to 13 zł.brutto.Natomiast na umowę o pracę to 2000 brutto,przy czym godziny nocne nie wliczamy do stawki minimalnej.Następna ważna zmiana to.wynagrodzenie za pracę musi być wypłacone raz w miesiącu.Ponadto,zwiększono uprawnienia PIP oraz kary pieniężne za nie przestrzeganie przepisów prawa .Kary od 1,5 tys.zł. do 30 tys.zł.Jeżeli będą jakieś pytania to jestem do dyspozycji.POZDRAWIAM.

XXX
@PRAWNIK

Dzięki za propozycje pomocy. Nie wiem dlaczego Taurus nie chce wpłacać wypłaty na konta mimo że od wszystkich wzieli numey kont. Wypłate któryś już raz przywożą w kopertach. I druga sprawa nieterminowość wypłat. Dla nich trzy cztery dni po 10-tym to żadne spóźnienie. Przeciesz nikt niema zobowiązań mimo że w umowach zleceniu mamy termin do10-tego każdego miesiąca.

Impelowiec
@XXX

Dla Kontrahentów płacącym za świadczone usługi miesiąc dwa opóźnienia to nic. Przecież firma nie ma zobowiązań finansowych..... Wiesz co XXX lecz się człowieku jak myślisz że problem jest tak prosty nie ma że coś jest albo czarne albo białe. Niestety jak w każdej firmie klienci starają się płacić jak najpóźniej albo najlepiej wcale. I to odbija się niestety w dół.

ochroniarz
@XXX

no własnie oni cos kombinują z wypłatami miały być teraz przed świętami i nie były , podobno 25 dopiero dostaniemy pieniądze , świeta były biedne ,a po tym co czytam to aż się boję czy w ogóle mi wypłacą , tyram po 12 albo 24 godziny ,

@PRAWNIK

Witam serdecznie to może mi Pan wytłumaczy czemu dają dwie umowy zlecenie i na karzdej jest inna stawka na jednej co mniej godzin płacą po 10,98 a na drugiej co wiecej to około 9,46... no to już jest kant

@XXX

a ile masz umów bo ja mam dwie i na karzdej inna stawka a wypłaty tez na konto nie wysyają

@amber

mam dwie umowy .. w styczniu wypłacili po 10,99 w lutym tak samo a za marzec już mniej ... tak jak pisane było za wiecej godzin po 9,46 a co mniej godzin to po około 10,99.. wypłata przywożona w kopertach w styczniu była do 10 tego luty tak samo.. ale w marcu zmienili umowy do 25tego

Waleczny Pindol
@amber

Żaden kant. Jeśli masz umowy i wszystko na papierze, czemu tak uważasz?

Waleczny Pindol
@amber

Z tego co kojarzę, na każdej umowie mam tą samą stawkę 13 zł brutto. Masz inną umowę, a może to nie o tego Taurusa chodzi.

@Waleczny Pindol

o tego Taurusa mam dwie umowy pisze na jednej 13 zł brutto na drugiej nic nie pisze .. na początku roku było oky.. a teraz już płacą inaczej takjak pisane było wczesniej więc to kant

@PRAWNIK

Witam, jeśli przeczyta Pan wiadomość proszę się do mnie odezwać. Mam problem z firmą Taurus i potrzebuje pomocy. Emial martakopczynska1904@gmail.com lub tel. 722364346

Jaki dress code obowiązuje w Agencja ochrony Taurus?

Firma

W firmie Taurus Ochrona obowiązuje dress code, który dokładnie jest określony w regulaminie Taurus Ochrona. Jednocześnie zachęcamy do aplikowania do naszej firmy. W chwili obecnej poszukujemy specjalisty ds. Przetargów i Ofert. Więcej informacji: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-przetargow-i-ofert-torun,oferta,1000333368

Czy rozmowa rekrutacyjna w Agencja ochrony Taurus odbywa się również w języku angielskim?

