Opinie o HUMAN CENTER w Łódź

HUMAN CENTER - Agencja Rekrutacyjna - szeroki zakres usług dla pracodawców (m.in. rekrutacja, wynajem pracowników, try&hire, doradztwo personalne, dostęp do bazy CV) - poradnictwo zawodowe dla kandydatów szukających pracę

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HUMAN CENTER w Łódź

Andrzej Nowy wpis

Czyżby istniał powód i dlatego przestaliście tu zaglądać? Jak firma przetrwała lockdown?

borys

Ja się poddaję....piszę pracę z socjologii na temat haterskich wpisów i ich wpływu na opinię publiczną. I co widze ...im więcej negatywów tym firma lepiej funkcjonuje. H.C w tej chwili zatrudnia przeszło pół tysiaca osób . Jest to jeden z największych pracodawców w woj.łódzkim.

Alek Nowy wpis
@borys

Właśnie wystąpili z wnioskiem o likwidację i wypis z KRS. Co ciekawe istotnie prowadzono tam do końca 2015 roku smutną praktykę zawierania dwóch umów zlecenia (jedną na 6 zł zgłoszoną do ZUS, drugą wg stawki godzinowej). Ten typ zatrudnienia pozbawił człowieka prawa do świadczeń krótkoterminowych i wyrokiem jednostkowym określony został jako pozorny. Myślę że te parę tysięcy ludzi tam zatrudnionych mogło by powalczyć o lepszy staż emerytalny.

Bunia

Nie za ciekawa firma . Fakt , kasa na czas . Ale oszukali z chorobowym . Nie wypłacili , mimo , że w kwestionariuszu było zaznaczone dobrowolne . Mam nadzieję , że w przyszłości nie będę miała z nimi do czynienia .

Yara
@Bunia

Bunia moge prosic jakis namiar do Ciebie ?mam pare pytan.

Pracownik Nowy wpis
@Bunia

...to ,że w kwestionariuszu było zaznaczone to nie wszystko . Czy minęło Ci 90 dni od daty zgłoszenia do dobrowolnego chorobowego ? ,niestety przepisy mówią ,że dopiero po tym czasie możesz mieć płatne zwolnienie . Czyli wg naszego ustawodawcy możemy iśc na płatne zwolnienie po 90 dniach :)

Filip Nowy wpis

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że od dawna nie piszecie?

Czy po rozmowie w HUMAN CENTER rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
APPiPT Human Center

Rekrutujemy :Pomoc przy produkcji produktów spożywczych .Prosze o kontakt : hc.rekrutacja@humancenter.pl

rama

jak dla mnie pracownik produkcji ciastowy to spoko oferta. Nawet 10zł w dzień i 12 zł w nocy i to netto oczywiście. Mają szkolenia i przyuczają do stanowiska. A nie wiesz @true jak atmosfera w pracy? Jacyś fajni ludzie?

niepolecam

Tragiczna firma! Wyzyskują ludzi i oszukują na składkach ZUS! Pracuje tam (biuro) tylko rodzina właściciela, bo nikt inny nie daje rady wytrzymać dłużej niż pół roku. NIE POLECAM

zielony

WYZYSKIWACZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Stawka godz. 6,75

fajna ta pani w biurze :D

mądrala

Ja miałam podpisaną z agencją a pracowałam w jednej z sieciówek odzieżowych. Firma w której pracowałam przekazała swoich pracowników agencji dokonując przy tym oszustwa, bo tak to chyba trzeba nazwać, na szkodę swoich pracowników. A firmy no cóż zyskują i to nie mało. Agencje płacą mniej niż najniższa płaca a na dodatek oszukują Cię na składkach oczywiście za zgodą naszych szanownych ustawodawców dbających a jakże o interesy swoich wyborców.

