MEDISEPT Sp. z o.o.

Opinie o MEDISEPT Sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w MEDISEPT Sp. z o.o. na stanowisko Helpdesk? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Jakie wartości są cenione w MEDISEPT Sp. z o.o.?

Nowy wpis

W MEDISEPT cenimy przede wszystkim Zaangażowanie, Współpracę, Szczerość, Profesjonalizm, Odpowiedzialność, Konsekwencję i Szacunek i takimi wartościami się kierujemy. Stawiamy na partnerską współpracę opartą na szacunku i wspólnym dążeniu do założonych celów. Dbamy o wysokie standardy dostarczanych przez nas usług oraz konsekwentnie trzymamy się obranego kierunku strategicznego. To wszystko nie byłoby możliwe bez zaangażowania - pasji w działaniu, która każdego dnia popycha nas do przodu :)

Przyszły niedoszły pracownik

Jestem niezadowolona z rekrutacji ponieważ przed majówka otrzymałam telefon w sprawie pracy dla mnie pani bardzo miła zapytała mnie czy wszystkie warunki pracy mi odpowiadają powiedziałam ze oczywiście ze tak PRACE MOGĘ ZACZYNAĆ OD ZARAZ BO NAPRAWDĘ MI ZALEŻY PRACOWAĆ U NICH W FIRMIE W szczególności jeżeli otwierają nowy dział powiedziała ze przekaże mój numer telefonu koleżance i za 2-3 dni będzie się ze mną kontaktować CISZA No wiec zadzwoniłam 3 dnia bo nie mogłam się doczekać Dostałam info ze pracownicy na urlopie ze będą dzwonić po majówce I od tamtej pory cisza Nie wiem czy im nie pasowało to ze chciałam 3500 na rękę ? Po co kogoś nakręcać jaka fajna firma jak i tak nie zatrudniają

@Przyszły niedoszły pracownik

Ale z tego co piszesz dogadałaś warunki. Pytali cię o wymagania finansowe i miałaś potwierdzenie że tyle mogą dać? Ile etapów przeszłaś przed majówką?

@Przyszły niedoszły pracownik

Dziękujemy za wiadomość. Nie prowadzimy w tej chwili procesu budowy nowego działu, w związku tym ciężko jest nam odnieść się do informacji, które są przez Panią przekazywane. W temacie stawek jesteśmy transparentni i jeśli oczekiwania Kandydata nie spotykają się z dedykowanymi na dane stanowisko, niezwłocznie przekazujemy takie informacje. Przykładamy szczególną uwagę do procesu rekrutacji, dlatego uprzejma prośba o kontakt pod adres rekrutacja@medisept.pl w celu opisania dokładnych informacji na temat stanowiska, którym była Pani zainteresowana.

Przemek
@MEDISEPT Sp. z o.o.

A jak jest teraz? W najbliższym czasie do końca roku będą rekrutacje na nowe wakaty? Można zostawić CV w ciemno, spontanicznie i jest szansa że ktoś z HR się odezwie? Warto w ogóle wysyłać papiery?

Nowy wpis

@Przemek

Dzień dobry, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony kariery - https://medisept.kariera.pro/ gdzie znajdzie Pan informacje o wszystkich aktualnych procesach rekrutacyjnych. Jeśli w danej chwili nie znalazł Pan oferty odpowiadającej Pana profilowi zawodowemu - zapraszamy do aplikowania do naszej Sieci Talentów. Skontaktujemy się w przypadku pojawienia się nowych projektów rekrutacyjnych.

Micek

Witam , pojawiały się jakieś ogłoszenia na magazyn wiadomo jakie warunki atmosfera jak ogólnie wygląda praca ?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dyrektor Handlowy (Chief Sales Officer) w firmie MEDISEPT Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Aktualność
Za nami wizyta Przedsiębiorczej Młodzieży!

W ramach projektu współorganizowanego przez Urząd Miasta Lublin i Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, odwiedziła nas wspaniała grupa młodych ludzi z Liceum imienia Jana III Sobieskiego w Lublinie.