Firma

Dzień dobry, rozmowy rekrutacyjne prowadzimy głównie w języku polskim. Jeżeli w wymaganiach na konkretne stanowisko zawarta jest informacja, że wymagana jest znajomość języka angielskiego, podczas spotkania rekrutacyjnego możemy sprawdzić poziom znajomości języka. Niemniej odbywa się to na zasadzie luźnej rozmowy. Jednocześnie zachęcamy do obserwacji naszych mediów społecznościowych (Facebook oraz Linkedin), gdzie na bieżąco publikujemy oferty pracy.

GOLEK

MAM URAZ DO TEJ FIRMY ORAZ DO CAŁEGO ZARZĄDU PONIEWAŻ STARAŁEM SIĘ W TEJ FIRMIE O PRACĘ NA STANOWISKU PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO DO DS PRZETARGÓW ODBYŁEM ROZMOWĘ Z MIŁA PANIĄ KTÓRA PO JAKIMŚ CZASIE ZAPROSIŁA MNIE DO SWOJEGO BIURA ABY MNIE WYPYTAĆ STWIERDZIŁA FAKT ŻE JA SIĘ NIE NADAJE NA HANDLOWCA NAWET NIE DAŁA MI POWIEDZIEĆ ŻADNEGO SŁOWA . WIDZĘ ŻE ZARZĄD TYLKO TAKIE PANIE PRZYJMUJĘ ZA ŁADNY UŚMIECH . LUB ZNAJOMOŚCI . PRZESTO POSTANOWIŁEM OPISAĆ SYTUACJE TEJ FIRMY I JAKIE MAJĄ WYMAGANIA . SZANOWNA PANI JEŚLI PANI TO PRZECZYTA TO NIECH PANI NAJPIERW WYSŁUCHA KANDYDATA KTÓRY BĘDZIE CHCIAŁ RZEDSTAWIĆ SWOJE DOŚWIADCZENIE . A NIE NA DZIEŃ DOBRY MÓWIĆ ZE PAN LUB PANI NIE NADAJĘ SIĘ NA HANDLOWCA . MOJE DOŚWIADCZENIE TO 6LAT NA STANOWISKU DYREKTORA DZIAŁU HANDLOWEGO I JA POPRZEDNIEJ FIRMIE PRZYNOSIŁEM 8 UMÓW JEDNEGO MIESIĄCA OD KLIENTÓW + PRZETARGI A JA PODEJRZEWA ZE MIŁA PANI PRZYNOSI 1 UMOWĘ NA PÓŁ ROKU . W POLSCE JEST DYSKRYMINACJA TAKA SIĘ WŁAŚNIE ZASTANAWIAM JAK PRACODAWCY TAKICH FIREMEK ZATRUDNIĄ MŁODYCH LUDZI PRZECIEŻ NIE MAJA DOŚWIADCZENIA A CHCĄ PRACOWAĆ NA STANOWISKU PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO TO TEŻ SĄ Z KWITKIEM ODSTAWIENI . JA SZCZERZE POWIEM ŻE ZACZYNAŁEM 6LAT TEMU MOJA PRACĘ NIE BYŁO TAKIEJ DYSKRYMINACJI JAKA PANUJE TERAZ I BYŁEM SAM RZUCONY NA GŁĘBOKĄ WODĘ I MUSIAŁEM DAWAĆ A TERAZ ŻEBY DOSTAĆ TAKA PRACE TO MŁODZI LUDZIE MUSZĄ NAPRAWDĘ NASTARAĆ ABY OTRZYMAĆ TĄ PRACĘ

Karo
@GOLEK

Handlowiec to funkcja reprezentacyjna, wymagająca schludnego wyglądu oraz wysokiej kultury osobistej, może właśnie w tym zakresie pojawiły się na tyle rażące niedociągnięcia że osoba przeprowadzająca rekrutację nie była już zainteresowana tym co ma Pan do powiedzenia? To oczywiście nie twierdzenie, tak tylko głośno się zastanawiam. Pozdrawiam i życzę powodzenia w kolejnych rekrutacjach, wiem że łatwo nie jest ale w końcu na pewno się uda.