mądrala

Witam. Jak Wam podobają się Pity-11 za 2014 rok? Konkretnie chodzi mi o opłacone przez agencję HumanCenter składki na ubezpieczenie społeczne. W moim przypadku to jest niecałe 1 zł za miesiąc. Ciekawe jak wysoką emeryturkę z tych składek da się naliczyć? może na waciki wystarczy...

denis

Pracowałem jakis czas w Agencji jako rekruter. Pamietajcie że Agencje sa tylko pośrednikiem w pracy. Wielokrotnie zdarzało mi sie do firmy X zrekrutowac naprawde fajnych pracowników , którzy mieli zaczac prace po praktycznie trzech dniach od rekrutacji. Dzień po rekrutacji dostaje telefon od firmy X ,że oni jednak rezygnują z osób zrekrutowanych ,bo spadła im produkcja albo transport sie opóźnił. Przez dwie godziny siedziałem i nie wiedziałem co ze soba zrobić. Było mi strasznie wstyd i nie wiedziałem co tym ludziom powiedzieć. Cała moja tygodniowa praca poszła na marne. Nie było wyjścia musiałem do tych ludzi zadzwonić ,że niestety z pracy nic nie wyjdzie.Posypały sie gromy pod moim adresem , rozumiem to i było mi strasznie głupio. Oczywiście rozwiązywanie umów itp. Masakra... Za dwa tygodnie zwróciła sie do mnie firma X ,że znowu mamy przeprowadzić rekrutację na tych samych warunkach co poprzednio!!!! Tak wyglada ta robota , agencje to tylko pośrednicy. I nie maja prawie nic do powiedzenia.

ania

Witam. Jakiś czas temu byłam na rekrutacji w jednym ze sklepów gdzie HC przeprowadzało rekrutację. Facet który przeprowadzał rekrutacje po wstepnej rozmowie ze mną poprosił o wypełnienie kwestionariusza i w konsekwencji podpisanie umowy.W trakcie wypełniania dokumentów słyszałam dosyć głośną dyskusję między rekruterem a kierowniczka sklepu co do moich kwalifikacji. Rekruter twierdził ,że jestem dobrą kandydatką i na pewno na tym stanowisku sie sprawdzę.Kierowniczka sklepu twierdziła ,że ona ma inną kandydatkę i ta na pewno będzie lepsza. Podpisałam umowę i przyznam się szczerze ,że przez jakiś czas nie było telefonów do mnie od kiedy mam zacząć pracę. Po trzech tygodniach zadzwonili do mnie z biura HC i powiedzieli kiedy mam iść do pracy. Dostałam te pracę i nadal pracuję. Jak się później dowiedziałam od dziewczyn ze sklepu ,że przez trzy tygodnie pracowała tu znajoma kierowniczki bo ona uparła się ,że żadnej innej osoby w tym sklepie w którym ona jest kierownikiem nie chce.Znajoma kierowniczki do pracy przychodziła jak chciała i robiła co chciała. Kierowniczka podjęła decyzje o jej zwolnieniu. Na jej miejsce przyszłam ja. Dlatego nie mam pretensji do rekruterów z agencji , bo wiem że czesto mają związane ręce. Pracowałam już w wielu sklepach i wiem jak to wygląda. Z wiadomych przyczyn nie podaję adresu sklepu

Żabka

Czy ktoś podpisał umowę z agencją pracy Human Center do Textil Market w Kutnie? Ja podpisaław w piątek, a w ten poniedziałek miałam dostać telefon kiedy zaczynam.Telefonu nie było, więc we wtorek sama do nich zadzwoniłam. Pani mi powiedziała, że to ustali i oddzwoni,ale nie oddzwoniła. Byłam dziś w Textil Market zapytać pani kierownik sklepu, czy coś wie i dowiedziałam się, że agencja się ze sklepem nie kontaktuje tylko z nami i dowiedziałam się,że już kogoś im wysłali. Pytam się po co agencja robi ludziom nadzieję na pracę?Ludzie też coś czują. Bardzo potrzebuję pracy. Ucieszyłam się coś wreszcie znalazłam, a okazało się, że to lipa.Jak można tak postępować z ludźmi?

