Opinie o Selgros Cash&Carry w Kraków Nowohucka 52

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Selgros Cash&Carry. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Selgros Cash&Carry na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Kraków Nowohucka 52

Tomaszek

Lato ,wiosna, jesień,zima o podwyżki tutaj nima.Zasuwamy tu na 3zmiany nie ma żartów stary . Wielkie braki w personelu nie pchaj się tu drogi przyjacielu.Wszystko szybko i w pośpiechu nie dogodzisz im człowieku . Atmosfera smutna i ponura lecz tak to tu bywa . Pan Szanowny Andrzej to maruda wielka a ta praca to tutaj męka.Nikt tu nie szanuję cię i nie możesz odezwać się. selgrosie drogi za wysokie twoje progi..na moje skromne nogi.Więc się stąd zwolniłem i dobrze zrobiłem..

@Tomaszek

O tak!! Dyrektor Hali 122 Andrzej K. jest jednym z przedstawicieli starej gwardii, która zarządzała metoda "szanuje Cie bo się Ciebie boje". Zostało mu ok 2 lat do emerytury, wiec jest już nie do ruszenia. Sfrustrowany starszy człowiek, który nie dostał wymarzonej posady w centrali, tylko musi codziennie przyjeżdżać do swojego sklepu aby wyżyć się na Swoich podwładnych za swoje nie powodzenia i porażki. Na szczęście nie ma wnuków, bo prawdopodobnie wyżywałby się na nich :) Biedny starszy człowiek z masa frustracji. Momentami trochę mu współczuje, ale bardziej jego podopiecznym. Atmosfera w tym sklepie jest mega toksyczna i ciężka. Musisz uważać komu co mówisz, bo szybko może się to odbić na Tobie. Gratuluje wyboru! :) Powodzenia w przyszłości :)

Czy w Selgros Cash&Carry wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Jonny
@F250

Ale tylko dla kierownictwa. Normalny pracownik nie dostaje nic, żadnej premii rocznej

Klient Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Nie wiem jak ludzie chcą tutaj pracować? Jako Klient, widząc Dyrektora Hali wrzeszczącego na pracownika, mam chęć podejść i delikwenta ustawić do pionu. “Nigdy nie wiesz” - czyli sposób zarządzania “prezesów januszexu”. Metoda rollercostera, która wywołuje w pracowniku stałe poczucie niepewności i napięcia, czy danego dnia spotka się z aprobatą czy dezaprobatą przełożonego. Kochani przełożeni takie zarządzanie skończyło się w latach 80. Czas wylewania osobistych frustracji na podwładnych przeminął... Obudźcie się i zacznijcie doceniać, a nie poniżać...

Czy w Selgros Cash&Carry wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Qwerty

Hah marzyć każdy może, nie wiemy co to premia, podwyżka a co dopiero nagroda.

Tak. Sa roczne premie.

Jonny Nowy wpis
@F250

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Selgros Cash&Carry?

Xyzml Nowy wpis

Dzień dobry, czy ktoś może mi napisać coś więcej na temat pracy kierowcy kat B, pozdrawiam :)

Rozmowa z dyrektorem i kierowniczką hali. Spore braki z zakresu HR. Obydwojgu proponuję podniesienie swojej wiedzy jak w dzisiejszych czasach powinna wyglądać rozmowa.... Ogólna rozmowa o przebiegu swojej kariery zawodowej ( taka spowiedź z tego co napisałeś w CV) , atmosfera bliższa przesłuchaniu niż rozmowy rekrutacyjnej, brak jasnych informacji o stanowisku i procesie wdrożeniowym - trzeba było wyciągać pytaniami, jakby była to jakaś tajemnica, od czasu do czasu rzucane pytania z kosmosu, typu co to jest, np. "narzut" chyba po to, żeby udowodnić Ci, że jesteś głupszy od nich. Generalnie zostaje niesmak i wrażenie, że jesteś tam niemile widziany i zabierasz im cenny czas. No normalnie szok!!!! Dawno czegoś takiego nie widziałem!!!

j/w

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ciekawski

Ktoś orientacyjnie może napisać +/- ile można zarobić na stanowisku zastępcy?

kasa

Byłem na rozmowie o pracę na magazyn (operator wózka widłowego), nie są w stanie zapłacić 3tyś netto (na rękę) więc to powinno być najlepszym świadectwem jaka to jest firma. TRAGEDIA. W dzisiejszych czasach, zagraniczna firma, przy takiej inflacji, cenach za prąd, gaz, czynsz itd. Liczą na doświadczonego pracownika z uprawnieniami ale płacą jak za pół etatu. 630 euro? to więcej w Niemczech dostają na zasiłkach.