GOLEK
@Karo

Szanowny panie Ja 6 Lat temu zaczynałem jako zwykły przedstawiciel handlowy , po 3 miesiącach awansowałem na Dyrektora Działu Handlowego i tak jak już pisałem w moim pierwszej wypowiedzi byłem puszczony na głęboką wodę , gdzie musiałem dawać rade . mówię prosto z mostu liczy się przedewszystkim to jakie ma wyniki osiągnięcia taka prawda . Ja pracowałem od rana do wieczora gdzie przynosiłem 8 umów do firmy no i oczywiście przetargi . Więc mój szef był w szoku że tak działa a dodam że tylko sprzedawałem usługi ochrony mienia typ budowa , developerzy przed te 6 lat mam takie kontakty z developerami że taka jak ja załatwiałem obiekty to Firma Taurus nigdy nie będzie miała nie mówie tylko tu o budowach ja w roku 2010 załatwiłem dla mojej firmy prawie dwa dni przed świętami 20 dobrych obiektów praktycznie rzecz biorąc ja nie musiałem wyjeżdzać w teren jak to robią inni handlowcy że chodzą od zakładu do zakładu u mnie sytuacja była prosta klient dzwonił i umawialiśmy szczegóły współpracy potwierdzonę że danego dnia obiekt nam wchodzi . Mam znajomego Też w pewnej znanej agencji ochrony to on sam w szoku jest skąd miałem tyle obiektów . Poprostu moję zdanie dla przyszłych Handlowców doświadczenie zdobywa się w kiedy Handlowiec intensywnie szuka aby zarobić pieniądze . Znam kilka Handlowców co już mają doby staż w tym a tak naprawdę do firmy przynoszą po pół roku umowy bo twierdzą że obiektów nie ma obiekty są tylko trzeba wiedzieć gdzie ich szukać . pozdrawiam

Jeży
@GOLEK

Jeśli był Pan tak dobrym handlowcem przez 6 lat to co się stało, że Pan już nie pracuje w tamtej firmie? Jak na byłego dyrektora, treść wypowiedzi godna gimnazjalisty lub pisał Pan na jednym wdechu? Pozdrawiam KK

Maciej_FCiG
@GOLEK

Jeśli piszesz "PRZESTO" nie nadajesz się nawet na dziada pilnującego instalacji na Skyway'u...

Maciek 36
@Karo

z taką pisownią i interpunkcją to chłopie nie masz szans nigdzie...

Norbet Wysocki
@Jeży

Dlaczego pan sądzi że golek pisz treść wypowiedzi gimnazjalisty . Każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat firmy , troszeczkę optymizmu każdy umie oczernić inną osobę ale sam na się nie spojrzy i zobaczy jak pisze . Czy te forum jest po to aby jeden drugiemu dogryzał , Jeży jesteś śmieszny ..... Pozdrawiam

Ira

Masakra w Panskich informacjach o sta.zu jest błąd na błędzie ....NIE przedewszystkim a przede wszystkim . Kto z Pana zrobił dyrektora chyba Pan sam

Czy Agencja ochrony Taurus zatrudnia studentów?

Firma

Dzień dobry, tak - również zapraszamy studentów do współpracy. W kwestii szerszych informacji, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu przez adres mailowy lub przez FB. Pozdrawiamy

XXXX

Ja absolutnie nie mam zastrzeżeń do firmy Taurus Ochrona. Ludzie świetni, atmosfera przyjacielska. Teraz prowadzą rekrutacje na stanowisko Doradcy Klienta, ja się nie będę ubiegać, ale poleciłam innym, żeby składali swoje podanie.

Joanna
@XXXX

Ogłoszenia, które dotyczy wspomnianego przez Ciebie stanowiska już chyba nie ma w sieci. Sądzę zatem, że znaleźli już jakąś osobę na nie. Wspomniałaś, iż poleciłabyś pracę w Agencji ochrony Taurus. A wiesz może coś na temat tamtejszych warunków zatrudnienia?