Szczuuuu

Firma krzak. Wystrzegajcie się jak ognia !!! To było kilka lat temu, ale miałem wątpliwą przyjemność pracować przez tą pseudo firmę. Kontakt ze strony pracodawcy - śmieszne, ale... oni puszczają strzałkę, żeby do nich oddzwonić ;)))) Kolejne. Klauzula o karze za zerwanie krzakowej umowy 1500 zł, kiedyś było 1000. Straszą komornikiem. Przysyłają listy. POWIEM JEDNO. WYSTRZEGAJCIE SIĘ JAK OGNIA !!!

(usunięte przez administratora) To jest firma która zatrudnia sobie ludzi jako zapas. Jak by nagle do jakieś firmy im zabrakło ludzi. 30 czerwca poszłam na rozmowę i dostałam od razu umowę co mnie zdziwiło ale byłam bardzo podekscytowana, ponieważ jestem młodą osoba szukającą pracy. Pani powiedziała ze do środy ktoś się ze mną skontaktuje i powie kiedy mam przyjść do pracy. Nie dzwonili. Napisałam e-maila. Zadzwonili i powiedzieli ze nie maja jeszcze aneksu i nie wiedza kiedy mam przyjść do pracy ale do końca tygodnia na pewno otrzymam taki telefon. Dzisiaj minął tydzień od tamtego telefonu. Postanowiłam znowu napisać e-mail.(bo nie domyślą się by zadzwonić.. zadzwonili owszem ,z informacja ze zostało wstrzymane i narazie nie ma pracy dla mnie. I tu nasuwa się pytanie to po co oni to robią korzystają z tego ze inny człowiek cierpi i czeka na telefon o pracy jak na zbawienie. Naprawdę nie polecam. LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NA TO NABRAĆ. ICH NIE INTERESUJE NASZE DOBRO.

Mlody

Praca jako pracownik odziezowy wydaje sie fajna. Rozmowa piekna, na nastepny dzień idziemy do pracy. I tu wszystko sie zaczyna, kierownik bluzni,nie wie ze agencja kogos znow wysyla. Wkońcu przychodzi szkolenie (tzw. przejscie po hali i opowiadanie)i idziemy na magazyn. Przyjezdza tir i mamy go rozladowac (1200 paczek po srednio 30kg). W 2 osoby i mamy na to 6 godzin. Praca dla osob naprawde karygodnych szukajacych pracy bo ja jako mloda osoba majaca zaledwie 20 lat (fakt faktem cwicze na siłowni a nie jestem jakims chudym placzkiem) to nie polecam.

rodan

ta sytuacja z umowami brzmi co najmniej idiotycznie. Gdyby była jakaś podstawa to w sumie praca idealna, ale podstawy w tym przypadku pewnie brak

puma

podpisałam umowe z firma humancenter, po tygodniu nikt nawet nie poinformował czy mam isc do pracy,wiec ja zaczełam wydzwaniac,co sie okazało pani siedziaca na telefonie powiedziała ze nic nie wie na ten temat, kiedy zacznie sie praca,i mowi ze w trakcie jak sie cos poszykuje innego to przyjac oferte. to na huk podpisujecie z ludzmi umowe zlecenie,skoro nie zamierzacie wziac ludzi do pracy.jaki cel jest podpisania umowy? jakie sa korzysci dla was? czy ktos wie, na ten temat????

Euphoria

Pracuje dla tej agencji i nie moge nic zlego powiedziec wyplaty na czas bez zadnych pomylek za kazdym razem kiedy dzwonie do nich zawsze mila telefoniczna obluga klienta...

Zostaw merytoryczną opinię o HUMAN CENTER - Łódź

HUMAN CENTER