Spotkanie i przedstawione przez nas informacje na temat firmy i jej działalności stały się okazją do inspirującej wymiany zdań z młodzieżą, na podstawie której zespoły będą przygotowywać kampanie świadomościową w social mediach. Nie mamy wątpliwości
przed nami mocna dawka kreatywnych pomysłów!

Wiemy, że nasi goście mają nieszablonowe i bardzo świeże podejście. Wierzymy również, że zdrowa rywalizacja, jaka wytworzyła się wśród poszczególnych grup uczniów, wpłynie tylko pozytywnie na końcowy efekt.

Z całych sił trzymamy kciuki i nie możemy doczekać się finalnych prezentacji poszczególnych zespołów oraz wyboru projektu, który powalczy o nagrodę główną w konkursie.

Realista

Każdy może mieć swoją opinię. Fakty są takie: - kasa na czas - zarobki przyzwoite (jak na Lublin powyżej średniej) - komfortowe warunki pracy - nowe biuro - firma się rozwija => dużo się dzieje => więc są wymagania Z doświadczenia, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, a u sąsiada trawa bardziej zielona.

Realista bis
@Realista

Jeśli ktoś ma małe wymagania - zadowala go średnie lubelskie wynagrodzenie na czas i że firma się rozwija (choć wyniki finans wskazują coś przeciwnego ;) a nie nurtuje, czemu 90% pracowników ma staż pracy do 3 lat, to pewnie się tam odnajdzie, przez chwilę

@Realista bis

Każdy z nas jest na innym etapie i ma inną sytuacją prywatną i zawodową. Każdy ustala swoje wymagania według własnych zasad. Nie da się wszystkich wrzucić do jednego worka. Ty podjąłeś decyzję i już nie pracujesz, ja wciąż tu jestem. Ile zostanę? Nie wiem - czas pokaże. Nie ważne czy do emerytury, czy przez 3 lata, to czego się nauczę zabiorę ze sobą. Ale na pewno nie będę żałować!

Do realisty
@Realista

Otrząśnij się i przejrzyj na oczy. Wiedzę i umiejętności można zdobyć wszędzie. To nie jest jedyna firma na świecie. A zdrowia nikt Ci nie zwróci. Zapytaj kogokolwiek, kto już tam nie pracuje, a pracowal przez lata.

@Do realisty

Prawdą jest, że - wiedzę można zdobyć wszędzie, dlatego czerpię ją nie tylko z Mediseptu - to nie jedyna firma na świecie, dlatego wiem, ze zawsze mogę zmienic pracę (bo nikt mnie tu siłą nie trzyma) - zdrowia mi nikt nie zwróci, dlatego o nie dbam (nie myślę o pracy po godzinach). Jest mi tu dobrze, jak sytuacja sie zmieni (pogorszą sie warunki), to zmienie pracę - proste. Osobom, które tutaj siedzą wieczorami i czekają na takie neutralne wpisy życzę więcej satysfakcji z życia zawodowego i prywatnego, bo ewidentnie Wam tego brakuje! Kolejnych wpisów ode mnie nie będzie, bo zwyczajnie szkoda czasu. Wszystkiego dobrego!

Ziutek
@Realista

A możesz napisać ile zarabia się w biurze? Specjalista lub starszy specjalista, przetargi, sprzedaż, klienci kluczowi?

@Realista

Nie myślisz o pracy w nadgodzinach bo ich tu nie ma czy ty nie chcesz ich robić? Ciekawy jestem czy można w ten sposób dorobić jak ktoś jest chętny, co?

Aktualność
Za nami spotkanie wielkanocne MEDISEPT!

Zanim wszyscy oddamy się w pełni świątecznym przygotowaniom, oderwaliśmy się na chwilę od swoich codziennych obowiązków po to, aby całym zespołem spędzić czas przy tradycyjnym wielkanocnym poczęstunku.

Wspólne świętowanie jest dla nas dużą wartością, dlatego zarówno małe, jak i większe okazje na stałe goszczą w naszych kalendarzach.
Takie spotkania są doskonałą okazja do integracji, ale przede wszystkim chwilowej odskoczni od wyzwań dnia codziennego.

W imieniu całego zespołu MEDISEPT życzymy spokoju, rodzinnego ciepła i odpoczynku. Znajdźmy czas na wspólne chwile radości, które dodadzą nam sił i energii.

