Opinie o Budobratex Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Budobratex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Budobratex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budobratex Sp. z o.o. w Legnica

Nikoś

7 maja 2021 r Sąd ogłosił upadłość firmy BUDOBRATEX LEGNICA

KRIS 2012
@Nikoś

Z kąd ty masz takie informacje że upadli. Jak nie jesteś w stanie się określić to nie pisz takich bzdur.

Franciszek Nowy wpis
@KRIS 2012

KRS pokazuje, że firma aktywna. A skoro istnieje to chyba cała ta sprawa z pieniędzmi została wyjaśniona? Jak wyglądają teraz wypłaty w tej firmie, są pensje regularnie płacone czy nadal nie?

Marek Nowy wpis
@KRIS 2012

Oczywiście, że upadli. Dawno niewypłacalna firma. Długów mają na miliony.

Podwykonawca Nowy wpis

(usunięte przez administratora) tyle mogę powiedzieć na temat tej firmy. Ustalasz coś później cię panowie (usunięte przez administratora) I tak są w upadłości naciągacze.

Lidia Nowy wpis
@Podwykonawca

Upadłości? Ty im chyba to wróżysz, bo w krs jeszcze aktywni, więc wciąż normalnie działają?

legnica

budobratex ma powazne problemy na budowie we Wrocławiu Budowa Laboratorium dla WIOŚ . współpracowali z firmą M4 z Legnicy która oszukała na znaczne kwoty kilkanaście firm i najprawdopodobniej padnie pewnie już poszły wnioski o upadłość . Przestrzegam przed współpracą z obydwoma firmami .

robol

pracowałem tam kiedyś żenada

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Budobratex Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

anonim - 2009-02-18 01:37:15 Słowa kojarzące się z BUDOBRATEX LEGNICA (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w BUDOBRATEX LEGNICA: Najbardziej nie podobało mi się w BUDOBRATEX LEGNICA: osobiście się nie dawno przekonałem

Zostaw merytoryczną opinię o Budobratex Sp. z o.o. - Legnica

Budobratex Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Tatrzańska 15B
    59-220 Legnica