Nieznajomy
@XXXX

Opinia XXXX jest najprawdopodobniej opinią człowieka, który na zlecenie firmy pisze dobre opinie. TA FIRMA TO NAJWIĘKSZE ZŁO. ŁADNA Z ZEWNĄTRZ, A W ŚRODKU BUTWIEJE I JEST ZGNILIZNA. Najgorsze miejsce do pracy. Ludzie patrzą z pogardą, każdy boi się o każda minutę pracy. Atmosfera w firmie jak w kołchozie pracy. LUDZIE RATUJCIE SIĘ, tylko rodzina i znajomi czują się tam swobodnie

@Nieznajomy

Dzień dobry, przeglądając opinie na temat firmy w której pracuję, tj. Taurus Ochrona, chciałbym napisać o atmosferze jaka panuje w firmie oraz zdementować niektóre opinie, które są zamieszczone na forum. Przede wszystkim, jako osoba z dużym doświadczeniem zawodowym, pracująca w wielu firmach, w różnych branżach, stawiająca na rozwój zawodowy nie mogę pogodzić się z faktem, że opinie typu "firma to największe zło", "w środku butwieje i jest zgnilizna", "najgorsze miejsce do pracy", "atmosfera jak w kołchozie" są wypisywane, bez jakiegokolwiek uzasadnienia tejże opinii. "Ludzie, ratujcie się" - serio???? Co to niby ma oznaczać? Kto się ma ratować? My niby biedni, zastraszani pracownicy, którzy siedzą z pewnością po ciemku, bez prądu, wody, toalety, bojący odezwać się do siebie? Zapraszam wszystkich zainteresowanych do naszego biura - sami Państwo zobaczycie, czy jest jak w kołchozie, czy raczej przywita Państwa promienny uśmiech naszej sekretarki. Kolejna myśl, jaka się sama nasuwa, to brak informacji, czy osoba pisząca tak negatywne opinie długo pracowała w firmie, na jakim stanowisku, czy miała w ogóle możliwość zaznania tej jakże okropnej atmosfery? Jako stały pracownik firmy (mam na myśli pracujący od długiego czasu) widziałem przeróżne osoby, które "przewijały się przez firmę", I czytając tak niepochlebne opinie mam tylko jedną myśl - takie emocje (jeżeli są one oczywiście prawdziwe a nie napisane tak "dla zasady" i dla przyjemności samego hejtowania) mają w sobie wyłącznie osoby, które nie potrafiły sprostać powierzonym obowiązkom i zadaniom, przez co współpraca z nimi została zakończona. Aby poczuć się lepiej, i z pewnością nie przyznać się na forum do porażki, najprościej i najłatwiej jest oczernić drugą stronę, w tym przypadku moją firmę. Podsumowując, wszystkich zainteresowanych współpracą z firmą Taurus Ochrona proszę o mocne filtrowania takich opinii. Jeżeli nie są one podparte żadnymi faktami (które można zweryfikować) to proszę nie traktować ich jako wyznacznik ani właściwą opinię o firmie. Pamiętajcie - KAŻDY może napisać takie bzdury. KAŻDY może hejtować. A skąd mamy pewność, czy ta osoba rzeczywiście tutaj pracowała? Jedno jest pewne - każdy z nas, pracowników firmy, ma swoją własną wyrobioną opinię na temat firmy. I daję gwarancję, że żadne z nas nie zamieszcza tak bzdurnych i uwłaczających komentarzy na forum. Dziękuję za uwagę

witek

witam na złe opinie sami zapracowujecie sami przyjmujac np.koordynatorow oszołomow np.krzysztof b ktory to ublizałał ludziom poprostu (usunięte przez administratora) tolerowaliscie jego zachowania kilka lat bo gnębił ludzi a taki jest potrzebny a jaki madrala bo skonczył studia z aspiracjami na dyrektora atam prezesa talze nie piszcie ze fajna sekretarka itp ten ktos miał racje(usunięte przez administratora)

Kamil

Czy firma jest również dla kobiet ?

@Kamil

Współpracujemy z bardzo wieloma kobietami, zarówno w administracji, jak i samej ochronie. Wszystkie kobiety zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu: bok@taurus-ochrona.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja ochrony Taurus - Chełmża

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja ochrony Taurus?

Kandydaci do pracy w Agencja ochrony Taurus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja ochrony Taurus