Wesołych, pogodnych Świąt Wielkanocnych!

Aktualność
Za nami targi stomatologiczne IDS w Kolonii!

1700 wystawców z 60 krajów, ponad 100 spotkań z nowymi partnerami oraz niekończące się inspiracje – tak możemy podsumować największe światowe targi branży stomatologicznej, na których zagościła reprezentacja MEDISEPT.

Takie wydarzenia to dla nas nieodłączny element rozwoju i obserwacji trendów rynkowych a przede wszystkim wyjątkowa okazja do zdobywania nowych kontaktów biznesowych i spotkań z międzynarodowymi klientami.

Wróciliśmy bogatsi o nowe doświadczenia, inspiracje oraz poczucie, że po raz kolejny w najlepszy z możliwych sposobów zaprezentowaliśmy, co oznacza dla nas prawdziwa dezynfekcja.

Mimo wszystko nie zwalniamy tempa! Już pod koniec marca zagościmy na kolejnym, dużym branżowym wydarzeniu. Wypatrujcie aktualizacji.

Zbych

Zadałem pytanie o pracę jako specjalista ds. obsługi szpitali (atmosfera, przełożeni, wynagrodzenie) ale zadziwiająco szybko spadło. Pewnie dlatego, że podałem info z pierwszej ręki, że kilka lat temu pracownicy biurowi raczej nie wychodzili o 16. Teraz nie podam takiego info, ale zapytam: czy firma przestrzega normalnych godzin 8-16, czy "mile widziane" są nadgodziny?

@Zbych

Dzień dobry, W firmie przestrzegamy wszelkich przepisów i zasad zgodnych z Kodeksem pracy.

@Zbych

Brawo, nieskazitelna firma... Szkoda tylko, że usuwacie nieprzychylne sobie komentarze.

dystrybutor

Napiszcie dlaczego w ciągu 2 ostatnich lat zmieniał się już 4 razy dyrektor sprzedaży. Rotacja przedstawicieli również pozostawia wiele do życzenia. Klienci są zdezorientowani, nie wiedza z kim rozmawiać i kto jest decyzyjny. Firma z roku na rok ma coraz gorsza opinie w rynku. Dystrybutorzy nie chcą z wami pracować. Ja tez przestałem. Szkoda nerwów.

@dystrybutor

Dzień dobry, kontakty z Klientami są dla nas najwyższym priorytetem. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi partnerzy zawsze mieli bezpośredni kontakt z dedykowaną osobą po stronie Medisept. Dotychczas nie trafiały do nas sygnały, aby od tej normy pojawiały się jakiekolwiek odstępstwa. W związku z tym, prosimy o opisanie zdarzenia na adres mailowy logistyka@medisept.pl, abyśmy mogli dokładnie przyjrzeć się zaistniałej sytuacji i zapobiegać podobnym w przyszłości.

@dystrybutor

Czemu aż taka rotacja na stanowisku przedstawiciela? Za dużo pracy i ciężko się wyrobić? Są jakieś targety do zrobienia za prowizję? Znasz trochę szczegółów?

Zbych

Jak wygląda praca jako specjalista ds. obsługi szpitali (dział przetargów)? Jaka atmosfera, jakie zarobki, jaki przełożony? Godziny pracy czyli 8-16 są przestrzegane? Znałem kiedyś handlowca od nich, mówił że biuro w zasadzie nigdy nie wychodzi o czasie, to były czasy jeszcze biura w Motyczu.

@Zbych

Dzień dobry, specjalista ds. obsługi szpitali odpowiada w naszej firmie za obsługę klientów z rynku szpitalnego. Przykładamy szczególną wagę do tego, aby w każdym zespole panowała atmosfera sprzyjająca efektywnej pracy oraz rozwojowi pracowników. W firmie przestrzegamy wszelkich przepisów i zasad zgodnych z Kodeksem pracy.