Rudy
@kasa

Żałosna firma .W chlewie większy porządek jest.A większość ludzi tam pracujących to fałszywa patologia.Dyrektor zachowuje się na granicy (usunięte przez administratora).Jedna z najgorszych prac w których pracowałem.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Selgros Cash&Carry?

Tomaszek

@Tomaszek

Qw

W 100% się zgadzam. K.Ł bez grama kompetencji. Nawet Dobrego wrażenia nie umie zrobić, co dopiero mówić o jakiejś współpracy. Polecenia też trzeba umieć wydawać. A tu.... Oj ciężko.

@Qw

Ta laska ma niskie poczucie własnej wartości, dlatego musi się na siłę dowartościowywać pokazując jaka to ona ma władzę. Ale jeszcze trzeba z ludźmi umieć rozmawiać, wydawanie poleceń to nie rozmowa!!!! Hala na Nowohuckiej to (usunięte przez administratora) które niestety wciąga i niszczy człowieka. Współczuję tym co tam pracują....

F250

K.L. jest osoba, która przeszła niższe stanowiska. Jest to pupilek dyrektora A.K., który za 2 lata idzie na emeryturę i obecnie jest nie do ruszenia (człowiek, którego słuchają bo się go boja) . Stanowisko, które posiada jest "sufitem", którego nie przebije. Według jej przełożonych, nie ma odpowiednich kompetencji, aby awansować na wyższe stanowisko, co przekłada się na jej stosunek to swoich podopiecznych (jestem kierownikiem hali i masz mnie słuchać!). Zgadzam się z powyższym, ze zapomniała jak było na niższych stanowiskach. Jest to przykre i świadczy o pewnym braku zrozumienia podstawowych zasad panujących w dużych sklepach, a mianowicie: sukces zależy od osób na podstawowych stanowiskach, bo to ONI utrzymują wszystko na odpowiednim standardzie.

Damian

Jeśli chodzi o samą pracę, to standard jest tylko odrobinę niższy niż w innych dużych marketach. 20letnie skanery i nieco staroświeckie podejście do szkoleń, typu - na wszystko musisz sobie zasłużyć, szkolenie z elektronego wózka paletowego traktowane jakby to było tajne szkolenie FBI. Musisz cały czas całować pracodawcę po rękach i wiedzieć że na nic nie zasłużyłeś. Może tak było w dżungli lat 90, na rynku pracy, ale nawet w tym kraju się to zmieniło i fajnie by było jakby Selgros to zauważył. Jednak jest coś co jest tragedią ludzką w tej firmie, a są to wypłaty. Groteskowo niskie. Co miesiąc czułem jakby mi ktoś napluł w twarz.

janek

może w końcu się ktoś weźmie za te rozwrzeszczane larwy z soków???? nie da się normalnie zakupów zrobić

Jak długo trwa proces awansu w Selgros Cash&Carry?

A co to awans?

Heheszek

Z 20 lat

Znawca
@2313512

Sieć sklepów z elektroniką i agd

BWF

Rozważasz pracę w tej firmie? Nie marnuj swojego zdrowia. Lepiej iść pracować do Lidla, Biedronki lub fastfooda. Atmosfera jest tak gęsta że można było by ją ciąć. Nowy rok nowe.... zmiany na gorsze. Teraz coraz więcej ludzi rezygnuje po nowym roku i praktycznie na większość działów jest miejsce. Jesteś młody/a idź przekonaj się jak "fajnie" jest w tej firmie i szybciej z niej uciekniesz niż będziesz chętny zostać. Jesteś stary/a idź lepiej dobić do emerytury jako cieć bo jest to mniej stresogenna praca niż praca w Selgrosie w Krakowie. Wszyscy mają dość tej pracy i tego co się tutaj dzieje. Wszyscy... z wyjątkiem tych co dostają większe wynagrodzenia niż powinni bo znajomości układy i nieuzasadnione podwyżki bo tak oraz ci co grzeją stołki i tylko agresją się zwracają do innych. Nie pozdrawiam niestety.

F250

Przyczyna toksycznej atmosfery Jest dyrektor A.K., który wyznaje zasadę "zarządzanie poprzez strach".