Firma posiada super produkty, świetnych, wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników ale jeśli chodzi o atuty Mediseptu jako pracodawcy to byłoby na tyle. Obecnie jest ogromna rotacja, nikt nie zna dnia ani godziny, pomimo bardzo dobrych wyników sprzedażowych firma może rozwiązać lub nie kontynuować współpracy z pracownikiem. Co chwilę zmienia się wizja strukturalna działów, wprowadzanie wiele zmian i oczekiwanie natychmiastowych efektów. Zarobki ok jak na lubelskie warunki ale jeśli ktoś szuka stabilności zawodowej jak i psychicznej nie polecam.

Wojciech

Serio tak często zwalniają ludzi? Na ich miejsce przyjmują nowych czy wizja strukturalna o której wspomniałeś w ogóle likwiduje te stanowiska? Umowy są na czas określony i chociaż co niektórzy mają okres wypowiedzenia?

@Wojciech

Decyzja o tym czy likwidują stanowiska czy zatrudniają zależy od pomysłu na określony tydzień. W jedynym tygodniu moga zwolnic z założeniem że redukują stanowisko po to aby dwa tygodnie później rozpocząć rekrutację na to stanowisko. Umowy są na czas określony, czas wypowiedzenia jest zachowany.

Przemek

Wystarczy poobserwować jeden z popularnych portali z ofertami pracy. Cały czas, cyklicznie pojawiają się oferty na te same stanowiska na tych samych regionach.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie MEDISEPT Sp. z o.o.? Na GoWork.pl jest 22 maja kilka ogłoszeń.

Dzień dobry, proces rekrutacyjny w naszej firmie składa się z kilku etapów, a ich ilość jest uzależniona od stanowiska. Dbamy o to, aby na każdym etapie stworzyć szansę na jak najlepsze zapoznanie się z wzajemnymi oczekiwaniami.

Magda

Czy ktoś może napisać coś o pracy na produkcji ? Zakres obowiązków, płace, atmosfera itp :)

@Magda

Dzień dobry, Pracownik produkcji w naszej firmie odpowiada za obsługę linii produkcyjnej. Przykładamy szczególną wagę do tego, aby w każdym zespole panowała atmosfera sprzyjająca efektywnej pracy oraz rozwojowi pracowników. O wszystkich szczegółach dotyczących konkretnej oferty chętnie opowiadamy na spotkaniu rekrutacyjnym z kandydatem.

Rekrutacja

Aktualnie firma szuka przedstawiciela medycznego na Śląsk. Czy warto aplikować ? Bardzo dużo wpisów od samej firmy co utrudnia uzyskanie informacji od byłych pracowników i ich wpisów.

Niestety ,,administrator" usunął cześć mojego wpisu. Nie wiem czemu? Nie było tam nic kontrowersyjnego.

Zdecydowanie odradzam pracę na stanowisku Key Account Manager w firmie Medisept. Zakres obowiązków oraz teren jest tak duży, że praktycznie niemożliwe jest zmieścić się w 8 godzinnym czasie pracy. Auta z GPS w których trzeba wozić cały sprzęt do pokazów, łącznie z kilkudziesięcio kilogramową szorowarką, która mieści się tylko po złożeniu tylnych siedzeń. Proszę sobie wyobrazić co by się działo podczas wypadku. Brak konkretnie zdefiniowanego planu działań. Strategia potrafi się zmieniać z dnia na dzień. W momencie kiedy masz zaplanowane i umówione spotkania, zapada decyzją, że skupiamy się na innej grupie klientów itp. ,,Główno dowodzący" nie liczy się z opiniami pracowników oraz klientów. Potrafi się obrazić na klienta. Opinie o firmie są bardzo słabe. Wyjazdy do siedziby po godzinach pracy, szkolenia do 16-17 i powrót do domy około północy. Czasami przed wyjazdem spędza się dzień na przygotowaniu tabelek w Excelu, które do niczego nie prowadzą. Brak odpowiedniego systemu do wyciągania danych. Ogromną rotacja pracowników. Jak przyszedłem do firmy, najdłuższy staż na stanowisku KAM wynosił 3 lata. Reszta po kilka miesięcy i dwa wakaty. (usunięte przez administratora)

Czy firma MEDISEPT Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. W naszej firmie kierujemy się zasadą równych szans. Równość jest obecna w każdym aspekcie pracy w MEDISEPT– również w obszarze wynagradzania. Płace są uzależnione wyłącznie od kryteriów związanych z zajmowanym stanowiskiem, tj. zakresem obowiązków oraz kompetencjami pracownika. Wynika to bezpośrednio z naszego wewnętrznego regulaminu wynagradzania i premiowania, który w sposób transparentny określa te zasady.

Grzegorz

W swojej opinii oceniam proces rekrutacyjny na stanowisko Dyrektora Handlowego. Miałem okazję uczestniczyć w dwóch etapach rekrutacji i moje odczucia są pozytywne. Konkretne pytania, rzetelni Rekruterzy, terminowe wywiązywanie się z ustaleń.

Prawie Pracownik

Szanowni Państwo, Aplikowałem do Państwa i dostałem się do drugiego etapu na stanowisko Regionalnego Kierownika ds sprzedaży - super dziękuje za wyróżnienie- EUFORIA. Myślę sobie będzie możliwość rozwijać się w ciekawej firmie. Jednakże Pani recepcjonistka dalej informuje mnie iż rozmowy odbędą się w dzień powszedni w hotelu i proszę sobie zarezerwować UWAGA ok 4-5h. !!! Pytam się Pani serio?! Tak wie Pan będą rozmowy i zadania etc. Szczerze super jeszcze raz dziękuję za wyróżnienie ale grasuje C19 i gromadzić ludzi w jednym miejscu dziwne. :/ Time iś money - Zabierać kandydatom 1/2 dnia nie płacąc za to jeszcze bardziej dziwne. Mamy 21 wiek są bezpłatne aplikacje do wideokonferencji, zadania można zrobić w arkuszach lub CRM'ach ograniczonych czasowo. Jak dla mnie nie podjąłem tego wyzwania i uważam że nie jest najlepiej zorganizowane i może budzić obawy w czasach c19. Liczę iż poprawicie to Państwo.

Najlepszy
@Prawie Pracownik

Dopiero byś się zdziwił, pierwszego dnia/ tygodnia w pracy..

@Prawie Pracownik

Dziękujemy za opinię i zainteresowanie naszą ofertą pracy. Jako stabilna firma stawiamy na długofalową współpracę i pełną satysfakcję z pracy naszego Zespołu, dlatego zależy nam, aby jak najlepiej poznać kandydata przed nawiązaniem współpracy. Podczas spotkań umożliwiamy lepsze poznanie naszej firmy i dajemy czas na otwartą rozmowę. Z naszej strony chcemy poznać kompetencje i oczekiwania kandydatów, aby obie strony podjęły trafną decyzję na lata. Chętnie wykorzystujemy techniki umożliwiające kontakt zdalny, jednakże podczas podejmowania decyzji o zatrudnieniu korzystamy z możliwości osobistego kontaktu. Naszą misją jest skutecznie chronić ludzi, więc szczególnie dbamy o to, aby wszystkie spotkania odbywały się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Wszystkim kandydatom zapewniamy nasze doskonałej jakości produkty :)

Sk
@Prawie Pracownik

Nie znam powodu, dla którego rekrutacja na jakiekolwiek stanowisko może zająć tyle czasu. Być może należy zastanowić się czy w firmie jest odpowiednia organizacja wszelkich jej działań. Warto zauważyć, że w okolicach firmy usytuowanej przy dużym mieście (dodatkowo pełniącym funkcje miasta wojewódzkiego i będącego największym miastem na wschodzie kraju) funkcjonuje setki innych pracodawców

@Sk

Dzień dobry, Dziękujemy za komentarz. Proces rekrutacyjny w naszej firmie jest złożony z kilku etapów, ponieważ zależy nam na jak najlepszym poznaniu Kandydata, jego kompetencji oraz oczekiwań. Podczas rozmów stwarzamy wiele okazji, aby również Kandydaci poznali Medisept - jesteśmy otwarci na Wasze pytania. Takie warunki ułatwiają obu stronom podjęcie trafnej decyzji i nawiązanie długofalowej współpracy Pozdrawiamy Zespół MEDISEPT

Zostaw merytoryczną opinię o MEDISEPT Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w MEDISEPT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MEDISEPT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEDISEPT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MEDISEPT Sp. z o.o.