F250

Witam, Nie będę pisał jak długo tam pracowałem, ale wystarczająco aby moc napisać opinie na temat tego miejsca pracy. Ludzie tam pracujący (od dysponenta do zwykłego pracownika) to pracownicy z długoletnim stażem, którzy sami siebie opisują, ze cierpią na Syndrom sztokholmski. W Swoich zespołach tworzą dobrze zgrana atmosferę i znakomicie zarządzają powierzonymi im działami. Ze względu na to, ze trudno ich zastąpić nowymi pracownikami (nawet z podobnym doświadczeniem) maja minimalny szacunek u przełożonych. (usunięte przez administratora) Nowi pracownicy, miedzy sobą, już po paru tygodniach, mówią, ze nigdy nie pracowali w tak toksycznej atmosferze. Podsumowując: - zarządzanie poprzez strach - ocenianie innych na podstawie emocji a nie kompetencji Gorąco nie polecam pracy w tym sklepie, dla kogoś kto chce mieć względnie spokojna prace, ale gorąco polecam ta hale osobą, które maja mocny charakter i chęć walki i zmiany. Opisuje sytuacje panująca w krakowskiej hali 122. Jeszcze kilka pozytywnych rzeczy: - wyplata zawsze na czas - dobry social - świetni ludzie, gdyby nie przełożona K.L. i manager A.K.

@F250

Czemu nie zapiszecie się do związków zawodowych? Przecież w Selgrosie są, wystarczy poszukać.

Nie polecam pracy w tej hali. Ludzie tu pracują po 20 lat i w związku z tym myślą że wszystkie rozumy pozjadali. Na jednej ręce można wyliczyć osoby życzliwe. Nigdzie nie spotkałem się z takimi ludźmi jak tam. Kierownicy hali, zwłaszcza jedna " gwiazda" wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) ma. Szkoda tylko że nie widzi, albo nie chce widzieć co się wokół niej wyprawia. Pewnie nie umiałaby sobie z tym poradzić.... Co po niektórzy pracownicy swoich kierowników mają za (usunięte przez administratora) a kierownik nic się nie odezwie bo przecież " pracownik się zwolni"????. Niektórzy wiedzą o Tobie więcej niż Ty sam????????????nigdzie nie spotkałem się z takim dyskomfortem w pracy jak tutaj.

@Odpowiedz

(usunięte przez administratora) Kasy - szkoła życia. Pt - kierownicy zasuwają dwóch pracuje reszta podpiera palety. Typowa praca na dotrzymanie do wieku emerytalnego. Biura/ BHP - ujdzie ale trzeba sobie pilnowac karteczek urlopów itd. Nadgodziny przepadają tutaj ładnie. Zatrudniają każdego - takie elementy tam pracują, że niektórych pracowników trzeba chować przed klientem. Zarobki ... Jak masz (usunięte przez administratora)na rękę jesteś Bogiem. Podwyżki jedynie jak złożysz wypowiedzenie bądź jak minimalna się zwiększy i jak masz serwis. Plus dla pijących akceptują. Możesz śmiało przychodzić wstawiony. Padały tam rekordy. Socjal - spoko kiedyś bywało dużo gorzej. Umowa o pracę ale nie mówię że plus to dzisiaj to normalne. Wypłata na czas (usunięte przez administratora)

Pracownik 2

Brawo!!!!!!!! Proponuję by sobie sprawdzili jaka jest różnica między -zakładem pracy a (usunięte przez administratora).

Heheszek

100% prawdy, wreszcie ktoś nazwał rzeczy po imieniu.

Nkwd

Bo tak tam jest Na Panią trzeba mieć wygląd ????

????

W punkt ????

f250

Zgadzam się z powyższym. Dyrektor A.K., który zarządza ta hala od otwarcia, czuje się w niej jak "król na zamku". Szkoda ze jak ma króla to nie potrafi się nawet ubrać (od lat ta sama marynarka) a co dopiero mówić o zachowaniu i kulturze. Pracownicy z długoletnim stażem znają mnóstwo historii, w których "król" zachowywał się jak "błazen" za krzywo ustawione wyspy paletowe lub podbudowy z pustych kartonów. Starych dysponentów traktuje na równi z nowymi (wyplata). Nawiązując do kierownika hali K.Ł. Pupilek A.K. "Król" w pełni opiera na niej swoja wiedze na temat hali.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Selgros Cash&Carry?

Ryba Zepsuta

Mam taką głęboką nadzieję.

DajcieMiPieskaBoBolimniereka

To by było dobre

Z tego co wiem od osób pracujących tam Atmosfera jest nijaka (usunięte przez administratora) jest tam na poziomie dziennym dziwię się że nikt tego nie zgłasza. Więc odraza tam pracę

Były

Niestety ale atmosfera jest tragiczna. Człowiek wilkiem człowiekowi. Co dzień rano zanim rozpoczniesz pracę musisz wiedzieć jaki humor ma kierownik. (usunięte przez administratora)

Ktos

Na kasy nie polecam

Klientka

Opinia bardzo pozytywna dotycząca stoiska z obważankami i Pani tam pracującej : życzliwość, kultura osobista i wysokie standardy ..Aż miło :)

@Klientka

Zgadzam się w stu procentach. Pani jest bardzo ciepła i miła. I jestem pod wrażeniem jej degustacji obważanków, która odbyła się w piątek. Przekąski były prze pyszne i świetnie udekorowane. ????????

BWF

Firma jest miejscem pracy dla nowych(młodych) jak i tylko starych pracowników. Piszę o młodych bo nie wiedzą nic o życiu i pozwalają się (usunięte przez administratora) przez tą firmę ale i tak w gruncie rzeczy po okresie próbnym z tej firmy uciekają. Pisałem również o starych ponieważ jak tylko idzie się przejść po hali to większość osób widać że dobija do emerytury kosztem własnego zdrowia. (usunięte przez administratora) szukanie problemów tam gdzie ich nie ma to w tej firmie codzienność. Niektórzy ludzie spoko ale co z tego jak większość ludzi jest fałszywa, czeka tylko na nowe plotki i historie które mogą sami stworzyć na temat drugiego pracownika. Szczytem są Ci którzy (usunięte przez administratora) kolegów wyżej by mieć u przełożonych lepiej. Starzy pracownicy(ci z większym stażem) czują się nietykalni, zaś nowych można gnębić do woli. Praca nie była by w sumie zła gdyby nie ten wyścig po statystyki... Mydlenie oczu sprawia że ludzie wariują, za bardzo się starają a i tak koniec końców nic z tego nie dostają. Chcesz podwyżki? Proste to taki ryzyk fizyk albo dasz wypowiedzenie i Ci podniosą abyś został bo tam wiecznie brak pracowników albo pójdą Ci na rękę i każą tylko przepracować okres wypowiedzenia. Jeżeli coś Ci się stanie w pracy trzeba spisać protokół ale karetki Ci nie wezwą bo musisz we własnym zakresie dojechać bo wiecie koszta. A co do koszt najlepiej oszczędzać na pracownikach, doić z nich ile się tylko da. Przecież przyjdą nowi, popracują za najniższą zwolnią się i przyjdą kolejni tak to niestety tutaj wygląda. Aby nie było że piszę tą negatywną opinie i przedstawiam tylko złe rzeczy jakie są w Selgrosie. Z plusów to to że pozwalają Ci pracować minimum te 8h (8h 20 minut), długa przerwa bo aż 35 minut z czego 15 masz płacone a kolejne 20 musisz odrobić stąd 8 godzin i 20 minut pracy. Nielimitowane wyjścia na papierosa, palisz to możesz z tego przywileju korzystać średnio raz na godzinę może dwie ale wtedy schodzi coś koło 15 minut aby dojść na palarnie, spalić 1-2 fajki pogadać i wrócić. Wypłata do 10 każdego miesiąca gdy 10 wypada w niedziele to 8 w piątek masz wypłatę na koncie. Lubisz zorganizowaną prace? Niestety ale tutaj takiej nie uświadczysz wszystko się zmienia ze zmiany na zmiane tzn, coś powinno być w półce A a nie ma go wcale bo się nie chciało dołożyć. Jednym z największych plusów jaki uświadczyłem to traktowanie ludzi pracujących tam przez osoby na wyższym stanowisku jak (usunięte przez administratora) Czy bym polecił pracę w tej firmie komuś? No pewnie że nie ale czasami trudna sytuacja życiowa zmusza nas do pracy nawet w takim miejscu.

KLIENT

DROGO,DROGO I JESZCZE RAZ DROGO

Szymon
@KLIENT

No niestety takie mamy rządy, to nie ludzie z Selgros chcą Cię oskubać ;) a jakoś produktów chociaż została na tym samym poziomie?

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Kraków

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros Cash&Carry?

Kandydaci do pracy w Selgros Cash&Carry napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros Cash&Carry